Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
16. črc 2012

@bobulinka74 ona to cillka myslela tak, že první 3 dny kultivace je vývoj embryjka závislé na kvalitě vajíček, od 4.dne pak záleží na kvalitě spermijek, jak se bude embryjko vyvíjet dál 😉 alespoň tak mi to vysvětloval doktor....

bobulinka74
16. črc 2012

@drndapetka jůů, to je nádhera. Tak jen tak dál a za osm dní krásně blikající srdíčko/a na utz 🙂 😵 😵 To špinění nemusí nic znamenat, říkalas jim to v RF? Šetři se, hodně štěstíčka i nadále!! 😵

bobulinka74
16. črc 2012

@drndapetka jo aháá, tak to jo, děkuji za vysvětlení 😀

drndapetka
16. črc 2012

@bobulinka74 děkuji moc, jsi zlatíčko 🙂 JJ, já jim to ráno do RF volala a jela jsem si odpo pro tu neschopenku, tak ležím 😉 Tobě přeji krásný vývoj embryjek, každý den tu budu nakukovat, jak se vyvíjí 🙂 já měla po minimálce taky 4 vajíčka, 3 z toho byla zralá a do 5.dne PK mi zbyly dvě hatchující blastocysty a jedna mě teď dloube v bříšku 😵 Držím pěstičky a tfuj tfuj 😉

bobulinka74
16. črc 2012

@drndapetka děkuji moc 🙂

misha83
16. črc 2012

@bobulinka74 Moooc držím pěsti, ať to jsou silní bojovníčce 🙂.

cilkaa
16. črc 2012

@drndapetka jupí- to je krása. Tak šiř bacily do světa- teda hlavně semka 😀

jantarka
16. črc 2012

@bobulinka74 držím palce 🙂 Určitě to budou siláci. 😉
@drndapetka ono je to špinění normální , ale nesmí se to nijak zhoršovat. Když budeš ležinkat a odpočívat, tak to bude určo v pohodě 😉 HCG je nádherné 😵
Holky nezbyly vám spíše nějaké injekce? Já mám na minimálku Merional a Orgalutran. Tak sháním aspoň něco.

lenpes
16. črc 2012

@mikula77
Ahojky, moc děkuji za povzbuzení. Nestíhám to tu pročítat, tak ani nevím, v jaké fázi jsi ty.

sblanch
16. črc 2012

Zdravím všechny, hlásím, že jsem byla dnes na OPU a dle dr. Koudelky jsem měla 12 folíků - prý ukázkové velikosti. Kolik bylo vajíček, nevím, ale snad stejně. Odpoledne jsem prospala, tohle OPU bylo snad nejhorší ze všech, dost mě bolí břicho... Jsem zvědavá, jak půjdu zítra do práce a navíc ještě na kontrolu k endokrinoložce...

lenpes
16. črc 2012

@jantarka
Ahojky, moc děkuji za povzbuzení.

jantarka
16. črc 2012

@sblanch super výsledek 😉 Na bříško si klidně dej bufen nebo tak něco a bude dobře. Jsem zvědavá kolik bojovníčků bude 🙂 Držím palce 🙂

misha83
16. črc 2012

@sblanch No to je úroda 🙂. Tak ať bříško moc nezlobí a máš hodně bojovníčků.

kacatka
16. črc 2012

@sblanch Ahoj, tak to je super, to budou určitě super bojovníčci. Ale jakto, že nevíš kolik vajíček jsi měla? to máš napsané v závěrečné zprávě ne? 🙂

kcvrcekz
16. črc 2012

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY /// JUPÍ MOC DRŽÍM PĚSTI A ♡25.7. UTZ ♡
@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-čekání na MS před KETem
@lenajsek
♧Plánovaný KET –nevyšel a držíme pěsti do dalšího pokusu…
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS- tak hooodně štěsíííí.
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-CO KDYBYCH TĚ UŽ ŠOUPLA K TĚHULKÁM?
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 19.6. jdu pro léky a kolem 10.7. další pokus.držím pěsti-jak ti je? A jak jsi na tom?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- Dnes po OPU. Držím pěsti ať jsou vajucha zralá a je hodně embryek..🙂
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyni ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále se snažte doma?

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu

Holky kdyby někdo chtěl něco doplnit nebo změnit napište mi do IP.

bobulinka74
16. črc 2012

@misha83 @jantarka holky, díky moc
@sblanch krásná úrodička, hodně štěstí. 🙂

1miska
17. črc 2012

tak vcerejsi sono HSG uplne OK 🙂 nechala jsem si ho delat u nas ve fakultce, protoze tam se za nej nedoplaci. deloha bez deformit, sliznice spravne struktury (jen nizka), vejcovody oba krasne průchozi - no prijemne to rozhodne nebylo, ale vydrzet se dalo. Hormonalni profil 3. DC dopadl vyborne, jeste v patek odber 10 DC, at vidime dynamiku. A v patek rovnou UZ v RF a domluva co dal..... tak su zvedava 🙂

bobulinka74
17. črc 2012

@1miska ahoj, tak to jsou super zprávičky 🙂 🙂 Takže jediný a největší problém máš v té sliznici?

jantarka
17. črc 2012

@1miska tak to jsou super výsledky. Teď ještě pořešit nějak tu sliznici a můžete cvičit i doma ne? 😉
Jinak já si HSG pamatuju pořád jako by to bylo včera. Fakt nepříjemný zážitek ☹ Hlavně než to zrentgenovali...jsem myslela, že uletím ☹((

1miska
17. črc 2012

@bobulinka74 jj, jediny 🙂 tak uvidime - treba to chce fakt jen cas a ja jsem netrpeliva :(

cilkaa
17. črc 2012

@1miska jé, tak to jsou dobré zprávičky a sliznice už také doznala za poslední půlrok nárůst (ze 4 na 6 mm), tak jen tak dál!
Jinak já byla na HSG asi před rokem a to bylo peklo. Bylo mě po tom strašně zle, motala se mi hlava. No prý takovou reakci ještě neviděli 😀 Musela jsem odjet taxíkem domů a nechat tam auto, neb jsem nebyla schopná řídit a manžel byl mimo město. Ale průchozí byly a bylo mě to prdlajs platné 😒

kcvrcekz
17. črc 2012

Ahojky holky, tak výsledky imuna v pořádku, takže jsem zvědavá zda už toto do třetice bude to pravé a silné miminko a udrží se..🙂

jantarka
17. črc 2012

@cilkaa u nás v nemocnici se zůstává do druhého dne, tak jsem se tam z toho aspoň vyspala 😅
@kcvrcekz tak dobrý 😉 Do třtice všeho dobrého 😵

bobulinka74
17. črc 2012

Ahoj holky,
tak mám jedno 5-ti buněčné, dvě 4 buněčné no a ten poslední bobísek se taky dooplodnil a je 3 buněčný 🙂 😵 😵 Já mám takovou radost...

bambulajda
17. črc 2012

@kcvrcekz ahojky, určitě musíš tomo věřit a určitě to klapne 😉 myslím na tebe

alenkova
17. črc 2012

Dobry den,
mam dotaz
jsem 10 den po ET dvou 8mibunecnych embriek.
Vcera se mi stalo neco s cim si nevim rady.

V noci asi o pul 1 me probudila hrozna bolest briska. Jako pri ms ale horsi. Nemohla sem se ani pohnout. Potom sem sla na zachod, na velkou a bolest asi po 4 minutach odeznela,

CHtela bych se zeptat ma nekdo podobnou zkusenost? Stalo se to uz nekomu? Mam si delat starosti o miminka? Dekuji za odpovedi

kcvrcekz
17. črc 2012

@bambulajda věřím mu a dávám všechny svoje síly do tohoto🙂. Děkuji beruško a jak se daří?

1miska
17. črc 2012

@jantarka do druheho dne? to mate v nemocnici nejaky nadstandart 🙂 ale je fakt ze HSG se da delat dvema způsoby, tak jsi asi mela ten druhy, ja mela ten co se dela i v RF, tj, nepouziva se rentgen. Ja na to sla po nocni totalne unavena a nevyspala - v sedm rano skoncila v praci, do pul devate pockala, nez na me dojde rada, pak HSG, pak trochu motani hlavy, jedno sladke kafe a buchta abych zvladla cestu trolejbusem domu a kolem poledne jsem uplne mrtva padla doma do postele 🙂

cilkaa
17. črc 2012

@bobulinka74 no tak supeeer, rostou všechny!!

@bambulajda a co ty holka? Vše v pořádku? Prosím tě, jak jsi užívala Prednison? (měla jsi ho tento cyklus, že jo?). V Imunu ti nic nenašli, pokud si dobře vzpomínám, měla jsi ho je preventivně..??

cilkaa
17. črc 2012

@alenkova myslím, že plno holkám se stalo to samé, i když byly těhotné a i když ne (to je můj případ). Jestli jsi těhotná ti řekne až test... Po IVF se v těle dějí kejkle, těžko soudit, čím ta bolest byla způsobená...