Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ninanela
16. dub 2012

Ahoj holky,taky chválím Reprofit a Dr Koudelku!!!Mám pozitivní test a dneska krevní test HCG 4100!!!Volala jsem do centra,tak na UZV na příští týden v uterý!Vůbec tomu nerozumím a nevím zda je to pravda.V noci se budím a přemýšlím zda se mi to nezdálo a pak nemůžu usnout.Myslela jsem že mě to štěstí nikdy nepotká.Takže hooodně sil a štěstíčko.Myslím,že jsme vybraly dobrý CAR!! 😉

bambulajda
16. dub 2012

@ddanecek no tak to jste dost nadějí - to půjde hned 😉 když se povedlo i přirozeně. ...držím palečky

ddanecek
16. dub 2012

@bambulajda já vím,že povedlo přirozeně,ale už je to rok a znova né a né,tak uvidíme. A ty už máš mimčo nebo jak dlouho se snažíte?

1miska
16. dub 2012

ahojte holky, moooc vam diky za odpovedi 🙂 dnesni navsteva RF nic moc :( byla jsem po agolutinu 7 dne a jen malinkate spineni - a to byla posledni menses pred 7 tydny - a dle UZ je sliniznice jeste nizsi nez kdy driv... proste uz neroste skoro vůbec... no pockame a uvidime... ale to vite, slzicky byly, bez sliznice neni tehotenstvi... zkusili jsem uz vsechno a roste min a min.....

ddanecek
16. dub 2012

@1miska ahoj a zkoušela jsi na tu sliznici i ten kontryhelovy čaj?

olousek35
16. dub 2012

@1miska to mě moc mrzí. ☹ Ale jsi bojovnice a vybojuješ to. Poradili ti něco?

fidac
16. dub 2012

@fretecka určitě clostík zabere...my u něho taky začínali a taky skončili...přeju hodně štěstí 😉

kacatka
16. dub 2012

@1miska no ta sliznice je fakt mazec, vím, že mi to říkal můj gynekolog, že můžu být ráda, že se nepotýkám s těmito problémy. nicméně si myslím, že by měl clostylbegyt zabrat, ale nemám s tím zkušenost. Fakt to zamrzí, ale je důležité zkoušet to dál, co zabere a jistě se štěstí usměje, uvidíš 😉

ddanecek
16. dub 2012

Myslím,že ten clostík sliznici snižuje,ten je na podporu ovulace,ale je blby,že sliznici naopak snižuje,o mi říkal doktor,tak nevím.

bambulajda
16. dub 2012

@ddanecek ...ne nemám 😒 ...snažíme se 3,5 roku a nic...pokaždé se nám na chvilku ukážou // a pak mizí.....už máme všechny testy na všechno možny a nic 😒 nikdo nikdy nic nenašel. přirozeně se nám nepovedlo ani jednou ...jsme velká záhada 😅

fretecka
17. dub 2012

No doufám,že zabere a k dalšímu řešení nebudeme muset dojít. A držím všem tady palečky,ať jsme všechny úspěšné. Jen takový dotaz,kolik musí být ideálně ta sliznice? Já jsem měla na posledním UZ 11.

safarikovap
17. dub 2012

@carlik @olousek35 Ahoj holky 🙂 Taky už moc nestíhám chodit do diskuze, ani vás dočítat, ale @carlik, Kristýnka už je taaaaaaaaaaaaaaaak velká - kočenka!!!😉 A co Tomášek, Oli? A @meggar - Markétka? Největší divočák je samozřejmě opět Šimonek od @bellka - tolik dárků k narozeninám - to musel být sakra hodnej, Magdi🙂

Jinak samozřejmě zdravím všechny nově příchozí a to, že Reprofit je dobrá volba, není jenom klišé...ono to tak fakt je 😀 Nikdo nečekejte zázraky do druhého dne, ale když už, tak jedině v Reprofitu 🙂 Všem bych vám to moc přála 😉

U nás klídek - budu začínat 24tt, prcek je oukej a tím pádem je všechno, jak má být.

@bublenudle Leošku, dej vědět s tím Menopurem, ať něco nepropásneme
@bambulajda Holka, myslím na Tebe - kdy to teď máte v plánu?
@jana321969 Jani a dvojčátka? Máte se?

fretecka
17. dub 2012

Mohu se zeptat,včera jsem začala brát ten metformin,mám druhou tabletu,začala jsem spinit.Cyklus bych měla mít až za týden,může to být po těch tabletách.

carlik
17. dub 2012

@safarikovap ty brďo, 24 tt ...to už jsi z půlkou, to tak letí....no nám taky. Děkujeme za pochvalu a těš se na to miminečko, jak vyskočí z bříška 😉

cilkaa
17. dub 2012

@safarikovap ahoj Peťo- zdravím tebe i malého Adámka. Čas letí strašně. To je bezva, že je vše v pořádku. Výbavičku už kupuješ? 😉 Pochlub se..

@1miska teda ta sliznice je fakt mrcha..moje kamarádka má ještě k tomu AMH skoro nula, takže bez vajíček a bez sliznice. Myslím, že jí poradili, že by mohli zkusit zastimulovat injekcemi, jestli se to nenakopne a nebude sliznice narůstat, až bude po hormonech dorůstat vajíčko (kvalitu bude mít bohužel už špatnou, ale i tak z toho může být mimi). Tobě řekli jako další postup co?

@bambulajda tak co KETík??????

holky, já to ještě nedostala, mám 33 dní po laparce (po GEU) a nic, sakra, tak snad to bude brzo a budu za chvíli také píchat.

lenka27
17. dub 2012

@1miska ahoj to mě mrzí, ale já myslím, že se to ve správný čas spraví uvidíš, ach jo proč to nemůže prostě všem jít, tak jak to bylo za časů našich rodičů, to je naprd. Ale uvidíš, že se hodíš do klidu a bude vše úplně jinak. Zkoušela jsi nějakého léčitele, vím, že ne každý na to věří, ale zkusit se má vše. Myslím na Tebe, a zázrak přijde, zasloužíš si to.

bublenudle
17. dub 2012

Ahoj holky, tak vás všechny zdravím.. Já zacala zobat clostik, měla jsem nejaké problémy se špiněnim, tak uvidím co mi v párek na Utz řeknou.. :0)

lenka27
17. dub 2012

@cilkaa chvilku to může potom trvat, myslím, že mi to trvalo 2 cykly a pak to přislo v přesný čas jako předtím a pak pak to bylo zase pravidelné, vydrž prťka, vše přijde jak má neboj 🙂

lenka27
17. dub 2012

@carlik KRÁSNÁ PRINCEZNA 🙂

safarikovap
17. dub 2012

@cilkaa Draku, říkala jsem si, jak to s Tebou vypadá po laparce...Trošku se tím cyklus rozhodil, ale určo dorazí mrcha mrchatá každý dnem 🙂 A dál? Nařízená pauza nebo můžete vlítnout hned do dalšího pokusu?
@carlik Letí to 🙂 To stejné jsem si řekla já, když jsem viděla fotku Kristýnky...přitom je to "pár dní", co jste přijeli z porodnice 😕 😅
@lenka27 Ahoj Leni - potvrzeno 😉
@bublenudle Ve ČT brnknu - domluveno 😉

olousek35
17. dub 2012

@safarikovap Ahojda, Tomášek má dnes po prvním očkování. Nesl to statečně. Sice se trošku ozval, ale pak toho hned nechal a ted spokojeně pochrupuje v postýlce. 😉
Utíká ti to těhotenství pěkně rychle. Nedávno si sem za námi přišla a za chvilku budeš maminkou. Už tušíš pohlaví?

@fretecka metformin na každýho působí trochu jinak. Někdo ho nesnese vůbec, mně nevadil. Špinit po něm klidně můžeš, to je normální.

safarikovap
17. dub 2012

@olousek35 Počkej a očkování dopadlo tak, jako u všech? 😀 Tzn. že maminka z toho byla víc vystrašená, než mimčo? 😀 Že jo, přiznej se 🙂 U nás to bude Oli taky kluk - sice línej, jako veš (promiň, Adámku), ale na všechny monitory a UTZ se vyserinkal 😅 a né a né se natočit - takže, sice budu začínat 24tt, ale pohlaví víme teprve chviličku...A nějaká fotečka by nebyla? Teď na nich ujíždím a kochám se na ostatních miminkách 😵

bublenudle
17. dub 2012

@safarikovap Těšim se na Tebe.... 😉

safarikovap
17. dub 2012

@bublenudle 😉 😉 😉

sikulik
17. dub 2012

@bublenudle ahojky, tak ať se teď stane zázrak a konečně se dočkáš // a dalších 9 měsíců s rostoucím bříškem!! 😉 Držím ti vše co mám 😉

bambulajda
17. dub 2012

@1miska na růst sliznice dávají přeci estrimax a nebo divina ...
jinak já se teda chystám na KET , ms dorazila v neděli , ale je strašně slabá, dnes skoro žádná ....tak já nevím 😔 ....takto slabou mrchu jsem nikdy neměla právě naopak. Doufám, že se ještě rozjede 🙄

bublenudle
17. dub 2012

@sikulik Dekuji zlatí, jsi hodna.. Snad už konečně , je to 7 IVF

olousek35
17. dub 2012

@safarikovap zkus kouknout na alba tu : http://gracielka.rajce.idnes.cz/ . Jinak vystresovaná jsem nebyla ani já a ani on. Jsem vycvičená od psů. Ti se mi taky na veterinu vždy těší a letí tam s obrovským nadšením a jekotem. 😀 😀 😀 Spíš se ted snažím sledovat změny, ale je stejný jako před tím. Ani teplota se nedostavila. Tak snad to bude vše ok. Jinak se říká líní kluci, ale mám dojem, že to tak fakt není. Furt meleme rukama, kecáme, snažíme se otáčet. Pořád něco drží v rukách, dudlíkem překonává světové rekordy v hodu do dálky. Flus do dálky zvládá dávo 😀 . Tak neboj, určo Adámek nebude línej kluk. A k ultrazvuku, ten ve 20.tt jsme absolvovali 3x - 30 min, 90 min a 45 min, protože prostě Tom odmítl ukázat obličej. Takže nás, jako exoty, nikdo nepřekoná. 😀

olousek35
17. dub 2012

ty jsou cca týden staré

cilkaa
17. dub 2012

@bambulajda Míša na tu sliznici brala Estrimax (Estrofem) dávno, celej cyklus a Štelcl jí právě řekl, že zkusí vysadit, jestli se to samo nenahodí a nenahodilo ☹ Mám kamarádku, co to tak taky má a je to fakt řehole, sliznice když si usmyslí, tak jsou i doktoři krátcí..

@olousek35 jůůů, to už je obr 🙂