Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

misha83
12. čer 2013

@ivcacig
@1miska
@olousek35 holky gratuluji k potvrzeni tehu, kontrole i hcg, je to super, ze jsou tu takove pozitivni zpravy 🙂 .

borufkam
12. čer 2013

Ahoj holky, dlouho jsem tady nebyla a všechny Vás mocinky zdravím 🙂 Chci vás všechny povzbudit, protože i nám se 5.6. 2013 narodil Honzík, který je miminkem Reprofitu. Moc Vám všem držím palečky a věřím, že na každou z Vás to mimi čeká 😉

kacatka
12. čer 2013

@borufkam Gratuluji, je nádherný 😵 Taky čekáme Honzíka a taky je miminko reprofitu 😉 Jsme šťastni, že jsme se dostali do rukou dr. Koudelky 🙂

olousek35
12. čer 2013

@borufkam Gratuluji maminko Tobě i Honzíkovi. Přeji Vám hodně štěstíčka a hlavně zdravíčka. Opět se potvrzuje, že Reprofit umí krásná, velká a hodná dítka. Nepřevažují nějak kluci?

@kacatka jj, i já mám doma dárek dr.Koudelky a druhý v bříšku. Kdo umí, umí. 😉

1miska
13. čer 2013

@kacatka
@borufkam tak holky my jestli budeme mit kluka a včera to tak vypadalo, tak to bude taky Honzik 🙂

1miska
13. čer 2013

jinak včera se mi vratila uplne jedna vzpomínka - podotkla bych ze na kartářky a nic podobného neverim a nikdy bych k zadne nesla. Bude to tak 2,5 roku co jsme měli na oddeleni pani - mluvila plynne cesky, ale byla původem z Armenie, takze trochu vypadala jako cikanka a byla u nas na gynekologickem zakroku. My si pacientky na zákroky vozime sami dlouhou chodbou, pak pet pater vytahem, pak na operak a po zákrocích zpatky, to jsou ještě pod vlivem anestezie a napovidaji ruzne věci 🙂 S touto pani jsme cekali na vytah po zakroku trochu dyl, najednou se probrala, podivala se na me téma svyma cikanskyma očima a zacala mi podivat, ze vidi v mych ocich ze nemam muze ani dite, ale ze mam moc hodného pritele, který se stane mym přítelem a se kterym nam do vydrzi (a loni jsme měli svatbu a manzel je opravdu zlatej clovek) a ze vidi ze bych si moc prala dite - holcicku (v te době jsem se jiz nejakou dobu o mimco snazili a ja vždycky tvrdila, ze bych chtěla tri holcicky) ale ze musim počkat, ze dite nam hned tak nepůjde, ze musim tri roky počkat a pak se dočkáme chlapecka, coz bude nase jedine dite - vic at jich od života nechci.... tehdy jsem mela husi kuzi a ted když si na to vzpomenu, ze to budou uz tri roky a zatím to vypada na kluka tak ji mam zase 🙂 a když jsem pak sla za pani za dve hodiny když byla uz uplne probrana, tak si to vůbec nepamatovala, rikala ze dřív v Armenii vestila, ale uz několik let to nedela..... fakt zvlastni zkušenost.... 🙂

lenajsek
13. čer 2013

@borufkam Nádherný chlapeček, veliká gratulace!!!
Nás to taky za chvilku čeká, 18/6 mám termín a malýho už přemlouvám, ať vykoukne, že se na něj moc těšíme a je pro něj vše nachystáno... A bude to Tomášek. 🙂

Krásný den všem holky!

kacatka
13. čer 2013

@1miska No tak to je super! Hlavně ať je vše v pořádku 🙂
@olousek35 vypadá to na převahu kluků, nějak se mi zdá, že tento rok bude celý nějaký klučičí 😀

kacatka
13. čer 2013

@lenajsek Leni, klidný a bezproblémový porod přeji! Nás to čeká za několik týdnů....Už se nemůžeme dočkat 🙂

misha83
13. čer 2013

@borufkam krasne miminko, moc gratuluji 🙂 .

lenajsek
14. čer 2013

@kacatka Taky přeji klidný a bezproblémový porod... 😉 uteče to jako voda 😉

misha83
14. čer 2013

Ahojky holky, tak u nás to vypadá na chlapečka 😀 .

1miska
14. čer 2013

@misha83 tak samej chlapecek to tady je 🙂

evulatko
14. čer 2013

@misha83
@1miska
mne to taky prijde, ze je to tu samy kluk, my taky cekame kluka🙂

cermi77
15. čer 2013

Krásný a skoro všichni Honzíci ? 🙂, tak doufám, že to doma dorovnáme a když by to byla další holka, rozhodně se zlobit nebudeme 😵

misha83
16. čer 2013

@cermi77 u nas to bude Dominik 🙂 .

1miska
19. čer 2013

screening ve 12 tydnu dopadl skvele 🙂 tak a ted si to zacneme užívat 🙂

olousek35
19. čer 2013

@1miska supeeeer. Kde si byla? U Doubka, nebo u Vlašína? 😉

1miska
19. čer 2013

@olousek35 ani jedno 🙂 byla jsem v bohunicich v centru prenatalni diagnostiky u Dr. Gerychove, mam ji hrozne rada a jako lékařky si ji moc vazim, tak to byla jasna volba 🙂

misha83
19. čer 2013

@1miska gratuluji 🙂 .

kacatka
19. čer 2013

@1miska jsem k ní objednaná do první poradny před porodem 🙂 Jinak mooooc gratuluji 🙂

1miska
20. čer 2013

@kacatka ke gerychove? nebo na amb. PS? jestli ke gerychove tak se ti bude moooc libit 🙂

kacatka
20. čer 2013

@1miska mám to od kolegyně z práce domluvené přímo u ní 🙂 Každý jí chválí, tak uvidíme 🙂

kacatka
20. čer 2013

@1miska mám jen strach, že to bude moje první a poslední poradna u ní. Začínají totiž dovolené, tak to bude ještě zajímavé 😒

1miska
20. čer 2013

@kacatka jj ona je fakt skvela, jen se asi nachystej na delsi cekani v amb:( miva obcas dost narvano :(

kacatka
20. čer 2013

@1miska jj, díky, to už mi říkala i sestřička jak jsem tam volala 😉

cermi77
20. čer 2013

tak hlásím třetí IUI a opět nic nebo hůř, ani dvě čárky ani menstruace, jen takové sem tam špinění, nechci vidět černě a tak doufám, že není mimoděložní, ať potvora přijde 🙄

olousek35
20. čer 2013

@cermi77 a kolikátý den jsi po IUI? Nemůže být ještě brzo na testování? Ono to asi dřív jak 14 dní po něm na testu být vidět nemůže. Počkala bych pár dní a zkusila testnout znova.

cermi77
20. čer 2013

@olousek35 je to 14 dnů a MS chodí jako na drátkách, zkusím test v sobotu, jinak se raději objednám k Dr., to by mi teď fakt ještě scházelo 😖

cermi77
21. čer 2013

.....tak jsem testla už dnes ráno a.... //...., pondělí krev, těhotné poplivte mě prosím 😅