Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

lenikka
2. lis 2013

@haaappy musíš věřit, že to vyjde, já vím, že to čekání je hrozné, taky mě vždycky hrozně vzalo, když další a další kámošky otěhotněly, né že bych jim to nepřála,jen jsem si vždycky říkala, že je to nespravedlivé, že někomu to jde hned a některé mají bez problémů už třeba 3 děti a nám to nejde. A nejhorší je , když se tě ještě známí pořád dokola ptají, proč vy nemáte, vy ho ještě nechcete. Oni si ani neuvědomují, jak nám co to nejde přirozeně jak nám těmi řečmi ubližují.
Musíme si prostě věřit, že se taky dočkáme, jen to bude dýl trvat, a myslím že pro nás budou ty miminka "vzácnější". Tak se drž a věř tomu. 🙂

haaappy
2. lis 2013

@lenikka
@misha83
Moc děkuji za podporu, holky! Dneska už je zase dobře... já se nevzdám a budu bojovat do posledního chlupu 😀

cermi77
3. lis 2013

@haaappy drž se, tady ti všichni fandíme, všechny víme jak je to někdy těžké a slova nepomůžou, člověk by se z toho zbláznil, ještě ten podzim, málo světla 😉 , bude dobře, uvidíš, nový rok - nové naděje, na mě když to padne, jdu kuknout na misha83, 1miska, olousek35 a další úspěšné těhule, to mě vždycky nakopne, prostě to půjde 🙂

lenikka
3. lis 2013

Tak už ho mám v bříšku 🙂 , před chvíli jsme přijeli z embryotransferu, tak teď jen čekat, jak se mu tam bude líbit. 🙂 To budou nervy do testování.

coralin
3. lis 2013

@zelena_zirafka Ahojky, můžu se tě zeptat kolikáté IVF máš za sebou? Mně se zatím také nechytají a chci teď zkusit minimálku v Reprofitu v Brně.

coralin
3. lis 2013

Ahoj holky, můžu se vás zeptat na vaše zkušenosti v Reprofitu? Byli jsme na konzultačce u pana doktrora Koudelky a jsme před minimálkou. Zajímalo by mě, jaký jste měli rozpis při minimálce?

sweetest
3. lis 2013

@coralin Já jen ty dobré 🙂 Jsem v 15.tt. A měla jsem také minimálku. Vše ohledně stimulace Ti řeknou v RF 😉 Nechala bych to na nich, jsou fakt profíci...hlavně, každá může i tu minimálku mít trošku jinou 🙂 Také záleží zda si hradíš sama, nebo hradí pojišťovna. I podle toho se může stimulační plán s léky lišit.

coralin
3. lis 2013

@sweetest Ahojky, jsem zvědavá, jak to u nich chodí. Mám to trochu komplikovanější.... to je super, že Ti to vyšlo🙂 po kolikáté?

sweetest
4. lis 2013

@coralin Ahojky. Byl to první pokus 🙂

coralin
4. lis 2013

@sweetest tak to je super.. já mám už 3 za sebou

sweetest
4. lis 2013

@coralin Děkuji, také jsem skákala radostí na schodech RF jak malá holka a pak se na ulici culila jak měsíček na hnoji 😀

lnk
5. lis 2013

@zelena_zirafka taky se nám nedařilo, chytilo se až třetí KET... tak moc držím pěsti 🙂

lnk
5. lis 2013

@haaappy tak se dej do cajku, ať to dáš psychicky, je to náročné a s depkou obzvláště 😀 mně držela depka dva roky a pak přešla a bylo 🙂

haaappy
5. lis 2013

@lnk Tak mně to naštěstí trvalo jen 2 dny 😀 teď už jsem OK (výkyvy přijdou, s tím počítám). Už jsme to jednou absolvovali, takže vím, jaké to je.. Chci hlavně připravit tělo - cvičím Mojžíšku, dám si detoxikaci organismu, beru vitamínky. Psychicky to dám, po těch letech to paradoxně snáším líp než ten první rok snažení 😅 Už se na to těším, jsme objednaní na konzultaci k dr. Machačovi ještě před Vánocema, a pak se to spustí 😵 Viděla bych to tak na leden nebo vítězný únor 😀

leluskaaa
5. lis 2013

@haaappy ahoooj... iba tolko ze drzim palceky, ja som absolvovala v reprofite prve ivf teraz v oktobri a uz som aj tehotna takze vrelo odporucam

leluskaaa
5. lis 2013

@coralin ahoj, reprofit v Brne mozem iba doporucit... absolvovala som prve ivf a hned uspesne, som v 4tt...

lnk
5. lis 2013

@haaappy a jak dlouho se snažíte?

haaappy
5. lis 2013

@leluskaaa Ahoj, moc děkuji a veliká gratulace! Ať je vše jak má... 🙂

haaappy
5. lis 2013

@lnk My už 4,5 roku 😝 Ale za mě ty začátky byly nejhorší, to byl stres a spousta slz. Teď jsem tak nějak smířená a v klidu. Ale nevzdávám se, to néééé 😀

lnk
5. lis 2013

@haaappy 🙂 tak to jsem to prožívala asi jako ty. nejhorší pro mě byly dva roky když jsme začli s IVF, pak už jsem se s tím tak nějak postupně smiřovala a už jsem vlastně ani nedoufala, když to vyšlo 🙂 tak moc držím pěstičky 🙂

haaappy
5. lis 2013

@lnk Jj, člověk se s tím tak nějak smíří, vlastně ani nic jiného nezbývá 😅 Kdyby mi tohle předtím někdo řekl, že to bude trvat tak dlouho, tak mu odpovím, že to nedám a nikdy nemůžu vydržet. No a ejhle, stále žiju 😀 Člověk unese mnohem víc, než by sám kdy čekal. A na světě je mnohem víc neštěstí než tohle čekání...

Děkuji, taky to všem přeju a držím pěstičky! 😵

coralin
6. lis 2013

@sweetest to se nedivím 🙂

sweetest
6. lis 2013

@coralin 😀 😅

1miska
6. lis 2013

@haaappy neboj na depku ma opravdu nárok každý.... my se snazili tri roky, tehdy mi to prislo jako hrozna doba - hrozne dlouha, spousta slz a depresi hlavne kolem vanoc.... pak se rozjelo IVF a to jsem mela konecne pocit ze se něco deje a snasela to paradoxne o moc lip.... a ted pozpátku mi ty tri roky splyvaji tak ze mam pocit ze to byla kratoucka doba 🙂 neboj az se na jare zadari všechny slzy a spliny odnese cas hodne daleko 🙂 drzim pesticky 🙂

dorra
7. lis 2013

@lenikka Drž plod!

beruskaevuska1
8. lis 2013

tak dnes ket. doufám, že to vyjde. držte pěsti. snažíme se už třetím rokem.

lenka27
8. lis 2013

@beruskaevuska1neboj vyjde 😉😉 a pij teď tři dny večer červené vínko, myslím, že to fakt pomáhá 🙂 budu držet palečky

cermi77
8. lis 2013

@beruskaevuska1 ať se chytí a nepustí a za devět měsíců plnou náruč štěstí 😉

dorra
8. lis 2013

@beruskaevuska1 a nejenom tři dny.. 🙂 hodně štěstí!

jaja35
8. lis 2013

Ahoj holky, jaký má prosím Vás Štelcl email? Potřebovala bych se s ním o něčem poradit. Díky moc. Jinak se zase po 3,5 letech chystám do Reprofitu. Od str. 48 je tady o mě nepatrná zmínka, chodila jsem k Machačovi, tak jsem si spíš psala s Olomoučandami.... Od podzimu 2009 do března 2010 jsem v Reprofitu stihla 2 minimálky, a když se nezadařilo, tak i vyšetření dělohy. Pak se mi rozpadlo manželství.... a teď na poslední chvíli (v únoru mi bude 40) chceme s přítelem zkusit štěstí, protože mám ještě poslední pokus IVF hrazený pojišťovnou.