Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

catchulinecka
15. dub 2014

@nikolav aha,tak to je hodne dobry co?

nikolav
15. dub 2014

@catchulinecka To sice bylo, ale úspěšné těhotenství mi to nezaručilo a potratila jsem. Takže to číslo neznamená bohužel vše a to, že má člověk "vyhráno".

catchulinecka
15. dub 2014

@nikolav hmmm super,to je mi lito teda :( kazdopadne ja jsem zacla krvacet,takze jsem se smirila,ze je po vsem a jen me prekvapilo,ze tam byla takova hodnota...po tom krvaceni ale neverim...

nikolav
15. dub 2014

@catchulinecka Když jsem o to přišla tak jsem měla Hcg přes 2200 a druhý den 800 a pak kyretáž a pak mi to pomalu klesalo. A to asi 14 dní. A sledoval mi to gynekolog. Takže asi tak.

gittynka
15. dub 2014

@catchulinecka no ja byla jiny pripad mela jsem ji hodne vysokou, az si dr. myslela, ze by mohli byt dvojky, coz se nakonec nepotvrdilo, ale tohle je strasne individualni... Jsi byla 12. den po transferu jak stareho embryjka?

gittynka
15. dub 2014

@catchulinecka tady mrkni na tabulku hodnot HCG -ten rozdil mezi minimem a maximem je obrovský, takze jsi porad uplne v klidu v norme 😉 http://www.zbynekmlcoch.cz/informace/medicina/a...

kacatka
15. dub 2014

@catchulinecka hodnota HCG o ničem nevypovídá, může být vysoká, vše se zdá být ok. a nemusí. Takže co je důležtější hodnotit HCG v rozmězí min. 3 dnů a pokud se zdvojnásobí jeho hodnota je nejspíš vše ok. Ale potvrzené těhu je až po UZ 🙂 A krvácení taky nic nemusí znamenat, často jde o zahnízdění embryjka a má to spousta žen 🙂 Takže neztrácej naději 😵

delfi75
15. dub 2014

@catchulinecka Ahoj, drž se, protože černý petr je pro tento týden vybraný...

delfi75
15. dub 2014

Jinak všem krásné odpoledne a doufám, že se máte lépe než já...

catchulinecka
15. dub 2014

@gittynka
@kacatka
@delfi75 Holky moc vám děkuji za podporu, hrozně moc to psychicky pomáhá... 🙂 uvidíme no, stejně už to moc neovlivním.
@delfi75 každopádně to je mi moc líto, hledala jsem tady na diskuzi jak jsi na tom a moc jsem toho nenašla...byla jsi už ale na krev že?

delfi75
15. dub 2014

@catchulinecka jj, začala jsem špinit a dnes HCG negat....každopádně to byl náš 1. pokus, tak uvidíme. Mně to tady taky pomáhá a jsem ráda, že se sem tam někdo objeví s //. To je pěkné, že je to opravdu reálné🙂

catchulinecka
15. dub 2014

@delfi75 hmmm, to je fakt paráda ☹ je to hrozně motivující, když tady dá někdo fotečky // že? to já bych pak na to čuměla furt 😀 každopádně je hrozně nefér, že se to nepodaří hned každému, protože celý ten proces je tak neskutečně náročný, až je mi z toho smutno...

delfi75
15. dub 2014

@catchulinecka to máš pravdu, ale nedá se to brát osobně...ale mně se to líbí, když se daří...nemyslela jsem to zle.

catchulinecka
15. dub 2014

@delfi75 jééé promííííň, já jsem to taky nemyslela špatně!!!! ten smutný smailík byl k tvému příspěvku a k tomu, co se týkalo tebe o tom HCG a pak už jsem reagovala na to, že s tebou souhlasím, že když se objeví tady // tak že je to motivující 🙂

78marcela
15. dub 2014

@delfi75 Je mi to líto...každopádně sesbírat síly a šup do dalšího pokusu..
málokdy to vyjde hned napoprvé.

@catchulinecka držím pěsti, at se zadaří, špinění může být i pozitivní...ale pozítří bych s zašla taky na krev, aby se viděo, jak to stoupne.

delfi75
15. dub 2014

@catchulinecka jééé, jsem se lekla, že jsem zase teda něco napsala...protože v hlavě mám fakt prázdno...

delfi75
15. dub 2014

@78marcela ahoj Marci, jojo, máš pravdu, to víš, že slzám se neubráním, ale jsem domluvená na 13.5. Partner prý jestli to nejde dřív, ať neztrácíme čas...tak nevím, kdybych snášela každý měsíc 20 vajíček, tak budu jezdit po cirkusech 😀

78marcela
15. dub 2014

@catchulinecka
@delfi75
ještě pro jednu motivaci...začínala jsem se snažit před čtyřmi lety, pak jsme sice měli tříletou pauzu, ale když jsem do toho ted zase nastoupila, tak jde krásně vidětl že moje minulé spolubojovnice to většinou dotáhly do štastného konce...většinou se zadaří, někomu dříve, někomu později, ale podle posledních statistik carů se dočká už dnes více než 90% párů...
takže to by bylo aby to nebylo!!!

delfi75
15. dub 2014

@catchulinecka jinak doufám, že jsi pod kontrolou lékařů...

78marcela
15. dub 2014

@delfi75 a 13.5 je co? už OPU, nebo transfer nebo začátek stimulky nebo co?

delfi75
15. dub 2014

@78marcela teprve konzultace...nechám to na prázdniny, teď bude v práci fofr...

pt1981
15. dub 2014

Holčiny, po dlouhé době jsem se přišla mrknout, jak se vám daří. S některýma se znám, s jinýma ne... Holky, neztrácejte naději!!!! Já jsem měla veliké štěstí, vyšlo mi hned první IVF od mudr Štelcla... Dala jsem si zavést dvě embryjka, jedno sluníčko odumřelo v 8+6, ale druhá má láska se má čile k světu 🙂. Moc moc moc držím vám všem pěsti, ať se vám daří a brzo se všem zadaří!!!! 😅

delfi75
15. dub 2014

@pt1981 děkujeme 🙂 Tobě zdraví a ať se oběma také moc daří!!!

78marcela
15. dub 2014

@delfi75 to chápu, na konci roku je vždycky blázinec...
@pt1981 gratuluji a přeji krásný zbytek těhotenství🙂)
je povzbudivé, že ti to tak pěkně vyšlo.

viavia
15. dub 2014

@delfi75 to je mi lito,ze to nevyslo,ale jak pise Marci, sebrat se a sup do dalsiho,mate mrazacky?

Ja jsem dnes mela jit na uzv,ale tento mesic nic. Dcera ma nestovice,tak jsem docela rada,ze to ted nevyslo,protoze to by teda byly nervy-v zacatku tehu nestovice,...takze to tak asi proste ma byt a az se vylecime,tak to treba klapne 🙂

delfi75
15. dub 2014

@viavia bohužel nemáme...už jsem tady psala, měla jsem 20 vajíček, 17 oplodnili, 10 se vyvíjelo, ale horší kvalita☹ Partner musel podstoupit TESE, něco málo spermií našli...uvidíme, co čas přinese...a taky hodně štěstí!!

lenka27
15. dub 2014

@delfi75 chci tě povzbudit a říct ti, že jsi v dobrých rukou a příště to prostě vyjde 🙂 já už z Reprofitu mám jednoho chlapečka doma a druhého čekám a spousta z nás tu taky čeká už druhé dítě nebo už ho má doma, takže pravděpodobnost úspěchu je velmi vysoká, tady z naší diskuze otěhotněla snad skoro každá 🙂

catchulinecka
15. dub 2014

@delfi75 noooo, tak jako když jsem tam volala v pondělí, že teda krvácím a že na krvi je hodnota 114 (nebyla jsem na krev v reprofitu, protože dojíždíme docela daleko, tak prý krev mi můžou vzít i u mého gynekologa), tak to vzal myslím Kozumplík a jako nechci se nikoho dotknout, ale byl docela...no prostě asi neměl čas ☹ já jsem byla vynervovaná z něj, že zdržuju, tak jsem se i zapomněla na spoustu věcí zeptat ☹ no a prostě mě šokoval, že s takovou hodnotou to prostě buď vyjde a nebo "to skončí" ☹ a že kontrola až!!!! za 14 dnů, ach jo. No, půjdu sama na tu krev ještě jednou a třeba i klidně víckrát, když to bude třeba...

catchulinecka
15. dub 2014

@lenka27
@delfi75 to je tak hezké to číst, že je (asi vlastně dost velká, dle tvého příspěvku)pravděpodobnost, že i nám se to třeba jednou povede, že delfi75? 🙂

catchulinecka
15. dub 2014

@78marcela přesně, to by bylo, aby nebylo 😀