Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kcvrcekz
3. zář 2012

@montysek tak to pregnyl není🙂. Koukni ke mě do alba na testy. Nemůžeš chtít 8 den po ET aby tam byla dalnice... Ty jsi pesimista.... Koukej na to pozitivně🙂

kacatka
3. zář 2012

@montysek božínku!!!!!!!! fakt, 16 den pregnyl ani náhodou. To je zcela nemožné, nic jinýho to neovlivňuje. Pokud jsou tam // tak gratuluju, protože jsi těhotná! 🙂 Jediné v čem bývá problém je příliš brzké testování. Existují totiž časné těhotenské ztráty, holky, které otěhotněly přirozeně tohle neřeší, protože netestují tak brzy, ale my po ET - no nedá se nic dělat. Tak šupky dupky pro dudlíka mamino 😀

Jinak zítra konzultace před 2 pokusem IVF 🙂, už se nemůžu dočkat až začnem, to čekání je nekonečný 😝 A snad tento pokus bude úspěšnější než ten první

lenajsek
3. zář 2012

Holky ahoj, teď jsem neměla nějak času sem mrknout, ale vidím, že @montysek dneska testovala a je tam //, tak zatím potichounku gratuluji, ale 16den po Pregnylu, to fakt už v těle Pregnyl asi nebude a držím palce, aby druhá čárka sílila, aby to opravdu bylo těhotenství!!! Já bych to taky viděla velmi pozitivně... držím palce!!!! 😉 😉

Holky, já jsu dneska 22dc, už tři měsíce po sobě mi přišla MS 24.den, minulej měsíc jsem 22dc testovala a byla tam slabá druhá čárka, to byl 12den po Pregnylu, dneska je to 10den po Pregnylu, tak to zatím ani nebudu zkoušet, to by klidně mohl být zase Pregnyl, kdyby se druhá objevila...
Zítra jdu na konzultaci k Vitouškové, jak to budem dál podnikat, ale vidím to na minimálku. Teď záleží kdy, podle toho, kdy mi dojde MS. Pokud by došla kolem 28dne, tak bych šla na minimálku v září, ale pokud dřív, tak mi to nevychází a musela bych počkat až do října, od 17/9 musím s malým na terapeutický pobyt a zrovna by to vycházelo, pokud by MS dorazila dřív, na OPU a ET, tak to nejde... tak uvidíme.
Pořád mě zajímá, jak asi dlouho se Pregnyl v těla drží. No ale u mě je to asi fuk, minule jsem testovala brzo a nic z toho, tak tentokrát testovat prostě nebudu a uvidím...

@kacatka Tak budu na druhý pokud moc držet palce! Půjdeš do klasického IVF, nebo do minimálky? A ke komu jdeš na konzultaci, a kdy? Já jdu na 15hod. k Vitouškové...

Holky, opatrujte se a krásné slunečné dny!

kacatka
3. zář 2012

@lenajsek Ahojky, jdeme do klasického IVF, protože jsme se nakonec rozhodli transferovat v prvních dvou pokusech IVF jen jedno embryjko. Takže je pro nás výhodnější mít 4 placené pokusy pojišťovnou. I když mi to lidi vymlouvají, všichni koho znám transferovali nebo by transferovali embryjka 2. No já doufám, že tenhle pokus už bude fakt úspěšnější než ten minulý. Jsem objednaná na až na 16.30 k Mudr. Koudelkovi. Jestli jsem to dobře pochopila, tak ty máš všechny 3 pokusy pojišťovnou už vyčerpány a půjdeš do minimálky? a teď se snažíte doma? tak ať konzultace dobře dopadne a další pokus bude úspěšný. Nebo třeba nebude ani potřeba, třeba otěhotníš přirozeně, co ty víš, držím palec 🙂

1miska
3. zář 2012

ahojte holky, tak u nas nic noveho - v RF mi napsali doporuceni do lazni, premyslela jsem jestli to vyuzit nebo ne, ale rozhodla jsem se to zkusit, co kdyz preci jen to klapne pohladit frantiska 🙂 takze s doporucenim z RF ke sve prakticce (rikal stelc ze on to ted nemuze vypsat ze nove to vypisuje na doporuceni praktit a koukala jsem na net a je to tak) ta mela plno reci ze nevi proc by to mela vypisovat ona, vypsala to, zaplatila jsem ji poplatek 130 Kc, vzala to sla na pojistovnu - pry to ma spatne, tak mi to vratili a zase k ni... to zas bude reci, kdo vi jak to dopadne - ach jo :(

kcvrcekz
3. zář 2012

@kacatka my šli po jednom embryjku vždy i když tedy je to první a doufám poslední pokus😉

kcvrcekz
3. zář 2012

@1miska držím pěsti ať ti Frantík pomůže, pořádně mu osahej pindíka😉

montysek
3. zář 2012

@kcvrcekz
@kacatka
@lenajsek No, máš pravdu - v téhle věci už moc pozitivně nemyslím no.Ale jinak jsem veselá kopa! 😉 Holky, děkuji za podporu a jestli tam ve středu ta druhá čárka nebude, tak jí tam snad i přimaluju! 😀 😀

kacatka
3. zář 2012

@kcvrcekz to máš fakt štěstí, nám první pokus vůbec nevyšel. A i když mě každý utěšoval, že je to normální, že první pokus je zkušební, tak jsem to stále nerozdýchala. Tak hodně štěstí a klidné těhu 😉

kcvrcekz
3. zář 2012

@kacatka já vím, že máme štěstí a moc dobře si to uvědomuju a jsem neskutečně vděčná. Jsem na začátku a jen doufám, že už bude vše v pořádku. Moc ti fandím a držím pěsti🙂

lenajsek
3. zář 2012

@kacatka Já mám vyčerpaný jeden pokus IVF, neúspěšný, v roce 2007, jiný CAR, v roce 2009 v Reprofitu minimálka, čtyři vajíčka, tři oplodněny, z toho tři embryjka, dvě transferovány a je z toho Lukášek...
A teď právě uvažuju, jestli nejít znova do minimálky, když při minimální dávce Clostilbegytu mám vždycky dva folikuly a pěknou sliznici, že bych snad ani nemusela nic připíchávat... U té první minimálky jsem měla Clostík a pak jsem připíchávala minimální dávku Fostimonu.
Musím se s Vitouškovou zítra domluvit, co a jak dál, jestli počkat na pojišťovnu a klasický IVF, nebo minimálku. Jde mi i o cenu, nebudu zastírat... ale chci vědět, co je lepší... já mám teda lepší zkušenost s tou minimálkou, líp asi reaguji na menší množství hormonů...
Moc držím palce!!! A díky!

@montysek držím palce na testování, tfuj tfuj!!!

@kcvrcekz Tobě se to už taky krátí, to čekání na UZ... tak se opatruj, pohlaď bříško a drž se!!! 😉

Holky, pádím do hajan, dobrou noc!

kacatka
4. zář 2012

@kcvrcekz děkuji moc, po konzultaci podám info. A ty se taky drž 😉

@lenajsek tak já na začátku taky tohle řešila. Chtěla jsem spíše minimálku, už kvůli těm hormonům, ale Koudelka to hned v začátku zavrhl. řekl mě jen, že je to pro ty, kteří už vyčepali IVF od pojišťovny. Taky nám jde o hlavně o peníze, jsme úplně normální lidi, s úplně normálním platem a jaksi ty miliony kde nic, tu nic 😀 Takže nevím, jo a ještě řekl, že ta minimálka vyjde ještě o něco dráž než IVF, že se tam pořád něco doplácí. Ale co si budem povídat: ty hormony jsou prostě svinstvo....Tak dneska tfuj tfuj ať se dobře rozhodneš 😉

ivcacig
4. zář 2012

Ahojec holky🙂 Tak jsem po ultrazvuku a zítra jdu na KET🙂))) Chci se zeptat, jste na neschopence? Já se trošku obávám pracovního prostředí, jestli má vliv na udžení embryjka či ne? Šéf je nervák a tak nevím zda zůstat doma či chodit do práce☹
Mám z toho dilema....a jak to vyřešit,když ten bručoun mě vždy dokáže tak vyvést z míry a s žaludkem vzhůru nohama!!

kcvrcekz
4. zář 2012

@ivcacig Já jsem na PN od začátku stimulace...Už je to tedy dlouho, ale díky tomu, že se můj šéf ukázal v pravém světle a oznámil mi, že jakmile se vrátím mám padáka, tak jsem byla raději doma a koukni povedlo se...Sice až na potřetí, ale zatím je tam a drží se...

@drndapetka Peťulé tak jak? Myslím na tebe od rána a držím vše co mám.....

kcvrcekz
4. zář 2012

Tak holky dnešní tabulka...Mám dotaz na všchny..Chcete tam psát kontroly atd? Jesli ano tak mi je prosím vždy napište třeba jen pod @ a já to tam doplním...A ještě na ty co mám u nich napsáno zda nechtějí do těhulek..Já bych vás tam už šoupla..Co holky?

☼ ♡☼♥☼ ČEKATELIKY NA // ☼ ♥☼♡☼

@kcvrcekz (28)
Snaží se 1 rok a 3 měsíce
Průběh: 1 IVF květen 2012 nepovedlo se, zamaraženy 4 E. 1 KET neúspěšný..-ms dorazila a začínám stimulovat na KET.. ♡ 9.8. KET ♡ Našla jsem //… Ale držíme pěsti. 6.9. kontrola na srdíčko, tak Sněhul doufám, že tam je..🙂
@lenajsek
♧snažení o druhé dítko
Průběh:1x KET, snažení doma- časovaný styk, když to nevýjde tak asi minimálka na podzim
@misha83 (29)
Snaží se: 3,5 roku
Průběh: IVF únor 2010 stornováno pro nereagující vaječníky
IVF říjen 2010 i při max. dávkách špatná reakce, nicméně transfer byl, negativní test
IVF březen 2011 s darovanými vajíčky, v 8. týdnu mimoděložní a následně i potrat plodu v děloze, revize
následovala změna CAR, přešli jsme z Unici do Reprofitu únor 2012
Nativ červen 2012-krev negativní (ale my budem bojovat dál)
Minimálka červenec 2012 5 POKUS-nevyšel-Nevěš hlavu teď v září to výjde uvidíš.
minimálka bude v září 2012
@bobulinka74(?)
Snažení:asi 10 let,
Průběh:2009 2x mimoděložní, květen 2011 minimálka-neg., červen 2011 minimálka-//, MA 9.tt, 2012 2x stimulace na minimálku přerušena, 20.7. ET. Držím moc pěsti JSOU TAM // HCG roste super  -Tak ještě ne do těhulek?
@sblanch (33)
Snažení:3 roky
Průběh:1x IUI, 3x IVF, 1 KET, IUI s přechodem do nativu + PICSI; 4. IVF březen 2012 - nativ; vše negativní- minimálka červenec - ET 21.7. –TAK UŽ DO TĚHULEK NE?
@1miska:
Snažení: 2,5 roku
Průběh: nyní ve fázi přirozeného snaženi doma - problém je ve sliznici která neroste, takže zatím IVF nemá cenu –stále snažení doma..🙂 Tak hooodně štěstí..🙂
@kacatka:
snažení 2 roky
průběh: 1x IUI Reprofit Brno - leden 2012 - negativní, 1x IVF Reprofit Brno - červen 2012 - transfer EB negativní, bez mrazáčků, krvácení už 8 den po ET, 2 IVF naplánovaný na přelom září - říjen 2012

♡♡TĚHULKY♡♡ - GRATULUJEME

@kalipso (29)
Snažení: 1 rok a 3 měsíce
Průběh: podařilo se první IUI
@safarikovap (30)
1. IVF září 2011 - minimální stimulace, negativní; 2. IVF - prosinec 2011 - krátký protokol, TT //, TP 17. 8. 2012
@drndapetka (27)
snaží se 4,5 roku
průběh: květen 2008 - mimoděložní, červen 2009 - spontánní potrat v 6tt, září 2010 - 1.IVF těhu zamlklé v 7tt
IVF: 1.IVF Unica srpen 2010 ( zamlklé těhu), 1.KET - neg., 2.IVF Unica září 2011 - neg. , Reprofit - minimálka květen 2012 - nedošlo k ET ( embrya zamražena), 2.KET Reprofit - čeká se, 30.6. KET-Moc držím pěstičky-A NALEZENY //, TP: 18.3.2013.:-) a ještě jednou mooooc gratuluju mamino -Dneska screening DRŽÍM VŠECHNO CO MÁM!!!!!!
@fretecka (31)
Snažení: 3 roky
Průběh: zatím zkouší 2 cyklus časovaný styk, Á 19.6. nalezeny //-SUPEEEER

★☆MAMINKY a MIMINKA ★☆

@olousek35(?)
1.dítě, Tomášek, narozen 2.2.2012 4240g, 51 cm, vznikl z 2.IVF . 1 IVF //, ale nepotvrdilo se srdíčko a ukončeno revizí
@saminka
Snažení: 4 roky
1.IVF - Mia (14.9.2009), 1. KET - neg,, 2. KET - neg., 2.IVF Minimalka - Lilly (8.11.2011) predtim 3 IUI -jedno uspesne ale bohuzel MA v 9.tydnu
@bellka
snažení 12 let
průběh podstoupeno celkem 8xIVF a 1x KET, 3x změněno CAR a díky RF máme Šimonka, nar. 14. 4. 2011
@lenka27
Snažení:
Průběh: . IVF 2007 Helios - TT negativní, poté přirozené otěhotnění, ale mimoděložní,
2. IVF 2010 Reprofit - syn Adam narozen 12.7.2011, poté zase přirozené otěhotnění a zase bohužel mimoděložní. A jedou dál jen jak bude ta vhodná doba..🙂

ivcacig
4. zář 2012

@kcvrcekz tý jo, taky jsem nad tím přemýšlela ale mám hypotéku na byt, tak se musím trocha ohánět🙂 ale zároven se bojím toho, že tu budu zbytečně nervačit jako poslední 3 měsíce od první stimulace a bude to zlé....

lenka27
4. zář 2012

@kcvrcekz ahoj safarikovap už je asi týden maminka, tak jsem zvědavá kdy se nám pochlubí😀

kcvrcekz
4. zář 2012

@lenka27 no vidíš ty jo musím ji předělat. Díky🙂

drndapetka
4. zář 2012

Ahojky, tak tohle je naše zdravé miminko.....prý asi holčička 😵

fretecka
4. zář 2012

@drndapetka jé tak to gratuluji,vy jste skoro o 3 cm větší než my,doktorka mi říkala,že jsme zatím malincí,že budeme drobnější asi, posunuli ti termín někam?

drndapetka
4. zář 2012

@fretecka nééé, my máme od hlavičky k zadečku 5,7cm, těch 9-10cm je bráno s nožičkama,měla jsem původně termín 19.3.2013 a posunuli mi ho o jeden den dřív na 18.3.2013. Dnes mi strašně ale strašně bolí bříško, nevím jestli to nemůže být z toho ultrazvuku, jak doktor tlačil. Když ležím, tak je to dobrý, ale když vstanu, tak začnou ty křeče, úplně stejně jak při menstruaci, možná i horší...myslíš, že je to o.k.?

fretecka
4. zář 2012

@drndapetka no to my máme 8,1 nám ho posunuli o 5 dní dál. jojo s tím bříškem ted taky trpim,asi se roztahuje děloha,mě už bolí týden takto

fretecka
4. zář 2012

@drndapetka jaký byl vlasin jdu k němu 17.1. tak jsem zvědavá

fretecka
4. zář 2012

@drndapetka a trochu doufám,že řekne ,že to kluk nebude,ale holčička,i když hlavně že je zdravé

kcvrcekz
4. zář 2012

@drndapetka to je krásné miminko🙂 jsem moc ráda, že je v pořádku🙂. Jak jsi psala, že jsi tušila že to bude holčička tak já mám tušení, že budeme mít kluka. Nevím proč... Důležitel je aby bylo v pořádku ... I když raději bych holčičku😉. Jakej byl Vlašín?

fretecka
4. zář 2012

No já jsem si byla jistá že to bude holčička,a doktorka říkala na 80% kluk,ale počkám na vlašína v 17týdnu

kcvrcekz
4. zář 2012

@fretecka no tak to jsem zvědavá😉 já mám pořád tušení u mě na kluka...🙂

1miska
4. zář 2012

@kacatka my jsme se rovnou domlouvali na minimalce - rikal, ze IVF nam vyjde o moc levneji - ale rikala jsem mu, ze za prvni pokus tech 20,000 obětuju a budu verit ze to vyjde a kdyz ne, tak půjdeme do IVF - ze jsem srab a bojim se nejakeho OHSS a reaguju hezky na hormony - jednou jedinkrat jsem brala clostilbegyt a mela 7 velkych folikulu - a nic na to nerikal, ze OK, ze kdyz to tak chci, tak OK 🙂

cilkaa
4. zář 2012

@drndapetka no ta je úžasná - moc gratuluji. Jak to probíhalo? Napiš vsechno 🙂

Já se také cítím na kluka a i si ho přeji 🙂 Doma a v okolí jsou samé ženské 😀 tak potrebujeme chlapa.

@miska1 tak ono IVF si muzes vzít klasiku a léky si dat jako na minimálku (poloviční) a nechat si je na dva pokusy treba.
Mě vyšlo obojí cca na stejno (ale u klasiky jsem doplacela 5 tis. za pero, které jsem pak měla na dva cykly, takže nelituji).
Co ta zadost na lazne- uz ti to Dr. opravila?

montysek
4. zář 2012

@ivcacig Ahojky, já si nechala v den ET napsat neschopenku ale přemýšlím, že kdyby se to skutečně vydařilo, že bych počkala do prvního ultrazvuku, zda je opravdu vše tak jak má být a pak se poradím s doktorkou jaký má názor na to, kdybych šla ještě do práce a dám na ní.Nechci nic podcenit ale taky bych nechtěla být třeba zbytečně doma - taky máme hypotéku a chybí nám dodělat ještě pokoj v podkroví, takže.... 😖