Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

safarikovap
12. pro 2011

@neka12 No tak to máte super - když i spermiogram máte v relativně dobré kvalitě 😉 U nás to jde měsíc od měsíce dolů - množství a pohyblivost se zvyšuje, naopak s morfologií jsme dokonce na 0% ☹ Takže pořád tak nějak čekám nějakou podpásovku, že to mimčo vzdá, protpže to bude nějakej mimozemšťan 😅
Kozumplíka jsem párkrát viděla, ale nikdy jsem u něj nebyla - chodím k Vitouškové 🙂 A jseš z Brna nebo taky dojíždíš jako spousta holek z nějaké dálky? Jo, jinak - já jsem Petra 😉

P.S. Bety (agnes88) byla dneska na transferu - drahá, držím pěsti 😵 😵 😵

Jo a ještě mega velké poděkování @bellka - ona bude vědět za co 🙂

safarikovap
12. pro 2011

@neka12 No tak to každopádně - budu na příjmu!!! Mně holky hrooozně pomohly a byla jsem za to vděčná, jako za málo co. Doslova jsem od nich dostala návod "otevřeš obal od jehly, otevřeš obal od stříkačky, vyjmeš jehlu, vyjmeš stříkačku, nasadíš jehlu na stříkačku...to jsou storry 😀 Ale takovej je život...
A při IUI si brala Clostil nebo vůbec nic? Já zobu jen listovku a přítelovi se dost zlepšil spermiogram po Eregma max power.

olousek35
12. pro 2011

@safarikovap klidně koukej, já taky procházela blogy a hledala fotky. Je to ale pokaždé jiné a hlavně každý test má jinou barvu, myslím sílu. Takže hlavně neplaš. Buď čárka je, nebo není. Hlavně, at pomalinku sílí a bude to ok. Jinak já byla na HCG 11.den po ET a bylo vysoké. Tak se neboj jít i dřív. Hodně pěkné testy měla (jestli ještě má nevím) na profilu Dorra. Zkus najít. 😉

neka12
12. pro 2011

@safarikovap Peťo, no není úplně nejlepší, ale prý to není žádná katastrofa ... úplně jsem hleděla, že na IUI udělali asi z 42 % pohyblivosti najednou 90% 😉 😉. Manžel má dg oligospermie ... 😒 😒
Jen tedy ta úspěšnost IUI 5 - 15 % to je nic moc ☹ , morfologii má myslím 3% jestli jsem to dobře vyčetla z nálezu ... tak nevím ... 😒

Neboooj mimozemšťana nebudeš mít, uvidíš, že vše bude v pořádku a brzy budeš mamina 🙂 🙂
Už se těším jak pisneš, že má mimčo potvrzený z krve a bude první fotečka 🙂

neka12
12. pro 2011

@safarikovap Jéé, to budeš Peťo hodná, kdybych mohla pak pisnout SOS 🙂 🙂
Jinak já jsem Michala. Ten návod mě pobavil 😀 😀 😀
Ale asi bych byla z toho tak mimo, že i takový návod bych četla 100x 😀 😀 😀
Já nedojíždím ... jsem z Brna. Do Reprofitu to mám 20 min autem 😉
Před IUI jsem nebrala nic ... byla jsem ve 12 DC na ultrazvuku, "něco" tam bylo 🙂, tak dr. Kozumplík navrhl,
že můžem jít hned další den na to ... a tak se stalo ... 🙂 Dostala jsem injekci Pregnylu a pak už nic.
Četla jsem, že nějaké holky braly léky před i po, ale já ne, tak nevím ...

safarikovap
12. pro 2011

@olousek35 Oli, máš mě snad za amatéra. Tím, že jsem doma a mám relativně čas, tak jsem včera (a to myslím vážně) procházela stránku po stránce celou diskuzi REPROFIT BRNO... 😅 Takže Tvoje testy, testy Dorry, testy saminky a i ostatních holek na začátku diskuze jsem nastudovala a můžu Ti je dokonce popsat 😅 Ale Tvoje testy vedou - pořád si je prohlížím dokola.
Ale jasné - každá jsme jiná, takže důležitý je, že zatím tam ty // jsou 🙂

@neka12 90% pohyblivost???????????????? No tak to je luxusní!!!!!!!!!!!!! S takovou bych to IUI taky párkrát vyzkoušela 😉 V životě by mě nenapadlo, že se někdy dostaneme do CAR a budeme řešit umělko (možná to vyznělo nadneseně - se vlastně snažíme teprve 2 roky, z toho teprve letos v červenci jsme navštívili Reprofit). Takže - i kdyby IUI nepomohlo, tak svůj názor jsem Ti napsala. V dnešní době, kdy doktoři dokážou transplantovat obličej nebo během jedné operace nahradit 5 orgánů, tak to by v tom byl čert, aby jsme my všechny nemohly mít miminko 😉 😉 😉 Nebudu už dočítat celou diskuzi zpátky, ale první IUI bylo taky v Reprofitu?

safarikovap
12. pro 2011

@neka12 No už jsem se lekla, že jsem Tvoje jméno někde přehlídla 😕 Hele - s tím návodem to je ohne prdel...V tu chvíli je člověk tak doplašenej, že se 4x ptá na jednu a tu samou věc. Hlavně - jestli to u Tebe bude někdy potřeba, tak se neboj tady holek zeptat. Když si teď čtu zpětně, jaký stupidní otázky jsem měla já a nikdo to nebral jako že "ježiši, na co se to tele ptá", tak...se sama sebe divím 😀 Ohledně čehokoliv, čemu bys nerozuměla - nejen jak si aplikovat injekce...
Taky nejsem z Brny - jsem jižně od Brna, taky takových 15 minutek do centra 🙂
Takže Ty evidentně funguješ úplně v pohodě, když Ti nepředepsali ani Clostilbegyt - tak to je fajn. Myslím si, že je daleko lepší, pokud je holka O.K. a "problém" je u chlapa, než když je to obráceně...A přítel/manžel? Jak to vstřebal, že "musíme do CAR"?

neka12
12. pro 2011

@safarikovap Jo. jo ... první IUI bylo v Reprofitu ... my jsme se snažili rok, gynekolog nás poslal na spermiogram a když dopadl nic moc, tak jsme se rozhodli zajít do CARu ...nevěděla jsem kam, ale když
jsem tady pročítala diskuze, tak se mě Reprofit zdál nejlepší, tak jsme tam zašli a už tam chodíme 🙂
Taky si říkám, že když pomohli tolikati holkám, tak snad se zadaří i u nás ...
Podle toho jak tady píšete, tak jste tam spokojení 🙂

neka12
12. pro 2011

@safarikovap Peťo, já už jedno dítko mám, z předešlého manželství, ale to už je velký kluk ( 12 let) ...
manžel ještě mimčo nemá a chtěl by, tak jít do CARu neměl vůbec problém. Už 2x musel odevzdávat
"vzorek" a v pohodě. Sice ho vždycky dovezl z domu, ale i tak jsem ráda, že to tak bere ...
Měl strach, že v CARu by byl celý dopoledne, než by se to povedlo 😀 😀 😀
Jestli jsem OK nevím, ale horm. profil je prý v pohodě a ovulka taky, nevím jestli se ještě dělá nějaké další vyšetření, když nepočítám průchodnost vejcovodů, tu ještě za sebou nemám ....

Tak to máš taky kousek, to je fajn, že ??
Ale když jsou někde doktoři dobří, tak bych byla ochotná i dojíždět z větší dálky 😉
Manža má na zlepšení spermigramu Profertil.
A co Tvůj přítel, vzal v pohodě CAR ??

bellka
12. pro 2011

Krásný večer po dlouhé době všééém a vítám nově příchozííí🙂
Téééda, tohle nemám šanci dočíst, tož kde je tabulkááá 😀
Jak se tu máááte, co naše maminky s mrňousky, dárečky pokoupené??? Těhulky, jak se daří pupíííčkůůům??? Snažilky, tfuj tfuj tfuj, držíme se Šimonkem všechno co máááme 🙂 🙂 🙂

safarikovap
12. pro 2011

@neka12 Ahaaa, tak Ty už jedno dítko máš - tak to potom ano 😉 Vždycky jsem si říkala, že pro holku, která už někdy děti měla, musí být snazší, toto potom zvládat. Že i kdyby se třeba nedařilo a pár pokusů nevyšlo, že si vždycky může říct "však už jedno doma mám". Ale až člověk do té "problematiky" trošku víc zapadne, tak je jasný, že jsem se pletla ☹ 😔
Já jsem nikdy v žádném centru nebyla, takže nemám s čím porovnávat - z Reprofitu jsem byla úplně paf. Něco jiného je, slyšet chválu od ostatních a něco jiného je to zažít na vlastní kůži. I kdyby se i tentokrát nezadařilo, tak CAR rozhodně měnit nebudu 😉
Člověče - ti chlapi začínají být nějací uvědomělý nebo co 😀 Většinou se teda víc holka bojí, jak ten její na tohle "téma" zareaguje, ale když přijde na věc, tak je člověk ani nemusí nutit 🙂
Tak pokud máš Míšo hormonální profil O.K. a ovulka a MS šlape jako hodinky, tak to je základ. O těch dalších vyšetřeních, při kterých se může něco zjistit (genetika, imuno) se radši bavit nebudeme - z toho je mně zle už teď, jestli to někdy budeme muset absolvovat ☹ 😠 Takže - shrneme to - jseš zdravá 😀

bellka
12. pro 2011

@neka12 my byli ve 3 CARech, takže srovnávat mám s čím a volbou Reprofitu jste vyhráli 😉
@safarikovap jak píšeš o těch uvědomělých chlapech, tak si pamatuju, jak se jednou sestřička ptala manžela: jste tu poprvé??? A on: blázníte??? Já už tu mám někde kýbl 😀 😀 😀

safarikovap
12. pro 2011

@bellka Tak...Magdi...vy jste extra případ 😀 Vy by jste ještě pár měsíců zpátky dokázali zaměstnat jedno celé centrum jen sami pro sebe🙂 Naštěstí už je všechno jinak 🙂

bellka
12. pro 2011

@safarikovap to máš pravdu, broučku, ale jak vidíš, moc k tomu nepotřebovali a narozdíl od jiných pátrali po příčině a našli, moji rádcové, našli😉

bellka
12. pro 2011

@safarikovap a jak je, Peťko??? Natěšení na Vánoce??? 🙂 🙂 🙂

safarikovap
12. pro 2011

@bellka 😵 😵 😵 Jestli to bude O.K., tak tohle budou ty nejkrásnější Vánoce, Magdi 😵 😵 😵 Dnešní čárka zase tmavší, takže protože HCG stoupá za 2-3 dny, zítra netestuju. Testnu až ve ST (11. den po ET) a pokud to bude O.K., zavolám si na krev a hodím sem fotečky 🙂
P.S. Upřímně...už vím, po kom je Šimonek takovej komik!!! Tvoje první sobotní SMS mně ujistila v tom, že to má po Tobě 😀

safarikovap
12. pro 2011

@bellka Vlastně...pro vás to budou první společné Vánoce ve třech 😵 😵 😵

bellka
12. pro 2011

@safarikovap jsem se právě smála, že budeš testovat až v pátek, už jsem Tě viděla, jak to vydržíííš 😀 😀 😀 já mám z Tebe takovou radost, fakt velikou a stále držíme všechno co máme 🙂 No, to ještě neznáš tatínka, zrovna nedávno jsme probírali, že jestli bude po nás obou, tak to bude kulomet salvy a smíííchu a vtípků a srandiček, kéž by 😀 😀 😀

bellka
12. pro 2011

@safarikovap jj, první ve třech, ty loňské jsem měla kolem pupíku mašli, koukni do albíčka 😉
Já se šíííleně těším, hlavně na to balení dárečků a hlavně doufám, že je všechny najdu, kam jsem je schovala 😀

safarikovap
12. pro 2011

@bellka 😅 to nešlo vydržet...netestovat... 😅 Ale na zítra jsem nabalila všechny testy Honzovi do práce, aby mě to nelákalo a opravdu to nechám až na středu 🙂 Jinak bych byla už fakt trapná...
Jseš hodná Magdi - zatím je všechno, jak má být - žádné krvácení, testy sílí, břicho jak na MS, prsa nebolí...začínám doufat 😵
Závidím vám - ale jen v dobrým - protože tentokrát to budou Vánoce se vším všudy 😵 😵 😵 Když jsou děti, tak už to je prostě úplně o něčem jiným 😵

bellka
12. pro 2011

@safarikovap to je mi jasné, jak je tam ta čárka, pak už je to jako droga 😀 i když teda nevím jaká droga je, ale říká se to tak 😀 no, tak hlavně, aby Honzovi někde ty testy v práci nevypadly, nevím, jak by to vysvětloval 😀 😀 😀 Všechno bude tak jak má být, prostě v září máte prcka a v prosinci první Vánoce ve třečch 😵 😵 😵

safarikovap
12. pro 2011

@bellka Ty dokážeš člověka tak nakopnout, že i kdybych se utápěla v depresích nebo měla špatnou náladu, tak ty Tvoje slova jsou vždycky takový pohlazení 😉 Jednou budeš dobrá tchýně 😀

bellka
12. pro 2011

@safarikovap hele, víš co??? Já v tom tolik let žila, že prostě vím a hlavně to nikdy nezapomenu, co jsem prožívala, jak mi bylo, co mě štvalo a co mi naopak pomohlo a tohle všechno naprosto chápu a chápu, když to nevýjde, tak nikdo nemá náladu na kecy typu: jednou to výjde, chce to čas a ták, ale pak člověk nabere zase sílu a vletí do toho po hlavě zase a zase a prostě to jen tak lacino nevzdá 😉 Tak o té dobré tchýni nejsem přesvědčená, když mi bude chtít nějaká koza odvést mojeho Šimonka 😀 😀 😀 si ji nejdříve drsně proklepnu 😀 😀 😀

lenka27
12. pro 2011

@bellka tak to jsi šikovná maminka, já zatím nic moc nemám, ale přijde mi, že v těch 5ti měsících všechno má, máme hodně poděděných hraček takže fakt nevím co kupovat. A hlavně si nejvíc vyhraje momentálně s ručičkami a nožičkami a zajímají ho ubrousky a krémy 😀

lenka27
12. pro 2011

@safarikovap všechno dobře dopadne, věřím na vánoční zázraky, držíme s Adámkem palečky 🙂

safarikovap
12. pro 2011

@bellka A právě proto tady spoustě holkám děláš vrbu a je fajn, že i když už máš Šimonka u sebe, tak ses na ostatní nevykašlala, pořád sem chodíš a pořád ostatním dodáváš odvahu a sílu. Za to nestačí jen poděkování - jseš prostě Magdi hrozně fajn 😉 😉 😉
Ježiši, s tou tchýní jsem si to ani neuvědomila - máš recht 😉 Naštěstí máš ještě zhruba 25-30 let na to, abys to téma "budoucí snacha" nějak vstřebala 😀

safarikovap
12. pro 2011

@lenka27 Leni, moc děkuju 😵 I za podporu ze začátku po OPU - vy jste prostě všichni tak faaaaaaaaaaaaajn 😉

bellka
12. pro 2011

@lenka27 jj, o tom mi povídej, myslím, že i u nás mám největší radost ze všech hraček asi já, Šimonek je má všechny jen na kousánííí 😀 😀 😀
@safarikovap no, jenže, když koukneš kolik mi je, abych si to za těch 25 - 30 let vůbec pamatovala 😀 😀 😀
Sice to není tak často jako dříve, to se fakt nedá, ale vím o vás všechno, protože aspoň průběžně čtu a moc vám všem fandím a držíme palušky 🙂

safarikovap
12. pro 2011

@bellka No tak teď si mě dostala 😀 😀 😀 😀

P.S. Když né Adámek se Šimonkem, tak tatínkové si s tím vším určitě vyhrají, ne 😀

bellka
12. pro 2011

@safarikovap u nás spíš maminka 😀 😀 😀 ale Šimonek se vždy vrhne na nějakou hračku s takovou vervou, že jich spoustu už prokousnul 😀
@lenka27 a co u vás, Leni, jak se máte, co Adámek 🙂