Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
3. kvě 2012

@bobulinka74 no mám za sebou dvě přirozená otěhu (1x potrat, 1x mimoděložko), pak z 1.IVF další potrat, pak 1x KET a 2.IVF nevyšlo vůbec. Celkem se snažíme skoro 5 let. Startuji až přijde ms, ale zatím se loudá a moc se jí nechce. Vzhledem k tomu, že cykly mám hodně nepravidelné a dělají si, co chtějí, tak budu muset asi píchnout injekci Agolutinu na vyvolání, abych začala krvácet a mohla začít stimulovat....nebo bych se taky nemusela dočkat ☹

olousek35
3. kvě 2012

@kcvrcekz 4 nepolykej, nebo to s tebou sekne. Já zaváděla cca hodinu po transferu. 😉

kcvrcekz
3. kvě 2012

@olousek35 no taky to tak udělám. slyšela jsem že je to polknutí na prd🙂 a ještě s mým blbým žakudkem bych zvracela od rana až do novi. Pěkně si tím prďolku ucpu 🙂 a díky za rady fakt jsem ralda, zme tu jste zkušené maminy🙂

kcvrcekz
4. kvě 2012

@bambulajda tfuj tfuj tfuj ať se vše podaří a prcík se u tebe pěkně zavrtá🙂

bublenudle
4. kvě 2012

Holky přeji vám ať se embroušci pekne zavrtaji a pustí až za 9 měsíců 😉

cilkaa
4. kvě 2012

@bublenudle ahoooj, tak co? Jak se cítíš? Nějaké změny??? 😉

Zítra ET- holky, těším se mooooc. Dneska se už na embrya nevolá, tak jsem jak na trní.

kcvrcekz
4. kvě 2012

@cilkaa jeee to se nevolá den před ET? 😲 ty jo. A hele jak je to s mražením? To se tě zeptají kolik jich chceš nebo zamrazí všechny?

cilkaa
4. kvě 2012

@kcvrcekz jo, to už se nevolá. Minule jsem tam samo volala a řekli mi, že dnes info nemají, že se embrya nesledují, že se dozvím vše až v den ET, takže nemá cenu tam ani volat...
Jinak si vyplníš papíry, jestli chceš zmrazit a oni nechají všechna embrya do dalšího dne- 6. A pak vyberou oni sami ty nejkvalitnější a zamrazí a pošlou ti maila a fakturu mám dojem...

kcvrcekz
4. kvě 2012

@cilkaa aha takže nemůžeš říct třeba chci zamrazit 3,4 prostě vyberou a je to🙂 tak to jo.Jsem zvědavá jak to bude dneska🙂

kcvrcekz
4. kvě 2012

@cilkaa Tak dneska 1 10 buněčné, 15 8 buněčných a 1 6 buněčné, prý je to vše krásné😲 já tomu prostě nerozumím, ale podle papíru co jsem dostala je to v normě a to mi stačí🙂, ziltra fakt nevolat a jen v neděli na transfer, rýchle to utíká🙂 na zítra tfuj tfuj tfuj 😉

sikulik
4. kvě 2012

ahojky, takže dnešní kontrola utz 11DC, sliznice 7,5mm, Marcel říkal, že se mu to líbí a je spokojen. Zítra ráno píchám Pregnyl a pak zaváddím utroš 4-0-4. KET v pátek. Snad nám to vyjde, modlím se 😉

sikulik
4. kvě 2012

@kcvrcekz no myslím, že máš nádhernou úrodičku, to bys mohla ještě prodávat, když jich máš tolik a tak krásných 😀 😀 😀

olousek35
4. kvě 2012

holky, tak to je nádherný. Přeji všem hodně štěstí a budem čekat na fotečky pozitivních testíků.

kcvrcekz
4. kvě 2012

@sikulik no to teda snad se ten jeden nejsilnější do mě zahryzne a nepustí se až po tě 9 měsících🙂

sikulik
4. kvě 2012

@kcvrcekz no to je tutovka!!! 😉

cilkaa
4. kvě 2012

@kcvrcekz ten desetibuňkář je v neděli tvůj 😵 No a 16 na mrazák- jakýpak 3, 4 ks ty ťuldo. Maximum co půjde tak k ledu! (oni to stejně vyberou). Nevíš, kdy se můžou hodit a také po rozmrazení ještě musí přežít atd., takže čím více, tím lépe.

@sikulik no tak bezva, budeme všechny bojovat jako lvice, musí to vyjít 😵

sikulik
4. kvě 2012

@cilkaa a @kcvrcekz holky, tak o víkendu si pěkně nechte dát do bříšek jen to nejlepší, co jste "vyseděly" 🙂 , zbytek mimoušek na mražáček, a pak už jim jen podstrojujte, hlaďte bříška, povídejte jim, odpočívejte, dívejte se s nimi na pohádky jako @bublenudle a užívejte si krásné dny se svými miláčky 🙂

bublenudle
4. kvě 2012

@cilkaa Ahojky, cítím se fajn, nic mi není, ale hlavně se nepozoruji.. Věřím, ze jsem těhotná a hotovo.. Přeji vám hodně štěstí všem na ET, ať se fazolky pekne zavrtaji.. Mějte se pekne všichni 😉

sikulik
4. kvě 2012

@bambulajda kde je moje ketíčková spolubojovnice? Jak to dnes šlo? Už máš u sebe sněhuláčka?

aidule
4. kvě 2012

@bublenudle Naprosto vynikající přístup. chválím 😉 😉 🙂 🙂 !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Opatrujte se, miláčkové a krásný víkend 🙂 !

1miska
4. kvě 2012

ahojte holky, ja jen ze vas bedlive sleduju a moc drzim palecky, tolik budoucich mamin - kveten lasky cas bude opravdu měsíc lásky a radosti 🙂 - nemam moc co psat, čekám zas za mesic na UZ - jestli se nahodou neco nezmenilo

bublenudle
5. kvě 2012

@aidule Beruško tobě taky krásný víkend 😉 opatruj se 🙂

kcvrcekz
5. kvě 2012

@cilkaa tfuj tfuj tfuj dneska ať vše proběhne jak má🙂

drndapetka
5. kvě 2012

Holky
@kcvrcekz
@bublenudle
@cilkaa chtěla jsem se Vás jen optat- jste některá z Vás po OPU v RF na neschopence? Dost uvažuji o tom, že pak po OPU půjdu. Zajímalo by mne kolik hodin vycházek dávají a jestli by dali neschopenku třeba už od začátku stimulace ( nebo od prvního kontrolního ultrazvuku)? Děkuji Vám moc za rady 🙂 Já už jen čekám na mršku a začínám zobat Clostík a píchat Bravelle a jdeme taky na to 😵

cilkaa
5. kvě 2012

@drndapetka ahojky, já neschopenku nemela...

@kcvrcekz tam mam u sebe dve blasty- jupí. Tak jim přeju šťastnou cestu.

misha83
5. kvě 2012

@drndapetka Ahojky, přišla jsem se na tebe mrknout, takže jdete do akce, moc držím pěsti. Já ještě beru Dheu a 6. 6. jdu znova do RF na AMH a uvidíme co dál. Snad se během léta taky dočkáme akce🙂.

kcvrcekz
5. kvě 2012

@drndapetka ahojky já jsem na neschopence od obvodní už týden před začátkem stimulky, byla jsem nemocná a jen mě převedli. Byla jsem 14 dní bez vycházek a teď mám plných 6 hodin, víc není.

@cilkaa no tak hodně štěstí broučkům🙂 a koho jsi tam měla?

drndapetka
5. kvě 2012

@kcvrcekz tak to je super jestli dávají v RF 6 hodin vycházek 🙂 Já měla totiž naposledy v jiném CAR jen 4 hodiny a to je fakt málo ☹ Vím, že od nového roku víc jak 6 nejde, ale pořád je to lepší, než ty 4 hodiny 😉

@misha83 určitě se taky dočkáš akce 🙂 My odsunujeme minimálku už od února - nejdřív jen jeden folík ( nechtěla jsem do toho jít jen s jedním vajíčkem, tak jsme to stopli), pak se objevila cysta a čekalo se jestli zmizí, no a minulý měsíc zase krvácení uprostřed cyklu ( asi rozházené hormony)....te´d už je to dobrý, včera jsem píchla Agolutin, aby přišla ms a začínám píchat jak dojde. Tak jsem zvědavá....nic tentokrát nehrotím a nechávám věcem volný průbeh, přece jen je to náš xtý pokus 😝

@cilkaa Vítám blastičky u maminky v bříšku a posílám jim pozdrav, aby se zakously, držely se a skončily obě v kočárku 😀

misha83
5. kvě 2012

@drndapetka Každopádně držím pěsti. Cystu jsem taky měla, bohužel praskla blbě, tak jsem musela na punkci a vyčištění, ale dobré. My to nehrotíme vůbec, ale věřím, že se dočkáme 🙂 .

cilkaa
5. kvě 2012

@kcvrcekz měla jsem tu Vitouškovou a na mě tedy dojem neudělala. Příště všechno u Štelclíka.
Tahle žena mi nesedí, ale to je individuální...
No udělala jen přenos- 5 minut a hotovo, takže je to vseměs jedno. Ale na Štelcla nedám dpustit, nějak mi sedí líp, je strašně pozitivní, žádné nálady, furt veselej...