Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
24. dub 2012

@agnes88 No jasne ze jsem😉 už odpocitavam hodiny na zítřek .. Moooc se těším .. Zase kousek blíž k miminku 🙂

kcvrcekz
24. dub 2012

@cilkaa ty jo tak to je pecka,jako nejsem nafouklá moc,ale na večer to stojí za to a taky takovej divnej jakoby tlak, jsem zvědavá kolik vajíček budeš mít hned piš🙂.Já jsem na neschopence díky té viróze a už zůstanu chci prostě být v klidu🙂
@sikulik Díky moc za podporu snad nám roste v bříšku dost vajíček abychom měli dost embryek🙂
@agnes88 noooo povídej mi o tom🙂 já snad nedospím 🙂 A monitor bych buď půjčila a nebo koupila,každopádně ať je doma pro klud duše🙂

bublenudle
24. dub 2012

@safarikovap Dekuji drahá, pak ti hned cinknu nebo písnu jak jsem dopadla 🙂

safarikovap
24. dub 2012

@bublenudle Cinkni, já Ti to zase típnu 😀 Mám chřipajznu, takže se budu doma nudit. Hlavně se na to pořádně vyspi - mooooooooc na Tebe budu myslet 😉 😉 😉

olousek35
24. dub 2012

@agnes88 já sice monitor koupila, cca za 700 kč po dvou dětech. Je spolehlivý, jen maminka nespolehlivá. Vezmu dítě a odejdem a monitor nevypnem, takže ječel furt 😀 . No, takže monitor je v postýlce, ale nezapínám ho. Hlavně, že ho mám.

fidac
24. dub 2012

@olousek35 u nás je to stejné...furt jsem zapomínala ho vypínat a už ho ani nepoužíváme...nejlepší to bylo ve 2 hod. ráno... 😀 😀 😀

saminka
24. dub 2012

ahojky holcinky jak se dari???
ted jsem se divala na stranky reprofitu a vsimla jsem si ze je zmodernizovali a da se vlozit fotka mimisku, tak uz jsem tam pridala to moje dve kocicky, vsimla jsem si maleho Tomaska od @olousek35 😉 tak mamci pridejte tam taky fotky at se jim to tam krasne zaplni 😵 😵 😵 😵

agnes88
24. dub 2012

@olousek35 @fidac no právě, si myslím že to tak budu mít taky, nevyspalá, potichu vytáhnu jedno mimčo a pro jistotu si to druhý vzbudím ječákem 🙂 Nakonec mi mamka kdesi sehnala od známé jen za půjčení, použitej.

bublenudle
24. dub 2012

@safarikovap Haha nic mi prosím té netipej 😀 Tak hlavně tu chripajznu poradne vylez, ma byt krasne tak ať jsi fit.. Pak sednem někam na zahrádku , jak bude pekne 🙂

bambulajda
25. dub 2012

holky držím na dnešek palečky - podejte hlášení 😉

meggar
25. dub 2012

@agnes88 Tak já monitory mám. Sehnala jsem po dvojčatech použitý a nemůžu si stěžovat. Máme jednu postýlku v obýváku na denní spaní a jednu v ložnici a ze začátku byly plně využitý oba, ted´ jen ten na noc, ale nedovedu si představit, že bych ho neměla.Za ten klidnej spánek to stojí. A planý poplachy jsme neměli zatím žádný.
Jinak všem stimulantkám držím palce. Taky čekám na hlášení.

cilkaa
25. dub 2012

Ahoj holky,
tak jsem zpět z UTZ- jsem z toho úplně vynervená. Tam jsem došla v super náladě, je mi opravdu dobře, nic mi není, naopak... No mrkal na vajíčka a je jich tam dominantních 20 (10+10) a plno malých, takže v pátek uvidíme, jestli nedorostou ještě ty malé a nebude jich MOC!!!!! Mám moc velký strach z OHSS- prosím co si o tom myslíte? Měla jste některá také tolik vajec??? 😲 😕

olousek35
25. dub 2012

@cilkaa super úrodička, gratuluju. Na ohss hodně pij. Třeba 4 litry denně. Mělo by to pomoci.

bublenudle
25. dub 2012

Ahojky,takže hlášení z OPU...
snesla jsem 7 kousku 😵 😵 😵 jsem štěstím bez sebe,jelikož v patek bylo na utz 5 foliku..... 😉 všechny se oplozuji,tak uvidíme zitra...bobánci musi zabojovat.... 😵 😵 😵 ET v ponděli asi..... 😵

cilkaa
25. dub 2012

@bublenudle supééér, já teď lituji té klasiky, mám strašnej strach z OHSS. Zlatá minimálka s dopichem...

bublenudle
25. dub 2012

@cilkaa bude to ok,neboj.....hlavně v klidu.... 😉

sikulik
25. dub 2012

@cilkaa ahojky, já jsem si zažila jednou OHSS a to se mi "urodilo" vajec 15. Ale jindy jsem měla taky 15 a žádný OHSS nebyl. Takže to není jisté, že by ti hrozil. Snaž se pít hodně vody. Mě to tenkrát chytlo už cestou domů z odběru a tak jsme se do RF vrátili a oni se mě snažili "postavit na nohy". Ležela jsem tam asi 2 hodiny, něco mi i píchli a pak jsem se za pomoci manžela odbelhala do auta. Ale zase po OHSS je pravděpodobné (nebo jsem to aspoň našla na netu), že se embryjko uchytne. A toho jsem i důkazem já, protože to byl náš čtvrtý a konečně úspěšný pokus.

kcvrcekz
25. dub 2012

@cilkaa no koukám pěkně se ti urodilo.Držím pěsti na pátek. A s tím pitím jsem to taky slyšela. A jak se cítíš?
@bublenudle no gratuluju k sedmi statečným,to je dobré znamení 🙂
Holky bolelo vás taky břicho u stimulky?Jsem zvědavá kolik vajec na mě zítra vykoukne.

sikulik
25. dub 2012

@bublenudle no to je nádherná zpráva, ty jsi teda luxusní nosnice 😀 (máš minimálku, že?). Tak ať každým dnem jen sílí a krásně se vyvíjí!!!!

sikulik
25. dub 2012

@bublenudle a vůbec.......7.pokus a 7 vajíček no není to dvojnásobné šťastné číslo? 😉

bublenudle
25. dub 2012

@sikulik Jj minimalku 🙂 tak jsem faaakt šťastná.. A teď musí milacci bojovat 🙂

bambulajda
25. dub 2012

holky veliká gratulace jste šikulky - dneska teda super zprávičky 😀
@kcvrcekz ...jasně to musí být 😀 ....taky jdu zítra na na UTZ, tak třeba se tam potkáme 😀

sikulik
25. dub 2012

@kcvrcekz ahoj, no u stimulky mě občas pobolívalo břicho taky, ale hlavně jsem se cítila hodně nafouklá. Držím pěsti na zítřek 😉

bublenudle
25. dub 2012

@kcvrcekz ahojky, jj 7 statečných 😉. Tak ať mas zítra taky hodně jajinek..

sikulik
25. dub 2012

@bambulajda ahojky spolubojovnice 🙂, tak ať ti to zítra také dopadne dobře, já jdu na utz příští pátek a jdem do našeho 1.KETu, pokud teda bude narostlá sliznice 🙂, jinak až další cyklus s clostíkem

cilkaa
25. dub 2012

@sikulik jééé, tak třeba by se mi to mohlo vyhnout, nebo jen malinko, také mi Marcel říkal, že mi hned po odběru píchnou tu injekci, že se nemám bát! Já už tam plašila s odsáváním vody z břicha 😀

@kcvrcekz tak mně teda trochu píchají vaječníky, cítím, že se tam něco děje, ale vůbec to není na 20 vajec, spíš jako ovulace, když jsem cítila jen 1 vajko. Jinak já jsem pořád bez nafouknutí a působí na mě ta stimulka jako afrodisiakum, furt mám chuť na sex 😅 Trochu mám možná průjem, což mi nevadí, spíše mám pocit, že malinko hubnu (také se snažím moc nežrát). Vše super, jen to OHSS nademnou visí.
Tak držím palečky, aby jsi měla přiměřeně vajec 🙂 Kolik jednotek pícháš?

bambulajda
25. dub 2012

@sikulik ..budeme ketíčkovat spolu 😀 ...no jsem zvědavá co bude zítra, normálně ovulku cítím a teď teda nic moc, tak jsem zvědavá co tam bude. ...jinak teda musím říct, že ten prednison co beru mi dělá takovou nedobrou náladu, jsem docela podrážděná

sikulik
25. dub 2012

@bambulajda no možná je to jen nervama, že se ti zdá, že ovulku teď necítíš. Člověk si myslí, že to všechno bere v pohodě, ale někde v podvědomí to prostě je.... 🙂 , já už jsem taky vyklepaná a to mám ještě chvilku čas 😀

kcvrcekz
25. dub 2012

@cilkaa tak to nenafouknutí ti závidím🙂 Já mám menopur a tam to není na jednotky.tak je to na jakýsi prášek co si míchaš.A to jsem měla první tři dny 3ty prášky a teď dva a zítra se uvidí co mi Dr řekne.

Holky dotaz na všechny co už platili.Platili jste nějakou záloho dopředu nebo potom vše naráz?

kcvrcekz
25. dub 2012

@bambulajda jé na kolikátou jdeš?