Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

cermi77
27. bře 2013

@coralin Ahoj, omlouvám se, nestíhám nakukovat, já jsem zatím nepolíbená, jedno dítě máme vlastními silami a chtěli bychom druhé, ale bylo pár potratů, tak jsme poprosili o pomoc, zatím jsem po laparo, hysteroskopii a profouknutí vejcovodů, tento měséc píchnutý pregnyl a plánovaný styk, v polovině dubna budeme vědět víc. Takže sem, chodím pro info a pohled z druhé strany.

coralin
28. bře 2013

cermi77 tak to držím palce, hysteku mi dělali taky, ale vejcovody a laparku nechtěli.... proč ti to dělali? měla jsi nějaký problém?

misha83
29. bře 2013

Ahojky, dnes jsem 6. det po ET a na testu jsem nasla //. Na radovani je brzo, ale slza stesti mi ukapla.

1miska
29. bře 2013

@misha83 užasné, užasné.... potichoučku, polehoučku držím palečky 🙂

kacatka
29. bře 2013

@misha83 úúúúúúúúúúžasné 😉 Jen tak dál 😉

haaappy
29. bře 2013

@misha83 Parááádička, moc držím pěstičky!!! A posílám srdíčko pro štěstí 😵

lenajsek
29. bře 2013

@misha83 Moc moc držím palce, aby čárka sílila, tfuj tfuj tfuj!!! 😝 😉 Jen tak dál!!!

Pěkný den všem a pěkné velikonoce... 😉

misha83
29. bře 2013

@haaappy Jeee, hrozne moc dekuji! 🙂

evulatko
29. bře 2013

@misha83. moc a moc gratuluji a jen tak dal🙂))))

jantarka
29. bře 2013

@misha83 Moc gratulujeme a držíme palce, aby dál krásně sílila 😵 😵 😵

olousek35
29. bře 2013

@misha83 držím dál pěstičky a posílám mega gratulaci. At dál sílí.

cermi77
29. bře 2013

@coralin nic nenašli, kromě nízké děložní sliznice, špatné krevní srážlivosti, měla jsem po operaci komplikace a velkou krevní ztrátu, ale vypadá, že k něčemu ten hororový zákrok byl, rozrušili srůsty po potratech, pravý vejcovod je opět plně funkční ,folikul se vytvořil už 14 dnů po, cyklus pravidelný, ovulace taky přesná, vajíčka mám, ale jsem prostě asi stará 😀 bylo mi už 36, manžel má výsledky taky skvělé, jen se nemůžeme nějak potkat, takže uvidíme v dubnu a pak už asi opravdu spolehneme na vědu 🙂

@misha83 😵 😵 😵 , ani nedutám...srdečně přeju hodně štěstí !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

1miska
30. bře 2013

holky volali jste když jste dostali menses na to mobilni číslo uvedena na rozpisu? at ted jsem si toho vsimla, včera jsme se objednala dle rozpisu na UZ - to vyslo na čtvrtek a dnes jsme se na to az poradne podivala a je tam uvedene telefonni číslo kam se ma zavolat další pracovni den po tom, co dostanu menses... tak ted nevim, není zbytecne nekam v utery volat když UZ mam uz objednany?

evulatko
30. bře 2013

@1miska, ja bych tam uz nevolala, objednana jsi a o to jde🙂

mikula77
30. bře 2013

@1miska Myslím že nemusíš,to se volá právě kvůli té první UTZ kontrole a to jsi udělala,jinak hodně štěstí a pevnou ruku při píchání 😀

coralin
30. bře 2013

@1miska Ahoj, UZ berezš jako ultrazvuk, předpokládám... když ho máš objedndanej tak už asi ne... a dělali ti nějaké testy z krve 3 den MS? Nebo máš to naplánovaný???

1miska
30. bře 2013

@coralin já už mám všechno hotové dávno, už stimuluju 🙂

mikula77
30. bře 2013

¨Všem radostné a pohodové,netradičně zimní svátky jara !

coralin
30. bře 2013

tak držím palce, kolikátý pokus? 🙂

adella1
31. bře 2013

Veselé Velikonoce všem,ať se vám splní velikonoční sen.
Zdraví váš hodný strýček, velikonoční zajíček. 🙂

iwuska19
31. bře 2013

@kacatka 1.IVF nevyšlo

lenka27
31. bře 2013

@iwuska19 příště to vyjde uvidíš, chce to jen a jen věřit. ale chápu, že je ti teď těžko, zažila to snad každá z téhle diskuze. A vidíš kolik z nás ty vytoužené miminka má. Tak hlavu vzhůru a s optimismem do dalšího pokusu 🙂 Jednou takhle budeš ty zase povzbuzovat nějakou další bojovnici.

misha83
31. bře 2013

@iwuska19 Je mi to moc lito, vim, ze nic momentalni smutek nezmirni, tak alespon posilam spoustu sil do dalsiho pokusu.

misha83
31. bře 2013

Holky dotaz. MS jsem mela naposledy 27.3. OPU byla az 18.3. Pocita se tt i tak od posledni MS nebo jak kdyby OPU zacina treti tyden? Nazory na netu jsou ruzne a tim, ze jsem mela umely cyklus sladovany s darkyni, tak nevim a dela mi to vlastne tyden rozdil.

evulatko
1. dub 2013

@misha83, mne rikal, ze je to den OPU minus dva tydny, to je jako by Tvuj prvni den posledni menstruace🙂

kacatka
1. dub 2013

@iwuska19 ahojky, je mi to líto ☹ Každá z nás ví, jaké to je, když to nevyjde. Ale nezoufej, hlavně neztrácej naději a příště se to jistě povede 😉

iwuska19
1. dub 2013

@misha83
@kacatka Holky máme jen jednoho mrazáčka i když blastu,ale bojím se že to nemusí přežít to rozmrazení a pak i když jsem byla zásadně proti jdu do dalšího pokusu IVF a musím ten osud porazit......Děkuju za podporu.... 😉 😉

iwuska19
1. dub 2013

@lenka27 Děkuju a snad brzy budu někoho takhle povzbuzovat i když jistá si tím nejsem.... ☹

kacatka
1. dub 2013

@iwuska19 proč by neměla vydržet rozmrazení? oni mrazí jen takové, které jsou schopny dalšího vývoje 🙂 My máme taky blastu (HB) a taky doufáme, že sourozenec vyjde 😉

iwuska19
1. dub 2013

@kacatka máme blastu XB/2 nevím přesně co to znamená....