Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

evikj33
11. čer 2012

@kcvrcekz Jj myslím že je to tak jak píšeš,ja už zahodila ten papír,ale dáali ho po OPU,tam to je popsáno a maj to i na stránkách.

kcvrcekz
11. čer 2012

@evikj33 vidíš to mě nenapadlo jdu se kuknout mám raději vše schované🙂

drndapetka
11. čer 2012

@fretecka Ahojky, u nás to bylo stejné, když jsme měli "časovaný sex". Vždycky byla předtím hádka, takže jsme usoudili, že tohle není nic pro nás. Takže se teď milujeme, když se nám chce, když máme chuť,...je to tak opravdu lepší. Na jednu stranu ty chlapi chápu, musí to pro ně být docela velký psychický nápor - chceme po nich nadlidské výkony - žádný chlap se neumí milovat na lusknutí prstu, i když se o nich povídá, že na sex mají chu´t pořád, tak to tak není, a navíc, když mají v hlavě, že musí kvůli miminu, tak se jim to asi dost příčí. Já sama teda musím říct, že mě ten časovaný sex nebavil, že mi to připadalo všechno umělé, hrané,....dá se to tak dělat třeba 3 měsíce, ale pak dost. Věřím, že to dokáže zničit i vztah ☹ Je to hodně těžké, ale já jsem se po 5ti letech čekání a několika potratech naučila, že manžela nemám k ničemu nutit, když nechce. Koupili jsme si na Vánoce pejska, staráme se o něj a je nám posledního půl roku fajn, a věříme, že miminko si nás najde až bude chtít 🙂 Naučila jsem se být trpělivá, i když to bylo hodně těžké ze začátku. Je škoda zahodit krásný vztah kvůli něčemu takovému. Každého to štěstí někde čeká, neboj 🙂

drndapetka
11. čer 2012

@kcvrcekz beruško, stadia blastocysty jdou takto za sebou: časná blastocysta - blastocysta - expandovaná blastocysta - hatchující blastocysta - zcela vyhatchovaná blastocysta ( ta už se zahryzává do bříška 🙂 )

fretecka
11. čer 2012

@drndapetka ANO MÁŠ PRAVDU. ŔEKLA JSEM si ,že nebudu tolik o tom mluvit,nebudu mu vyčítat,že teď jsme měli. Rozhodla jsem se ,že další měsíc mu neřeknu ted beru prášky,ted jdu na UZ,ted musíme.Nechám to plynout a třeba zrovna bude chuť kdyz nebude vědět. a zadaří se. Nechci o něj přijít.

haaappy
11. čer 2012

Ahoj holky, asi pitomy dotaz, ale... dnes jsem 9. DC, byla jsem v RF na UTZ a mam jeden folik 17 mm a sliznice 7,5. Zitra rano si mam pichnout pregnyl a ve stredu vecer by mela byt ovulace, takze nas ceka domaci snazeni. Neni to moc brzo?? Kdy praska folikul? Svrbi me prsty, ze bych to o den prodlouzila... a dala si pregnyl az ve stredu, at sliznice i folik jeste stihnou dorust.. Ale zase kdyz mi to rekli takto, tak snad vi co delat 😀 Jezisi, to jsou dilemata, uz resim kraviny, ale hold cervik hlodaaa 😝 Diky za nazory!

kcvrcekz
11. čer 2012

@drndapetka brouku teď jsi mě dojala.jak jsi to pěkně fretečce napsala. 🙂 No já jsem si to myslela, že ta hatchující je víc jak expandovaná. No tak to jsem na tu naši holčinu/klučinu vyhatcjovanou/ného zvědavá🙂Co máte za pejska🙂

kcvrcekz
11. čer 2012

@haaappy ahojky tebe jsem už dloouho neviděla🙂. Já mám tušení zme praskne po Pregnylu do 36 hodin, ale nechci kecat. Tím patem si myslím že sliznice ještě doroste.🙂

drndapetka
11. čer 2012

@kcvrcekz jééé, už i pláčeš dojetím? 🙂 Tak to jsi vážně jasná 😵

kcvrcekz
11. čer 2012

@drndapetka no ještě nepláču, ale mám to na krajíčku🙂

drndapetka
11. čer 2012

@kcvrcekz máme boloňáčka- chlapečka 🙂 je to moje zlatíčko, strašně moc mi pomohl v těch nejtěžších chvílích, kdy už jsme s manželem chodili i k psychologovi kvůli miminu...od té doby, co je pesan jsem strašně moc psychicky v klidu, takže psí miminko doporučuju teď všem .-)

drndapetka
11. čer 2012

@fretecka jojo, je to těžké, ale jde to! 😉 Ještě před půl rokem jsem tu psala o adopci - chtěla jsem si o ni zažádat a manžel je zásadně proti - tenkrát jsem mu řekla, že dítě chci tak moc, že nás to určitě rozdělí,....ale teď už vím, že nerozdělí, chci s ním zůstat i kdyby děti nebyli, stojí mi za to!

kcvrcekz
11. čer 2012

@drndapetka my máme jorkšírku🙂 souhlasím s tebou ti bafánci pomáhají🙂. Jsou to miláčci🙂

drndapetka
11. čer 2012

@haaappy ve folikulu je zralé vajíčko když má 18mm, praská cca když má 20mm, roste 2mm za den, takže myslím, že když píchneš Pregnyl dnes večer a zítra se budete snažit je tak dobře 😉 Taky jsem mívala folík 17mm ráno na kontrole a píchala Pregnyl v ten den večer - on totiž ještě stihne do ovulky (za 36 hodin po Pregnylu) dozrát 😉 Jinak sliznici máš krásnou, tam se bude krásně zavrtávat 😎

haaappy
11. čer 2012

@kcvrcekz cauky, diky za nazor. Ja vim, ze po pregnylu je cca za 36 hodin ovulace,ale jde mi spis o to, zda to neni moc brzo na ten folik 17 mm.. jestli by nemel byt az kolem 20 mm a vic. No je to veda 😅

haaappy
11. čer 2012

@drndapetka moc diky, tak to me uklidnilo 😵 Ja to necham tak,jak mi rekli a budu doufat, ze to dobre nacasujem 😀 Holky, je to boj!

drndapetka
11. čer 2012

@haaappy tenkrát jsem taky jančila proč mám píchat Pregnyl tak brzo, když folík ještě nemá 18mm, ale on za těch 36 hodin fakt dozraje, nebuj 😉 a sliznice taky za těch 5 dní, že embryjko doputuje do dělohy stačí povyrůst 🙂

fretecka
11. čer 2012

mě taky ted drží zvířátka,máme malou zoo.

drndapetka
11. čer 2012

Holky, tohle je náš brouček když jsme si ho přivezli domů 🙂

fretecka
11. čer 2012

@drndapetka přesně,já taky o něj nechci přijít,raději se vzdám dítěte.Nesnesu víc hádky. Prostě on má místo v mém srdíčku,a kdyby to mělo všechno zničit tak raději se toho mimča vzdám

haaappy
11. čer 2012

@drndapetka tak jooo, ja vam verim 🙂 ja jsem z toho uz uplne zmatena, minule jsem mela az 12 DC folik 17 mm a sliznici dokonce 12!! To jsem jeste nikdy nemela... no zacala jsem pit po vecerech cervene vinko s colou a jak potvora pekne roste 😀 Jinak beru Tamoxifen a zatim mame domaci snazeni, Machac nas premlouval, at mu dame par mesicu sanci a IVF nam rozmlouval.. tak to pres to leto zkusime a kdyz nic, tak zari/rijen asi "pritvrdime" 😝

haaappy
11. čer 2012

@drndapetka no to je krasnej plysacek!! Takovyho bych taky brala, ale manzel ma na psy alergii, tak by to do bytu neslo...

drndapetka
11. čer 2012

@haaappy no díky Machčovi jsme to taky nejdřív zkoušeli pomocí Clostíku, Pregnylu a plánovanej sex, ale po 3 měsících nás to už psychicky ničilo, takže mám te´¨d za sebou minimálku, akorát teda nedošlo k ET kvůli mýmu krvácení, takže máme zamraženo a pro embryjka si jdeme už za necelý 3 týdny, tak jsem zvědavá 🙂 machač mi sliboval, že budu těhotná do května, to mu nevyšlo, ale snad to stihneme do podzimu 🙂

drndapetka
11. čer 2012

@haaappy hele, boloňáček ale nelíňá a je je právě úplně ideální pro alergiky 😉 je strašnej mazel a strašně chytrej 😀

haaappy
11. čer 2012

@drndapetka jj, ja taky driv byla na clostiku, ale ten mi dost snizoval sliznici, tak mi dal ten Tamoxifen a sliznice je OK, jeste snad trochu povyroste. Ale je fakt, ze po clostiku jsem mela lepsi reakci, ted mam pouze po jednom folikulu na pravem vajecniku.
Nas prave ukecal, at to zatim zkusime takto a pak treba minimalku a IVF. No dam tomu par mesicu.. pres leto.. nijak me to neomezuje a pak kdyztak uz pujdem do neceho vetsiho. Je to des, uz jsou to 3 roky a cekani je dloouhy.. No co vam budu povidat, vsak to znate 😉

haaappy
11. čer 2012

@drndapetka My si slibili, ze az budem jednou v baracku, tak poridime i psika..ted by byl i chudak, jsme cely den v praci a abych misto obeda jezdila vencit psa (manza to ma pres cely Brno), tak to se mi moc nechce 😅
Jinak drzim moc pesticky na KET! Kurna, uz by to mohlo klapnout!!!
Ja vzdycky chtela jarnatko, tak je to ted podle vypoctu data porodu idealni... 😵

fretecka
11. čer 2012

to je náš zverimex a to neni ještě vše

kcvrcekz
11. čer 2012

@fretecka jeee vy máte zvířectva🙂.

Holčiny moje jdu si lehnout tak dobrou noc všem 🙂 pa zítra

haaappy
11. čer 2012

@fretecka smankote, to je teda vazne zverinec 😀 To snad ani nebudu psat, ze mame rybicky.. to by bylo uplne trapny 😅
Vidis, tak si z nich udelej svoje miminka a starej se o ne.. a driv nebo pozdeji prijdou k temhle zvirecim i lidsky miminka 😉

haaappy
11. čer 2012

@kcvrcekz dobrou, ja jdu taky..resp. si dam par cviku Mojzisky a placnu se pred telku