Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

chanel
6. kvě 2010

Ahoj holky, janib: tak at je skvělá úroda!! Ty máš taky minimálku? A čím tě stimulovali a jak to snášíš?

janib
6. kvě 2010

Ahojky chanel... Taky budu mít minimálku... prvních 5 dní cyklu jsem brala clostík a od 5.dne nastoupily injekce Menogon... Snáším to úplně v pohodě, akorát jsem hrozně nafouklá...:( Už dříve mi moje doktorka dávala clostík na 3 měsíce, to moc nepomohlo, taky jsem byla v pohodě, akorát mi začly dost padat vlasy, tak jsem si rychle koupila Revital na vlasy a byl pokoj. Teď už to ratši beru preventivně... Jsem ráda, že to snáším takhle.... A jak seš na tom ty???

chanel
6. kvě 2010

Tak to je super, hlavně, že jsi v pohodě, nafouknuté bříško k tomu patří 😀 , já jsem v RF taky nová,dělali mi tam hysteroskopii, jinak jsem chodila jinam, mám za sebou 2IU,3IVF a nic 😖 a asi za 2měs. jdu právě taky na minimálku.

janib
6. kvě 2010

Chanel a ke komu chodíš?

ellaaee
6. kvě 2010

janib děkuji za přání. Mám sice miminko v bříšku ale mám mám šílené nervy a moc se o zrovna zítra jedu do Brna k Dr. Marcelkovi štelclovi, chce udělat ještě jeden kontrolní UTZ, protože já už jednou potratila i když z přiroz. těhu, tak mi holky prosím držte palce, člověk ani nikoho jiného nemá na to držení palečků ☹ Mám tam být mezi 9.40 až 10:20 tak na mě myslete at srdíčkio i nadále hezky bije a je vše v pořádku. Jinak já měla dávkování odbobné jako janib OD 2 do 6 DC clostylbegyt 2-0-2, pak 8 den UTZ a od toho 8 dne až do 10 vždy ráno menogon a 10den večer pregnyl. Nakonec zůstal jen jeden bojovníček kterého mám v bříšku.

ellaaee
6. kvě 2010

jo a janib, lepší at se neco děje než čekat na zázrak, ne? Čas a roky totiž strašně letí

chanel
6. kvě 2010

K Marcelkovi Štelclovi, jako Elii. El: neboj, právě proto, že už se Ti to jednou stalo, tak ted to bude v pořádku, budeme ne Tebe zítra moc myslet a těšíme se na skvělou zprávičku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! janib: než se naděješ, tak budeš mít taky embryjko v bříšku, ten čas tak strašně letí.

ellaaee
6. kvě 2010

chanel copak dělěš, máš volno nebo si přišla z práce?

janib
6. kvě 2010

Ellanee, máš pravdu, čas letí úplně šíleně rychle.... Zítra na Tebe budeme myslet a držet palečky, určitě tady zítra bude od Tebe radostná a krááááásná zprávička... Moc Ti to přeji...
Chanel, jo, jo jestli všechno půjde dobře, počítám že koncem příštího týdne už bude u mě...🙂

hanulinecka
6. kvě 2010

ahojky jen v rychlosti zdravím jsem řízlá 😀 a jdu odpočívat ráno se ozvu

ellaaee
6. kvě 2010

je mi zle holky, tak už se dekuju do postele. Zítra se ozvu. Držte palečky. papa

hanulinecka
7. kvě 2010

kráásnéé ránkoo

elii pro tebe at je tento den nádherny tfuj tfuj tfuj

jinak u mě dobrý na to že jsem byla objednaná na jednu hodinu a šla jsme na řadu ve 14,15 nesnáším čekání tak jsem byla venku za 5 minut šmik šmik a bylo to mám asi 2 nebo 3 stehy za 10 dní na kontrolu uf uf snad to bude dobrý a pak se budu moci věnovat jenom tvorbě dítěti; 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
se těším na toho 24.jak malé dítko marek že se to nějak zařídí tak fakt už mám takové mravenčení kolem žaludku,že se začne něco dít..

jěště se zeptám navrhli vám všem tu minimální stimulaci nebo si musíte říct sami???objednaná jsme k tomu štelclovi tak jsme zvědavá dívala jsme se na něho na netu a fešák teda 😵
dneska jedeme na celý denke kamarádce tak večer mrknu na vás

hanulinecka
7. kvě 2010

A jěště teda co se děje v Reprofitu na prvním pohovoru po tel.mě nebyla schopná říct co třeba na unice hned dělali i SPG tak se ptám co mě čeká tady at marka připravímna kabinku nebo ne.....

dorra
7. kvě 2010

Elli, hodně štěstí!!! Moc na Tebe myslím.

dorra
7. kvě 2010

Hanulinecko, myslím, že na recepci, kde berou holky telefony, neví, co se bude u koho dít na pohovoru, že k tomu ani nemají kompetence. S čím můžete počítat je, že vám zřejmě vemou krev na hormonální profil. A je fakt, že v Unice dělají taky hned spg, z čehož byl ten můj vydivočenej, bo s tím nepočítal a je dobrá tří denní abstinence.. V RF nemají kabinku, ale pokojíček, můžete tam jít spolu a je to tam lepší.

janib
7. kvě 2010

Hanulinecko, přidávám se k názoru. V Reprofitu Ti opravdu sestřičky hned nic neřeknou, neví, jakej postup léčby zrovna u Tebe doktor zavede.... Ale jsou tam fakt milý, hodný a ochotný sestřičky... SPG určitě budou dělat, ale zeptají se Tě, jestli to nechcete nechat třeba na doma a pak to donést. Já měla z manžela taky strach, jak to vezme. Moje doktorka ho poslala na SPG do Reprofitu jako prvního a po první návštěvě tam už nemá teď žádný problém. Takže když to takhle vezme můj manžel, tak už musí být snad každý v pohodě... 😉 příjemný prostředí dělá taky hodně...

ellaaee
7. kvě 2010

Ahojky sluníčka, jsem doma a miminko je v pořádku. Dala jsem do fotoblogu fotku z UTZ. Děkuji že jste na mě myslely.
Dorry a jak ty? Už jsi testovala? Dnes tam bylo malinko lidí🙂

dorra
7. kvě 2010

Paráda! Drž plod!

janib
7. kvě 2010

ellaaee 🙂 spokojený úsměv na tváři.... Příjemná zprávička.... Jen tak dál 🙂

chanel
7. kvě 2010

ella: gratuluji, ted si oddychni a těš se!!!

irbis
7. kvě 2010

hanul je to jak řekl holky, my když šli na první konzultaci, tak jsem M. raději připravila na to, že bude muset dávat vzorek, ale nakonec si nás pozvali až na další týden, se mu tehdy dost ulevilo (oni to ti chlapi berou jinak, já bych byla ráda, že to mám za sebou), takže bych spíš počítala, že spermio bude až na další návštěvě

hanulinecka
7. kvě 2010

Ahojte holky

eli super zprávičky

jé holky já to nemyslela špatně,že by na recepci nevěděly co jako budou dělat na prvním pohovoru..........ale právě třeba jsem si myslela,že ten spg určitě udělají právě na unice říkali,že určitě bude spg...
a Markovi je to celkem jedno dá vzorek kdekoliv 😉 nebo spíš to myslím,že stím nemá problém a hlavně by mě nic neřekl když mu řeknu že na prvním pohovoru to budou chtít problém je u něho tak mě v tom vychází max.vstříc a jěště víc to nekoplikuje než 😉 už to je

irbis já bych raději brala na te první přece jenom jsme z dál a marek je pořád v práci takže já sním pojedu na první pohovor a pak budu jezdit sama až zase na OPU až bude potřeba 😉 takže to je pro nás výhodnější dát hned

doro právě na prvním v unice hned šel na to,ale já mu to říkala,že bude muset dát vzorek nic neříkal ,ale on možná se stím pere sám v sobě mě nikdy nic neřekl,že by mu to vadilo nebo,že ho prostě nedá to si myslím ani by si nedovolil 😉

hanulinecka
7. kvě 2010

a nebo taky možná když víme ,že je spg špatný sice už 2,5 roku starý tak třeba nebude potřeba i když by mě zajímalo jestli se jěště více nezhoršil...za tu dobu 😝

paneska
8. kvě 2010

Ahojky,

Chanel, díky za povzbuzení 😉 , kéž bys měla pravdu,. Čekám na MS, břicho už začíná pobolívat, mám úplnou hrůzu, abych to teď po operaci přežila a neztrávila celou dobu ve vaně, ještě pořádně nesplaskl ani otok a už mám "krámovat", ty jo 😢 a pak hurá vaječník na dovču.

Ell, vidíš, že je vše v pořádku a bude dál, neboj, jak se ti přehoupne 12 týden, už se budeš cítit i veseleji.

Hani, SPG se mění každý měsíc, takže si myslím, že je i šance, že ho tvůj manža bude mít lepší, ne jen horší. Ten můj ho taky nemá bůh ví jak dobrej, jsme se hledali, až jsme se našli - tak si nemáme co vyčítat. Podle Heliosu to i u něj bylo hned na IVF a to ještě nevěděli, že já nemám vejcovody. Na základě spermiogramu hned IVF. Při prvním IVF bral antibiotika tuším a spermiogram se mu dost zlepšil, podle toho, co mu pak dělali při druhém IVF v Repromedě. A v RF už vůbec spermio Machač neřešil, prý dobrý, tak Vám nevím, možná kdyby měl ženskou s vejcovody, podaří se jim mimi i přirozenou cestou přes horší SPG, těžko říct. "Šampióni" se opravdu můžou měnit z měsíce na měsíc 😉 .....

Janib, není na co čekat, pokud mimi nejde přirozeně, tak se hold přírodě musí pomoct a hurá do IVF raději hned, možná kdybych šla taky dřív, jak mi vzali vejcovody, bych už třeba měla mimi, takhle se mi jen rozjela ta baba endoška 😠 , ale není všem dnům konec, však mi nad ní nějak zvítězíme 🙂

chanel
8. kvě 2010

Paneska: neboj, zkus si nasadit magnezium, a mačkej si do vody citron, to mi hodně pomáhá! Žádný kafé a černý čaj, to krvácení zhorší. Vaječník si odpočine, nabere sílu a jde se do boje!

ellaaee
9. kvě 2010

Ahoj holčinky moje. Koukám, že dnes jsem první 🙂 . Včera jsem neměla jaksi sílu psát. Něco na mě vlezlo, bolí mě kosti v celém těle, jsem slabá, chvíli se potím pak zas se třepu zimou a bolí mě v krku. To je paráda. Jenže já mám strach si cokoli vzít, uvažovala jsem nad paralenem a bioparoxem do krku, ale nevím jestli to můžu a nechci ubližit prdolkovi. Tak musím vydržet do zítrka zajdu k lékaři. Jinak mám stále nevolnosti, málo jím, protože v sobě nic neudržím. Jak je u Vás. Tady na Karvinsku to stojí za starou belu. Je škaredě, po sluníčku ani památky, ¨no fialový hnus.
Paneska a nepomůže ti třeba pri MS algifen¨? Já jsem občas mívala šílené bolesti a silnou MS tak to bylo to jediné co mi zabralo.
No jdu si píchnout injekci na ředení krve, to zas bude boj 🙂 Bříško už mám barevné a není to kam píchat. Já jsem chudar takže tuky žádné ☹

ellaaee
9. kvě 2010

Dorinko a co ty?

hanulinecka
9. kvě 2010

kráásné ránko

dneska je u nás krásně pujdu uklizet a odpoledne pojedeme na zahradu doufám,že to počasí vydrží 😵 😵

jinak já to dneska dostala a jako čumím přesně po 30 dnech tak jsmemoooc ráda,že se fakt tělo po té revizi dobře nastartovala mám radost jak malá holka jěště jsem si říkala,že bych šla ke svýmu dr.aby mě udělal hormonální profil a vzala bych si ho sebou na tu konzultaci kdyby náhodou mě chtěli další měsic udělat ,že bych byla připravená 😉
co vy všichni děláte a vařite??
mě dneska vaří maminka tak to mě bude chutnat o to více.... 😀
elíí at tě nějaká chřipka mine 😝 😔

ellaaee
9. kvě 2010

hanulinecka pokud más fajn doktora, který ti HP udělá tak si zajdu, reprofitu ulehčíš práci a mužeš začít pak dříve stimulovat. Já jsem u rodičů tak mám veškerý komfort

hanulinecka
9. kvě 2010

Eli jo mám dobrýho dr.myslím to jak jsem potratila byl z toho taky špatnej,že je to škoda když už člověk podstupuje toto a pak to dopadne jinak,ale myslím si,že udělá zajedu tam a i když reprofitu ušetřím čas tak i hlavně sobě,protože jen tak jet do brna na krev nemužu tak mě o to tak napadlo,abych mohla dřív začít atd....

jj u rodiču je fajně moji bydlí asi 200 metru ode mě tak když není velkej doma tak tam jsemna obědě skoro pořád 😀 což je v rámci šetřëní super 😀
trakže máš nemocenskou???tak to je super si odpočíneš a budeš doma v klidku 😵 😵
jěště k tomu profilu dělá se 2 až 6 den cyklu???nebo kolikátý dělají v reprofitu???