Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ellaaee
12. kvě 2010

Dorry ty jsi tajemná jak hrad v karpatech. co se bude dít u tebe dál, kdy krev nebo UTZ. MOžná jsi to psala a já si nešimla.
Janib děkuju, já už nic neřeším, nevyjadřuju se. Když se snaží jeden je to málo. A už dost. Moc ti gratuluju ke dvoum miminkám, v jakém stádiu vývoje ti je zaváděli?

ellaaee
12. kvě 2010

jo dorko děkuju za přání na zítra 🙂

paneska
12. kvě 2010

Janib, super zprávička, taky bych si je odnesla obě 😉 , držím palečky, ať jsou na testíku koleje, jak vyšité...Jo, kecání, to by nám teda šlo, to máš pravdu 😀 a taky v tom, že chlapi jsou opravdu naprogramovaní jinak, já to tu říkám pořád a to nemyslím vůbec proti nim, ale je to prostě tak: Muži jsou z Marsu, ženy z Venuše, svatá pravda 😕

Ell, zítra na tebe budu myslet, ať je vše v pořádku a písneš dobré zprávičky, určitě bude.... 😉

janib
12. kvě 2010

Eli, Mercelek Stelcl nám to vysvětloval v jakým jsou stádiu, ale já byla tak vydivočená, že si to nepamatuji... 😢 Akorák vím, že říkal že jsou exkluzivní a když se podívám do zpráva od nich , je tam napsáno CMgr.I , A Gr I. jsou embria nejvyšší kvality... Tak nevím.. Ale jsem za to ráda...
Eli zítra držím pěstičky o čekám na dobré zprávičky..
Pa

janib
13. kvě 2010

Hezké ranko, nemám moc času prohlížet všechny příspěvky, mám jednu otázečku. Kolikátý den po transferu tak dochází k uhnizďování embryjka???

chanel
13. kvě 2010

Jani: myslím, že tři dna po Et jsou rozhodující,ale Ty jsi jasná těhule, takový materiál!!!!!

janib
13. kvě 2010

Chanel, děkuji za hezkou podporu... 😀 Snažím se na to nemyslet, jsem v práci a dělám jakoby nic. 🙂 Samo že nic těžkého...
Přeji hezký i když zamračený den...

paneska
13. kvě 2010

Hola, hola,

Janib, tak těm tvým zkratkám nerozumím, mně říkali, že největší stadium embrijka je blastocysta a záleží jaká, je to pak ještě rozdělono něco v tom smyslu, jestli je úplně vylouplá, částečně, nebo vůbec, nebo tak nějak mi to vysvětlovali. Kámošce se chytlo i 8-mibuňěčné ombrijko, prý je někdy dobré, když jsou hned u mámi 🙂, takže ono je to teď už v ruckou božích, nebo na přírodě, ale máš velikáááánskou šanci, taky věřím, že budeš těhulka 😉
Po ET je nejdůležitějších 5 dnů, mi zase říkali, kolem toho 5-6 dne by se měla mimi zahnizďovat, ale jsou holky, které už i 8 den po ET mají jasné koleje, tak moooooooc držím palečky.

Určo se nepřemáhej, necvičit, nic nezvedat, však to určo znáš....

ellaaee
13. kvě 2010

Ahoj přeji vám hezké odpoledne. Konečně už jsem dorazila domů. Celé dopol. jsem lítala. Byla jsem u lékaře, v realitce a u kamarádky. jsem ráda že už jsem doma. Úspěšně jsem se dnes 2 x pozvracela ☹ . Copak děláte vy?

chanel
13. kvě 2010

Elli: a neudělalo se Ti zle, právě z těch nervů.... ☹ musíš se šetřit a kup si Colu, po lžičkách sklidní žaludek!

hanulinecka
14. kvě 2010

Kráásné ránko

tak dneska jsem se rozhodla malovat kuchyn tak jsem si ju včera vyklidila a pujdu po snídani na to sice venku počasi nic moc,ale říkala jsem si pak nebudu moc začneme jezdit do brna možná otěhotním 😉 a ta kuchyn už po tom volá

co vy v takovém deštivém dni a víkendu

holky jětště dotaz dělaly vám na první pohovoru i UTZ????

ellaaee
14. kvě 2010

Dobré ráno 🙂
Hanulinečka mě utz nedělalali, ale myslím, že to záleží. Ty molaluješ? To ti nebude chtít schnout....a na jakou barvu? a sama nebo ti to bude malovat manžel nebo malíř?
Já se pojedu asi se známýma vyhřát do Polska do Wisly, to je takový velký hotel a v něm pak velký bazen, skluzavky, bazén pro děti, brouzdaliště pro ně, pak výřivé vany, solná jeskyně, sauny různých druhů a polárium. Tam pojedem autem a pak budu už jen odpočívat, plavat nevím, ono je to sice doporučované ale ale ted v tuto dobu to nebuadu riskovat. Tak se vyvalím na lehátko a budu relaxovat. Pak si dám něco dobrého na papaní a bude dobře 🙂 Snažím se být uplně v klidečku at prcek cítí že se na něho těším a že ho miluju. JInak tady opět leje a je zima ☹ . Odpoledne jedu ke kamarádce pro opravené zlato a pak na čajík s kamarádem, končí vysokou školu tak mu dám nějaké otázky ke státnicím, co jsem měla já. Je bobek uplně vynervovaný, hold ta škola a studium při zaměstnání není žádná sranda. A co vy budete provádět at už dnes nebo o víkendu? Včera byl v televizi pořad a mluvil tam nějaký psycholog, že i když je venku tak hnusně, tak lidi nemají sedět doma, ale někam jít, třeba do kina, na bazén, na nějakou výstavu prostě někam vypadnout, že to blbě působí na psychiku. Tak zatím přeji krásný den a pak zas na vás kuknu.

hanulinecka
14. kvě 2010

Eli taky jsem se bála a schne to docela dobře až se divím ne ne maluju si sama v rámci šetření 😀 manžel jel na ryby toho bych u toho nechtěla a Mareček je se mnou doma,ale jak jsme psala on je hodnoušek takže mě ani neotravuje a nechá pracovat poletuje tady a klidek ale já si vždycky malovala sama tak mě to ani nevadí

měla jsme vymalováno žluto zeleně,ale to už mě nebaví a je to špinavý už jak hrom tak za 6 let co by člověk chtěla tak to maluju na bílo čistounkou bílou a pak mám tady švestkovou a šedou barvu tak udělám jen nějaký pruhy uvidíme jak to vymyslím pat třeba vyfotím tu nádheru 😀 😀

hanulinecka
14. kvě 2010

TED SE DÍVÁM ŽE I V ALBÍČKU MÁM FOTKU POKOJÍČKU TEDA POSTELE A TROCHU VYMALBY JAK JSME MALOVALA PŘED PUL ROKEM 😅 jéé caps lock pardoon

janib
14. kvě 2010

Ahojky Hanuli... Mě dělali UTZ hned při první návštěvě, nic jiného prý zatím nemá cenu. Zjistil v jakým stavu mám vaječníky a sliznici..
Tak mě dnes psali z Reprofitu a máme ještě jednoho mrazáčka... 🙂 . Mám velkou radost, protože kdyby to nevyšlo... Já jsem tak nervózní, snažím se na to nemyslet, ale... Sice je to třetí den, ale nic se neděje, já vím, chci toho moc,kdyby aspoň nějaký sygnál nebo něco... 😀 Nebo kdyby se tam člověk mohl kouknout, jak se jim daří a jestli tam ještě vůbec jsou... No nic, jdu pracovat, alespoň člověk na to míň myslí...
Hanuli, přeji radost znového malování... To já mám vždycky fajn pocit když se doma něco udělá...
A Eli, krásně si užij koupáníčko a lenošení....
zatím pa...

petinax
14. kvě 2010

ahojky holky,jsem tu nová, přecházím z jiného fora a to proto,že se s přítelem chystáme na ivf právě v reprofitu v brně.vbec nevím co mě čeká, akorát něaká stimulace fostimonem a tese a pak už zavedení.jestli teda najdou spermie, přítel azoospermie.já ok.
chodíte někdo k mudr machačovi a jak dlouho se píchá ten fostimon nevíte někdo ?díky

ellaaee
14. kvě 2010

petinax, a budeš mít klasické ivf, nebo ivf s minimální stimulací doplněné injekcemi fostimonu?

petinax
14. kvě 2010

ellaaee-to vbec netuším to se ještě nějak takhle rozděluje? 😒

ellaaee
14. kvě 2010

Milé kamarádky. Přišla jsem se s váma rozloučit. Už vás navštěvovat nebudu, nemám už proč. Dnes se v mojem životě stalo něco co mě srazilo na dno. Přeji Vám všem tady at se stanete maminkami toho tolik vytouženého miminka a at nepotkáte nikdy člověka jako já. Bylo mi tady s vámi moc hezky, dokázaly jste mě podržet a vyslechnout mě. U mě už ale kalich toho všeho co na mě bylo ted kladeno přetekl. Mějte se tady moc hezky. Přeji vám všem z celého svého srdce zdravé miminko.
Mějte se hezky Ell

chanel
15. kvě 2010

elli: ☹

dorra
15. kvě 2010

elli, ☹

dorra
15. kvě 2010

Hojte děvčátka, včera jsem měla náročný den a ještě dnes nejsem moc odpočatá. Navíc můj manžel opravdu taky maluje chodby a schodiště, tak mi to nedá - ležet u počítače, ale povídám si s ním a pozoruju ho, jak je sexy.
Včera jsem byla na kontrole, těhotenství mám potvrzeno, na špinění jsem dostala injekce a za deset dní se uvidí, jestli bude srdíčko. Přeju vám příjemný víkend!!!

paneska
15. kvě 2010

Elli a kdo tě teď podrží, když je ti nejhůř a s námi tu už nechceš být ? ☹

Dori, držím mooooc palečky, tfuj, tfuj, tfuj...., určitě to tentokrát bude dobré.

Peti, IVF se opravdu rozdělují: u klasického IVF, kdy si pícháš injekce je buď dlouhej, nebo krátkej protokol, dlouhej začíná šplícháním spreje do nosu, pak se přechízí na injekce, u krátkého začínáš hned s pícháním injekcí.
Pak je ještě minimálka, to je minimální stimulace většinou clostíkem-léky a je ještě nativ, kdy se vlastně vaječníky nestimulují, jen se chodí na kontroly na UZ a když dozraje vajíčko, tak se odebere bez stimulky....

rebeca_1
15. kvě 2010

Ahojte, mozem sa k Vam pridat?
Pozerala som si teraz web stranku reprofit a chcela by som sa Vas spytat ake mate skusenosti s tymto centrom a s lekarmi.
Mam za sebou tri neuspesne IVF v Bratislave a teraz sa rozhodujeme medzi Brnom a Viednou.
Mozem sa tiez spytat ci je v reprofite individualny pristup ku klientkam a cim sa stimuluje?

Dakujem a drzim Vam palceky!

dorra
16. kvě 2010

Vítej u nás, Rebeco!
Já mám s RF jen samé dobré zkušenosti, přešla jsem tu z Unicy (taky Brno) a jsem maximálně spoojená. Mají tam toho strašně moc, ale to je asi ve všech CAR v dnešní době. Takže pozoruju, že je jejich přístup malinko jiný než před čtyřmi lety, ale ne horší. Jen už mám něco za sebou, tak už nepotřebuju hodinové konzultace plné planého optimismu. Lékaři jsou tam špíčkoví všichni, každá tu fandíme tomu svému/své (opravdu sympaťáci). Mají příjemné sestřičky, je to tam hezké a my tam jezdíme opravdu moc rádi. Nechápu, proč se ptáš na indivindy, myslela jsem si, že je to samozřejmé všude a u každé pacientky. A se stimulací Ti neporadím, my potřebujeme dárkyni.

Jinak vám holky přeju hezkou (možná spací) neděli. Manžel maloval do šesti do rána, takže dnes budeme odpočívat asi celý den oba. Navíc hned za sebou i uklízel (ale známe chlapy..), takže nebudu mít skoro žádnou práci. Venku prší, takže si nejspíš uděláme filmový festival.
Injekce snáším blbě, ale aspoň to špinění přestalo a já se aspoň trošku uklidnila. Díky za každý den, co můžu být v naději!!!

maja3.s
16. kvě 2010

Ahoj holky. Moc vás zdravím...i já jezdím už rok do Reprofitu a nemůžu si to tam vynachválit(předtím jsme jezdili na Obilnák) i přesto, že mimi se stále nedaří a já už pomalu ztrácím ten optimismus, který jsem snad kdysi měla 😒 Zrovna včera jsem byli na ET (měla jsem jen minimální stimulaci),ale bohužel embryjka jsou pomalejší (5.den časné blastocysty) a navíc dvojkové kvality, takže...no prostě se děsím dalšího neuspěchu. Vůbec máme s kvalitou embryií problém a proto se pomalu smiřuju s představou, že by mohl být problém v nekvalitních vajíčkách ☹
Dorra...mohla bys mi písnout, teda pokud budeš mít chut, jaký je v tomto případě postup?Přiznám se, že jsem zatím nikde moc nepátrala, tak pokud by ti nevadilo mě do toho trošku zasvětit budu ráda 🙂
Všem vám přeji hezkou neděli a zatím ahoj

maja3.s
16. kvě 2010

Dorra, jinak samozřejmě moc gratuluju k mimouškovi, to jsem měla udělat hned na začátku 🙂 Ještě kse, se chtěla zeptat, jak v tvém případě přišli na to, že problém jsou právě nekvalitní vajíčka. My totiž pořád nevíme, jestli vajíčko nebo spermie ☹

petinax
16. kvě 2010

paneska - tak to mám klasiku a krátý protokol, protože mi řekl že si budu hned píchat 2 DEN MS FOSTiMON.a jak dlouho se u toho krátkýho píchá?týden?no začínám asi 8.6 uvidím dle menses.a to se pak jezdí i během stimulace na nějaký kontroly?
prý se během stimulave musí hodně pít,aby nevznikl OHSS je to pravda?

maja3.s
16. kvě 2010

Petinax....je to individuální, jak dlouho se píchá. 8.nebo 9.den cyklu jdeš na kontrolní UZ a podle tvé reakce na léky se rozhodnou, kdy se naplánuje odběr vajíček. Já byla na punkci vždycky tak 13.-15. den

chanel
16. kvě 2010

Dorry: moc gratuluji!!! 😉 Rebeca: taky mám za sebou 3IVF jinde....RF, je dobrá klinika, tam se TI bude líbit a dávají minimálky. Čím tě stimulovali dřív? a něco v mrazáčku zbylo?Mě ne. Maja: oni Ti říkali, že nejsou nejlepší kvality? Ale těhotná být z toho můžeš ? Já vím, že mi právě Štelcl řekl, že až uvidí moje embrya,tak řekne jak to vidí, a je pak na mě,jestli budu chtít Et nebo ne,ale na Obi, tam kde jsi taky byla, jsem měla vše v pořádku,ale nic z toho nebylo. Petinax: oni tě budou podle ultrazvuku hlídat, a říká se hodně pít a bílkoviny a netahat nic těžkého a jak se dívám na počasí, tak se nenachladit. Panesko: jak se máš? Už jsi uplně v pořádku od laparky, všechno zahojené? Já už konečně po HSK nešpiním,ale to to trvalo 😅