Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

beruskaevuska1
29. zář 2013

j
@pejejak jdu ke své gynekoložce. mám bolesti a křeče v podbřišku. jinak bych se objednala do reprofitu. beru magnesium, učinek nula. z ničeho nic se mi udělá špatně, křeče, jednou týdně večer se svíjím v bolestech. manžel chodí na noční do práce. počítala jsem, že léky z ivf budou mít doznívací učínky, ale nemusím tak trpět. mám i obecnou prosbu? co komu zabralo na křeče a bolesti - cítím vaječníky, dělohu, podbřišek. nevím kdy a kde mě to potká. jednou při řízení auta, podruhé v práci, nebo večer u televize........ ale každý den a vícekrát. přeji, aby ket vyšel. a zamražení a rozmražení se platí vždy, taky dobrá informace.

beruskaevuska1
29. zář 2013

@misha83 za zamražení a rozmrazení embryí jsou různé ceny, to je centrum od centra. je stejná cena zamražení a rozmražení v brně a olmiku v reprofitu? v olomouci jsem nebyla, tudíž jejich ceny neznám. kdo jste tam byli, jaké ty ceny jsou. díky za odpovědi.

kvetiv
29. zář 2013

Je asi blbost si ty dávky utroše sama zvýšit???

kvetiv
29. zář 2013

@pejejak nevím, proč mně taky nedali více utroše nebo i jiných léků...bojím se, aby to nebylo tím, že má doktorka tam nebyla, tak jsem měla toho, kdo tam zrovna byl....OPU Štesl-ten mi napsal i dávkování utroše, zbytek mi dělal Otevřel

pejejak
29. zář 2013

@kvetiv Hlavně se nestresuj. Každý bere utrouš jinak. Dávky si sama určitě nezvyšuj. Mě dával utrouš Otevřel (dělal mi OPU a UZ před KETem), ale kdyby to bylo špatně, tak by mi to můj dr.Kozumplík přece řekl, že toho mám moc 😒

pejejak
29. zář 2013

@beruskaevuska1 Tak to je fakt divný, řekla bych, jestli nejsi těhotná? Nemohla jsi otěhotnět třeba přirozeně? Po hysteroskopii je jako když pohnojí. Který den cyklu dnes jsi???

beruskaevuska1
30. zář 2013

@pejejak už jsem měla ms. ale taky mě napadlo že to vyšlo, at už jakkoliv. testy doma nemám. ráno se občas nemůžu najíst a ani se na jídlo podívat. asi koupím test, ale já spíš myslím, že je to následek ivf ze srpna. ve středu jdu ke gynekoložce. pokud bych na testu uviděla dvě čárky, tak tomu snad ani nebudu věřit. díky ivf byl cyklus ms 36 dní. ale nějaké domácí snažení bylo. jsem z toho, že je mi zle a jak mi je zle zmatená.

misha83
30. zář 2013

@kvetiv sama si urcite davky nezvysuj, pokud ti to lezi v hlave, tak tam zavolej. Ale oni vedi co delaji, kazda jsme jina a potrebujeme jine davky.

pejejak
30. zář 2013

@beruskaevuska1 Ahoj Evi, budu držet zítra palečky. Já myslím právě domácí snažení, protože pokud máš ovulaci a snažení bylo, tak se mohlo zadařit. Otázkou je, jestli už by to bylo na testu vidět (jestli není brzy?) Každopádně se stav za gynekoložkou a všechno jí řekni. Jeé, moc bych ti přála, abys už byla těhu. Omlouvám se, ale až dnes jsem zjistila, že jsi mi posílala 6.9.mail. Příště určitě odpovím a budu maily pravidelně sledovat.

beruskaevuska1
30. zář 2013

ted mám po večeři, jedeme nakupovat a koupím testy. ms byla 21. září. ale i s ms může být člověk těhotný. já jsem se ke gynekoložce objednala už v srpnu. takže si tam ve středu skáknu. ach jo. ovulaci mám, jednak mi to zjistili v reprofitu při ultrazvuku ovulace, pak ovulační testy.......... ovulaci nemusíme řešit, mám kvalitní vajíčka, muž kvalitní spermie, jen se nedaří mimi. doktoři mi opravdu dávají velké naděje, že mimi bude. na léky reaguji dobře. atd. tak hurá do obchodu.

pejejak
30. zář 2013

@beruskaevuska1 Držím palečky!!

iwuska19
1. říj 2013

Můžu se zeptat,byla některá z Vás na imunologii hned po prvním nevydařeném IVF?Přemýšlím jestli na ni nezajít před KET .Děkuji za každý názor....

olousek35
1. říj 2013

tak dnes jsem se byla seznámit s MUDr.Vlašínem. Moc fajn pán. No a verdikt je, že jsme zdraví a prý bude menší obměna pohlaví. 😉

pejejak
1. říj 2013

Holky, tak jsem těhule!!!! Dnes jsem sice 8.den po KETu, ale od pátku mě bylo šíleně blbě a od večera zlobil žaludek. Vzala jsem si Omeprazol a ráno taky. Pak jsem volala do Reprofitu, jestli ho můžu a že to zjistí a zavolají mi. Za chvíli telefon, že mám přijet na krev na HCG. HCG mám dnes 8.den po KETu 67,4 (prý by stačilo v tento den i 10 na těhu). Stále tomu nemohu uvěřit!!

olousek35
1. říj 2013

@pejejak tiše gratuluju. Pěkně se to tu rozjíždí 🙂

lenka27
1. říj 2013

@olousek35 takže holčička🙂 tak to gratuluji k párečku 🙂

lenka27
1. říj 2013

@pejejak jen tak dál 😉😉

zelena_zirafka
1. říj 2013

@pejejak Blahopřeju! Ať je vše v pořádku.

pejejak
1. říj 2013

Holky díky moc a posílám těhu bacily. Prsssskkkááááááám!!!!!!!!!

kacatka
1. říj 2013

@olousek35 gratulace k holčičce 🙂
@pejejak super, jen tak dál. Hodně štěstí 😉

agneszka
1. říj 2013

Ahoj dámy, moc všechny zdravím. Včera jsem se rozhodla se objednat na tu hysteroskopii s kultivací na infekce…tak sem zažila šok. Velmi mladá lékařka konzultovala mou žádanku s primářem a ten mi jednoduše vzkázal, že hystero mi udělá, ale kultivace na infekce jsou naprosto zbytečné, protože se stejně nic nezjistí, navíc toto vyšetření je velice nákladné a není třeba takového plýtvání. Prý s infekcí ještě nikdo nepotratilemoticon To mi paní doktorka sdělila, s tím, že mi tohle vůbec neměla říkal, ale vzhledem k tomu, že jsem to v kabince určitě všechno šlyšela, tak jí nic jiného nezbylo. Tak přemýšlím na co si platím pojištění. Načež mi řekla, že pan primář říkal at si najdu jiné zařízení. Ona se mne na vše vyptávala a nakonec mi do zprávy vepsala, že mne tedy objedná na 18.10.ale tyto kultivace nechá na zvážení staršímu lékaři, který bude hystero dělat a uvidíme, protože ona nechce nést zodpovědnost za mrhání penězma. Tak sem došla domů, napsala Dr Macháčovi a zítra mu budu volat, kdyže mám přijet na toto vyšetření k nim a bez problémů. Jsem v šoku z našeho zdravotnictví, a s přístupu některých lékařů. Až budu jednou potřebovat nemocnici-gynekologickou a porodní tak si vyberu určitě jinou. ještě že jich je v Ostravě víc.

Mohu se zeptat zda někdo absolvoval hysteroskopii v Reprofitu zda jsme museli mít nějaké předopeační vyšetření z domu ,internu EKg atd? Nebo to je jak před OPU a nic nepožadují?

kacatka
1. říj 2013

@agneszka žádné vyšetření mít nemusíš. Nic nepožadují 😉 Je to rychlý výkon. Taky jsem ho podstoupila a bylo to úplně v klídku. A perfektní přístup dr. Koudelky a Štelcla 😉

agneszka
1. říj 2013

@kacatka to je skvělé..tady u nás chtějí plno věcí,dali mi 12 papírů k vyřízení u dvou lékařů 🙂 Macháč mi psal,že mu mám zavolat a zítra se domluvíme..že já tam vůbec lezla do té nemocnici,nemám toho stresu dost ,ještě se dohadovat kvůli takové obyčejné věci

misha83
1. říj 2013

@olousek35 nádhera, moc gratuluji 🙂 .
@pejejak potichu gratuluji a dál držím pěsti!

beruskaevuska1
1. říj 2013

@pejejak gratuluji, prskej těhu bacily.

kacatka
1. říj 2013

@beruskaevuska1 a co ty? jak si na tom?

1miska
1. říj 2013

@agneszka byla jsem tam na HSK a nic nebylo potřeba a kultivace mi při tom brali - mela jsem problémy se sliznici a taky se tam při HSK potvrdila nejaka chronicka infekce tak jsem brala mesic antibiotika - sice na vysledku vysky sliznice to nemelo vliv, ale kazdopodne s tim vzit mi kultivace nemel MUDr. Stelcl zadny problém 🙂

agneszka
1. říj 2013

@1miska o tom právě dr. mluvil,že to rychlé mizení těhotenství může být infekcí v děloze..sem to tam vysvětlovala,ale marně 😒

cermi77
1. říj 2013

@olousek35 😵 😵 😵 měla jsem tušení 😉 GRATULUJI !!!

cermi77
1. říj 2013

@pejejak tady to teda jede, moc gratuluji a přeji hodně štěstí 😵