Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

adrosek
5. srp 2008

Holky ahojte,tak co provádíte

madla28
5. srp 2008

Adrosek a jaký máš pocity? Je ti něco?

adrosek
5. srp 2008

Ne nic mi není,jen mě po iui bolelo ještě břicho ale ted je to ok,občas mě zaboli,bolí mě prsa dost,ale spíš mám obavy,že mě bolí jako když mám dostst MS,tak se bojím pátečního výsledku,že nic ztoho nebude.

madla28
5. srp 2008

Mě bolelo břicho dost a tak jsem si pořád myslela, že se zavrtávají. No nic z toho nebylo.
Včera mi v Repromedě řekla, že za 3-4 dny dostanu MS a dostala jsem jí už teď, takže nebude ani soulož. To bude mít ten můj radost, až se vrátí z odpolední a tak se na to těšil. ☹ ☹

adrosek
5. srp 2008

Naštěstí já to neměla tak hrozné,no já bych ji tedy měla dostat pokud toto nevyjde v neděli,tak snad hej at můžeme zase začít hned stimulovat a šup na další iui.Jinak se sexom je to bída no tedy,samé jen zákazy atd.takže unás nevím kdy to stihneme tedy. 😀

madla28
5. srp 2008

No my za týden a tobě přeju, aby jsi to radši nedostala. Teď jsem se dozvěděla, že v Reprofitu se čeká na dárkyni 5 měsíců, to je dlouho, tak to půjdu asi do svých vajíček.

adrosek
5. srp 2008

tak to je vážně dlouho,tak doufám,že nám budou stačit naše,děkuji a taky přeji hodně úspěchů

adrosek
6. srp 2008

Dobré ránko,
tak jak se dneska máte sa přeji všem hezký a klidný den.

emanek
6. srp 2008

dobré ránko 🙂
adrosku, tak jak je? jak se cítíš? nezkusila jsi testnout? moc Ti přeji aby Ti to vyšlo. Můžu se Tě prosím zeptat, prsa Tě bolí i normálěn, když má přijít MS?

madla28
6. srp 2008

Adrosku a kolik tobě je?

adrosek
6. srp 2008

Ahojík hiolky,
emanek cítím se dobře,prsa mě bolí ikdyž sem měla dostat MS vždycky tak nevím tedy,ale přijde mi,že mě nyní bolí víc,no uvidíme,testovat jsem nezkoušela,asi vydržím do pátku na krev až,je to za chvílu tak zkusím vydržet.

madla mě je 25,tak to ještě není tak hrozné snad,ale manžovi je 38.

madla28
6. srp 2008

Tak to máš času fůru, ty jsi ještě mladá a chlapi prý můžou pořád. Já to mám horší, je mi 42 tak už moc času nemám.

adrosek
6. srp 2008

neboj madla,určitě se taky dočkáš tak jako všechny maminy se dočkaly,jen nám to asi bude déle trvat.Uvažovali jste aji o něčem jiném kdyby to nešlo?

madla28
6. srp 2008

Neuvažovali, to musí vyjít. Myslím, že jsem na adopci už stejně stará. Není to žádná sranda projít testama, ségra si to prožila, ale v pondělí si jede pro chlapečka.

adrosek
6. srp 2008

Tak to je super,že jim to vyšlo a jak dlouho nato čekali a jak staré mimi si dovezou,no veru je to náročné co se vše musí podstoupit,aby si to mimčo získali tedy.
No musí člověk věřit,že to vyjde,ale je to hrozné,ten kdo mimčo nechce tak jej má a ten kdo jej naopak chce a bude se o něj pěkně starat tak nic a nic-no nespravedlivé ☹

madla28
6. srp 2008

Čekali 3 roky a chlapečkovi je tři a půl roku. Na dítě do roka by čekali ještě dlouho a tak si ho vemou.

adrosek
6. srp 2008

Tak to jo,tak hlavně že se jim líbí a už se budou mít koněčně o koho starat.
No je to hrozný s tím těhotenstvím.Ty chodíš tedy do reprofitu v brně nebo někam jinam?

madla28
6. srp 2008

Já jsem byla v Repromedě, ale tam už nechci nikdy, tak bych chtěla zkusit Reprofit, nebo Obilňák ale přítel chce ještě pár dní počkat a nechat to trošku uležet.

adrosek
6. srp 2008

Tak uvidíte,já jsem tam spokojená,chodíme tam tedy sice jen první měsíc,ale jsou tam fajn

milhauz
6. srp 2008

Ahoj holky, tak jsem testla
a jsou tam // 🙂 🙂 🙂

adrosek
6. srp 2008

Ahoík milhauz,tak to moooc gratulujem jako.Tak snad to bude ok.

madla28
6. srp 2008

Milhauz mom moc moc moc gratuluju.
Já teď volala do Repromedy, aby mi poslali výsledky všech vyšetření co mi dělali, tak mi to za 300kč pošlou. Tak jsem ráda, že to nebudu muset podstupovat znova.

milhauz
6. srp 2008

Holky díky.
Madlo za 300Kč? Oni neví za co by si ještě účtovali ☹ . Už jseš objednaná do Reprofitu? Jestlis už to psala tak se omlouvám , jsem trochu mimo 😅

adrosek
6. srp 2008

Milhauz a ty jsi kolikátý den po IVF ne pokud se nepletu.

milhauz
6. srp 2008

Dnes jsem 12. den od ET a 15. od OPU

adrosek
6. srp 2008

Tak hlavně že to vyšlo tedy ne,já jsem dneska 13.den po iui a bojím se testnout předem než mi řekli,tedy až v pátek se mám testnout,řikali že je to brzy že až tak 15-16.den to má smysl tak nevím,ale krev je asi nejpřesnější.

milhauz
6. srp 2008

Adrosek a kdy náš mít MS? Já jsem po IUI ani netestovala, mrcha přišla dřív než jsem stihla udělat test ☹

emanek
6. srp 2008

milhauz moooooooooooooooooooooc gratuluje. Tobě vyšlo druhé IVF, že? tak to je super. Můžu se Tě zeptat na osobní věc, kolik Ti je?

adrosek
6. srp 2008

Milhauz,mám ji dostat až v neděli MS tak uvidím,zatím nic nedošlo tak uvidím.

milhauz
6. srp 2008

Emanku děkuju, mně je 29. A bylo to 2. IVF.
Adrosek budu držet palce ať mrcha nedorazí 😉