Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

beruskaevuska1
13. lis 2013

@dorra pro mě je tohle období nejtěžší. něco proběhlo, ted ket, v srpnu to bylo et, výsledek je nejasný a nejistý. pobolívá mě podbřišek. pořád v jednom místě. nevím, kéž by to bylo uhnizdování obou embryjek.

dorra
13. lis 2013

@beruskaevuska1 jj, vim moc dobře, jak se to vleče. Ale věřím tomu, že kdyby v Reprofitu mohli otěhotnět chlapa, tak se jim to podaří. Takže otěhotní i nás, pokud to nevzdáme.

dorra
13. lis 2013

@beruskaevuska1 hele, je to těžký uskutečnit, ale fakt užívej na pohodičku ty dva týdny, nechej se hýčkat, bo pak už bude výsledek jasný a ne vždy je v náš prospěch=zoufání si ještě odlož. Mám zkušeností dost a vždy, když jsem byla těhotná, mě z pozorování se (neubráníš se) všechno bolelo, vždy jsem špinila, několikrát drasticky krvácela, těhu přízraky jsem žádné neměla, jen jsem cítila na kozách i větřík, spala jsem a měla asi dva týdny neskutečnou žravou, ale to vždy začalo prvním zavedením utrogestanu.. Už se nehodlám stresákovat. Ale je fakt, že mám malou princeznu, takže tentokrát mě negativní výsledek tolik na psychozdraví snad neohrozí. Uvidíme. Vždy je všechno jinak, než si naplánuju, takže nemůžu tvrdit, že jsem na to připravená.

holino
14. lis 2013

Ahoj všem tak já jdu nahlásit náš malinký drobný kulíšek s porodní váhou 1400 g má už téměř 10 kg ....a 15 měsíců k tomu =) líta jako četík a světe div se občas i něco řekne =)) není toho moc ale ahoooj a ťati je nejšastější =)) ....a čemu nebo spíše komu za to naše největší životní štěstí vděčíme no přece REPROFITU =) ...držím pěstí nevzdávejte to on i ten beznadějný případ dopadne dbře ...posíláme moc a moc sil

lenka27
14. lis 2013

@holino Víteček je velký šikula a bojovník 🙂 po mamince 😉

jaja35
14. lis 2013

@olousek35 🙂 Svého gynekologa budu muset brát s rezervou... je to blb. Vloni touhle dobou mi po marném snažení s přítelem předepsal Clostilbegyt na 3 měsíce, ať to všechno sním a když nic, tak ať naklušu s přítelovým spermatem. Žádný ultrazvuk, žádný pregnyl, nic. Bral mě jako neplodnou, když už se nedařilo s exmanželem. Ten měl ale špatný spermiogram. Tak jsme se na milý clostík vykašlali...... a užili si v poklidu Vánoce. Pak když jsme naklusali se spermatem, tak to chlejstnul na sklíčko pod mikroskop a řekl nám, že je to moc čerstvé, že to ještě nezkapalnilo, takže pohyb vpřed nevidí. A že jsem stará a přítel toho nemá moc, tak ať mažeme do reprodukčního centra. Byla jsem tak znechucená doktory, že jsem se dala na čínskou medicínu. Ta aspoň tělu neublíží. Sice jsem nejdřív padla na jednu propagátorku firmy Tiens, asi to pomáhá, ale je to pěkně drahé. Stačilo mi, když pak řekla... copak jsme ještě neměli.... Každý měsíc jsem totiž užívala něco jiného, už jsem ani nestíhala normálně jíst, protože po těch pilulích se nesmělo nějakou hodinu nic pozřít, aby to účinkovalo. To abych si snad přivstala. Tak jsem zdrhala pryč. Od srpna jezdíme k Číňance do Prahy a ta najednou zjistila, že přítel má poruchu zkapalnění spermatu (takže žádný pohyb vpřed) a já potřebuji zahřát tu dráhu ledvin a jinak u mě není problém otěhotnět přirozeně. Takže pijeme ty čínské dost hořké čaje (cenově nesrovnatelné s Tiens) a musím říct, že teď dostávám menstruaci a ani o tom nevím, vůbec žádné bolesti před ani během ní. Asi na tom něco bude. Kdyby mě netlačil čas, tak bych asi i s umělým oplodněním počkala......

engele
14. lis 2013

Založila jsem novou diskusi k porovnání různých CAR, pokud budete mít čas a chuť poprosím Vás o Vaše objektivní názory ať pomohou nováčkům dále v jejich rozhodování :
https://www.modrykonik.cz/forum/asistovana-reprodukce/porovnavani-car-vase-zkusenosti/

Moc díky!

beruskaevuska1
14. lis 2013

@dorra já to nevzdávám, jen to čekání je dlouhé. každý den mám skoro pořád bolesti v podbřišku. kolik je dceři let?

holino
14. lis 2013

@lenka27 dĚKUJI MOC ....myslím že Víteček je mnohem mnohem statečnější než jeho maminka =)

dorra
14. lis 2013

@beruskaevuska1 jéva, já se asi ňák nešikovně vyjádřila, věř, nemyslela jsem to zle. Sama teď prožívám co Ty, jsem 5. den po ET, čas se mi vleče jak sopel, nejistota nepříjemně bláznivá.. až nesnesitelná, řekla bych. Je to moje devátá akce (čtyři těhotenství - jedno dítě - vše mám ve fotoblogu). Už mám na sobě a mém muži ověřeno, že je lepší si užívat neprokazatelného těhotenství, než se trápit. Ale myslím, že v momentě, kdy ženská začne laškovat s utroušem a pojme embryo, má podvědomě strach si i prdnout a pak teda ten podbřišek holt bolet musí. Už je stejně dané, ésli mám být těhotná nebo nee. A ésli budu mít //, tak stejně začnou další běsy kolem ultrazvuku..a pak další. Jen se snažím nedělat něco, čeho bych pak litovala, ale víc neovlivním. V Reprofitu jsou všichni machři, když byl průšvih, vždy mi po tel/internetu okamžitě pomohli. A na dlouhé čekání jsou tady kamarádky koníkovky. Kdo by si s Tebou o tom všem mohl líp a furt povídat? Po několika letech marného snažení už rodina a kamarádky, co rodí samy od sebe a furt, nestačí. Drž plod a nezlob se, ésli se Tě moje pindy ňák dotkly.

olousek35
14. lis 2013

@dorra už jsi po ET? Téda, to je rychlost. Držím pěsti a čekám pozitivní testík. Určo to vyjde. Už jen proto, že máš jinou zábavu než sledovat všechny nejasné a vsugerované příznaky 😉

lenka27
15. lis 2013

@beruskaevuska1 a kdy se chystáš testovat?

dorra
15. lis 2013

@olousek35 Ale to víš, taky se neubráním, je to na palicu, ale je to o dost jiné.

beruskaevuska1
15. lis 2013

@lenka27 domácí i krevní testy čtvrtek 21. listopadu. dřív ne.

beruskaevuska1
15. lis 2013

@dorra píšu do soukromé zprávy.

dorra
15. lis 2013

@beruskaevuska1 Tak to budeme testovat spolu. Jen ještě nevím, kdy dám upíra, bo to mám dost z ruky a nevim, ésli na mě budou někde v pátek zvědaví.

beruskaevuska1
16. lis 2013

@dorra tím upírem myslíš kam půjdeš na odběry.

cermi77
16. lis 2013

@dorra budou, budou, sajou všude a pořád 🙂 hodně štěstí, ať jsou lajny jako ze žurnálu a hlavně, ať se chytne a nepustí 🙂

Já jdu příští pátek na UZ a jestli bude všechno O.K., tak 29/30.11. KET, do té doby se ze mě stane alkoholik, páč mně stačí opravdu slabá decinka červeného a už se se mnou točí svět, celý život totiž nepiju lautr nic, ale co bych neudělala pro nárůst sliznice, že 😀

dorra
17. lis 2013

@beruskaevuska1 , @cermi77 No já mám spíš takové blbé zkušenosti s // i s upírem. Že třikrát (= ve třech pokusech) bylo vše ok, ale pak nebylo ♥, nebo jsem přijela spokojená domů s fotkou váčku a večer jsem potratila, nebo.. no to je fuk. A tak se jen udržuju v naději. A pokud si ji udržím, přála bych si obejít upíra a jet tam rovnou až na ten utz, který už zabliká. Nevim, myslela jsem si, že jsem to tak měla i minule, ale podle diáře jsem jen obešla upíra, běsy kolem utz. už ne.
Dost se to vleče, znáte to. Ale zase na druhou stranu můžu být takhle dýl těhotná, i když neprokazatelně, ésli mi rozumíte.

cermi77
17. lis 2013

@dorra úplně ti rozumím, ani už nepočítám, kolikrát jsem si říkala, test je pro mě nepodstatný (u mě teda doslovně), pojedu až tak šestý týden od..., ta naděje fakt umírá poslední, i když je to pořád dokola, tak si pořád ještě říkám, když už jsem byla tolikrát těhotná, ještě jednou to dám až do konce, je tak pravděpodobný, že jedno z těch X vajíček co v sobě máme je prostě geneticky dobrý a vydrží až do porodu, tak moc bychom si to všechny přály...

olousek35
18. lis 2013

Holky, držím vám všem pěsti a těším se, jak se to tu začne zdobit testíky. 😉

dorra
18. lis 2013

@cermi77 no jasan! Já miluju akce, bo to je aspoň jistota, že se něco děje a dít může. A taky miluju dva týdny po ET/KET, jo ty, co se tak nesnesitelně vlečou. Bo jsu těhotná a basta. A těhotná budu, dokud to doky nestopne. Jak dlouho to tak vydrží.. moc neovlivním. Tož si to užívám, na depky je vždycky času dost.

mammut
19. lis 2013

Ahoj holky, nemáte náhodou mail na dr. Kozumplíka?

mammut
19. lis 2013

@sweetest moc díky 🙂

sweetest
19. lis 2013

@mammut Není vůbec zač 🙂

lenka27
20. lis 2013

Ahojte holky moje tak se pokusím sem přinést trocha optimismu. Včera na RF potvrdili srdíčko našeho druhého zlatíčka 🙂 jsem po druhém KETU, plod odpovídal 7. Týdnu tak jsme moc šťastní 🙂 teď je úkol jasný : držet plod 😀 všem snažilkám přeji krásné výsledky a věřte Reprofit je prostě umi

cermi77
20. lis 2013

@lenka27 ty jooo 😀, moooc gratuluji , tak Ježíšek už začíná nosit dárky, jen tak dál a houšť prosím 😉

beruskaevuska1
21. lis 2013

tak reprofit má další zlepšení statistky, ale já velkou radost. ket vyšel, hdg 372. možná to budou dvojčátka, byl transfer embryí. už mám i datum utz v reprofitu. jsem moc štastná. přála bych to vám všem.

lenka27
21. lis 2013

@beruskaevuska1 držíme všechny palečky co máme🙂 jen tak dále, posílám spoustu těhu bacilů😉