Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sikulik
25. dub 2012

@kcvrcekz platili jsme všechno naráz až úplně nakonec po ET

bambulajda
25. dub 2012

@kcvrcekz jdu na 8,30 🙂

kcvrcekz
25. dub 2012

@bambulajda jé tak to jdeš po mě🙂 já jdu na 8:15 🙂

bambulajda
25. dub 2012

@kcvrcekz jé tak to se uvidíme 😀 , doufám,že tam bude zítra machač

kcvrcekz
25. dub 2012

@bambulajda no tak to do mě kopni🙂 jinak se tě nepoznám 🙂. A dle mailu tam bude Kuřecová nebo alespoň mi psala,že se ve čtvrtek uvidíme,tak nevím třeba jich je tam víc.🙂

fretecka
25. dub 2012

Ahojky,všem držim palečky.mám dotaz máte někdo zkušenost s Mojžíšovou,nevíte jestli to jde na pojištovnu a jestli mi to napíšou v reprofitu?Děkuji

lenka27
25. dub 2012

@cilkaa já jich měla taky tak nějak při prvním a nic mi nebylo, ani nafouknuté břicho takže myslím, že je to individuální. Nestresuj se a buď pozitivní 🙂

sedmitecka
25. dub 2012

ahoj vsem, mam prosbicku a dotaz, potrebovala bych par tablet Prednisonu, abych vysla do zacatku stimulky, nemate nektera zbytecky na prodej??? dekuji moc

cilkaa
25. dub 2012

@lenka27 jeee, Leni, ty jsi mi zvedla náladu 🙂 kéž by, modlím se, abych to také ustála. Říkám si, když to tak dobře snáším, tak treba...

agnes88
26. dub 2012

@fretecka mojžíšovka jde na pojišťovnu ale napíše ti to tvůj gyndař. Pochybuju že by ti to v RF napsali, ale za zeptání nic nedáš. Já napsala mojí gyn mail a druhý den jsem si šla vyzvednout poukaz. Chodila jsem na ni dva měsíce +-, před stimulí a klaplo to, úspěch tomu nepřisuzuju, ale spíš pro klid duše že dělám max.

@kcvrcekz @bambulajda holky, tfujtfuj, ať tam toho máte hodně

cilkaa
26. dub 2012

@kcvrcekz @bambulajda tak jak?

aidule
26. dub 2012

@bublenudle Ahojky, no jestli tohle není šťastné znamení-7.pokus a 7 vajuch, tak už nevím 😀 😀 😀 😉 😉 😉 !!! Ať jsou bojovníčci bojovní a už to vyjde i tobě!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🙂

kcvrcekz
26. dub 2012

@cilkaa tak jako dobrá nosnice mám 5-6 na levém a v pravo hooodně malinkých.Dostala jsem jakýsi Orgalutran ještě k tomu menouru a v neděli jdu na kontrolní UTZ a odbr buď v út nebo st.Jsem docela spokojená🙂

@bambulajda Jak jsi dopadla? Jak mě sestra vykopla tak jsem hned šla na ten přepis PN a ty už jsi tam nebyla.Doufám,že to bylo dobrý.

bambulajda
26. dub 2012

Ahojky,...takže dobré sliznice je 10 mm, tak příští pátek jdu na KET - tak uvidíme 😀 ...dostala jsem hromadu léků, sestřička byla opět zmatená 😀 a teď tak nějak přemýšlím, že jsem asi měla dostat nějaké papíry na podpis před KET, je to tak?

@kcvrcekz tak držím moc palečky, ten Orgalutran je aby folíci nepraskli dřív 😉

kcvrcekz
26. dub 2012

@bambulajda ahá tak proto🙂.To je pěkné 10 mm tak moooc držím pěsti🙂.Ta sestřička byla zmatená i u mě🙂 měla jsi tu blonďatou?

sikulik
26. dub 2012

holky vy jste ale šikovný stimulantky 😀
@kcvrcekz bezva, že už víš, že pěkně reaguješ a folíci jsou dobrý!!! Držím pěsti i dál 🙂
@bambulajda super sliznice, v kolik jdeš v pátek na ten KET? A kolikátý budeš den cyklu?

agnes88
26. dub 2012

@kcvrcekz paráda, dobrý počet vajíček a @bambulajda sliznice taky super, tak na příští týden přeju aby vše klaplo!! 🙂

cilkaa
26. dub 2012

@kcvrcekz no tak bezva, takovej akurátní počet... Sliznice kolik? Ta blondýna je tam asi nová a je zmatená.
@bambulajda super, sliznice je jak má být, ale ty jsi říkala máš na rozdávání 🙂
Já sliznice 7mm, ještě by měla dorůst.

bambulajda
26. dub 2012

@kcvrcekz ... 😀 ani nevím která to byla, ale jsou zmatené skoro všechny 😠 ...se mě ptá kolik chcu toho heparinu - jsem to nikdy neměla ani neviděla...nakonec jsme se domluvily, ale zas mi nedala, ty papíry co musím s mojim podepsat, tak tam asi budu muset zajet. 😝 ...to by mě zajímalo jak se domluví s těma cizincama ...ale mysím, že na to mají ty koordinátory.

bambulajda
26. dub 2012

@sikulik budu 20 DC...musím pochválit Kuřecovou, je fakt super, ona je taková férová

kcvrcekz
26. dub 2012

@cilkaa ty jo sliznice netuším,ale asi v poho páč mě pochválila celkově.
@bambulajda No ty jo.ty máš heparin? To je proti srážení ne?

bambulajda
26. dub 2012

@kcvrcekz ...no má to být pro lepší prokrvení plodu a ještě mám prednison proti imunitě, tak uvidíme jestli něco pomůže 😒

dancaa
26. dub 2012

Dobrý den, jsem tu úplně poprvé. Prosila bych moc o radu. 17.04.2012 jsem byla na embryotransferu. V út 24.04.2012 jsem si nechala z v lastní iniciativy nabrat HCG z krve a je negativní. Myslíte, že to bylo moc brzy? a jestli ano kdy se to tak ukáže. Test z moči mám dělat ještě až za týden a to je hrozný vleklý čekání.
Ještě otázka zda někdo nevíte za jak dlouho se to uhnizďuje. Od včera mě bolí břicho jako před MS, spíše tedy vaječníky docela hodně a od žaludku, ale jen chvílema. Tak nevím zda je to dobře. Jestli by to mohlo bát uhnizďování. Děkuji všem za odpovědi.
Daniela 🙂

bublenudle
26. dub 2012

Ahojky všem.. Takže ze 7 Statecnych máme 3 Mušketyry 😉 jsem moooc rada, teď musí bojovat a v pondělí šup k mamince !!!!

bambulajda
26. dub 2012

@dancaa ...taky záleží jak dlouho bylo kultivovany jestli 3 dny a nebo 5 dnů a jestli to je morulka nebo blasta....ale určitě je to brzo, ještě bych mu pár dnů dala 😀

bambulajda
26. dub 2012

@bublenudle no tak to je paráda...tak držíme palečky a´t to klapne 😉

sikulik
26. dub 2012

@bublenudle bezva, mušketýři se nedají a vyhrají!!! 😀 Moc ti přeju, aby to už tentokrát vyšlo! Necháš si zavést třeba i 3?

sikulik
26. dub 2012

@dancaa ahojky, myslím, že jsi na tu krev šla příliš brzy. Ještě počkej do testu a pak se teprve dělá hcg. Někomu se zvyšuje v krvi ze začátku pomalu

bublenudle
26. dub 2012

@sikulik Ahojky,no jsem rada,musí ted bojovat a pak už se o ně postará maminka 😵 😵
jj,určo dám i 3....minule jsem měla taky 3 bobánky...dala bych i 4 😉 kdyby bylo.... 😵 😀

dancaa
26. dub 2012

@bambulajda Ahoj 🙂 když já nevím co je morulka či blasta ☹ Po punkci mi dávali jedno po 5-ti dnech kultivace. Tak jestli by se nemohlo uhnizďovat třeba až od včera. To mě bolí chvílema břicho, ale spíš jako vaječníky a i mi neni dobře od žaludku.