Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

olousek35
17. dub 2012

@cilkaa no, dnes váha 6450g a máme 2,5 měsíce. Dnes byla u dr.holčička 8 měsíců, 7100 g.

sikulik
17. dub 2012

@bublenudle 7 je šťastné číslo a na ty, kdo se nevzdávají čeká zázrak, tak se drž!!! 😉

sikulik
17. dub 2012

@bambulajda ahojky, držím vše co mám, ať ti konečně už ten KET s posledním, a tím nejlepším sněhuláčkem vyjde!!! 😉 . Uvidíš, ten nejlepší počkal až nakonec 😉

lenka27
17. dub 2012

@olousek35 ty jo to je cvalík, my máme v 9.ti měsích 7kg 😀 takže nosíme skoro stejně těžké děti, to je sranda 😉

cilkaa
17. dub 2012

Holky to jsou samý problémy tady- ten duben snad nezačneme 😠 samý špinění, slabá mrcha, nachlazení, sliznice v čudu, já nemám cyklus - to je morálka, sakr blééé. Příroda nám dává 😖

@olousek35 tak to bude mít malý ve 3m 😀

lenka27
17. dub 2012

@cilkaa a pak, že jaro co? a takový je to celkově divný, ale já věřím, že bude líp 🙂

montysek
17. dub 2012

Holky potřebuju do RF doporučení od mého gynekologa? Já se dnes sice objednala ale na tohle jsem se úplně zapomněla zeptat. 😖

safarikovap
17. dub 2012

@olousek35 Fíha, Tomášek už je pořádnej kus chlapa 😉 Krásný fotky Oli a za tu canis terapii klobuček dolů 😉 😉 😉

safarikovap
17. dub 2012

@montysek Ne-e, nepotřebuješ 😉

olousek35
17. dub 2012

@lenka27 já to moc jako srandu nevidím, bo mě upadávají záda. Fakt je to celkem nářez. Ještěže ho nemám naučenýho usínat v náručí, ale samotnýho v postýlce. Ale když bych se dokopala ke cvičení a posilování, bylo by líp. 😀
@safarikovap canis moc nestíhám, ale chtěla bych se jí začít víc věnovat. V tomhle a s touhle fenou bych to viděla i někam do LDN, nebo k ležákům důchodcům. Uvidíme, zda budu schopná se někde domluvit. Ted hárá, takže stojíme.

olousek35
17. dub 2012

holky, maminky, přihoĎte sem fotky pro motivaci ostatních. At vidí, jaké krásné děti se tvoří v reprofitu 😉
Jinak reprofit má nové stránky a dají se tam vložit fotečky u nich vzniklých prcků.

safarikovap
17. dub 2012

@olousek35 Kecááááááááááááááááááš 😕 😕 😕 Pardon, hned jdu stránky RF omrknout 😉 Každopádně - klobouček dolů za to, co s těma pejskama děláš a jak se jim věnuješ - fakt smekám 😉

lenka27
17. dub 2012

Přidávám 🙂

@olousek35 no já myslím, že to přibírání bude pomalu zpomalovat, dívala jsem se, že malej měl ve 3. měsících 5kg, ale je fakt, že je kojený a není jedlík tak proto je drobek, no se zádama máš pravdu taky už je začínám cítit a to cvičím pravidelně, ale je to jiný pohyb 😀

olousek35
17. dub 2012

@lenka27 jejda, ten je nádhernej 😉 Reprofit umí fakt nádherný dětičky. 😉

saminka
17. dub 2012

ahojte holcinky
uz jsem se tu taky dlouho neukazala, prisla jsem povzbudit vsechny nove snazilky a reprofitacky 😉 moc neprispivam ale pravidelne kontroluji jak se nam tady tehulkuje atd.
@carlik mala ti pekne roste, je krasnoucka pusinka, a mame skoro stejne satecky, lilly je ma jeste velke 😅 jsem rada ze krize uz pominula a uz bude jen dobre 😵
@olousek35 teda Tomasek je kus chlapa ve 2.5 mesicich 😅 moc je roztomily a jak se krasne smeje klucik sikovny 🙂
@lenka27 Adamek je taky krasnoucky a takovy drobecek 😵
@safarikovap krasne vam to utika, nekdy se mi zasteskne po tehulkovani, je to krasne obdobi ted jsi v tom nejlepsim obdobi
😵
vsechny snazilky drzim vam vse co mam a tady jsou ty moje holcinky 😵

saminka
17. dub 2012

@bellka uplne jsem na tebe zapomnela, vsechno nejlepsi Simonkovi k prvnimu rocku, tak to rychle utika 😕 je to sikulka nejvetsi 😵

jana321969
18. dub 2012

@safarikovap ahoj ahoj žiješ 🙂 jo jo dobré příští tyden se ozvu ve středu přístí tyden jeden do brna na to NT vyšetření tak snad bude vše ok, a kdyz bude pohlaví tak vam taky řeknu holky.

meggar
18. dub 2012

@safarikovap @olousek35 @lenka27 @saminka @bellka Zdravím staré známé. U nás taky všechno v pohodě. Malá má ve třech měsících 5kg a 58cm. Pediatrička nás chválila, jak to všechno dohnala, že na ní není vůbec vidět, že byla narozená dřív. Na RHB odpovídáme korigovanému věku.
V sobotu jsme byli na vítání občánků a malá tu slávu celou prospala. Měli jsme tam nejhodnější miminko. Jak bude trochu čas, tak sem taky přidám aktuální fotky.
Jinak všechny máte ty prcky nádherný, Reprofit dělá fakt hezký a hlavně hodný děti.

lenka27
18. dub 2012

@olousek35 děkuji, jo to umí 🙂 ale my na tom máme taky nějaký podíl 😀

lenka27
18. dub 2012

@meggar gratulujeme k přivítání a hodné holčičce, máš pravdu Reprofit dělá mooooc hodný děti 🙂

lenka27
18. dub 2012

@jana321969 budeme držet palečky 🙂 vše dobře dopadne a hlavně uvidíš prcky v plné kráse 🙂

aidule
18. dub 2012

@bublenudle Zdravím dobrodruha a přeji, ať máš v pátek jen samé krásné a nadějné zprávičky!!! 🙂 😉

1miska
18. dub 2012

ahojte holky jste zlate 🙂 zkousim vsechno - kontryhel caj, ktery mi uz leze krkem - blee, tak jsem ho vymenila za kontryhelove kapky a estrofem jsem brala pul roku, vubec na to telo nezareagovalo... za 14 dni dalsi UZ a budeme se domlouvat, zatim proste nic :( ale jsou fakt hodni, misto aby me tlacili do IVF at to aspon zkusim a maji ze me penize, tak rovnou rekli, ze to nema cenu ani zkouset..... rekl ze vyzkousime postupne vsechno - ted mam na 14 dni antibiotika - je tam byl malinkej zanet ktery normalne nevadi, ale kdyz ho vybijeme tak treba povyroste... po antibioticich zkusime nedelat nic a pak zkusime kdyztak jiny hormony -ze to bude metoda pokus-omyl ... ta veta co mi rekl, mi doted zni v usich "obavam se, ze vam v tehle chvili nemam co nabidnout" 🙂 uvidime... jinak clostik sliznici prave snizuje.... tak se mejte, jsem ted porad v praci tak jen nakukuju, pak to vsechno doctu 🙂

sikulik
18. dub 2012

@1miska ahojky, vím, že jsi už asi zkusila úplně všechno, ale zeptám se, červené vínko? Každý večer decinku? Zkus, třeba to zrovna zabere, moooc držím pěsti!!! 😉

sikulik
18. dub 2012

@1miska a ještě jsem někde četla, že je na růst sliznice dobrý grep a avokádo, tak za zkoušku nic nedáš 😉

meggar
18. dub 2012

Holky, tak přikládám taky pár fotek. Jsou pár týdnů staré.

bambulajda
18. dub 2012

ahojky, všechny vás zdravím, ....tak u mě se už mrška rozjela normálně, doufám,že ten KET teda klaplne.
@1miska ...hmmm to je blby, já mám teda zase opačnej problém mám strašně vysokou sliznici a furt špiním, takže to taky není žádná výhra....a užívám už asi 2 měsíc femigard , má to upravovat hormony a cyklus....a tento měsíc jsem nezašpinila až do ms....tak těžko říct , můžeš zkusit. Já už totiž taky zkouším všechno, já bych sežrala aji hovno kdyby to pomohlo 😅

bambulajda
18. dub 2012

@meggar ...holky krásny obě dvě 😉

bublenudle
18. dub 2012

@aidule Ahoooooj beruško,jj už pěkně doma 😵 no,snad bude vše ok v patek...dám vědět,měj se krásne paa

cilkaa
18. dub 2012

@bambulajda TAK TO JE TREFNÝ... já taky... to je děs... moje mrcha furt nic a ani necítím, že by měla dorazit, nic mě nebolí atd. Jsem nervozní, jak nevím, kdy dorazí a jestli vůbec (abych nemusel ana injekci, ani nevím, jestli byla ovulace a sliznice atd.)

HOLKY, VŠECHNY MÁTE MOC KRÁSNÁ MIMINKA A UŽ SE MOC TĚŠÍM TAKÉ NA TAKOVÉ 🙂