Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
21. čer 2013

@cermi77 tak pozor! plivu 😀 tfuj tfuj, ať je vše jak má být a prcek roste jako z vody 😉

cermi77
21. čer 2013

@kacatka děkuji, děkuji 😀 , jen plivejte holky plivejte, ať zase neodplave a drží se nás jako klíště 😅

olousek35
21. čer 2013

@cermi77 no vidíš, bylo brzo 🙂 Rozjela se tu pěkně těhotenská vlna. Holky, které rodí, nám tu nechávají nevyužité těhu bacily, takže chytat a zužitkovávat a množit pro další snažilky. 😉 Děj pak vědět, jak dopadla krev. Držím pěsti. 😉 😉 😉

borufkam
21. čer 2013

Ahoj holky, všem děkujeme za přání k Honzíkovi a držíme palečky at se všechny brzy dočkáte. Dr. Gerychová je výborná 🙂 také jsem k ní chodila do poradny před porodem a měla jsem ji i u porodu a byla jsem velmi spokojená 🙂 Mohu jen doporučit 😵

misha83
21. čer 2013

@cermi77 no paráda, plivu😀.

cermi77
21. čer 2013

@misha83 děkuji, bacilů není nikdy dost 😀 , jste to tady holky vážně pěkně rozjely, tak musíme držet partu 😉

olousek35
22. čer 2013

holky, kam do Brna na gyn pohotovost?

kacatka
22. čer 2013

@olousek35 Bohunice, nebo Obilňák. Děje se něco?

olousek35
22. čer 2013

jj, je to špatný, od noci silný krvácení. Takže 100% konec

kacatka
22. čer 2013

@olousek35 no to snad ne!!!!!!! ☹ Hele kámoška taky hodně krvácela, nakonec to byl velký hematom, ale miminko je v pořádku. Jeď rychle na pohotovost! Ještě není nic ztraceno.

olousek35
22. čer 2013

@kacatka vyrážím, ale bojím se, že už není co řešit. Bolí mě i břicho. Tak si to jen potřebuju potvrdit. I když teda stále doufám, ale snažím se být i racionální.

kacatka
22. čer 2013

@olousek35 držím palečky a posílám těhu bacilky, ať doletí...

lenka27
22. čer 2013

@olousek35 držím palečky ať to dobře dopadne. Nic není ztraceno ještě. Děj pak vědět a drž se.

olousek35
22. čer 2013

@kacatka
@lenka27 holky, tak zatím tam je váček, krvácím dost, jde i sliznice. Šance je 50:50 prý. Tak jdu do hajan a budu čekat do pondělí, kdy naklušu na sonu do reprofitu. Srdíčko zatím nikde, ale to si myslím, že je ještě brzo. Hospitalizaci jsem odmítla. 😉 Příroda prostě rozhodne. Byl tam dr.Texl a byl moc fajn.

kacatka
22. čer 2013

@olousek35 no tak aspoň tak, (ufff) krvácení vždycky konec neznamená! Teď se hlavně šetři, nohy nahoru na velký polštář a odpočívat! Na srdíčko je hooooodně brzo! Tak na Tebe myslím ať vše dobře dopadne 😵

lenka27
22. čer 2013

@olousek35 to je pravda, co má se stát se stane. tak odpočívej a hlavně nahoď pohodičku 😉 a kde si byla, že tam byl Texl z Heliosu?

lenka27
22. čer 2013

@olousek35 a na srdíčko je opravdu moc brzy podle mě

olousek35
22. čer 2013

@lenka27 byla jsem na Obilňáku a myslím, že to byl jeho syn. Byl nějakej mladej a byl to Jakub. 😀
Jinak teda zatím žádná změna. Ted jsme s malým vstali, po poobědovým spaní. 😉 Fakt se bojím, kam se tohle vyvine. ☹

cermi77
22. čer 2013

@olousek35 a dopr.el., všechno co mám, zatínám, drž se, ať se mimčo drží, hele, vím, že tyhle povzbuzující řeči v takovéhle situaci nic moc, příroda si to zařídí, ale dcerka se taky udržela, krvácela jsem první tři měsíce a je bez následků, naprosto dokonalá... ach jo...

olousek35
22. čer 2013

@cermi77 no, každopádně to neberu tragicky. Šla jsem do toho s tím, že to takhle nejspíš dopadne. To, co doma mám, je jeden veliký zázrak, takže jsem vděčná i za něj. Prostě to bude tak jak má. Špatně bych to brala, kdyby Tomášek nebyl.

kvakuska
22. čer 2013

@olousek35 To mě mrzí, drž se 😖 ... a proč jsi nejela do Reprofitu? tam dopoledne určitě někdo byl ... měla jsi zavolat na jejich horkou linku, určitě by tam na tebe doktor třeba i počkal ...

cermi77
22. čer 2013

mám stejný názor a stejnou výhodu 🙂 při všech neúspěších mi každá chvilka s dcerou dodává energii věnovanou snaze a potížím s dalším početím, nic víc než ji už si ani nemůžu přát, ale ještě pořád to druhé štěstí pokouším a doufám...co kdyby 😅

Držím pěsti, ať jsi v pořádku......

olousek35
22. čer 2013

@kvakuska protože jsem chudáka dr.Kozumplíka budila telefonem skoro v jednu v noci, co mám dělat. 😀 Řekl nechat na přírodě, přidat utrouš, ležet. Pokud nepřejde krvácení, přijít v pondělí. Jinak v pátek. Ze mě to teklo jak z vodovodu, takže jsem to vzala raději jinam. By mi akorát nadal, že jdu v sobotu. ☹

saminka
22. čer 2013

@olousek35 hrozne me mrzi, ze si zacala krvacet ale nevzdavej to, to krvaceni je pekne hnusne ale hodne z nas to potkalo, budem drzet vse co mame 😵 😵 😵

misha83
23. čer 2013

@olousek35 ach jo, to jsou nervy, drzim pesti.

go
24. čer 2013

@borufkam velka gratulace, tak krasneho chlapecka jsem dlouho nevidela 🙂 . Opravdu krasny 🙂 . Mohu se zeptak ke komu si v Reprofitu chodila?

cermi77
24. čer 2013

holky HCG 38,2...ve čtvrtek znovu, ale vzhledem k tomu, že jsem dnes 18 den po IUI je to špatný, tak nic, hodně štěstí ostatním 😅

olousek35
24. čer 2013

@cermi77 nemusí to být špatný, uvidíš ve čtvrtek. Při iui je vše mnohem později. Neklesej na mysli.

Holkyyyy, kdo se mnou doufal, že to bude ok, tak je to ok. Máme srdíčko a vše je tak jak má. Teda aspoň dneska. Sice špiním pořád, ale už nekrvácím. Nemám žádné omezení a za týden znova na sono. Tak mám opatrnou radost.

kacatka
24. čer 2013

@olousek35 no vidíš, super. Neříkala jsem to? 😉 Držím všechno co mám ať i nadále je vše ok 😵

cermi77
24. čer 2013

@olousek35 jéééééééééé, to je zpráva 😅 miminko zabojovalo, ať jste brzo oba fit a už žádné komplikace 😵 😵