Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

drndapetka
9. srp 2012

@kcvrcekz však on si ten náš mimís se Sněhul už povídá 🙂 on/ona ji domluví 😀

kcvrcekz
9. srp 2012

@drndapetka tak to je dobře🙂. Jen ať domlouvá🙂

lenka27
9. srp 2012

@olousek35 máme to stejně, ať rozhodne osud🙂 jsem šťastná, že mi zatím přihrál Adámka😉

sikulik
9. srp 2012

@kcvrcekz tak tfuj tfuj tfuj a drž se, Sněhuldo!!!!

sikulik
9. srp 2012

@cilkaa nádherné, co bys chtěla, aby ještě sílilo? 🙂 Dyť už jsou obě čárky stejné 🙂 GRATULUJUUUUUUUUU

evikj33
9. srp 2012

@kcvrcekz Tak už je sněhulka v teplíčku 🙂 No paráda at se pěkně zakousne a pustí až v porodnici 😉 Držíme pěsti Tfuj Tfuj Tfuj

cilkaa
9. srp 2012

@kcvrcekz jupí, tak ať se drží !!! Hodně štěstí a chceme vidět tu krásnou fotecku.

@drndapetka urcite bude vse OK, buď v klidu.

@olousek35 jasne, že zažiješ, ještě mate na kryu. Jakou tam mate kvalitu? My nakonec mame jednu XB 2/3.
@lenka27 děti jsou krásné. Take se moc těším.

olousek35
9. srp 2012

@cilkaa máme 3 jedničkový. Tak uvidíme.

evikj33
9. srp 2012

@cilkaa Tak kdy jdeš na UTZ už jsi volala že jsi pozitiv 😀 Já už jsem zvědavá zda taky malému pořídíte rovnou 2sourozence 😕 Náš maly má jasno bude to Holka a Kluk.

cilkaa
9. srp 2012

@olousek35 tak to je krása. Z toho urcite neco bude !!

@evikj33 my nemáme jeste žádného malého a dvojky bereme všema deseti. Vždycky jsem dvojčata chtěla (to jsem neměla ani tucha o IVF) a když už jsou tam vloženy 2 embryjka, tak bych si to moc přála.
Byla jsem dnes na krvi a je vyšší než 400, jsem 11 DPET (ty jsi nebyla na krvi? Pokud ano, tak kdy a jaké hodnoty?)
Utz jsem se vnutila na příští pátek 17.8., to budu 19 DPET, chci vidět váček 🙂 snad mě doktor nevynadá.

evikj33
9. srp 2012

@cilkaa Tak to se omlouvám nějak jsem to popletla.Já byla na krev až ten 19den od ET a krev byla 13448 a na UTZ už byly 2bublinky a to jsem byla u svého gyn.a ten má horší UTZ než v RF.Tak držím pěsti a budu mooooc zvědavá,tak pak hned pisni 😀

cilkaa
9. srp 2012

@cilkaa vsak to jsi mi poradila ty, jít na utz tak brzo 😀
Snad to bude OK!!!

bobulinka74
9. srp 2012

@kcvrcekz pohlazení na bříško, uvidíš, tentokrát to vyjde 😵
@drndapetka no to fakt muselo být pro Tebe šílené, úplně si to dovedu představit ☹ Ale hlavně, že je vše v pořádku. Držím pěsti!

Jinak, já jsem si zašla předevčírem ještě jednou na krev, byl to 18. den po ET a HCG bylo 7627, paní z laborky mi řekla, že je vyšší, protože jsem snídala jablko 😕 , a já na to, že má být vysoké, že jsem před necelým týdnem měla 537, tak se zatvářila, jako že nic moc... 😨 Ale HCG se zdvojnásobuje co dva dny, nee? Tak to je přeci v pořádku... Na ultrazvuk jdu v úterý, tak snad bude vše ok.

drndapetka
9. srp 2012

@bobulinka74 krásně Ti to stouplo, ještě víc než mělo😉 nedělej si z toho hlavu, paní asi neví, že snězení jablka zvyšuje cukr a né hcg 😀 jen tak pro porovnání, já měla 12.den po KET hcg 784 a 16.den po KET hcg 4101, což je krásně podobné Tvému stoupání 😉
jestli umíš anglicky můžeš vyzkoušet tento program s grafem, který Ti určí, jestli Ti hcg stoupá dobře:
http://www.babymed.com/tools/hcg-calculator
zadáš první naměřenou hodnotu - vedle toho kolik dní to bylo od OPU
pod tím zadáš druhou hodnotu-vedle toho časové rozmezí mezi těmito dvěmi odběry (tedy 24hod,48hod,72hod a tak dále)
a dáš vyhodnotit a graf Ti ukáže křivku 😉

drndapetka
9. srp 2012

@cilkaa hodnota je ukázková na 11dpet 😵 a na utz jsem byla taky poprvé 19.den po ET a byl váček s náznakem plůdku 😉 mám pocit, že to jsem Ti poradila já 😀 ono je to lepší jít dřív pro vyloučení mimoděložka.....Držím pěstíky 🙂

bobulinka74
9. srp 2012

@drndapetka jů, děkuji. Fakt to máme hodně podobné 🙂. Který den po ET bylo vidět srdíčko? Já budu 25. den na ultrazvuku. Toho mimoděložka se taky trochu bojím.

drndapetka
9. srp 2012

@bobulinka74 nebooooj, mimoděložko to na 100% není, když je hcg tak vysoké a krásně stoupá 😉 no já měla srdíčko 25.den po KET, byla jsem 6+1 😉

sblanch
9. srp 2012

Holky - těhulky, kolikrát jste šly na začátku na krev a na kontroly UZV? Já mám jít až přespříští pondělí na UZV a nevím, jestli to není pozdě. Nešly jste ještě předtím na krev jako samoplátci??? Aby měl člověk jistotu, že hcg stoupá a všechno je - pokud možno - v pořádku. A kdy mám zajít případně k "obvodní" gynekoložce? Chtěla bych ji změnit, vůbec mě nevyhovuje - nechodíte některá ke gynekonožce v reprofitu? Děkuji za postřehy 😉

cilkaa
10. srp 2012

@drndapetka Ajooo, tak to jsi mi poradila ty 😀
@evikj33 Tak jsem holky objednána jako vy 19. den.

Jinak já přesnou hodnotu HCG nevim, proste nad 400 a pak už to neslo rozředit. Ale prý, jestli HCG stoupá poznají podle ratingu -a to jsem měla 200. Netusim o co jde, tak uvidím priste. Ale štve mě, že nemám normální hodnotu ☹

@sblanch no zajdi si klidne zase jeste do RF na krev. A jak se tady s holkama bavíme, na utz nejdrive 19. den po transferu, ideálně samo později.

Holky, mně je blivno nemůžu spát.

fretecka
10. srp 2012

@sblanch Ahoj,no já byla poze jednou a to poprvé,kdy mi řekli,že je to potvrzené těhu a pak si mě objednali za 3 tý na UZ to jsem byla 6+1 a bylo vidět srdíčko,pak mě převedli po potvrzení srdíčka ke své gyn.žádnou jsem neměla tak jsem se domluvila v RF,chtěla jsem babu,Kuřecová mi doporučila pospíšilovou a hned mě za 4 tý objednala.Byla strašně fajn

drndapetka
10. srp 2012

@sblanch ahojky, já byla na krvi 2x, v Reprofitu 12.den po KET a pak jako samoplátce 16.den po KET. Jako samoplátce jsem šla hlavně proto, protože mám za sebou mimoděložní těhotenství, jedno zamlklé těhu a spontánní potrat, tak abych měla jistotu, že hcg stoupá. Jinak na 1.ultrazvuku jsem byla 19.den po KET z důvodu špinění a byl vidět už gestační váček s náznakem plůdku (byla jsem 5+3), od té doby chodím na ultrazvuk každých 7dní a to proto, že pořád občas špiním, tak abych věděla, že je vše o.k. Jinak je normální, že když nejsou potíže, tak chodí holky v prvním trimestru na ultrazvuku jednou za 2-3 týdny....takže při potížích hned, jinak stačí tak jak Ti řekne doktor 😉

drndapetka
10. srp 2012

@cilkaa hele nad hodnotu hcg 1000 je vidět už gestační váček, takže na ten ultrazvuk brzo fakt nebude, když hcg stoupá obden, to znamená, že od hodnoty 400 máš hcg nad tisíc za cca 3-4 dny, takže je to oukej 😉

drndapetka
10. srp 2012

@sblanch joooo a k té obvodní doktorce bych být Tebou zašla až v druhým trimestru, protože jít tam teď do čekárny plnejch bacilů v prvním trimestru je o hubu, kdybys něco chytla, tak miminko je teď hrozně citlivé....jako rýma nevadí, ale chřipka už jo, takže s návštěvou obvodní určitě počkej a zbytečně se k ní tak brzo nežeň 😉

drndapetka
10. srp 2012

@sblanch ježiš, já myslela, že se ptáš k obvodní doktorce jako praktické , promiň 😅 tomu se říká těhotenská demence 😀 já byla u své obvodní gynekoložky až 14 dní od potvrzení srdíčka v Reprofitu, protože měla dovču. Jinak jak Ti v Reprofitu potvrdí ♥ tak u své obvodní gynekoložky se máš hlásit do týdne, pokud máš neschopenku a chceš jí převést k ní, tak raději dřív, ona by si Tvá doktorka měla udělat svůj ultrazvuk, převzít Tě do péče a objednat do první těhu poradny....teda aspoň, tak jsem to měla já 🙂

kcvrcekz
10. srp 2012

Ahojky holky vím, že se teď budu ptát jak blbka, ale nevadí spaní na boku že ne?🙂 já jsem jak pako😲

bobulinka74
10. srp 2012

@sblanch ahojky, já byla na krvi 12. a 18. den jako samoplátce. První ultrazvuk mám 25. den po ET.

@kcvrcekz ahoj, prosím Tě, hlavně se moc nekontroluj. Já proseděla den po ET 17 hodin v autě, pár dní později jsem šla na několikakilometrovou procházku, normálně jsem fungovala, vysávala - sice ne tak divoce, jako jindy 😀 , ale máme papoucha, který dělá hrozný binec, takže vysávám každý den... A vidíš, mimi se chytlo. Sice nevíme, jak to dopadne, ale uhnízdění to nezabránilo. Zajdi si na procházku, kup si něco hezkého na sebe. Odreaguj se, sem tam si pohlaď bříško a řekni mimískovi, jak se na něj těšíš a že to spolu zvládnete. Máš ho teď v bříšku a tam zůstane ještě necelých 9 měsíců. Basta!!! 😀 Hodně štěstíí 😵

kcvrcekz
10. srp 2012

@bobulinka74 no až na to spaní v pohodě🙂. Snad poprvé se nehlídám. Jen včera a snech chci raději klidovější režim. Jinak prostě co se má stát stane se...🙂 děkuji za názor a držím přsti ať to u vás dopadne dobře🙂

sblanch
10. srp 2012

@cilkaa Ahojky, jak pises o redeni, tak to jsem mela v pondeli taky. Ja byla tusim 16 dni po ET a dr. Koudelka, kdyz me prisel rict ze to vyslo, utrousil cosi o redeni a at pockam. Takze myslis, ze to je u tak velkych hodnot, kde to uz jde blbe zmerit??? Vubec tomu totiz nerozumim a sestra mi k tomu nic nerekla...

saraha2
10. srp 2012

@sblanch jak jsi na tom??já dnes měla první ultrazvuk a příští pátek další..drobeček to pěkně dohnal,dr.říkala,že pokud uvidíme tečičku,tak budem rádi,že možná ani to ne vzhledem k těm pomalu stoupajícím hodnotám a nakonec už máme gestační váček! 😉 ještě mě píchly agolutin a v úterý si mám připíchnout další..že pro jistotu..

lenajsek
10. srp 2012

Holky ahoj, jen v rychlosti nakukuji, musím jít dělat na zítřejší oslavu dortík...

@
@kcvrcekz Taky moc moc držím palce, ať se bobek pustí až při porodu, ať se zavrtá a už nepustí!!!! Tfuj tfuj!!!

@saraha2 Gratulace k prvnímu UZ a gestačnímu váčku, ať je příště už krásné srdíčko jako zvon!!!

@cilkaa Krásné testíky, paráda!!!! Taky jsem pak testovala ob den, nebo ob dva dny, až to dosáhlo hranice, kdy už to test nebral, že už ta čárka neměla kam sílit, ty testy mají omezenou i tu horní hranici...

Někdo se tady ptal na Mateří kašičku, jak dlouho ji brát? Já ji brala taky vždycky jen do ovulace, jako kontryhelový čaje.

Mějte se krásně, opatrujte se a držím palce!!!