Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

bublenudle
30. srp 2012

@aidule Beruško,dekuji moccc..s tim setkanim,budu jen rada 😵 pisnem si...paaa mej se krasne!!!!!

lenajsek
30. srp 2012

holky ahoj, vůbec nestíhám, tak jen zdravím a mějte se krásně a opatrujte se!!!

lenajsek
30. srp 2012

@cilkaa Moc moc gratuluju k srdíčku! Je to úžasný pocit vidět ho blikající na UZ, že? 🙂 Tak jen tak dál, ať se daří co nejlépe!

@montysek Moc držím palce, aby se embryjko zavrtalo a už se nepustilo!!!

@kcvrcekz Moc držím palce na UZ, vím, že to čekání je nekonečné, znám to, ještě si to velice dobře pamatuju... ale neboj, dočkáš se a pak si budeš říkat, jak to rychle všechno uteklo... 😉

Holky, všem moc držím palce, opatrujte se!

ivcacig
31. srp 2012

Ahojec.....Holky, víte některá co znamená když mám zamraženou jednu pejetku s označením: 1xXB2/2 ??

fretecka
31. srp 2012

holky já jsem exot 🙂 když jsem zvracela tak jsem přibírala a týden nezvracím a mám 2,5 kg dole 🙂 mě to teda nevadí ale je to zajímavé,můj metabolismus je potrkaný

fretecka
31. srp 2012

@drndapetka Tak už se bblíží NT,že.No já jdu až 17. na opakovaný UZ k Vlašinovi,tak snad budu spokojenější než poprvé s doktorkou. Už se nemohu dočkat až zase toho prtouska uvidim,hrozně se to vždy táhne nemyslíš?

drndapetka
31. srp 2012

@fretecka ahojky, jojo, blíží se to, už jen 4 dny a můžu teda říct, že mám strach, neviděla jsem prcka 15 dní a trochu mě polevily nevolnosti, tak je to takové zvláštní 😒 Navíc poslední 3 dny mě jednou za den strašně bolí v podbříšku, trvá to třeba jen půl hodiny a pak dobrý, ale bolí to teda fest, že se kolikrát i bojím......
Co pejsek malej, jak se má? 🙂

drndapetka
31. srp 2012

@ivcacig to je jedna expandovaná blastocysta kvality 2 😉

fretecka
31. srp 2012

@drndapetka pejsek je úžasný,moc si zvykl a zvedá mi náladu. Taky mě teď skoro týden bolelo bříško,tak jsem byla nervozní,tak jak to popisuješ,tak doufám,že je vše ok.Mě také konečně nevolnosti polevily,ale za to prsa bolí stále stejně a pěkně se zvětšily ☹ ,takhle budu kojit se 6 🙂

ivcacig
31. srp 2012

@drndapetka áchjo☹ měla jsem 16 vajíček, všechny oplodnili. To nej se ve mě nechytlo a tak se fakt bojím pač zamražena byla jen ta jedna pejetka. Partner měl výsledek s menší pohyblivostí a trošku se bojím zda to nebude znamenat že i dítě by se pomalu vyvíjelo. Stresuji zbytečně?? A děkuji za odpověď 🙂

drndapetka
31. srp 2012

@fretecka tak mě prsa vůbec nebolí, a zvětšená je mám spíš jen po ránu, třeba k večeru mám pocit, že jsou menší než ráno 😖 ale mě nebolela už od začátku, jen třeba když jsem ležela na boku, tak mě v nich pnulo a to je všechno

drndapetka
31. srp 2012

@ivcacig stresuješ zbytečně 🙂 za prvé : já otěhotněla jen s jedním embryjkem a právě se zmraženým, takže víc jich určitě potřeba k transferu není a navíc teď je hodně těhotných holek právě po KET, a za druhé: je tu spousta holek, které otěhotněly s "dvojkovýma" embryama - dokonce se ty embrya dvojkové kvality drží líp, než ty jedničkové 😉 stačí věřit a nestresovat se.....kdy půjdeš na KET?

ivcacig
31. srp 2012

@drndapetka Děkuji, děkuji moc za tak dobrou pozitivní zprávu. Právě že jdu v pondělí na ultrazvuk a ve středu by jsme šli na to..

montysek
31. srp 2012

@ivcacig Držím palce! Já jsem pár dní po ET a taky mám obavy, že to nevyšlo ale to má asi každá z nás, je to holt boj ale musíme věřit. 🙂

jantarka
31. srp 2012

Ahojte. Holky braly jste po OPU taky každý den ten Dostimex? Je to 8 tablet....takže se to bere i přes ET a po?

montysek
31. srp 2012

@kcvrcekz
@drndapetka Holky a měly jste nějaké příznaky díky kterým jste tušily, že se to podařilo? Já totiž nemám žádné, jen mě někdy bolí podbřišek, hlavně na pravé straně ale to k tomu asi nepatří.Je fakt, že při prvním těhu, jsem taky nic nepozorovala ale to bylo přirozenou cestou, tak tohle může být asi trochu jiné,nevím. ☹

montysek
31. srp 2012

@jantarka Ahoj,já nic takového neměla.

kcvrcekz
31. srp 2012

@montysek já nepozorovala vůbec nic... Ale vůbec....🙂

evikj33
31. srp 2012

@jantarka Já ho brala,a měli jsme PK,tak byl ET až 5den od OPU a Dr.říkal dobrat.Tak jsem dobrala a problem nebyl. 😉

kcvrcekz
31. srp 2012

@jantarka já to brala jen po ET... Zbyl mi jeden prášek... A vyhodila jsem ho. Bylo mi po tom blbě.

drndapetka
31. srp 2012

@montysek mě nic nebylo, až 9.den po ET se mi udělalo ráno trochu šoufl od žaludku, ale to už jsem věděla, že to vyšlo, protože jsem // našla už 4.den po ET. Jinak bříško mě nebolelo, ani prsa, ale byla jsem dost unavená-ale to dělá Utrogestan všem.

montysek
31. srp 2012

@kcvrcekz A měla jsi mezi ET a KET nějakou pauzu nebo ne?

kcvrcekz
31. srp 2012

@montysek No mezi prvním ETem a KETem ne, to jsem jela hned, ale nepovedlo se a teď jsem měla měsíc pauzu, protože jsem chtěla aby mi vzali krev na imuno. Takže mi to nabrali já čekala a pak jak byly výsledky tak jsme šli do druhého KETu a s toho mi teď roste v břichu náše Sněhulka..🙂

montysek
31. srp 2012

@drndapetka Aha,to já test ještě žádný nedělala.Mám doma jen ten z Reprofitu a jiný ne.Tak nevím, kdy mě to chytne ale mám strach.Pro mě by bylo asi lepší počkat, jestli dorazí MS než testovat fakt - je to o nervy pro mě! 😀

montysek
31. srp 2012

@kcvrcekz Tak já bych asi taky nečekala a šla do toho případně zase hned. 🙂 Já mám genetiku i imuno už udělaný,takže by snad doktorka proti nebyla.

montysek
31. srp 2012

@kcvrcekz A můžu se ještě zeptat, co Ti bylo při tom úspěšném KETu zavedeno? Jedničková HB?

kcvrcekz
31. srp 2012

@montysek Nám zbylo celkem 5 embryek 3 HB jedničkové a dvě dvojkové. A teď mám v sobě tu poslední jedničkovou HB..🙂

montysek
31. srp 2012

@kcvrcekz Přemýšlím, zda nemám napsat Kuřecové,zda by si na nás mohla udělat čas až pojedu na krev,že bychom se případně domluvily na KETu,pokud by to nevyšlo, co myslíš? My to máme do Brna přece jen dálku, takže se mi tam nechce jet jenom na krev. 😕 Takže máte šanci, že to nebudeš muset třeba postupovat znovu a že z těch zbylých bude ještě sourozenec/ci viď. 😵

montysek
31. srp 2012

@lenajsek Děkuji 🙂

kcvrcekz
31. srp 2012

@montysek No já se trochu ztrácím. Vy jdete teď v sobotu nebo se pletu? Nebo už máš prďolku u sebe? No víš co..Jako já bych každopádně počkala jak dopadne toto... Šance je vždy, hlavně tomu musíš věřit.. A pokud by to nevyšlo tak bych pak až šla do dalšího pokusu... Ono stejně...Já jsem s ní ten první KET řešila jen po mailu. Jen jsem se pak objednala na UTZ a tam se dořešilo kdy bude KET. Takže ono to jde vše vyřešit na mailu...