Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

mimika1973
9. dub 2014

@delfi75 ahoj, aj vcasne blastocysty maju svoju nadej! 🙂
ja som tiez mala vlozene dve vcasne a jedno mi teraz kopka pekne v brusku. 😵
Urcite treba verit bublinkam! 😉

delfi75
9. dub 2014

@mimika1973 no, na obrazovce byly pěkně naducané 🙂

nikolav
9. dub 2014

@delfi75 Děkuji napíšu po KET jaké to bylo 🙂

delfi75
9. dub 2014

@nikolav 🙂 bude to pěkné a dobře dopadne!!!!

nikolav
9. dub 2014

@delfi75 Díky. Ale jo pěkné to bude...jsem zvědavá kdo mi bude dělat KET. První mi dělal Koudelka a řekl, že to vyjde a vyšlo. No ale nedopadlo to, ale to je věc už jiná. A druhý KET mi dělal Štelcl a ten nevyšel vůbec.

78marcela
9. dub 2014

@delfi75 mě bude 36, čas letí hrozně rychle. Ale věřím že tento rok je ten pravý a že to brzy konečně vyjde.
@nikolav Koudelka je vynikající, opravdu odborník. Stelcl mi moc nesedí, i když si ho ostatní holky chválí. Ale taky otěhotněl hodně holek.

nikolav
9. dub 2014

@78marcela Abych pravdu řekla tak mi výrazně nevadí nikdo. Jedině Kuřecová. Ta mi opravdu nesedla. A abych pravdu řekla, tak jsem měla u KET radši Koudelku. Ale jelikož na to jdu v sobotu, tak si myslím, že tam nebude.

misha83
9. dub 2014

@bibianca ja muzu Reprofit jen a jen doporucit, jsou uzasni. Preji hodne stesti.

misha83
9. dub 2014

@nikolav ja na Stelcla nedam dopustit 🙂 . S Kurecovou nemam osobni zkusenost, ale je mi nesympaticka od pohledu, ale nic vic v tom neni. Nikdy bych nesla k Otevrelovi, ale toho znam z jineho CAR, tady s nim zkusenost nemam.

delfi75
10. dub 2014

Pěkné ráno všem 🙂 lékaři si nás taky nevybírají a jsou všichni milí.... 😉

delfi75
10. dub 2014

@nikolav tak tam zavolej a zeptej se, kdo slouží. Dr. Koudelka a Dr. Pospíšilová byli teď v sobotu...

gittynka
10. dub 2014

@nikolav tak ja mam zkusenost i se Štelclem i s Kuřecovou-protože ona vede studii, takze az po OPU mi vše udelal Štelcl-vyborne nastavil leky, hned po uvodni prohlidce poznal, ze budu hodne reagovat, takze jsme zacali na nizkych davkach, ktere jsem mela az do konce a i tak bylo 15 kvalitnich vajicek, vsechna vhodna k oplodneni, pred OPU me jeste uklidnoval a byl mc prijemny.... Potom si me prebrala pani doktorka Kurecova a ta je podle me jeste lepsi 🙂 transfer probehl na jednicku a vsechno mela vzdy vyborne pripravene, vcetne papiru, netelefonovala, kdyz jsme s ni cokoliv konzultovali-narozdil od Štelcla, ktery mi pripadal vzdycky trosku mimo realitu, ale byl vyborny odbornik....pani dr. Kurecova byla velice mila, na vse ochotne odpovidala, delala nam vzdy fotecky na UZ - nam se povedlo na poprve a musim rict, ze do pece techto dvou bych se naprosto bez obav klidne vratila

nelly3
10. dub 2014

Ahojte, chcem sa opytat chodim do RF, teraz idem na dlhy protokol, len sa mi nezda, ze menopur si mam pichat od 9DC???? nejako sa mi to nezda, nie je to neskoro?od 20DC si mam pichat decapeptyl. pisala som aj gyn. do RF, a ze je to oki 😕 mne sa to nejako nezda, ale snad je to oki.

kacatka
10. dub 2014

@nelly3 mrknu jak jsem to měla já a dám vědět. Ale když si tam psala, tak to určitě tak je 😉

kacatka
10. dub 2014

@nelly3 nějak se v tom mojem lejstru nevyznám, nemám to tam napsaný na dny cyklu, ale asi to tak bude 😒

sikulik
10. dub 2014

@nikolav no super, to jsou nádherné zprávičky, všechno jde tak jak má, tak sobota bude jistě šťastný den! 🙂

sikulik
10. dub 2014

@78marcela tak za tři hodky budeš vědět, doufám, že budete moci hned začít ať neztrácíte čas 🙂

nikolav
10. dub 2014

@misha83 Mě taky nikdo nevadí. Až na Kuřecovou. S tou nemám nejlepší zkušenost. Nesedla mi od pohledu a pak, když jsem k ni šla několikrát na UZ tak jsem z toho akorát měla kolikrát šok. Protože mi něco řekla. A když jsem se na to ptala pak Machače, tak mi řekl, že je to blbost. Takže pak nevím co si o ní myslet. A nebylo to jednou. A chovala se ke mě dost povýšeně. Tak nevím.

nikolav
10. dub 2014

@delfi75 Tak ono je mi to celkem jedno kdo to bude dělat. Já s KET nemám problém. Ani se zavedením a tak. Takže mi to nevadí. Důležitá pro mě byla teď konzultace s Machačem a to je hlavní. OPU mi tenkrát dělal Kozumplík a nemůžu si na něj stěžovat. Ale od té doby jsem na něj nenatrefila.

nikolav
10. dub 2014

@gittynka Tak to gratuluju k pozitivní reakci na Kuřecovou. Ke mě se chovala vždy povýšeně. UZ mi nikdy neukázala ani na obrazovce, na rozdíl od jiných doktorů. Nikdy mi nic neřekla, i když jsem se ptala. Nedala mi ani vytisknutou zprávu, tak jako to dávají všichni. A akorát mě vždy řekla něco co nebyla realita. Machač to pak sám prohlížel a bylo to jinak. Takže já s ní nemám nejlepší zkušenosti. A jsem ráda, že většinou natrefím na někoho jiného.

nikolav
10. dub 2014

@sikulik No to doufám. Ale ani mi to nějak nedochází, že někam v sobotu jdu. Původně jsem měla jet na výstavu do Ostravy a dost mě to i mrzelo, že nemůžu jet a musím do Brna. Ale co se dá dělat. Nechci na to ani myslet na KET a na nic okolo. Když jsem na to myslela až moc a pozorovala se, tak jsem měla milion příznaků a KET se vůbec neuchytil. Takže asi tak.

delfi75
10. dub 2014

@nikolav Dr. Kozumplík mi dělal UZ, viděl 6 vajíček, odebírali mi 20🙂

delfi75
10. dub 2014

@78marcela Také si myslím, že rok 2014 je lepší než ten 13tý...mně se teda vůbec nevyvedl, tak snad trošku štěstíčka letos...

nikolav
10. dub 2014

@delfi75 No u mě jich viděl myslím 19 a odebírali mi 12.

78marcela
10. dub 2014

@delfi75
@sikulik
tak zítra začínám stimulovat. Snad bude vše v pořádku. Když bude vše podle plánu tak transfer 15.5. Kéž by to tak vyšlo. Dr. Otevřel naprosto v pohodě, byl mi sympatický, měla jsem z něj velice dobrý pocit.

delfi75
10. dub 2014

@78marcela super!!!! 🙂 květen je nádherný měsíc 😉 Dr. Otevřel se staral i o nás, vyhovoval mi přístup, jasně, stručně, srozumitelně...

nikolav
10. dub 2014

@78marcela Gratuluju. Já byla minulý rok na KET v květnu a povedlo se otěhotnět. To, že to nedopadlo byla věc jiná. Já nemám květen ráda (v tomto měsíci se mě a nebo v okolí nestali hezké věci). Jinak určitě bude květen pro tebe šťastný.

nikolav
10. dub 2014

Holky teď mě napadla taková možná blbá úvaha a nebo otázka!? Dívala jsem se na výsledky (úspěšnost) Reprofitu a je tam uvedeno, že míra otěhotnění s darovanými vajíčky je 49,5%, míra otěhotnění IVF 38,8% a míra otěhotnění z KET 32,7%. A jsou to čísla potvrzená srdeční akcí plodu. A teď mě tak napadlo kam se mám teoreticky zařadit. Je mi 23 let a dle Machače mám velmi kvalitní vajíčka a odpovídají kvalitě dárkyň. Že defakto jsem i ve věku dárkyň. A manžel má nadprůměrný spermiogram. Vyšetření (genetika, imuno, srážlivost) je naprosto OK. Problém jsem měla v ovulaci a nedozrávání vajíček kvůli malému počtu bílkovinových přenašečů androgennů. Tak by mě zajímalo do které skupiny teoreticky více zapadám?

nikolav
10. dub 2014

A ještě teda dodám, že Machač je vedoucí lékař programu darovaných vajíček.

olousek35
10. dub 2014

@78marcela Marci, květen je dobrej. Syna mi zaváděli 1.6. a dcerku 31.5.takže určo to je moooc pozitivní měsíc. Oba tím pádem vznikli v květnu. 😉