Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
19. čer 2012

holky mám dotaz. Ohledně počtu zmražených embryjek mě dojde mail za jak dlouho? a dávají také vědět, když se jim nic nepodaří zamrazit? Díky

kcvrcekz
19. čer 2012

@kacatka mě došel do 4 dnů😉

kcvrcekz
19. čer 2012

@fretecka no tak to ti neporadím☹. Zkus testnout zítra a uvidíš jestli sílí🙂

evulatko
19. čer 2012

@fretecka, ja myslim, ze uz to Pregnyl neni🙂

kalipso
19. čer 2012

@fretecka myslím, že by to už pregnyl být neměl, na pregnylovku mi přijde dost zřetelná. 🙂 Zkus testnou pozítří, pak už to bude jasný, moc držím pěsti!!! 😵

fretecka
19. čer 2012

Holky moc děkuji,jen se na to nesmím upnout ,abych nebyla pak moc zklamaná. Prsa mě bolí trochu,podbříšek dosti a dnes jsem po ránu i trochu špinila.Tak zkusím a uvidím.

safarikovap
19. čer 2012

@fretecka Taky jsem měla ještě 12 den po píchnutí Pregnylu čárečku, ale rozhodně nééé takovou 😉 😉 😉

mikula77
19. čer 2012

@fretecka Tak to je jasný,kór když jsi netestovala z ranní moči a i přes den to vypadá pozitivně,ve vedru určitě moc piješ a moč je naředěná.Ráno bude dálnice jak D1,ať vydrží,držím pěsti,ale gratulovat ještě nebudu,ať to nezakřiknu 😀 😀 😀

misha83
19. čer 2012

@kacatka Na jiné diskuzi to holčině z RF přišlo po týdnu, asi záleží kolik toho mají
@fretecka Myslím, že zo už pregnyl nebude 🙂, držím moc pěsti dál!

lenajsek
19. čer 2012

@fretecka Moc držím palce, aby čárka sílila, taky se mi nezdá, že by to byl Pregnyl... jen tak dál!!!!

fretecka
20. čer 2012

Dobré ránko všem a děkuji za podporu. Ovšem jsem nemohla dospat rána a hned jak vstala šla testnout.Sice čárka je stejné intenzity ale byla tam do 1,5 min.,Kéž by to byla pravda,nevím asi bych se zbláznila radostí. 😀 ale zatím mám ještě odstup,stejně vím že bych to obrečela,minulý cyklus jsem pregnyl neměla vidět uy 9. den po,no budeme čekat zda sílí.

kalipso
20. čer 2012

@fretecka neslábne, takže to pregnyl není! 😉 hodně opatrně a potichu gratuluju 😵

bambulajda
20. čer 2012

@fretecka to teda na pregnyl vůbec nevypadá 😀

kcvrcekz
20. čer 2012

@fretecka no supéér🙂 tak pokud už jsi pregnyl neměla 9. Den taaaak🙂 moc držím pěsti🙂

sikulik
20. čer 2012

@fretecka mooooc ti přeju, aby čárečka postupně sílila, a potichounku gratuluju a držím palečky, aby jsi se za pár dnů zbláznila radostí! 😀

bobulinka74
20. čer 2012

@fretecka držím pěsti moooooc 🙂 😵

bobulinka74
20. čer 2012

Holky, můžu se zeptat, čím a jakými dávkami jste stimulovaly na IVF? A jak jste je snášely? Já včera vyfasovala léky na klasiku, ikdyž jsem spíš chtěla zas minimálku. Budu píchat 3 amp. Menopuru. To je dost, ne? Měla jsem jen clostil doposud. Jsem strašný poseroutka, bojím se hyperstimulace. ☹ Každopádně chci do toho jít, jen potřebuji trochu uklidnit 😅

mikula77
20. čer 2012

@bobulinka74 Ničeho se neboj,dobře to dopadne!Já mývám puregon,i přes minimální dávky mám hyperstimulaci vždy,vždy je to strašný a taky sem to vždy rozchodila 😀 ,sranda to sice nebyla,pokaždé říkám už nikdy,ale oklepu se život jde dál.Pokud by hrozilo nějaké nebezpečí tak Ti dávku včas sníží,proto ty kontrolní ultrazvuky.Tak se neboj,jdi do toho,představ si ten uvrtěnej uzlíček na konci a zvládneš to,hodně štěstí !!!

bobulinka74
20. čer 2012

@mikula77 děkuji moc 🙂 To je mi líto, že se tak musíš trápit. Proč třeba nezkusí dr. jiné léky? A jak jsi na tom aktuálně?
Jo, prosím,ještě k tomu ultrazvuku, při minimálce jsem šla až 8.den cyklu, je to při klasice jinak?

mikula77
20. čer 2012

@bobulinka74 Naposled jsem měla tři minimálky po sobě,tak už si ani nepamatuju kdy se chodí na UTZ při klasice,ale myslím že se to nijak neliší jen se ještě nabírá krev.Jiné léky by nic na věci nezměnily a Puregon je jeden jestli ne dokonce jedinej nejlepší.Měla sem v rámci úspor 😀 i Bravelle,ale to byla hrůza,od první injekce sem nemohla ani chodit,už nikdy!!Aktuálně jsem na tom velice šatně,hlavně psychicky.Po revizi se mudr nezdál nález na UTZ,tak sem musela na hysteroskopii aby to omrkli a ještě že tak,byly tam nějaké srůsty,takže je odstranili a budu netrpělivě měsíc očkávat menzes,protože jestli nepřijde,znamená to že se sliznice neobnovuje a něco se po....o.Tak tady studuju vše možné i nemožné cobych mohla pro sliznici udělat a nějak nic nenacházím,je mi moc smutno a vztekem se nemůžu ani vybrečet.............

evikj33
20. čer 2012

@bobulinka74 Já měla u 2 IVF Menopur 3ampule a první UTZ je taky cca 8den,akorát ja mám PCO,mírne tak jsem byla pak ještě 2na UTZ,nakonec jsem měla 20 vajuch,z toho 13foliku.Náběh na OHSS jsem měla.ale po OPu jsem dostala Dostinex a zvládla jsem to v pohodě.ET byl 19.5.2012 a dávali jsme 2blastičky,jednu A a druhou trochu slabší no a čekáme dvojčátka,už jsem byla předána svému gyn.Ničeho se neboj v RF si to pohlídají.Hodně štěstí a pěknou urodu se zdárným koncem.

fretecka
20. čer 2012

Ahojky všem, holky mám dotaz.,pokud test bude nadále sílit,mám se objednat do reprofitu nebo tam mohu jentak dojít.

fretecka
20. čer 2012

@sikulik no došla jsem domu ,udělala test a druhá o dost silnější než včera a ráno a do min a půl.No a asi začínám šílit 😀

kcvrcekz
20. čer 2012

@bobulinka74 ahojky já měla menopur první dva dny 3 ampulky pak po dvou.

kcvrcekz
20. čer 2012

@fretecka no heeezký🙂 moc držím pěsti🙂

fretecka
20. čer 2012

@kcvrcekz moc děkuji doufám že to vyjde

kacatka
20. čer 2012

Holky mám dotaz, je vůbec technicky možné mít pozitivní test 8 DPO? dávali nám expandující blastocystičku. Nevím zda to může být pregnyl, ten je dnes 10den, ale jak jsme byli na inseminaci, tak jsem už pregnyl neměla 5 v sobě.. Ale aplikace byla tentokrát do břicha, minule do zadnice, tak nevím jestli to nějak ovlivňuje. Dnes večer jsem se testla, jen teda kvůli pregnylu a tenká 2 čárka tam naskočila snad po 10 minutách, no já to preventivně vyhodila do koše, protože hned byl sněhobílý, ale pak mě to nedalo a byly tam //. Tak zas nevím. 😒

bobulinka74
20. čer 2012

@mikula77 nebuď smutná, mysli pozitivně, určitě to bude dobré. Na sliznici je kontryhel a myslím i maliník. Anebo pak i léky, ale být tebou, piju bylinky a pak se uvidí. Posílám pohlazení...

@evikj33 děkuju a moc gratuluju a přeju taky hodně štěstí, ať je vše i nadále v pohodě 🙂 Já jsem tě sledovala v jiné diskuzi a držela pěsti 🙂 😎
20 vajuch je dost... a ten dostinex zabrání OHSS? Tys to cítila už před OPU, před stimulací? 😨

kcvrcekz
20. čer 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 22.6. ultrazvuk před KEtíkem
@lenajsek
♧Plánovaný KET na 16.6.  ♧- držíme pěsti a ať se miminko zavrtá a nepustí se až za 9. měsíců
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. KET 9.6. a teď se čeká..🙂
@misha83 (29) testovat bude 28.6. tedy asi oficiálně..🙂 Tak jsme zvědavé..🙂
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012, 28.6. test..🙂
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

Kdyby zase cokoli napište mi ..🙂

bobulinka74
20. čer 2012

@kcvrcekz a jak jsi ho snášela? Tys měla taky moc vajuch, si matně vzpomínám... Kdy testuješ?