Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
23. led 2012

@jana321969 Ahojky,já mám ted zase klasiku,minimalku jsem mela minule a to jsem měla 3 dobré vajička...jelikož je to už 6 pokus,tak jsem šla zase do klasiky,aby bylo vice vajiček..zitra V 8.00 OPU 😵 😵

jana321969
23. led 2012

@bublenudle tak tfuj tfuj a hodně štěstí 🙂 🙂 , ta klasika bez pojistovny pak vyjde priblizne na kolik kdyz s pojostovnu cca 19-21.000, minimalka 20.000.

holino
23. led 2012

Zdravím všechny,
poslední dobou nějak nemám čas vás an sledovat an dočítat ☹ takže vůbec nevím co je tady nového
Holky ale jako vždy jdu tady na radu
....čekám až příjde mrška .....ale moje otázka zní
v protokolu mám napsany merional .....2 ampulky 150 jednotek od 2 dne ....to je ok (mám doma)
pak tam mám napsaný Orgalutran .....ale u toho nemám uvedeno dávkování (an jsem ho nedostala) nenafasovala ......doufám že jsme na to an jeden nezapoml a nafasuju ho třeba později .....je to tak?? Nebo jsem ho měla dostat hned v pátek?? .....a je to docela průšvh??
díky holky za radu ....ještě že vas tady mám .....já si příjdu uplně v těhle věcech blbá 🙂)

olousek35
23. led 2012

@carlik je to jedno, jestli zprava doleva, nebo zleva doprava. Ideál od středu do stran. Jako protahovat do dálky. Jizvu pořád držet mezi prsty. Ono se to hojí dlouho. Ale tak za rok nebude vidět vůbec.

agnes88
23. led 2012

@holino ahoj, neboj orgalutran dostaneš na další kontrole, asi 10 DC, to ti ještě doupraví merional a taky ti řeknou jak dlouho a kdy si pak máš ďobnout ten orgáč, jo a taky pregnyl budeš kupovat, asi 150 v lékárně. Neboj, na nic se nezapomene. Jo a to ti určo sestřička říkala, že stačí 2 amp prášku rozpustit do jedné vody 🙂 neboj, to dáš, zatím to tu každá dala. Je to na dobré cestě!!! Vše s úsměvem
@bublenudle zítra v 8 na tebe budu myslet, ale jen trošku, aby se ti nešťukalo z narkozy 😀 všechny vají budou krásný a zralý, uvidíš!! prsk prsk, těhu bacil, chytej 🙂

bublenudle
23. led 2012

@agnes88 Ahoj beruško,děkuji moooc....doufám,že se tam něco pořadneho najde...hihi..už se nemužu dočkat... 😵 😵

bublenudle
23. led 2012

@jana321969 Ahojky a děkuji...minimálka mě stala 22500kc ,a klasika je 50-60kc,myslim...mně ještě něco přispěje pojištovna,měla jsem jedno IVF bez ET,v Repromede...tak mi něco daji... 😉 ale uvidim kolik to bude...

holino
23. led 2012

@agnes88 uf díky moc .....opravdu nějak nestíháme ...ač jsme chtěl že stymulka bude v pohodě tak jak to tak bejva tak ted momentálně nevíme kam dřív skočt ... doktor vše popsal co a jak kdy a na co a až ted sem na to přišla tak jsem se trošku vyděsla 🙂)) ....takže pouštím z hlavy 🙂)) - děkuj 🙂)
Jnak pregnyl máme doma 2 ks už z minule iui 🙂 takže ten už je právě doma 🙂) (jinak vyzvedával jsme ve fakultce v olomouc a platla jsem jen 30,- za recept 🙂 ....tak třeba to někomu pomůže tahle informace 🙂)
Jnak o tom Mer. rozpustt 2 prášky v jedné vodčce víme - nformovala nás sestřčka ....jen m teda te vodičky přjde docela málo na dvě ampulky prášku .....ale držím se nfo co dostanu od povolaných takže budu míchat 2 prášky - 1 vodčka 🙂))
J
@agnes88 jsi poklad fakt dík moc za info :=)

agnes88
23. led 2012

@holino uvidíš že tý vody bude nakonec až dost, prášek se rozpouští rychlostí světla 🙂

aidule
23. led 2012

@bublenudle Beru, zítra budu moc, moc na Tebe myslet a držet vše, co půjde 😀 😵, tfuj, tfuj, tfuj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bublenudle
23. led 2012

@aidule Seš zlatíčko,děkuji moooc 🙂 jsem nějak divně klidná 😵 😵 😵 zitra pisnu jak to dopadlo...a diky 😉

evikj33
23. led 2012

@bublenudle Klid je dobré znamení,přece už to znáš a víš že není důvod stresovat.Stejně bychom tím nic k lepšímu nepřiměly.Jinak se na zítra vyhajej do červena,dle našeho synátora nejlepší barva,ať máš sluníčkovy den. 🙂 Já mam dnes zasebou první pichanec a 30.1.jedem na kontrolu,tak snad něco vysedím 😉

carlik
23. led 2012

@bublenudle tak to má bejt, zůstt v klídku a pohodě a doktoři se postarají, aby byla úrodička co největší a embryjka nejkvalitnější 😉 Tak tfuj, tfuj a zítr podej hlášení,kolik vajuch 😉
Jinak my máme za sebou druhou prochajdu, naštěstí jsme to stihly ještě bez deště a teď pěkně leje. Taky jsme zvládly i nakoupit v Bille 😀 Snad zítra budu taky tak šikovná u paní doktorky, nějak to přebalování a vyslíkání musím zrychlit 🙂

olousek35
23. led 2012

Holky, co si musím ještě před porodem vyříditt? krom porodky? Kdy dětskou doktorku? Díky moc za rady.

meggar
23. led 2012

@olousek35 Dětskou jsem nevyřizovala. Chodíme k té, ke které jsme chodili už jako děti, tak se rozumělo nějak samo sebou, že k ní budem chodit i s malou. Takže jsem jí jen zavolala, že jsme doma z porodnice. Jo a razítka od doktorů do těhot. průkazky jsem taky jaksi nestihla 😀 😀

lenka27
23. led 2012

@olousek35 no dětského lékaře si vyřiď předtím, protože v porodnici budou chtít jeho jméno (kvůli výsledkům atd.) a pak jak dorazíš domů tak mu zavoláš

lenka27
23. led 2012

@olousek35 já si ho vybírala na známý lékař portálu, ale v Brně už někteří i neberou

jana321969
23. led 2012

ahoj holky - dalsi pokus nachystany hormony v lednicce jen cekat za tyden by mela dojit MS. Tentokrat jsem vyfasovala misto puregonu tri baleni menopuru a tri ampule rano davka, tak uvidime zatim jeto jeste klasika na pojistovnu a posledni pokus nechame az az az kdyby nahodou to nevyslo ted ani nejaka minimalka. Jedna znama ma deset deti zamrazenych a doma na prnvi pokus dvojcatka to mel nekdo štěstí. pEKNY VEČER HOLKY 🙂 ZNAMA CO CHODI NA OBILNAK ME REKLA ZE TO MAME V REPROFITU PREDRAZENY S DOPLATKAMI NA LEKY.

jana321969
23. led 2012

@safarikovap AHOJ JO V PREPROFITU TU NOVOU METODU JAK JSI RIKALA NEJAK MISI NEBO JAK TO JE DELAJI ALE JE BLBE ZE TO NEJDE SPOJIT TREBA S METODOU PCSI, A JINAK TO PRY TAKY STOJI TRI TISICE.

evikj33
23. led 2012

@jana321969 S lékama je to možné i když od ledna se zvedaly doplatky pacienta,ale jinak v konečné ceně je to všude podobné,zas některé metody maji levnější.Myslim že jde jen oto jak je kdo spokojen.

olousek35
23. led 2012

@lenka27 tak já se zítra cestou do porodky stavím tam, kam jsem chodila i já. Snad mě neodmítne. Razítka taky v průkajde nemám. Jen zubaře 1x. Obvodačka mi nic nedaal, když jsem byla nemocná. Ale předpokládám, že budou chtít předoperační, tak ještě dodá. Ale nechce se mi po těch mudrech. Chjo.

lenka27
23. led 2012

@olousek35 myslí, že neodmítne, když si k ní chodila 🙂 no přijde mi to jako včera když jsi psala z prvního UTZ, že máte srdíčko, a za chvílo to srdíčko bude na světě 😅

olousek35
23. led 2012

@lenka27 ona už tam dávno není, už je tam za tu dobu třetí 😀 Jinak už mi asi dnešním dnem konečně dochází, že budu mít mimčo. Postýlka nachystaná, oblečky vypraný, ale nějak je toho mín než jsem čekala. Co jste měli na mimčách cestou z porodky? At vím, co nabalit?

lenka27
23. led 2012

@olousek35 to je gól 😀 no moje dětská furt ordinuje tak mi to nepřišlo divný 😀 no jinak já jela s malým v létě, ale vzala bych nějaký bvlněný komplet a kombinézku, popř. teplý overal, ale víš co teď je zima nezima. Jinak by si měla mít dvě čepičky, bavlněnou a vrchní. No pokud máš fusak do autosedačky tak se zase musí obléct jinak. Jsem ti asi moc neporadila 😉

olousek35
23. led 2012

@lenka27 no šmankote. Nějak na něj něco navlíknem a snad budem brzo doma. 😀 Dvě čepičky, hm, hm. Když bude navlečenej, pak v zavince a v zimním fusaku. Já ho, broučka, lituju už teď. Se mnou má od začátku studený odchov. Pořád chodím v tričku s krátkým rukávem a sandálích. Zima nikde.

safarikovap
24. led 2012

@jana321969 Myslíš Jani IMSI 😉

jana321969
24. led 2012

@safarikovap jo jo toto.

carlik
24. led 2012

@olousek35 mě taky pozapomněli Dr. dávát na preventivních prohlídkách razítka do průkazky a nikdo v Porodnici nic neříkal. Dětskou jsem navštívila pár týdnů před porodem, sestra mi dala ordinační hodi. a tel. a té jsem zavolala den po příjezdu z Porodnice a přišla za 2 dny kouknout na malou sestra. Dneska jdeme na první prohlídku k nim. Tak jsem zvědavá, vůbec nevím jak to s těma oblečkama, vyslíkáním, počůráním, zvládneme....
Malou oblíkám přiměřeně 😉 overalek, teplejší kombinézku a do fusáčku, 2 čepičky a rukavičky.
@jana321969 já zase jsem byla nadšená z doplatků v RF. Kolikrát to nebylo ani tolik, kolik uvádějí v ceníku a dost často jsem měla i něco grátis. Třeba když nebylo "co" k ET atd. A hlavně jde o ten jejich přístup, netahat zbytečně penízky, ale dojít k vytouženému těhotenství 😉

carlik
24. led 2012

@safarikovap jak se máš, co nevolnosti atd?
@katem co ty, kde pořád lítáš, pracuješ, pracuješ? Chtělo by to už zvolnit ne?

lenka27
24. led 2012

@olousek35 do té zavinky bych ho už nedávala, ať není přehřátý 😉