Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

madla28
6. srp 2008

Ještě jsem se do Reprofitu neobjednala. Čekací doba tam není dlouhá a přítel mi řekl, ať pár dní počkám, než to trošku ztráví. Sestřenice mi taky zjišťuje, jak je to s dárcovstvím na Obilním, jestli je tam taky nějaká čekací doba na dárkyni a kolik by to stálo tam. Taky mi říkala, abych jí poslala prvně ty papíry z Repromedy, že to tam s doktorkou probere. Ona tam dělá a tak to tam pro ní udělají.

adrosek
6. srp 2008

Holky kde jste kdo,odpočíváte nebo jak

madla28
7. srp 2008

Ahoj, tak já mažu do práce. Vůbec se mi tam nechce, včera jsem to dostala a je mi pěkně zle.

adrosek
7. srp 2008

Ahojík holky,tak vas zdravím zase,já jsem už taky v práci a nechtělo se mi.
Dneska jsem měla ráno jakoby trochu špinění tak jsem trocha smutná,nevím co to znamená,ale jinak zase zatím nic,zítra se mám testovat tak nevím ☹

katuska23
7. srp 2008

Adrosku jestli nešpiníš te´d tak si myslím že to nic není.Já včera ovu ani neměla ☹

adrosek
7. srp 2008

Ahojík katuška,jakto že nebyla nakonec co?Jak se máš jinak?

adrosek
7. srp 2008

Holky dneska tady nikdo není teda? 😒

adrosek
7. srp 2008

Holky dneska se tady nikomu nechce asi co,jak jste se měli dneska?

aja11
7. srp 2008

Ahoj holky mohu se přidat?????? Rok jsme se snažili o druhé mimi přirozenou cestou a nic - doktor hraje mrtvého brouka a tak jsem se rozhodla objednat do Reprofitu v Brně - -jsem ze Znojma asi nic blíže tu nemám - chtěla jsem vás poprosit - jak probíhá první prohlídka?? Jaká vyšetření se dělají?? A za jak dlouho mne asi objednají??? Moc děkuji - v tomhle jsem začátečník

adrosek
8. srp 2008

Ahojík holky,
tak dneska ráno som to dostala,ale krev sme brali raději,ale už vím že nic nebude ☹ Takže budem volat dr.a domlouvat se na dalším postupu.
Jinak Aja11,já jsem tam spokojená,zavolej si tam a objednej se,já volala přímo dr.kterou mi dal muj gynekolog a za pět dní jsem kní šla.Jinak žádnou prohlídku mi nedělali,jen se nás vyptávala jak a co tedy a jaký chceme postup.

aja11
8. srp 2008

Aha a prosímtě nevíš jaké mají ordinační hodin???? Na netu jsem to nenašla - v sobotu asi nemají že ne?? Jen přemýšlím kdy já tam budu vlastně jezdit 😨

madla28
8. srp 2008

Adrosku to je škoda, vím jak ti je.
Já se ještě neobjednala, čekám, až mi přijdou papíry z Repromedy, abych nemusela podstupovat znovu vyšetření.
Ajo Reprofit všichni chválí, já se tam chystám taky. Byla jsem naIVF v Repromedě, ale tam už bych nešla, protože je to tam hrozně drahý. Tady je to skoro za polovičku.

aja11
8. srp 2008

madla28 - já mám trochu obavy co mne tam čeká - ale můj gynekolog bay ještě tak snad rok nc nedělal a já mám strach že už bych pak to druhé dítko nemusela mít vůbec - tak se asi domluvím s manžílkem a vyjedem. Já psala dotaz na netu a odpsal mi Dr Štencl - tak se mám asi objednat k němu že??

aja11
8. srp 2008

Štelcl - to byl překlep

adrosek
8. srp 2008

Myslím že tam jsou denně do půl čtvrté jen pátky nám říkala,že se snaží odejít kolem jedné.Jinak v sobotu nevím jestli tam jsou,ale nějaké výkony určitě dělaji aji v sobotu pokud to vyjde,ale ord.hodiny asi vsobotu ne.

aja11
8. srp 2008

No tak koukám že budu muset s pravdou ven zatím jsem nikomu neřekla že se otěhotnět nedaří - ale asi budu muset protože nevím jakou výmluvu najdu na to že jedu do brna a dítko musím nechat doma - nebo tam jezdíte s dětmi?? To je asi blbost že???

adrosek
8. srp 2008

Já zatím žádné mimi nemám proto sem ztoho tak zklamaná dneska,ale asi by bylo lepší když tam pojedeš sama.

milhauz
8. srp 2008

Ahoj holky
Ajo, jezdí tam i s dětmi, dítko můžeš vzít klidně s sebou 🙂
Bývají tam od 7,30 do 16,30, ale v pátek odchází dřív. O víkendech tam jsou, ale dělají jen výkony které nejdou odložit (OPU, ET, IUI)

adrosek
8. srp 2008

Ahojík milhauz,tak jak se držíš,stále jsou doufám dvě čárky 😉

milhauz
8. srp 2008

Ahoj Adrosek, je mi líto že tobě to nevyšlo ☹
Taky doufám že tam mám pořát 2, dnes jsem netestovala, byla jsem na krvi, tak po 11 budu vědět výsledek.

adrosek
8. srp 2008

Tak drží pěsti,aby to vyšlo,dej potom vědět a děkuji.

aja11
8. srp 2008

Adrosek - tak to je mi moc líto ☹ a co už jsi podstoupila???

Takže malá by mohla s náma??? To by bylo perfektní - bych se nemusela nikomu svěřovat . .

adrosek
8. srp 2008

Já jsem nejprve brala 3.měsíce jen clostillbegyt a když ani to nepomohlo tak nás předali do reprofitu tedy,tam mi brali krev na hormony a domluvili jsme se na postupu,my jsme jim řekli že chceme razantnější postup už,takže sme se domluvili že začneme IUI nejprve,tak jsem nyní po prvním IUi tedy neúspěšném.Dneska jsem tam volala a domluvila se zrovna na další,od neděle začínám zase tbl na pět dní,pak jdeme na uzv knim a pak se uvidí,zřejmě zase injekce a apk hned IUI další.

A co vy?jak dlouho se snažíte o druhé a první bylo bez problémů.

aja11
8. srp 2008

IUI je inseminace?? Já ty výrazy ještě neznám ☹
No naše první bylo hned na první pokus. a teď se snažíme rok - doktor mi napsal antikoncepci že ji mám brát tři měsíce a když neotěhotním tak že mne pošle do centra ale já na něho peču a do centra pojedu hned - on se ke všemu chová velmi laxně

adrosek
8. srp 2008

Ano IUI je inseminace,no uvidime odzkoušíme ji jen dvakrát a pak na IVF půjdeme hned.
Máš recht,objednej se tam sama a máš to,jsou tam hodně milí a vstřícní.

aja11
8. srp 2008

Děkuji za podporu - jakmile se domluvím s manžílkem hned tam brknu - koečně nějaká naděje - já vím že rok snažení nic není ale už jsem z toho někdy smutná - jak jsem si donesa domů ten recp na antikoncepci tak jsem to ořvala a manžílek knstatovl že už s tím musíme něco udělat - je hodnej doufám že nám to vyjde . . kdyby ne tak budeme mt jen jedno - jsem i tak moc ráda že malou mám - jen jsem na to nějak moc upnula že bych ještě chtěla mimi a přitom mám takovou hodnou žabku

adrosek
8. srp 2008

neboj aja,určitě to vyjde taky jednou,musíme doufat,je fajné že máš alespon jedno už,tak to je dobře.Kdybych měla taky jedno alespon tak je to už něco jiné trošku,přeci něco.Ale snad nám to jednou vyjde všem-musí!!!

aja11
8. srp 2008

ak to takyoufám - možná ještě něpřišel na druhé čas možná si o to tělo říká - ale uvidíme . . . moc Ti peji aby tovyšlo!!! A jakdlouho se snažíte vy???

adrosek
8. srp 2008

Aja my se snažíme rok a půl už a nic,tak to jsme si řekli už že začneme proto něco dělat.No a stále zatím nic,ale musíme doufat.

aja11
8. srp 2008

Tak jsme na tom podobně 😖 Přeji ti ať ti to vyjde co nejdřív - už taky s tím jdem něco dělat - u nás mi to přijde že doktor je rád že má pacientkua peče na mě - ale já se nedám 😉