Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

fretecka
21. lis 2012

všem moc držím palečky,
@lenajsek neboj roste,my jsme byli stále v těch nižších velikostech a ted to dohnal ,na 3D Uz v 26.tý jsme měli 880g a pani doktorka říkala,že jsme to pěkně dohnali.

jinak to je náš budulínek a doufám,že se brzo budete z těchto zážitků těšit všechny,držíme palečky

adella1
21. lis 2012

@montysek No krev mi brali po druhé,možná i proto,že nevyšla minule nejlépe..teda nějaká hodnota a proto taky jedu na UZ genetika,dříve už v 17tt místo 20tt i když mám napsáno screening negativní.Musí si to pohlídat.Jinak můj gynekolog je moc fajn a má letos nějaký nový UZ,bylo to moc hezky vidět,krásně to přiblížil,měřil bříško,hlavičku a pak mu vyjely hodnoty jak fotka a tam mi to sestra ještě vysvětlovala a zapisovala do průkazky. 🙂

adella1
21. lis 2012

@fretecka šikulka 🙂 ať hezky roste

ivcacig
22. lis 2012

Ahojte holky, všem Vám moc děkuji za podporu a řádky. Už jsem z nemocnice doma a v pohodě. Jen jsemvelmi zklamána Prenatalem. Když jsem si zaplatila předčasný screening tak to znamená že kdyby byl něaký problém dá se do 12tt vyřešit. V prenatalu jsem byla minulé úterý a objednali si mne na pátek na ten odběr plod.vody který byl velmi bolestivý protože jí bylo velmi málo a oni vysávali co se dá. Tím dítě umřelo a já se to dozvěděla v nemocnici v pondělí kde byli velmi rozhořčeni že to ten prenatal tak prodlužoval, pač jsem tam přišla ve 13tt a hrozilo vyvolání porodu!! Byla jsem v šoku když mi řekli že je mrtvé, bylo ve mě uplně schoulené pač tam nebylo ani kapky vody!! Paní doktorka mně ale překvapila a řekla že udělají revizi byt jsem už ve 12+8. Na pokoji se mnou byla holka která byla ve 14tt a celý den byla v křečích a bolestech a já se jí nakonec zeptala proč má takové bolesti. Ona že jí vyvolávají porod. Šok!! Kdybych toto prožívala tak dr. Doubkovou roznesu v zubech jak mně to v tu chvíly došlo co bych i já prožívala. Trpěla tak od rána od šesti do osmi večera!! Operatér říkal že to není poprvé co mají s Prenatalem problém protože je jim lhostejné jak dopadne rodička když prodlužují dny!! Na Doubkovou se chystám ale i můj přítel je velmi naštvaný. Nevěděli jsme jak moc je důležité dodržet termín 12tt. Ale jsem v pohodě ale nevím kdy skočit na šestý pokus protože té bolesti bylo ažaž, ale čas to vyléčí...snad. Ještě jednou moc děkuji za podporu, jste úžasné holky🙂

atomix
22. lis 2012

Ahojte holky! Taky vás jdu povzbudit. V reprofitu děti opravdu umí. Podstoupili jsme v jiném centru 5x IUI a 4x IVF. V Reprofitu jsme na 3 návštěvy a 1 IVF zvládli krásnou holčičku! 😀 Narodila se nám 16.7.2012. Jsou to profíci ;)

haaappy
22. lis 2012

@ivcacig To ne my, ale TY JSI ÚŽASNÁ!!! Zvládáš to obdivuhodně dobře, fakt smekám. Tolik trápení už jsi zažila a ještě tohle ☹ Přeju Ti, aby to čas co nejdříve zahojil, tělo i duši. Na světě je tolik trápení. Ale musíme věřit, že všechno to má nějaký skrytý smysl, důvod. A současně doufat, že už to zlé jednou skončí, aby mohlo přijít to krásné. Moc Ti držím pěsti a posílám hodně sil. Budeš je potřebovat, gor teď před Vánocema. Poplač si, zanadávej, ale nevzdávej to a bojuj. My všichni budem bojovat taky 😵

misha83
22. lis 2012

@ivcacig Tak to je teda sila. Jsi hrozne moc silna a ja mackam pesti at najdes spoustu sil na dalsi boj. Je to fakt hruza, ze to nechavaji zajit tak daleko. Drz se.

kcvrcekz
22. lis 2012

@ivcacig 😲 AHojky. TeĎ koukám jako blázen. Vůbec jsem nevěděla, že se ti něco takového stalo. Koukám na tvůj příspěvek a nechápu. Jsi moc statečná a moc ti držím pěsti ať jsi brzo v pohodě a zkusíte to dál. Jsem s toho teď tedy v šoku. Nevím co víc napsat, jen moc ti držím pěsti ať je vše už v pořádku.

lenajsek
22. lis 2012

Holky ahoj, ani nevím, jestli po tak smutném příspěvku od @ivcacig mám psát, že je u nás vše v pořádku...
Ale jo, napíšu to, třeba to bude povzbuzení pro ostatní, které potřebují slyšet (číst) něco pozitivního...
Tak už mám těhu průkazku, mimčo je úplně v pořádku, odpovídá velikosti 11tt, ale dr. mi zapomněla říct, kolik měří... 😝 😀 Termín porodu mám 17/6 a příští týden jdu na krev a pro neschopenku, jelikož mi končí rodičák a malého mám doma, nechodí do školky a tím pádem nemůžu nastoupit do práce...

@ivcacig Týjo, tak to je teda mazec, to jsem netušila, že na Veveří to takhle prodlužují, to musel být šílený zážitek... ještě, že Ti v Bohunicích "vyšli vstříc"... moc mě to mrzí, že tohle všechno podstupuješ, ale věřím, že všechno zlý je pro něco dobrý a jednou se vše v dobré obrátí, musí!!!!! drž se, jseš velice statečná a silná!!!!

Já mám s Veveřím teď taky zkušenost, dle poslední MS i UZ jsu teď v 11tt a když jsem se objednávala na NT, tak jsem jim říkala poslední MS a dali mi termín až 12/12, což se mi zdálo už při tom objednání docela pozdě... dneska jsem to konzultovala s mou dr. a taky se jí to zdá pozdě, řekla mi, ať se o týden přeobjednám na dřív... Ale po telefonu nebyli moc ochotní, že jim to prý takhle vychází, ale to už bych byla nějaký 14tt a to už je fakt pozdě... tak nevím, co si o tom mám myslet... 😝 Naštěstí jsem je teda přemluvila a jdu tam 6/12, ale i tak jsem tam při prvním těhotenství byla ječtě o něco dřív... tak fakt nevím, jak to mají s těmi termíny... 😝

lenajsek
22. lis 2012

@kacatka Ahojky, nezkoušela jsi dneska znova testovat? 😉 Držím vše, co mám, aby čárka sílila!!!

@zuzuza Jak se Ti daří, jak se cítíš? Kdy máš jít do RF na ten UZ? Moc držím palce!!!

jinak čtu, že máte holky taky docela drsný sny... 😝

kacatka
23. lis 2012

Tak tady jsou testíky, 8, 9 a 10 den po ET vždy ráno. Dneska 10 den ale nic moc, tak se bojím bojím ☹

lenajsek
23. lis 2012

@kacatka pěkné testíky!!! Ale mám pocit, že ten poslední je silnější, než ostatní, ne? Navíc, ono se to někdy za ten jeden den fakt nepozná, hcg stoupá po dvou dnech... tak bych zítra vynechala a testla třeba pozítří, i když je mi jasné, že nutkání bude veliké... držím palce, aby byly další čárky zase silnější!!!

Holky, já dneska opět otřesný sen, s hrůzou jsem se v noci vzbudila, zdálo se mi, že silně krvácím a že jsem musela do nemocnice, teď jsme s MM v tom snu řešili, co narychlo s malým, když byla noc a rodina není tady kde bydlíme, jak se sem dostane někdo na hlídání, navíc jsme se nemohli nikomu dovolat... uááá.... 😝

lenka27
23. lis 2012

@kacatka mě se zda, že jsou pěkně barevně odstoupené,a to je máš denní, jak tady bylo psáno, HCG stoupá obden, takže klídeček😉 a skoč si na krev pro uklidnění, ale já myslím, že je to jasný:-

lenka27
23. lis 2012

@lenajsek taky jsem v prvním trimestru měla takový obludny sny, to jsou ty hormony

1miska
23. lis 2012

@kacatka krasne carecka sili -potichu drzim palecky, ale myslim, ze k vanocum budete mit ten nejkrasnejsi darecek 🙂

borufkam
23. lis 2012

@lenajsek Musím přiznat, že i já jsem objednáná na screening řekla bych s týdením zpožděním. Mám to na 5.12. A to budu už 13 týden a možná proto si mě můj gyn objednal na kontrolu o týden dříve, ale stejně nemá tak dobrý UZV. Taky jsem se nad tím pozastavila, zvláště tady po těžké životní zkušenosti ivacig 😢

ivacig posílám hoooodně síly a energie, ale z vlastní, taktéž otřesné zkušenosti vím, že nejlepší lék je práce a čas

1miska
23. lis 2012

@ivcacig ahojky, chtela jsem se za tebou na chvilku stavit, ale meli jsme tu nocni hrozne moc prace, vubec jsem nevedela, co delat driv :( jinak ja jsem byla ta, ktera pak slecnu co s tebou byla na pokoji odvazela na posteli na operacni sal a pak ji dovezla a v noci s ni vstavala.... a pak ti otevirala dvere k doktorovi pro propousteci zpravu 🙂 a jestli te to aspon trosicku uklidni, vim ze to zni hrozne, ale bud rada, ze tehotenstvi zmlklo, kdyby ne, za ten vikend mohl plod narust - sice o kousicek, ale pak uz by ti asi revizi nemohli udelat .... drz se

zuzuza
23. lis 2012

@lenajsek Ahojky, tak na uzv jdu už celkem brzo🙂, 3.12.:), jinak jsem dnes ztase dělala test na zkoušku a už tam je úplná tlustice, tak je vidět, že snad hcg roste🙂, jinak teda je mi nic moc, mám vždy tak odpo strašně sucho v puse, nedá se to zapít, je mě pořád divně od žaludku a jsem taková jako bez nálady, nejradši bych se jen válela, všechno mě rozčiluje, jsem strašně nervní, když jsem čekala malýho, tak jsem mohla ležet, ale s malým už je to jiný, musím se mu věnovat🙂, tak snad jsou to aspoň těhu příznaky🙂, jsem to počítala a když jsem měla ET v pondělí před 14ti dny, tak bych ted měla být tak asi 4+4 že? Moc se uzv bojím bojím, pač jsem si už tak nějak zvykla, že jsem těhu🙂

montysek
23. lis 2012

@kacatka Vždyť máš pěkný testíky... 😉

montysek
23. lis 2012

@ivcacig Drž se , posílám hodně sil a věř tomu, že další pokus už dopadne dobře!

montysek
23. lis 2012

@lenajsek Super, tak tedy žádná opička jo? 😀 Moc gratuluji k úspěšné kontrole. 🙂 S tou krví je to nějaký zvláštní všude koukám. 😒 Mě brali krev ve 13tt ale to jsem si neměla ani volat na výsledky, že to prý neni ani tak podstatný, vím, že to byla krev na cukr, železo a tak ale jestli i na vady to nevím ale přišlo mi to, že asi ne. 😕 A až teď v úterý mi brali krev a říkali, že je to na vady, že si mám příští týden zavolat a já jsem vlastně v 16 týdnu! Takže taky něco.... 😖

misha83
23. lis 2012

@kacatka Jsou to krasne testiky, jak pisou holky, porovnavej je ob den, ale i tady na tech je videt, ze hcg roste. Drzim pesti dal.

kacatka
23. lis 2012

Holky děkuji moc všem za podporu 🙂 Snad se to bude zdárně vyvíjet a v pondělí bude HCG pozitivní 😉 tak se držte, myslím na všechny 🙂

jantarka
23. lis 2012

Ahojda všem 🙂
@montysek tak to ti už asi brali krev na Tripl test 😉
@zuzuza neboj těhu je na začátku vždycky únavné...hlavně když máme doma už malé čertíky 😅
@borufkam já jsem byla taky ve 13tt a je to ještě v pohodě....běžně se dělé v 11 , 12 , až 13tt 😉
@kacatka pěkné testíky...to vypadá dobře 😵
@ivcacig ahoj ☹ Moc mě mrzí, že to tak probíhalo, ale jak píše misha83 ... asi můžeš být na druhou stranu ráda, že ti díky tomu uděli "ještě" revizi. 😔 Prožít vyvolání porodu po tom všem by bylo mnohem náročnější a pro psychiku ještě horší 😔
Moc vám držím palce do budoucna a věřím, že znovu za čas zabojujete 🤐

zuzuza
23. lis 2012

Holky a nevíte teda jak je to s těma týdnama? když jsem teď jakoby v neděli měla 14 dní od ET? tak dnes jsem 5+5 nebo 4+5?

montysek
23. lis 2012

@jantarka Tripl test je co? To je něco na vady? Tak to nevím ale je zvláštní, že mi o tom doktor nic neřekl a že jsem si neměla ani volat na výsledky ne? Pak mi jen řekl při další kontrole, že mám nízký krevní obraz a nasadil mi železo.

misha83
23. lis 2012

@zuzuza Tak jsi ted 4+5 tt, tzn. v patem tydnu.

jantarka
23. lis 2012

@zuzuza počítá se to od prvního dne posledních měsíčků 😉
@montysek jj je to taky na vady, ale spolehlivost + - 60% , takže u nás se to nebere nijak podstatně pokud jsi byla na screeningu a vyšel negativní 😉 Výsledek ti řekne při další kontrole.

ivcacig
24. lis 2012

@1miska Měla jsi něco pípnout že jsi to ty🙂 já ten poslední den byla už moc unavená z nemocničního prostředí a těšila jsem se domů tak jsem byla zklamaná čekáním na ten papír. Je to nyní šílené v nemocnicích, doktoři místo toho aby dělali svoji práci jenom papírují ale i já jako pacient jsem vyplňovala tolik nesmyslných papírů až hrůza🙂

kacatka
24. lis 2012

Holky, tak dneska mě v reprofitu odsáli z břicha skoro 2l tekutiny, byla jsem nafouklá jak balón, už jsem vážně nemohla ☹ V pondělí jdu na HCG a ještě kontrolní UZ, zda nebude nutná další punkce 😠