Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

nikolav
21. dub 2013

@tinka9075 Mě strašně vyhovuje jako gynekolog muž. Vyzkoušela jsem i ženy a ty mě vůbec nesedly. Asi je to opravdu o pocitu a co člověku vyhovuje. Ale mě teda sedl chlap gynekolog.

tinka9075
21. dub 2013

@nikolav presne ako píšeš aj ja mám radšej gynekologa muža tiež mi ženy nejak nesadli 🙂 🙂

1miska
22. dub 2013

http://www.ceskatelevize.cz/porady/10117034229-... od 6:51 zacina "zmrazena generace" 🙂 viz včera 168 hodin na CT

go
22. dub 2013

Ahoj, mohu Vam sem nakouknout? 😉 Po 4 nezdarenem pokusu IVF premyslime o zmene Caru. Mate prosim nektera zkusenost s Mudr. Otevrelem, nyni z Reprofitu?

misha83
22. dub 2013

@go ja ho znam jeste z Unici. Vybrala bych si jineho lekare, jenze u me je to spojene celkove s tou klinikou. Byla doba, kdy jsem proti nemu nic nemela, naopak mi byl moc doporucovan, ale jak pisu, odesli jsme z tama, takze v RF bych ho taky nechtela.

go
22. dub 2013

@misha83 moc dekuji za zkusenost. Jeste nez jsi napsala uz jsem konzultaci u nej zrusila 🙂 Preji hodne stesti v tehulkovani 🙂

misha83
22. dub 2013

@go A ke komu tedy jdeš?

go
22. dub 2013

@misha83 cekame na termin u Mudr. Koudelky.

drndapetka
23. dub 2013

@go taky jsem k MUDr Otevřelovi chodila na UNICE a je pro mě překvapením,že odešel do REprofitu, asi se to na UNICE "hroutí" 😲 Já bych k němu taky nešla,i když proti němu nic nemám,je to mladý příjemný doktor,který ví a umí,ale občas se mi zdál trochu "zrychlený" a to já nemám ráda,raději někoho trpělivějšího a někoho kdo umí dodat optimismus a povzbudit - co třeba zkusit Vitouškovou,Kuřecovou nebo Macháče (ten tam ale není pořád)? Já si teda hodně oblíbila Kuřecovou,znám ji ještě z Heliosu,někomu sice nesedí,ale u mě velká spokojenost - díky ní teď držím v náručí měsíční miminko 🙂 Přeji hodně štěsti 🙂

1miska
23. dub 2013

@drndapetka taky když koukam na lékaře v reprofitu, tak mi přijde že k nim odcházeji ze všech ostatních center 🙂 Otevřel byl v Unice, Kuřecová i Pospíšilová byli v Heliosu.... 🙂 🙂

drndapetka
23. dub 2013

@1miska dokonce i Machač byl v UNICE 😉 A Štelcl dělal v CAR ve Zlíně a pracoval v porodnici ve Vyškově a v roce 2008 mi dělal laparoskopii kvůli GEU - je to taky moc šikovnej mladej doktor 😉 Jednou mi dokonce kdosi řekl,že v RF jsou ti nej embryologové ze všech možných CARů 😕

jantarka
26. dub 2013

@go Koudelka je ten jen z Repra...a přesto před tím dělal v Heliosu, který budu do smrti proklínat 😠 😠

xxandyxx
29. dub 2013

Ahoj, já znám kliniku Reprofit v Brně, mohu jen doporučit! Velice příjemný personál, prostředí a vůbec, myslím že zatím nejlepší klinika s jakou jsem se potkala. 🙂

ivcacig
30. dub 2013

Tak jsem zpět holky🙂 Dala jsem se do kupy, tentokrát už to nešlo samo, musela jsem k lékařce aby mi zvedla sebevědomí a dala mě do kupy. Podařilo se, a tak jsem zažádala VZP o další pomoc a schválili. 9.5 si jdu pro druhé kolo píchadel na stimulaci, takže se docela těším ale trošku bojím, zase těch změn nálad, chjo. Ale co už, musí se bojovat. Tentokrát si ale nechám udělat PGD a snad to bude vše oukej a já si časem porodím vysněná tři dítka 🙂))) Přeji Vám holky krásný den🙂

lenka27
30. dub 2013

@ivcacig budu držet palečky🙂 a neboj určitě to dopadn. Teda tři nevím, ale určitě se povede😀 já jsem do toho šla s optimismem, ač jsem spíš pesimista a vyšlo to😉

jantarka
30. dub 2013

@ivcacig Ahoj zlatí 🙂 . Tak to je super, že jsi zpět a v plné síle! Moc na vás budu myslet a držet pěsti!!! 😵 😵 😵

mikula77
30. dub 2013

@ivcacig Jupíííííí,ahóóój,jen tak dále,hodně štěstí !!! Nebudou tři málo.........🙂)

misha83
30. dub 2013

@ivcacig drzim hrozne moc pesti 🙂 .

1miska
30. dub 2013

@ivcacig super, tak hodne stesticka 🙂

ivcacig
1. kvě 2013

@mikula77 Právě že přemýšlím. Teď jak jsem viděla ve zprávách tu českou maminku s jedenácti děti tak jen tiše závidím. Ráda bych měla co nejvíce ať po sobě zanechám spoustu generací🙂)))))))))))

mikula77
1. kvě 2013

@ivcacig Jasně,čím víc,tím líp 🙂 ,ať je veselo.Přeji brzké splnění snu !!

bobulinka74
1. kvě 2013

@ivcacig přeji taky hodně štěstíčka 🙂

xxandyxx
2. kvě 2013

Ahojky, lékaři z kliniky Reprofit v Brně budou přítomni na akci FOR FERTILIY, která bude 15.6. v Brně, kdo se chcete dozvědět víc, jděte tam, mě to poradila kamarádka a chystáme se s partnerem taky. 🙂 Tady je odkaz na akci: https://www.modrykonik.cz/katalog/firma/forfert...

cermi77
3. kvě 2013

Tak naše první IUI nevyšlo, ale já s tím počítala. Příští víkend druhé, v červnu mám moc práce, pak jedeme s dcerkou na dovolenou, tak to vidím na srpen, že bychom šli tedy do IVF 😝
Prosím radu, vím, že je vše individuální, záleží na potížích konkrétního páru, ale pokud jste byl někdo "bez nálezu", nabízeli vám nejdřív nativ nebo minimálku ? Má někdo zkušenost ?
Případně díky za odpověď a všem plodný květen, těhotným zdravíčko ať jim rostou a sílí embrijka 🙂 😵

1miska
3. kvě 2013

@cermi77 ja jsem minimalku chtela a rozmluvili nam ji.... ze kdyz nemame vybrane nic na pojistovnu ze by byla skoda mit ¨"jen" minimalku...... a jsem ted za to rada, i kdyz vykoukli // hreje me pocit, ze vajicek bylo vic a jsou z nich mrazacci pro pripadne dalsi postupy - ze stimulaci, odber vajicek a spermatu nebudeme muset podstupovat hned tak znovu....

misha83
3. kvě 2013

Ahojky holky, tak hlasim, ze kontrola je v poradku, prcek ma nozicky, rucicky, tvori se plodovka a je tam pupecnik. Krasa. Jsem 8+4 tt a prcek odpovida. Za 14 dnu jdu znovu. V pondeli jeste ponesu moc a udelaji odbery, pak ke konci kvetna odbery na NT screening a na zacatku cervna utz na screening. Jsem stastna jak blecha.

cermi77
4. kvě 2013

@1miska díky, to mi nedocvaklo, jasně, je to lepší v případě opakování, já byla odhodlaná do IVF hned, ale MUDr, doporučuje ještě asi 2x IUI.

kcvrcekz
5. kvě 2013

@ivcacig ahojky jsem moc rára, že jsi tu a v pohodě. Moc ti držím pěsti.🙂

1miska
7. kvě 2013

@go ahojky, nemela jsi mit dnes svoji první konzultaci? tak jak se libilo a jak to dopadlo?

salinas1
10. kvě 2013

Ahojky...taky mám tak trochu zkušenosti s Reprofitem....sice nejdu na IVF...dětiček mám doma už dost
😀 ale chtěla bych pomoct někomu k úplné rodině a proto jsem se rozhodla darovat vajíčka, takže cestu k tomu malýmu zázraku máme vlastně stejnou 🙂