Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
21. čer 2012

@sikulik no to snad ano, ale musí mi to povolit ona a aby mi to taky někdo odebral. Ještě nenapsala má toho asi dnes moc. U nás je ještě problém s tím, že jsem na PN a potřebuju na ní zůstat. Můj šéf se vybarvil a jakmile se vrátím tak tradá dostanu výpověď. Takže taky super

fretecka
21. čer 2012

@kcvrcekz tak to mi je líto ☹ myslela jsem si,že se zadařilo

sikulik
21. čer 2012

@kcvrcekz no tak to je taky bomba s tím šéfem, a máš PN od RF nebo od svého gyn? Ale vím, že to tak má spousta holek, že musí vydržet na PN, protože v práci už jsou na ně nachystaní, že jakmile se tam objeví, mají výpověď v ruce. No zkus najít takové diskuze a poradit se, na co všechno by se to dalo dál v tvém případě napsat.

kcvrcekz
21. čer 2012

@sikulik no mám od RF přešla jsem k nim od obvodní. Byla jsem před stimulací týden marod. Je to na prd☹

fretecka
21. čer 2012

Tak dnes jsem byla v RF na krevních testech,jsem počáteční těhu,4.týden hlavně ať roste.Náš druhý pokus časovaný s jedním jediným tulením byl úspěšný 🙂 ted aby vše šlo v normálu

drndapetka
21. čer 2012

@kcvrcekz prosím Tě, jen jsem Tě chtěla povzbudit....nedávno jsem si psala s jedním hodně uznávaným panem doktorem na netu v diskuzi a zajímalo mne, jak je možné, že hodně dobře vypadající jedničkové embrya nevedou k těhotenství, tak mi nedokázal odpovědět, ale řekl mi, že ze své praxe ví, že se hodně chytají právě ty dvojková pomalá, takže věř, že fakt jedno z nich bude tutově o.k.
V práci na ně kašli, však můžeš být na PN půl roku, než to začne sociálka zkoumat. Myslím si, že v RF to nikomu vadit nebude, kor když to budete zkoušet po sobě jdoucích cyklech.

drndapetka
21. čer 2012

@fretecka teda holka, to jste se teda uměli s manželem ztrefit 🙂 Ještě nedávno jsi byla smutná z toho, že se kvůli časovanýmu sexu hádáte a vidíš-už ho nebudete potřebovat a budete se těšit a radovat 😵
Kéž by mi taky v RF pomohli co nejrychleji, zítra jdu na utz před KETem a trnu hrůzou, co mě zase čeká za překvapení, doufám, že už jsem si všechnu smůlu vybrala,...ale těšit se prostě po těch potratech a 5ti letech čekání neumím 😝

kcvrcekz
21. čer 2012

@drndapetka no to je povzbuzující🙂 . Teď čekám na konzultaci u Kuřecové, ale až toho 16.7. Do té doby bych ráda zkusila to imuno a tak ať mám jistotu. Protože jen tak být doma když se nic neděje mě trochu irituje. No s tou PN jako nechci na ní být donekonečna, ale jsem v kleštích díky šéfovi a výpovědi co na mě čeká jak se vrátím. To je na prd. Kdyby to bylo vše ok tak jdu hned do práce, ale takto mě tam nic netáhne a hlavně chceme miminko. To je jen půl roku já myslela rok.

drndapetka
21. čer 2012

@kcvrcekz no a tak když jsi doma, nechceš si hledat novou práci zatím? Aby jsi měla jistotu a měla se kdyžtak kam vrátit. A nebo aspoň brigádu. Ono když je člověk na PN dlouho, tak už mu z toho hrabe, to moc dobře znám. Jak jsem byla naposledy těhu, tak jsem byla na PN 3 měsíce a hrozně ráda jsem se do práce pak vracela. Ale já to mám teda v práci na pohodu, o mě ví, že se snažíme už dlouho o mimčo, že máme problémy a že chodíme na IVF, takže to mám v pohodě, a navíc už mám smlouvu na neurčito, tak mě nemůžou jen tak zničehonic vyšoupnout. Člověk ale pracovat musí, zaměstná hlavu, zklámání tolik nebolí,....však uvidíš, kolikrát je lepší nad tím nepřemýšlet a nechat věci plynout, tak jak přicházejí 😉

kcvrcekz
21. čer 2012

@drndapetka no to já vím. Mám taky smlouvu na neurčito. Ale asi nemám tak chápavé šéfstvo a tak dojdu a dostanu dvouměsíční výpovědní a odstupné. Ale i tak. No já už koukám, ale víš co, snažíme se a nechci nastoupit do nové práce a za pár měsíců adie. Prostě je to složitý

sikulik
21. čer 2012

@kcvrcekz no, kdyby jsi našla aspoň brigádu, tak to by jsi měla fajn. Nemyslela bys tolik na stimulku a pokusy jako když jsi celý den doma, a taky by sis něco přivydělala, každá kačka se hodí, no a až se to povede, může ti být úplně jedno, že jsi tam byla třeba jen chvíli, na to už se pak můžeš vykašlat. A to s tou výpovědí už víš na 100%? To není jen tak, to ti ji dají pro nadbytečnost? Když máš smlouvu na dobu neurčitou.

sikulik
21. čer 2012

@fretecka bezvaaaaaa, držím vše co mám 😉

fretecka
21. čer 2012

@drndapetka Myslela jsem,že to zase nevydařený cyklus,ale zázraky se dějí.Jen je to hodně brzké tak snad vše půjde jak má.Taky se bojím už jsem před 6 lety potratila ve 4.týdnu tak mám strach,tak se rozmazluji,Budu držet palečky at to taky vyjde,moooc držím.

mikula77
21. čer 2012

@kcvrcekz Ahoj,nedá mi to a musím Ti napsat.zkusím Tě povzbudit 😀 ,vůbec nezoufej,ber si příklad ze mě,po osmi pokusech to nevzdávám,jen se momentálně modlím aby se dala sliznice do kupy,to je jediný z čeho mám teď hrůzu,a bude-li mi přáno a vše oukej,hned zase do boje.Nám to taky vyšlo-i když nedopadlo-až při tom posledním osmém pokusu,nic není ztraceno,jsi teprve na začátku,a hlavně Ti chci říct,že močový test nic neznamená,taky sem tomu nevěřila do doby,než se to stalo mně samotné a dokonce dvakrát,test z ranní moči negativní a ještě tentýž den z krve hóóóódně pozitivní !!!!,v obou případech těhu,tak hlavu vzhůru a zajdi určo na krev než vysadíš léky,oni dobře ví,proč to doporučují !!
No a k těm embryjkům,nedávno sem se dočetla že vývoj do krásné blastocysty nic neznamená,i embrya která jsou geneticky poškozená do tohoto stádia mohou dojít,dokonce se i zahnízdí ale pak odumřou.Takže ani nemusí napomoci vyšetření PGD,kdy se může testovat zrovna na něco jiného než na to v čem je pozdější příčina neůspěchu.Asi taky proto v RF oproti Heliosu do tohoto velice drahého vyšetření nespěchají,protože pokud není předpoklad špatné genetiky u nás,je to k ničemu řekla bych,jen fůra peněz.A dvojková embryjka nejsou určitě špatná,jinak by je nemrazili kdyby nebyla šance na ůspěch,klidně to znamená že jsou jen malilinko opožděná ve vývoji ale uvnitř to doženou.My máme většinou hatchující nebo expandované blastocysty kvality1/2,no a vidíš krásně se nám holčička uchytla a bojovala až do 17tého týdne kdy oděšla a nepřišlo se vůbec na žádnou příčinu.Takže jak se říká co je víc,když Ti dám korunu nebo dvě?Tak to ber i tady tak,že dvojka je stejně dobrá jako jednička 😀 😀 Přeju Ti hodně štěstí a posílám zbytek síly,kterou bych nutně sama potřebovala............

olousek35
21. čer 2012

@kcvrcekz ještě nic nevzdávej, někdo má test pozitivní opravdu až později. Ms zatím nikde, ne? To je přece dobrý znamení. Drž se a neřeš práci, ale mimčo. Naděje stále je. Jakým testem testovalas?
@mikula77 držím pěsti na další boj a hlavně úspěšný. Je vidět, že to nevzdáváš a jsi silná, i když si to právě asi nemyslíš, ale je to tak. Holka, drž se, najdi si rychle nějaký zájem, co ti zaměří myšlenky jinam a čerpej síly. 😉

bobulinka74
21. čer 2012

@kcvrcekz nezoufej, možná to tak opravdu je, jak píšou holky, skoč si na krev
@fretecka 😵 😵 gratuluju a hooodně štěstí, ať se mimi drží 😵 😵
@drndapetka držím pěsti na zítra 🙂

kcvrcekz
21. čer 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 22.6. ultrazvuk před KEtíkem
@lenajsek
♧Plánovaný KET na 16.6.  ♧- držíme pěsti a ať se miminko zavrtá a nepustí se až za 9. měsíců
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..
@misha83 (29) testovat bude 28.6. tedy asi oficiálně..🙂 Tak jsme zvědavé..🙂
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012, 28.6. test..🙂
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

kcvrcekz
21. čer 2012

@olousek35 Na krvi jsem byla dnes ráno a je to negativní..☹

fretecka
21. čer 2012

@bobulinka74 děkuji ,doufám že bude vše ok

kcvrcekz
21. čer 2012

@mikula77 Jsi zlatá děkuji moc.Mě to právě hrozně dostává, že nevím proč...Když jsem dle všeho v pořádku...To je to co mě hrozně štve..☹ Ráda bych teď do doby než půjdeme k Dr. zkusila to imuno to by tak nějak mohlo vyjít. No a pak bychom šli zase do dalšího pokusu..Ale prostě nechápu PROČ...TO je strašné slovo...Moc tě obdivuju za to co vše máš za sebou a jak se držíš. Kdyby mi někdo řekl, že budeme mít takové problémy s otěhotněním asi bych se mu vysmála..Teď budu ráda za to aby se nějakému mimiskovi u mě líbilo.Ještě jednou moc děkuji za podporu

a to samozřejmě od všech co mi tu píšete.Děkuji..:)

kcvrcekz
21. čer 2012

@sikulik No teď nejdřív musím zjisti co a jak bude dál a pak to budu řešit. 🙂 Ano pro nadbytečnost...Když se tě chtějí zbavit je to jediné co můžou pokud neděláš problémy...☹

misha83
21. čer 2012

@kcvrcekz To s tou prací je tedy pěkně na houby a chápu, že ti to moc nepřidá ☹ . Moc ti přeju, aby jsi našla hodně sil a vytouženého miminka se dočkala!!!

misha83
21. čer 2012

No já se přiznám, že jsem dnes taky testovala a test negativní, ale tak utěšuju se, že je ještě brzo (mám zavedeného 1 třídenního prcka 8b. a jsem 7. den po ET).

drndapetka
21. čer 2012

@misha83 no brzo je, nebuj 😉 Počkala bych ještě 3-4 dny....na 3.den kultivace je 8b embryjko super, věřím, že už je zakousané a lebedí si v peřince 😀 Budu na Tebe myslet, a´t se na Tebe usměje štěstíčko 😉

misha83
21. čer 2012

@drndapetka Moc děkuji, pořád prckovi věřím!!! a moc v něj doufám 🙂 . Tobě držím pěsti na zítřejší UTZ!

lenajsek
21. čer 2012

@kcvrcekz Ahoj, to mě moc moc mrzí, držím palce na někdy příště a myslím že je správné zajít na imunologii, třeba je tam právě zakopaný pes... Ty jsi neměla Prednison? Já ho měla i při prvním nativu, i teď po KET ho beru, mám hraniční protilátky proti manželovým spermiím...
Nejlepší je zajít do Viamedy do Brna, tam jsou dobří... 😉

lenajsek
21. čer 2012

@fretecka No paráda, jen tak dál!!!

A holky, všem ostatním moc moc držím palce!!!!! Nevzdávejte se, na každou z vás určitě ten vytoužený uzlíček čeká... 😉

kcvrcekz
22. čer 2012

@lenajsek no já čekám na to co mi odpoví dr. Od včerejška mi už nenapsala tak nevím. Snad se nenaštvala že jsem jí psala druhý mail. No uvidíme.

kacatka
22. čer 2012

@kcvrcekz Ale prosím tě, blbost. Oni jsou tam pro nás, takže žádné obavy, ozve se. Jinak břicho dneska už ok. Asi včerejší procházka pomohla. 😉

kcvrcekz
22. čer 2012

@kacatka no já nevím trmeba jsem ji naštvala jak otravuju s tou PN. ☹ . No vidíš je super že je líp.

Holky posílali vás v RF na imuno nebo jste si to vyběhaly sami?