Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

fretecka
11. čer 2012

Dobrou všem

drndapetka
11. čer 2012

@haaappy jj, rodila bych v březnu, kdyby se teď povedlo 😀 Byli bysme doma podle astrologů ideální trojka - já štír, manžel rak a mimčo rybička 😀

drndapetka
11. čer 2012

@haaappy a co Mojžíška, pomáhá Ti? 😉
Já už jí trochu flákám, cvičím třeba jen 2x za týden, ale není třeba už chodit na Lesnou rovnat, když mi řekla, že jsem o.k., že nevidí žádný problém v otěhotnění z její strany. U nás to je bohužel problém spíše hormonální a hematologický ☹

kcvrcekz
11. čer 2012

@evikj33 ještě Evuli zítra držím pěsti ať jsou dvě 🙂

kalipso
12. čer 2012

@haaappy Ahoj, já jsem měla folikul 17mm v den kdy mi píchali pregnyl a den na tu se dělalo IUI a vyšlo to, taky se mi zdálo, že je malý, že by měl mít kolem 20mm. Takže oni v Reprofitu fakt vědí co dělají 🙂

misha83
12. čer 2012

@drndapetka Ahojky, tak jak se vede? Kdy vás čeká KET? Kolik jsi vlastně měla vajíček při minimálce? My se byli v RF domlouvat minulý týden co dál a na UTZ se na nás smál folikul🙂, tak jsme hned vlítli do nativu. No včera jsem byla na punkci. Bohužel vajíčko není úplně zralé, ale pro mě je vůbec dobrá zpráva, že tam je, že třeba budeme moci použít "můj materiál" 🙂 . Zkusí ho dopiplat, dnes si budu volat, tak jsem zvědavá. Jinak příští cyklus minimálka.

haaappy
12. čer 2012

@drndapetka Mojžiska mi fakt pomohla, mela jsem to pekne rozhozeny, blokace atd. Ty prvni 4 meisce jsem cvicila opravdu poctive 2x denne, presne jak rekla.. pak uz to bylo trochu slabsi. Mela jsem ted asi 14denni krizi, kdy jsem necvicila vubec, prislo mi to vsechno zbytecny a k nicemu, ale ted uz zase cvicim. U ni jsem uz mela tech 6 mobilizaci, takze uz tam taky nemusim a jsem pry OK. Dal ale cvicim, uz ne 2x denne, ale vecer se snazim kazdy den, spis pro svuj pocit nez z povinnosti 😉 Pak rikala, ze az se povede, mam ji zavolat, ze mi jukne na SI kloub nebo co, pry je to dulezite... taky se na to chodi tesne pres nebo tesne po transferu. Tak to mam na mysli a az to bude aktualni, urco k ni zajdu, je fakt uzasna!!! Diky moc za tip 😵

haaappy
12. čer 2012

@kalipso Moc diky za uklidneni. Uz me to pochybovani po vasich nazorech preslo, rano jsem dobla pregnyl a zitra bude kraaasny vecer 😀

drndapetka
12. čer 2012

@misha83 Ahojky, no zrovna dneska jsem se objednávala na ult před KETíkem a jsem objednaná na 12DC tedy 22.6., takže KETík by měl vyjít na 30.6., to je už za chvilku, začínám se pomalinku psychicky připravovat 🙂
Jinak při minimálce jsem měla 4 vajíčka, 2 byla úplně zralá, jedno dozrálo ale to čtvrté nebylo zralé a nešlo použít. Nakonec mi zbyly dvě hatchující blastocysty jedna jedničková a druhá dvojková.
Jinak jsem brala při minálce od 2DC do 6DC Clostilbegyt 3x denně a k tomu píchala jednu ampulku Bravelu denně. Jen za injekce jsem připlácela 7 tisíc ☹ Čekala jsem, že bude vajíček víc, když jsem pak ke konci píchala už i 2 ampulky Bravelu a tím pádem jsem to už moc nepovažovala za minimálku 😖 Ale nakonec jsme byla ráda i za to jak to dopadlo 🙂 Jen mě mrzí, že kvůli tomu mýmu krvácení nemohli jít embryjka do bříška čerstvá 😢 No snad klapne ten KETík.....Byla jsem ještě před týdnem přesvědčená, že nechám transferovat jedno, ale teď když nad tím přemýšlím, tak při 1.IVF, když jsem otěhotněla, tak se mi ze dvou hatchujícíh blastocyst ujala jedna, tak má strach, že když dám jen jednu, tak z toho nic nebude....ale ty obavy jsou asi normální. Nechám to asi na manželovi nebo se poradím s doktorkou....

Neboj, to vajuško Ti dozraje 🙂 Já jsem strašně koukala, když mi 2.den kultivace řekli, že mám dvě embryjka a 3.den kultivace mi najednou řekli, že jsou 3, že to jedno dozrálo a rozjelo se ve vývoji. V RF dělají opravdu zázraky 😵 Držím pěstičky, pak dej vědět 😉

drndapetka
12. čer 2012

@haaappy ona se může zdát paní Voloejníková na první pohled přísná, ale je strašně hodná, umí povzbudit a když jsem jí po měsíci cvičení povídala, že se cítím úžasně a že jsem i shodila pár kilo, tak mě strašně pochválila a hned jsem měla další energii cvičit dál. Já byla teda jen na dvou mobilizacích a to z toho důvodu, že mi při první řekla, že mám vše v pořádku, že to je pro mě výhra, že nevidí žádný důvod proč bych neměla otěhotnět a že mi nedokáže nijak víc pomoci, že na moje problémy - neprůchodné vejcovody, PCO a zvýšená srážlivost krve lék od ní není. Tak si teď cvičím doma 2x týdně jen tak pro radost, nebolí mě aspoň záda a cítím se moc dobře 🙂

drndapetka
12. čer 2012

@haaappy jo, ale co mě teda zaráží, že od té doby, co jsme byla u ní na poslední mobilizaci ( srpen 2011), tak mě kolikrát při sednutí na židli ta kostrč ( ocásek) jakoby zabolí ( zatlačí) - dělá Ti to taky? 😕 Předtím jsem to vůbec neměla, když jsem necvičila.

drndapetka
12. čer 2012

@haaappy jo jinak být Tebou tak bych po Pregynylu pojistila i dnešní večer 😀 Více se těhotní prý 1-2 dny před ovulkou, spermijky si počkají 😉

haaappy
12. čer 2012

@drndapetka člověče, tak to já ten problém nemám, nic necítím. Možná si za ní zkus zajít, nebo jí napiš. Kostrč je prý hodně důležitá. Já jako malá spadla (kámoška mi "vtipně" ucukla se židlí a já to nevěděla a slítla na zem) a je možné, že se mi tam něco hnulo a mohlo to dělat neplechu. Být tebou, tak bych ji kontaktovala, za to nic nedáš a budeš mít klid 😉 Jinak ti závidím, že jsi to měla hned OK, já byla na mobilizaci 6x, ale už to mám teď taky dobrý.. vydržet se to dá v poho, ale příjemný to není, co si budem 😅

haaappy
12. čer 2012

@drndapetka Myslíš?? No což o to, manžel bude nadšen 😀 Ale abychom to za nepřepískli 😝 I když manža se SPG problém nikdy neměl.. tak uvidíme podle momentálního rozpoložení. Jinak jak jste se tady bavily o tom načasování a přístupu chlapů, tak jsme to taky parkrát zažili, hádka a já akorát naprdnutá.. ale chce to klid, my už to berem z legrace a děláme si z toho srandu. To je myslím jediná možná cesta, jak se nezbláznit nebo si vztah nenarušit 😉 Ale někdy to hold zamrzí, to je jasný a chápu to!

katka1311
12. čer 2012

Ahoj holky.
Tak vás tady čtu,že hodně některé cvičíte Mojžíšovku,mě totiž ráno hned jak se probudím strašně bolí záda,tím se už hned zrána cítím unavená 😒 .Bolí mě z toho i hlava .Myslíte že bych to měla taky zkusit?
A ještě jste mě překvapily že v RF nechávají dozrát vajíčka (pokud to jde)to jsem se ještě nikde nesetkala.Tak jsem asi na 3IVF udělala dobré rozhodnutí 🙂 .

kcvrcekz
12. čer 2012

Ahojky holky🙂. Tak dneska je venku teda hnusné počasí.co máte dnes v plánu?

katka1311
12. čer 2012

@kcvrcekz Tak u nás občas vykoukne sluníčko a dnes mám volno tak uvařím obídek,něco málo pouklízím a nic nedělám se mi nechce 🙂

kcvrcekz
12. čer 2012

@katka1311 No já jsem už umyla lednici, země a budu ležet. Dneska mi je konečně dobře tak si to užívám..🙂 I když mě bolelo to břicho a bylo mi šoufl včera tak nějak jsem tušila, že tam ten náš Sněhuláček je..Dneska jsem trochu nervózní...Ale stále mu věřím..🙂

katka1311
12. čer 2012

@kcvrcekz jasně nejdůležitější je věřit 🙂 🙂 🙂 Snehuláček tam je a zlobí se proto že jsi mu otevřela lednici 😀

kcvrcekz
12. čer 2012

@katka1311 no už zas cítím teplej čaj v břichu tak je to dorý..🙂 A nebo jsem už vypsychovaná..🙂

misha83
12. čer 2012

@drndapetka Moc děkuji za povzbuzení a měla jsi pravdu, dle dnešního telefonátu dozrálo a podařilo se i oplodnit. Uvidíme co zítra a kdyžtak bude ve čtvrtek transfer.
@katka1311 No my si rozhodnutí změnit CAR chválíme pořád a to vlastně od první návštevy.

drndapetka
12. čer 2012

@misha83 jééé, super, to bude bojovník 🙂

kcvrcekz
12. čer 2012

TAK HOLKY PÍŠU JEŠTĚ JEDNOU PRO TY CO TO NESTIHLY....UDĚLALA BYCH NOVOU TABULKU AŤ JE PŘEHLEDNÁ...TAK KDO CHCE TAK MI NAPIŠTE DO IP PRŮBĚH A VĚK A JÁ JI SESMOLÍM...JSME ZATÍM JEN TŘI TAK AŽ NÁS BUDE VÍC TAK JI SEM DÁM. TAK PIŠTE PIŠTE..🙂

kcvrcekz
12. čer 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 22.6. ultrazvuk před KEtíkem
@lenajsek
♧Plánovaný KET na 16.6.  ♧
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. KET 9.6. a teď se čeká..🙂

♡♡TĚHULKY♡♡

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí

Tak holky co jste v tabulce kdyžtak mi ještě napište věk..🙂 a je to vše..-) Snad se vám tabulka líbí.. 😵 😵 😵 😵

kcvrcekz
12. čer 2012

ty jo holky nové fotky RF krásné http://www.reprofit.cz/reprofit-international/f...

misha83
12. čer 2012

@kcvrcekz Můžu se taky přidat?

kcvrcekz
12. čer 2012

@misha83 Jasný napiš mi do ip to co vidíš v tabulce a je to hned tě tam dohodím..🙂

mikula77
12. čer 2012

@katka1311 Dovol mi můj názor,myslím že jsi udělala to nejlepší rozhodnutí jaké jsi udělat mohla a potvrdí Ti to každá z nás,která byla mimo RF někde jinde.A já pevně věřím,doufám a přeji nám všem,aby sme jim co nejdřív udělali radost a otěhotněli.Je moc hezký cítit,že se z ůspěchu radují stejně jako my 😀 .

kcvrcekz
12. čer 2012

Tak přidala se další 🙂

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 22.6. ultrazvuk před KEtíkem
@lenajsek
♧Plánovaný KET na 16.6.  ♧
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. KET 9.6. a teď se čeká..🙂
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: 1. IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
2. IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
3. IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
4. Nativ červen 2012, předpokládaný transfer 14.6.

♡♡TĚHULKY♡♡

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí

mourinka29
12. čer 2012

holky zdravím všechny reprofitačkyyyyyyy 😵 😵 😵 😵 a držíím vám vššem ,moc moc moc palečkyy 😵 ,vím,jak je to strašně těžkéé ale nevzdáávejte tooooo,já to nevzdalaaaaaa,šla jsem hlava nehlava,pokusu bylo moc a nezdaru taky ale dokázali jsme toooooooo,a vám se to taky povede,někomu holt poprvé někomu počtvrté ,ale povede se tooooo 😵 😵 .
@katka1311 mojžíšovku zkus,jestli ted máte nějakou pauzičku před pokusem,tak jdi do toho,dělá zázraky ,mám o ni hodně načteno 😵 ,nakonec jsem ji nestihla ,

mějte se kráásněěěěěěě 😵 😵 😵