Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
31. srp 2012

Tak holky zase tabulka...Co s váma těhulky co už to máte potvrzené i UTZ? Nechcete do těch těhulí?

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Ale držíme pěsti. 6.9. kontrola na srdíčko, tak Sněhul doufám, že tam je..🙂
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma- časovaný styk, když to nevýjde tak asi minimálka na podzim
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti JSOU TAM // HCG roste super  -Tak ještě ne do těhulek?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7. –TAK UŽ DO TĚHULEK NE? @1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..🙂

montysek
31. srp 2012

@kcvrcekz No já měla ET 25.8. a šli jsme do dvou embryjek a na krev mám přijet za 14 dní.Mám od nich neschopenku, takže jsem myslela, že když tam pojedu na krev a nevyšlo by to,tak že by jsme se domluvili co dál.

kcvrcekz
1. zář 2012

@montysek jééjda prosím tě nesmíš myslet hned na to, že to nevyšlo... Máš hromadu času. A navíc abys měla jistotu tak si kup testy a zkus nejdřív je a pak krev. Já testovala a když jse 12 dpket neměla ani ducha na 10 mamatestu tak až pak jsem to začla řešit. Je moc brzo!!! A kdykoli se s ní můžeš domluvit po mailu na ten odpovídá hned nebo nejpozději do druhého dne... Držím pěsti ať neni KET potřeba😉. A ty věř, že jsou prďolky silný a zvládnou to😉. Já při prvních dvou neůspěšných měla bolesti břucha a pak při tomto ani ťuk, jako by mi nic nebylo... A vidíš drží se mě doufám jako klíště dál a bude až do porodu... Fakt buď v poho a věř, že to teď výjde😉

montysek
1. zář 2012

@kcvrcekz Já vím, jenže já už jsem taková no.... 😅 A ke všemu mě teda chvílema břicho bolí.... ☹ Taky si říkám, co případně s neschopenkou, to by se mi zrušila při neúspěchu viď a pokud by byl třeba za 14 dní KET,tak to bych musela asi risknout a chodit do práce, protože mít po 14 dnech zase neschopenku, to by se jim v práci nelíbilo. 😒

kcvrcekz
1. zář 2012

@montysek NO já jsem se po ET domluvila s Dr. a nechala mě na PN ještě přes ten KET. Oni nemůžou mít douhodoubou neschopenku, ale kdyby náhodou tak se to s ní dá domluvit. Jako sem tam mě v něm taky rýplo to jo...🙂 Ale musíš jim věřit..🙂 Máš tam hodně silné jedince, takže nevidím důvod proč by se to nemělo podařit..🙂Každopádně dej vědět..🙂 Já jsem teď měla // 6. den po Ket protože jsem nevydržela a jen tak z hecu to zkusila...🙂

bobulinka74
1. zář 2012

@drndapetka ahoj beruško, jak se cítíš? Já předevčírem poprvé zvracela, včera mě už jen natáhlo a pak mi bylo fajn, že jsem vygruntovala byt. Dneska mi je jen trošičku zle, tak nevím, jestli to není špatné znamení, ale vzpomínám si, že ti tenkrát taky pár dní nebylo zle... ? Jinak na úterý držím moc palušky, budu na vás myslet 🙂 😵

montysek
1. zář 2012

@kcvrcekz Jenže tady v lékárnách mají jen těhu testy 20 a 25 😒 a to asi ještě nemá cenu dělat, 10 nemají. 😠 Takže na prd... 😖

fretecka
1. zář 2012

Holky mám prosbu trochu mimo mísu,za 10 let jsem nemarodila déle jak 14 dní. Ted jsem zmatená,já i když mě platí už sociálka mzusím někam dávat lístek na peníze. Nikdo mi to neřekl,ani jsem jho na gyndě nedostala. Pokud musim dá mi ho i obvodačka a kam to musim donést. Jinak dnes malinko špinim,jsem z toho nervní a bolí bříško.nevím co to je.

kcvrcekz
1. zář 2012

@fretecka ahojky🙂 lístek na peníze se nosí do práce. Tedy já ho tam nosím. Nemůže to špinění být od roztahování dělohy? Jinak píj hodně citronády vitamín C pomáhá na zastavení špinění🙂

kcvrcekz
1. zář 2012

@montysek no dvacítka je hodně, ale tak objednej si je na netu. Odkud jsi?

fretecka
1. zář 2012

@kcvrcekz já vůbec nevěděla ýe ho musím doněst ikdyž jsem na sociálce,děkuji za radu

kcvrcekz
1. zář 2012

@fretecka 😉 není zač měl by ti to psát doktor, který tě vede v PN. 🙂

drndapetka
1. zář 2012

@bobulinka74 Ahoj zlati,mě je poslední 3dny dost zle,ale nezvracím,neumím to 😢 O to je to horší,raděj bych blula,aby se mi ulevilo,ale vždy se mi jen navalí žaludeční šťávy nahoru a nic 😢 pardon za popis 😅
Už mi bylo líp a říkala jsem si,že to ustupuje a ono ne. Tak snad jak překlenu ten první trimestr,tak se mi uleví.Je úplně normální,že se to střídá 😝

fretecka
2. zář 2012

@drndapetka mě to přestalo až ve 14.týdnu ale začalo mě dost bolet bříško

kcvrcekz
2. zář 2012

@drndapetka
@fretecka holky od kdy jste měly ty nablívací stavy?

fretecka
2. zář 2012

@kcvrcekz já zvracela od 7týdne až do 14. především večer i dvakrát za večer

drndapetka
2. zář 2012

@kcvrcekz já ještě nezvracela, ale nejvíc blbě mi bylo mezi 7.-9.týdnem, pak se to zklidnilo a teď ve 12.týdnu zase hrozný

drndapetka
2. zář 2012

@kcvrcekz a nejvíc mi je teda blbě večer.....ráno v pohodě, to se cítím úplně fit, začne to po obědě a čím víc se blíží večer, tak je to horší 😒 předevčírem jsem dokonce ve 3 hodiny v noci musela sníst nektarinku, jak mi bylo zle 😝 Musím mít pořád plný žaludek, jakmile je prázdný, tak je zle

kcvrcekz
2. zář 2012

@fretecka
@drndapetka no já zatím nic. Dnes jsem začla 7. Týden

drndapetka
2. zář 2012

@kcvrcekz buď ráda, ono to není moc příjemné, já měla furt v puse těhotenský lízátka, musela jsem vypadat před ostatníma jak blbec 😀

drndapetka
2. zář 2012

@kcvrcekz takže jsi dnes 6+0? ty jooo, to tak letí 😲

kcvrcekz
2. zář 2012

@drndapetka no jako zatím fakt nic. Sem tam mi je blujno, ale nic extra🙂. Jj 6+0 🙂. No letí, ale tak trochu se to vleče...🙂 až ve čtvrtek utz... A tobě držím moc pěsti na screening🙂

fretecka
2. zář 2012

@kcvrcekz no já zase jakmile v tom žaludku něco měla taak jsem zvracela,těhu lízátka byly pro mě nevolitelné jsou zázvorové a já po zázvoru zvracím 😉 držím palce na uz ,ja ještě 14 dní vleče se to.

kcvrcekz
2. zář 2012

@fretecka tak zjišťuju, že když mám hlad je mi zle... A pomáhá mi na to jemně perlivá voda s citrónem. Doufám, že se to nezhorší. Jen co mám tak je hrozná averze na lidi... Všichni mě šíleně lezou na nervy...

drndapetka
2. zář 2012

@kcvrcekz hihi 😀 to znám....tu averzi na lidi 😀 ráno brečím u trapnýho filmu nebo písničkyjak želva a odpoledne mě všichni s...o, tchýni neberu telefony, manželovýho bratrance sprdnu jak malýho kluka (ten čuměl), manžela sjedu do telefonu, že to chudák nevydržel a položil mi ho,.....a jedinej kdo mě nevadí je náš pes, protože nemluví 😀

kcvrcekz
2. zář 2012

@drndapetka nooo tak to já nebrečím, jen mě vše strašně točí a nejraději bych všechny poslala do pr... U M se to už zlepšilo a hlavně on to přehlíží a vždy pak řekne "už dobrý" 🙂 a ibejme mě, ale ten zbytek... Vrrrrr

montysek
3. zář 2012

@kcvrcekz Ahojky, tak jsem nakonec včera sehnala 10 testy 20km od nás 😀 a dnes jsem ho zkusila.Druhá čárka na mě vykoukla ale nevím no,je pěkně vidět i když ta první je silnější ale mám strach, že si teď začnu dělat naděje a ... ☹ Nemůže tu druhou čárku způsobit taky něco jinýho? Tak uvidím no, další test zkusím asi ve středu a pokud tam nic nebude, tak to byl nějaký omyl no,uvidím.Zatím ani nikomu nic říkat nebudu, kromě manžela, ten testoval ráno se mnou. 😀

kcvrcekz
3. zář 2012

@montysek 😉 no vidíš.🙂 jediné co by to mohlo ovlivnit je Pregnyl co sis píchala před OPU, ale ten už je myslím pryč😉. Takže neboj, zkus to ve středu a držím pěsti🙂 a vidíš KET nebude potřeba🙂

montysek
3. zář 2012

@kcvrcekz No, říkám si, jestli ten test nebyl třeba nějak poruchový nebo já nevím... 😅 Ta druhá čárka je přece jen slabší... Já si fakt myslela, že to tentokrát nevyšlo a nevydržela jsem a nakonec jsem napsala i Kuřecové, že si myslím, že výsledek bude negativní, tak zda by si na nás udělala chviličku až tam pojedeme, tak nevím, co napíše no.Tak uvidím, nechci si moc dávát zatím naděje, ono by mě to pak víc bolelo... ☹

montysek
3. zář 2012

@kcvrcekz Pregnyl jsem si píchala 18.8.,což je dnes 16 den, tak nevím, zda by mohl být ještě v těle, je to možný. 😖