Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

jaja35
28. srp 2009

Ahoj Panesko,
těžko říct, proč se nám nedaří. Už od dětství jsem měla dost bolestivou menstruaci. První den jsem se vždycky svíjela v křečích, zvracela jsem a měla průjem, ale nijak jsem to neřešila. Tyhle bolesti mi ustaly kolem dvacítky. Je možné, že ložiska jsou už z té doby, ale třeba taky ne.
Když jsem byla po 2.IVF u léčitele, už ve dveřích mi řekl, že chci mimi. Prý mám staženou pravou polovinu pánve (folikuly se mi vždy při přirozeném snažení dělaly jen na levém vaječníku a při mobilizaci kostrče je pravá část bolestivá), zvětšenou štítnou žlázu (z krve je v pořádku) a když na sobě zamakám (pití čajů, polykání kapiček a natírání si pravé části pánve mastí), tak už v květnu 2009 bych měla otěhotnět i bez doktorů. Fakt nás povzbudil a chtěla jsem tomu věřit. Dělala jsem všechno, co mi řekl. Zakázal mi i gumové medvídky. ☹ Jen jodové kapky jsem vynechala, protože jsem se bála předávkování, už jsem brala Baby plan, kde je jódu hafo. No, květen 2009 už byl a nic.
Před odjezdem do lázní jsem se u svého nového gynekologa zmínila o tom, jak to viděl léčitel. Doktor mi řekl, že si taky myslí, že mi chybí jód (okatá jsem po mámě už od narození 😅), tak mi předepsal Euthyrox 50. Prý každý máme úplně jinou potřebu jódu a tak můžu mít podle krve vše v normě a ve skutečnosti to není pravda. Kdesi jsem četla, že nedostatek jódu může mít opravdu za následek neplodnost. Společně s lázněmi mi to asi fakt dopomohlo k ovulaci. Ale stejně, i když se snažíme přirozeně, čas plyne a nic, takže to probereme s Machačem a uvidíme, jaký bude další postup. Docela bych nejdřív zkusila minimální stimulaci.....
V úterý se ozvu, jak jsme dopadli. 🙂 Hezký víkend.

dorra
31. srp 2009

Bré ránko děvčátka, jen na vás nakukuju, co je tu nového. Moc vás zdravím a přeju vám štěstí. Myslím si, že v Reprofitu budete spokojené, já ještě opravdu nenašla jedinou špatnou kritiku. Hlavně ať už máte ty své konzultace za sebou a už se něco děje, že?

U nás se teď děje, zatím plod/y držím, ale ještě jsem nepřekonala svůj rekord, takže jsem jen šťastná, že mě zase dokázali otěhotnět. Ale to už tu bylo 2x a po takových zkušenostech jsem zatím opatrná a moc si přeju vidět blikající srdíčko. Tak uvidíme. Byla jsem na hystereskopii v Reprofitu,... báječné, úžasné. Srandím, ale fakt jsou tam příjemní, není to u nich operační úkon, ale lázeňská procedúra, u které se i zasmějete (než budete schopné vnímat výsledky).

Tak moc štěstí přeju, zase tu na vás kouknu, jinak mi můžete písnout do IP, když budete něco potřebovat.

Leničko, měj se taky super fanfárově!!

nanysek
31. srp 2009

Ahoj holky!
Trošku jsem vás pročítala, když jsem hledala odpověď na otázku - který CAR zvolit. Nakonec i díky vám vyhrál Reprofit, tak jsem moc zvědavá. Jsem už domluvena s dr. Vitouškovou, že 2DC dorazím na HP a manža na SPG a pak se uvidí, co dál. Musím říct, že mě vaše úspěchy nalívaly do žil optimismus, že i naše snažení nakonec bude završeno štěstím, ale neúspěchy mě zase velmi rychle vracely na pevnou zem. Jedno dítko už máme, ale druhému se k nám bohužel nechce už přes rok ☹ Prošla jsem teĎ několika stimulacemi clostíky a bohužel bezúspěšně, takže se musíme posunout o level výš.

Dorrko, moc ti držím palečky! Po tom, co všechno sis prožila už se na tebe štěstí usmát musí!!!!!!!! Obdivuju tvou sílu pokaždé vstát a dál bojovat! Jsi dobrá!

nicaa
31. srp 2009

Paneško, už jsem ti asi na R. psala, že je mi to moc líto.
Určitě se objednej ke Koudymu, už jen proto aby ti řekl, co dělat dál, však se /případně/ můžeš vrátit do RM, ale jak už jsme psaly je to opravdu odborník...a asi víš jak jsem na tom já, a když ti řeknu, že mu věřím, tak to je co říct.

Držím ti pěstičky ať něco vymyslíte a můžeš se zdárně pustit do dalšího pokusu 😵

nicaa
31. srp 2009

Ahojky, trochu jsem si tady pročítala, já na net moc nechodím, ale když jsem v akci nebo před akcí, tak sháním informace kde se dá 😀 .
Mám za sebou 2.IVF neúspěšné a teď čekám zda bude transfer (3.IVF) z toho 2.IVF a 3.IVF v Reprofitu dr. Koudelka Naprosto souhlasím s tím, že v RF si člověk připadá jako by ho někdo poslouchal, že se věnují pouze nám....
Jsem tam moc spokojená, i když se nedaří ☹.

nicaa
31. srp 2009

Chtěla bych se ještě zeptat jaká embryjka vám zavedli po prodloužené kult., zajímá mě zda se dá otěhotnět, i když embryjka nemají pouze Áčkovou kvalitu? Myslela jsem si, že se to tady dočtu, ale ne ☹

jaja35
1. zář 2009

Ahoj holky,
tak včera jsme byli poprvé u Machače v Brně. Odbočku do ul. Hlinky jsme samozřejmě minuli 🙂 🙂 🙂 , takže jsme si cvičně objeli výstaviště a pak se radši vraceli zpět, než bychom se ztratili v příčných ulicích mezi šalinami. Auto jsme nechali tuším u brány č. 9 a šli (já pajdala 😉 , protože jsem si po 100 letech vzala boty na vysokém podpatku) jsme hledat Reprofit. Dofuněli jsme tam těsně na čas. Prostor před recepcí byl narván, samá zahraniční klientela - černoušci, Italové….. Asi si budu muset oprášit své chabé znalosti angličtiny. Vyplnili jsme si kontaktní dotazník a čekali, až přijdeme na řadu. Všechno to chodilo právě k Machačovi, Koudelka a Štelcl se chvílemi poflakovali kolem recepce, pak ještě doba oběda, Machač se nám omlouval, že si skočí aspoň na polévku (snad ani ne za 5 minut byl zpět). Asi po 45 minutách jsme se dočkali, ale co… ve Fertimedu jsme čekali taky a ještě si řekli 30 Kč za objednání.
Vybalila jsem na něj svůj soupis, co všechno už máme za sebou. Jen se zasmál a prý že takhle ne. Nejdřív si budeme povídat a pak si bude číst, co jsem sepsala. Tak jsme si tedy povídali, že mám oba vaječníky, vejcovody, dělohu, manžel neprodělal žádnou urologickou operaci, spermiogram měl jakžtakž v normě, ……… Pak chtěl vědět, jak bychom chtěli v nejbližší době pokračovat a pak že nám řekne svůj názor…..
Řekl mi, že kdybych byla tak o 3 roky mladší (je mi 35 let), tak mi vůbec nedoporučuje IVF. Prý jsme oba zdraví, moje mírná endometrióza je zanedbatelná, ovulaci mám, manžel spermijky snad v pohodě…. Zařadil nás do nevysvětlitelné sterility, prý nás nezná, tak nemůže soudit. Udělal mi ultrazvuk, manžela k tomu pozval taky. Včera 9.DC folík 14 mm a sliznice 0,84 mm, prý super, protože folík měl mít v tuhle dobu jen 12 mm, ve čtvrtek bude ovulace, zrovna máme 4. výročí naší svatby. Prý se může stát, jak se mu už u pár párů stalo, že ho nebudeme ani potřebovat. Jinak si mám 2. nebo 3. DC skočit na krev kvůli hormonálnímu profilu a dát mu vědět emailem výsledky. Můj gynekolog mi má napsat clostík a když tak začneme s minimální stimulací. Ještěže nám to všechno dal písemně, protože to bylo na nás napoprvé dost rychlé. Zatím spokojenost. Doktor je sympaťák, umí potěšit i povzbudit.

dorra
1. zář 2009

Tak paráda, zase dobré zprávy!

miselaniki
1. zář 2009

ahoj holky,

konečně jsem se dostala k počítači. Byla jsem minulý týden v Reprofitu - 1 gestační váček 7 mm. Tak má radost, sice jsem tajně doufala, že budou dvě, ale i tak jsem ráda. Příští týden v úterý mám přijít znova na sono, už by snad mohlo být vidět srdíčko.

dorko - držte se se
jajo - jsem ráda, že máme další spokojenou v Reprofitu, budu držet palečky ať se zadaří.
panesko - co ty co máš nového?

dorra
1. zář 2009

No ještě větší paráda!
Míšo, drž plod!
Já jdu na srdíčko příští pátek.

dorra
1. zář 2009

Hledala jse Tě a jestli jsi byla na ET 11. 8. Tak jsem pozadu jen 4dny. Tak snad budeme mít srdíčko obě.

miselaniki
1. zář 2009

ahoj dorko, na ET jsem byla 11.8. ( a ty kdy?) tak to by bylo super aspoň to můžeme sdílet spolu. Tak já v úterý napíšu a budu čekat co ty v pátek.

lenajsek
2. zář 2009

Ahoj kočky, jen v rychlosti nakukuji, než vypnu PC...
Dorko... kočko... na příští pátek budu MOOOOC držet palce, aby tam bylo konečně to vytoužené blikající srdíčko, nebo srdíčka!!!!! Hrozně moc bych Ti to přála!!!
Vidím, že i Miselaniki má gestační váček, což je super, jen tak dál, ať je tam srdíčko jako zvon!!!
A ostatním taky samožřejmě držím palce!
Budu vás z povzdálí sledovat a plivat bacily... 😝 😝 😝 😝 😝 😉
Ať se daří!!!!! 😉

lenajsek
2. zář 2009

Nanysku, dívám se, že jseš objednaná k Vitouškové, tak ať se u ní zadaří! My na mimčo čekali pět let a až dr. Vitoušková a tým Reprofitu nám k mimču dopomohli... takže věř, že jseš v dobrých rukou!
Nicoo, nevím už přesně, jestli jsme věděli, jaké označení mají embryjka, co mi transferovali, zkusím pohledat v papírech, ale tím bych se vůbec nezabývala. Já se o to ani nějak nestarala, ani vlastně nevím podle čeho se embryjka hodnotí, já jim prostě věřila, že se vyvíjejí dobře a věřila jsem embryologům, že vybrali ty nejlepší... tak držím palce!!!

theresa
autor
4. zář 2009

Holky Reprofit mooooc doporučuji, proběhlo tam moje první IVF, dostala jsem jedno embryo a hned se uchytilo, teď mi tu dovádí roční capart. Jsou tam opravdu profíci a hlavě jsem věřila, že jim se to podaří, nabijí člověka optimismem a i dobře nám MUDr. Koudelka poradil s tím jedním embryemk, dvojčata jsou opravdu záhul. Ještě máme jednoho mražáčka, tak snad ho nebudeme potřebovat, moc bych si přála, kdyby se zadařilo druhé dítko přirozeně. Už jsem ve větší pohodě, když mám jedno dítě. IVF jsem prodělala v 25-ti, mám endometriozu.

miselaniki
8. zář 2009

Ahoj holky, tak mám potvrzenou srdeční ozvu moc se tešímeee🙂. Co vy jak se máte? Dorko napiš v pátek výsledek.

dorra
9. zář 2009

Ahoj, gratuluju! Drž plod! Já napíšu, ale je mi ňák smutno, nechci Tě strašit, tak ani nepíšu, co se děje. Mysli na samé příjemné věci a užívej si to. Já to do pátku snad dospím a pak se uvidí. Ale v srdíčko asi můžeme opět přestat doufat.

lenajsek
9. zář 2009

Ahoj holky bojovnice... jdu se mrknout, jak to vypadá s Dorkou... Dori... moc na Tebe myslím... ale nerada čtu co píšeš, snad ještě není vše ztraceno... Drž se!!!!

Míšo, gratuluji k srdíčku! Jen tak dál!!! 😉

Zdravím všechny a plivu!!! 😝 😝 😝 😝 😝 😝 😉

miselaniki
9. zář 2009

Ahoj,

Dorko moc na tebe myslím, určitě v pátek napiš.
Lenajsku díky za podporu.

Mně je blbě cellý den, sice nezvracím, ale i tak je to děs. Zítra jdu ke gyndařovi doufám, že mi napíše neschopenku, v tomto stavu nejsem schopná dojít ani do obchodu natož ke klientovi. A hlavně furt řeším co jíst, všchno mi chutná stejně jakobych jedla trávu🙂) když už do sebe něco dostanu.
Tak se holky mějte a ozvěte se.

paneska
10. zář 2009

Holčinky ahojky po delší době ....

dneska jsem se vrátila z nemocnice, rozjel se mi zánět vaječníku jako "prase",na štěstí ATB do žil zabrala , takže mi ho nemuseli vzít (zatím) a ani dělohu, kdyby to bylo rozjeté vše, tak by mě museli vybrat celou, ale pánbůh nade mnou držel ještě ochranou ruku 😉 , tak snad se doléčím úplně.

Cysta je tam stále, i když doky v nemocnici říkal, že to může být klidně ještě folík z ubývajícím hnisem, protože při příjmu tam bylo strašně mooooc folíků, snad bakula o velikosti 5 cm, dneska už jen 2,5 cm, což není na operaci, jak píšu, uvidíme, co mi osud přinese dál...

V pondělí paní z našeho pokoje porodila císařem, v úterý jí teprve převezli na šestinedělí, protože měli plno, tak jsem tam furt courala za mimuškama, úžasný pohled na ty narozené drobky 😉

Jinak písněte, co máte nového, těhulky všechno v pořádku, vyšetření, výsledky ???? Jsem celkem unavená po té škále antibiotik, dávali mi troje, ještě je dobírám, tak teď musím udělat nějakou čistící kůru...a chtěla jsem vás pozdravit 😉

Dory, držím palečky a myslím na tebe....

Miši, gratuluju 😉 , jen tak dál....

ha_danka
10. zář 2009

Ahoj holky.
Ozývám se po dovolené a už se nemůžu dočkat 1. konzultace v Reprofitu. Jsme objednaní na přístí týden - úterý odpoledne. Akorát zatím nevím ke komu. Takže to bude překvapení. Objednávala jsem se přes staniční sestru, která už o mě věděla o mého gynekologa a páč jsem u nich byla na hysterce.
Pak taky písnu první dojmy.
Miselaniki a dorra - moc držím palečky a ať máte samé dobré zprávy.
Mějte se fajn.

dorra
12. zář 2009

Ahojte holky,
Panesko, vidím, že si taky užíváš svoje, holka, bojuj, ať už je Ti líp!! Úplně si mě vystrašila, jak jsi psala, že Ti chtěli všechno vzít. To jsem řešila v 18 a tehdy, v pravěku, to byl opravdu hrozivý horor. Teď už medicína umí spoustu neuvěřitelnýho vyčarovat.

V Reprofitu jste fakt v dobrých rukou.

Já včera nedopadla. Zase jsme zamlklí. Ale až se z toho vyhrabu, tak to zkusíme zas. Přece se to někdy může podařit!!

Mějte se fanfárově, vy, co držíte, držte, a vy ostatní, vám přeju, ať plody držíte co nejdříve a až do konce, do zdravého živého mimina.

paneska
12. zář 2009

Ahoj Dorko,

to snad ani není možný, tolik pokusů a zase zamklé ☹ Holka drže se, jak píšeš a to správně, dokud to jde, nevzdávat se. Já taky budu bojovat dál...., ale řeknu ti, je to náročné, finančně, i psychicky, to mám za sebou pokusy "jen" 2 i když se zdravotními komplikacemi, tebe teda obdivuju. Ale neboj, smůla se jedno unavit musí
😉

Ha-Dani, písni dojmi z Reprofitu, držím palečky 😉

ha_danka
12. zář 2009

Ahoj Paneska,
vidím že konec léta jsi zrovna neprožila příjemně. Ještě že jsme už s medicínou fakt dneska tam kde jsme.

Dori, taky jsem věřila že tentokrát neprohraješ.... to je zdrcující zpráva. Drž se.

Mě můj gynekolog předpovídá že to vidí až tak na pátý pokus (díky mé vrozené vadě dělohy), takže se taky připravuju spíš to horší a že je to v nedohlednu.... Ale mám aspoň dobrý pocit z toho jak píšete, že jsou v R. ti nejlepší a snad nám všem dopomůžou ke štěstí.

nicaa
12. zář 2009

Ahojky kočenky, takže jen info u nás 3 IVF. nedopadlo ☹ .
Na Reprofit jsem moc sázela, ale co zmůžou, když není souzeno ☹
Je mi to dost líto, ale je o to příjemnější je vidět, že se ostatním daří, takže držím pěstičky a těhulkám gratuluji. 😵

paneska
13. zář 2009

Nicci, to je mi moooc líto ☹ , ach jo, je teď nějaké špatné období, hodně se spíš nedaří, než daří ☹ . Jakej máš další plán ? Nevzdáš to, že ne ????

Ha-Dani, jak může doky říct, že to vídí až na pátek pokus, to nechápu ???

miselaniki
13. zář 2009

ahoj holky,

panesko - tak to jsou tedy "radosti" jsem si říkala, že tak dlouho nepíšeš, tak se hezky doléčuj🙂
dorko - je mi to moc líto, já jsem měla minulé těhu taky zamlklé... přeju hodně síly
ha_danko - napiš jak si dopadla v úterý
nicoo - tak držím pěsti na další pokus

Já jsem holky doma blbě mi je celý den tak nevím proč se tomu říká ranní nevolnosti🙂 V úterý jdu ke gyndařovi do poradny tak jsem zvědavá. Moc na vás myslím.

ha_danka
16. zář 2009

Ahoj holčiny,
podávám hlášení ze včerejší 1. návštěvy Reprofitu. Musím říct že pocity rozpačité. Objednávala nás asi před mesícem staniční sestra (teda volala mi zpět až tam byli doktoři z dovolených). Když jsme přišli nikdo o nás nevěděl. Pátralo se ke komu, jestli máme kartu. Pak jsem vytáhla nápovědu - mou lék. zprávu z hysteroskopie. Tam byl v rožku uveden dr. Štelcl (ale zatím jsem ho neviděla, protože tu hysterku mi dělal muj gynekolog, má tam občas operační dny). Pak se tedy začal shánět dr. Štelcl. Po 10 min. přišla sestra na recepci, že u sebe není, tak jsme čekali dál. Skoro po 20 minutách se nás ujal dr. Koudelka - přišlo mi že nás zařadil operativně mimo svůj plán, protože to byla docela rychlovka. Hned na mě - tak spusťte! Docela mě to zaskočilo, myslela jsem že bude mluvit spíš doktor. Nevěděl o nás nic. Pak dotaz jak na to spěcháme a udělal mi utz.
Počítala jsem že půjdem na vyšetření - já krev a manža spermio a že se máme prý objednat na jindy....

Chci se zeptat zasvěcených - jak probíhala Vaše 1.návštěva? Taky jen taková rychlovka?

Možná fakt po dovolených dohánějí skluz, jinak musím říct že Koudy je sympaťák a optimistický člověk, což je určo velké plus 🙂 Laškoval se setřičkama, že jsem zlobila tak že dostanu včeličku (Agolutin na MS - abysme se měli o čeho odrazit). V 1.-3. d.c. se mám objednat na HP. Tak nás tam pak objednám oba - i manžu na spermio.
Výhledově to vypadá na ivf - konec října - listopad (pod se teda nevyvrbí ještě nějaký problém při výseldcích vyšetření).
Jinak na lékařské zprávě mám opět ošetřující lékař dr. Štelcl - ale vlastně jsme ho ještě neviděli....
Doufám, že z příští návštěvy budu mít lepší pocit.

paneska - doky myslel problém vývoje plodu v mé jedné půlce dělohy ne úspěšnost ivf.
Mám zdvojenou dělohu - vrozená vada - to se právě odhalilo při hysteroskopii - a jen v jedné je možné zahnízďovat). Pokud ta půlka nebude dostatečně velká, skončí to blbě a možná i víckrát dokud se optimálně nezvětší (v Reprofitu by dělohu měly nějak zvětšovat hormonama pak, aby se mimi vešlo....ale k tomu jsme se zatím v R. nedostali, to jen mé info od mého gyn.)

miselaniki - na nevolnosti zkus zázvorová lízátka, docela těhulkám pomáhají

nicco a dorra - je mi líto a přeju hodně síly

paneska
28. zář 2009

Holčiny, tady je teda mrtvo ☹ ,

za Koudym jdu 22.10, nevíte, jak to má RF s pojišťovnami, snad má smlouvu jen s VZP ???? 😒

brnanda
29. zář 2009

Ahoj ženy,tak se K Vám směle a mile přidám ,-)
paneska:dneska sme se ptali-nejlepší mají vztah s vzp a třeba s 211 prej nemají problémy,ale hradí ti míň na zákroky a pod. (sme s eptali,nebo´t já sem vzp a manžel 211 a že bych se dyžtak předělala knim.. nedoporučovala mi to.

Tak náš první den,pokud teda nevadí,ráda to tu napíšu....
Ták teda musím všechno napsat dokud si to pamatuju ....v reprofitu jsou velice příjemní!!každej vás tam zdraví, jsou milý od pohledu i sestřičky na recepci všude!Nádherný prostředí vevnitř všechno vážně úplně super!
V žádném případě nebudu te´d dělat machra -nebo aby ste si něco nemysleli,ale napíšu to,co sipamatuju a co nám paní Vitoušková řekla,-)
A budu moc vděčná,když mi někdo ke všemu ze svých zkušeností pak písnete víc -předem děkuji ,-)
No a pro nás byli tyto informace:

IUI:2000kč s lékama už
kdybychom šly do injekcí-což se dozvíme z výsledků (opět se musí udělat všechno možný že samozřejmně ,-) )
tak by byla cena 1500kč-neboť tam to hradí hodně pojišťovna.

mezi minimální stimulací a IVF je jen rozdíl asi vtomto- min. stimulace má injekce-léky jiné,než u IVF-tady jsou drahé léky a pod.
Min. stimulace bez léků stojí +-13tis.
IVF +-50tis.

2DC jdu na krev a 12Dc jdu na oba dva ultrazvuky,kdy mi doktr.řekne co a jak a maximálně už říjen půjdeme na IUI.

Další věc-kvůli mím nemocem budu od chvíle zahájení zjištění po IUI ,že su těhu doma ,píchat si inejkce až do 6tinedělí a budu odevzdána přímo do nemocnice (nevím do jaké--ptali sme se,ale doktr.řekla, že to ještě se uvidí) na rizikové oddělení.

Kdyby došlo na IVF,či ještě stou min. stimulací, budu doma od odběru vajíček na neschopence a opět předaná na rizikové oddělení.

Při otázce,jeslti nebudu 9měs. v nemocnici mi řekla paní doktr.že ne, ale budu docházet třeba jednou-dvakrát za dva týdny, je i možné ,že to bude po 2-3 dnech na kontroly,tak abych se prej na to připravila.
Řekla sem jí,že to mi je jedno,že klidně každý den,ale kdybych měla ležet v nemocnici,že to zrovna utínám a nejdu do toho,protože na to já nemám ....

Mile sme se pak rozloučili a teď se jen bude čekat.....

máme ztoho docela dobrý pocit, ale mě hrozně zničilo to,že najednou mám ze dne na den pak zůstat doma a nic nedělat a to já neumím a já musím makat ,protože najednou mít a nemít +-15tis. měs. co vydělám je nemyslitelný!!!!
Tak sme si doma říkalii,že zkusíme třeba do konce roku IUI ,a pak od ledna -únory se našetří těch 13tis. popř. víc a půjdeme dál... jenže to ještě budu muset našetřit nějaké peníze ,než pak dostanu tu neschopenku že.

Jo aj eště jsem si vzpoměla, pani doktr.říkala, že se zavede vždy jen jedno vajíčko a manžel že dvě,že by sme rádi dvojčata a já se culila a říkám "to aby sme to vzali při jednom problému jenom víte " a ona se na nás podívala a řekla,že si to na triko nevezme,že budu mít co dělat,abych udržela jedno.
tak nám pěkně tipla úsměv na rtech uf.
No jo no,asi to bude běh na dlouhou trať ,-)

jinak jsem z Brna -Vinohrady a za dva roky mi bude třicet 😀
Nevím,co ještě na sebe prásknout ,abych se sem taky vešla 😀