Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
17. dub 2014

@pt1981 Ahoj, tak dneska je asi lenošný den. Jinak Brno hlásí slunečno, jasno, ale chladno. I když jsem viděla dnes počasí a Kvilda měla -15°C, fuj...

pt1981
17. dub 2014

@delfi75 ježda, snad nás to nečeká taky, to by mě asi ranilo 😝 . Sluníčko máme taky - blanensko. Já si teď ohřívám polívku a za půl hodiny jdu do toho obchodu..., ble, ble, ble

kacatka
17. dub 2014

@pt1981 ano, Brno hlásí slunečno, ale větrno. Málem jsem uletěla i s kočárem, jak jsem jela malýmu koupit mlíko 😀

pt1981
17. dub 2014

@kacatka opatrně, na ten tvůj poklad 🙂. Já jdu do obchodu s klidem, jsem závaží sama o sobě 😝 😀

78marcela
17. dub 2014

@viavia my už jsme tam byli víckrát, tak to tam docela dobře známe. Můj chlap je akční, ten to všecho prolezl. v létě je tam příjemný ten plavecký areál vzadu. Loni jsme tam byli celý týden na dovolené, kombinovali jsme to, jeden den termály, jeden den kola, pak výlet do komárna a super. ale letos budu těhu, tak na kola už ne a do horké vody taky ne. tak si to jedeme užít ještě ted naposledy na pár dnů před ketem🙂

kacatka
17. dub 2014

@pt1981 tak to je fakt dobrý, závaží sama o sobě 😀 😀 😀 To moje mrně váží 10,200gr v 8m, tak jsem si myslela, že mi bude také dělat závaží, ale spletla jsem se 😀 Lítalo to všude, tak jsem malýho šoupla do fusaku, sice jsem vypadala jako magor, že teď na jaro vozím dětsko ve fusaku, ale co, aspoň jsem měla klid 😝

pt1981
17. dub 2014

v takovým větru bych je dala do fusaku taky! Přece ti prďolka nenachladne 😉 . Ať si každý myslí, co chce (y). A mimochodem: má krásnou váhu, je vidět, že má hodnou maminku 🙂

nikolav
17. dub 2014

Holky kolik jste platily za KET? Já když byla na KET 12//2013 tak jsme platili 5000 kč. A když jsme byli teď, tak na nás ta účetní vybalila 7000 Kč. Vůbec nám nikdo neřekl, že je to o 2000 Kč dražší. A dost mě to tedy překvapilo.

delfi75
17. dub 2014

@kacatka Vždyt je tam 12°C, tak přece chudák nezmrzne🙂

delfi75
17. dub 2014

@nikolav kolegyně říkala, že podražili...ale víc nevím

nikolav
17. dub 2014

@delfi75 No bohužel nám neřekl nikdo nic. Až při placení. Takže tak. I když nedám na Reprofit dopustit tak těch 7000 tisíc už mi přijde dost.

chiguita
17. dub 2014

@nikolav Ahojky, cena od roku 2014 je za KET 7.000,- a minimálka 15.000,- ☹
Mě zase překvapilo,když jsem potřebovala dopíchnout Puregon 125 jednotek,tak jsem vyfasovala za 3.200,- náplň 300 jed ☹
Praha hlásí slunečno 😀

nikolav
17. dub 2014

@chiguita Ty jo tak to je pálka. No máme ještě jedno embryo. Pokud to teď nevyjde, tak ještě jednou a pak jedině x let šetřit. No co se dá dělat. Ale prý v Heliosu v Brně stojí KET 3000Kč což je rozdíl.

delfi75
17. dub 2014

@nikolav Hm, je to možné, Helios má i PGD na VZP

nikolav
17. dub 2014

@delfi75 Tak to nevím. Já ho nepotřebovala. a nemám VZP ☹. Ale u Heliosu nedělají KET v nativu. A nesedl mi Texl. Ale zase je to tam levnější.

delfi75
17. dub 2014

@chiguita Zrovna dnes jsem přemýšlela na daněma, když otevřu výplatní pásku...daně jako za krávu a když se nedaří pracujícímu lidu, tak si člověk hradí takové pálky, že je to k breku...

delfi75
17. dub 2014

@nikolav To my taky ne, ale nevím, co přijde... ☹

chiguita
17. dub 2014

já taky koukala 😕 bez mražení jsem platila 23.200,- ,ale v Pronatalu už před lety byl KET 8.000,- a já v Apolináři to měla zadarmo,a poslední už jsem platila 3.000,- (rok 2009)

chiguita
17. dub 2014

Holky, já byla na minimálce po roce, v lednu 2013 a teď únor 2014, vždy nám byla brána krev na ty pohlavní nemoce. Cestou domů mi muž říká že mu sestřička krev nebrala,když v roce 2013 to bylo v pořádku ☹
Dřív byl odběr při každém cyklu před OPU, muž když šel na spermiogram ☹
Jsme si věrní v tom máme oba jasno,ale můžeš se nakazit i jinak v běžném životě, tak nás to zarazilo. a už jsem ani mm neříkala že je to dražší od nového roku, pro svůj klid 😉

delfi75
17. dub 2014

@chiguita žloutenka typu A by se u manžela projevila, jinak nic jiného "získat" v běžném věrném životě nemůže...

cermi77
17. dub 2014

ceník je změněný od ledna 2014 tuším, ket ještě jde, ale koukněte na ty dardy za léky 🙄 , to je masakr a to se už zdražovalo loni v září, to jsem šla zrovna do prvního IVF 😎 Nedá se nic dělat 🤐 šetřit, šetřit, šetřit...

delfi75
17. dub 2014

@cermi77 ahoj a pracovat a pracovat 😀

kacatka
17. dub 2014

@pt1981
@delfi75 holky děkuji, ale já jak vidím některý ty matky, jen bunda a ani deka - no já nevím, či su nějaká přecitlivělá. Třeba že bych byla těhotná? 😕 Zatím neeeee, ale doufám, že brzy buduuuuu 😵
@nikolav ano, zdražují každoročně a 7tis, jak už jsem tady kdysi psala je fakt mazec, ale ty otěhotníš, tudíž dalších 7 tisíc dávat jistě už nebudeš, teda ne v nejbližších 9 měsících 🙂

cermi77
17. dub 2014

@delfi75 ano, ano, já právě mizím domů 😀 , tak vám holky přeju hezké svátky 😉.

delfi75
17. dub 2014

@cermi77 ale ale, jak to že tak brzy? hezké svátky🙂

nikolav
17. dub 2014

@kacatka Díky. Uvidíme jestli ano nebo ne. A když ne tak těch 7000kč taky dávat v nejbližších 9 měsících nebudu. Ale je fakt, že už těch 7000 kč je mazec. A tak přemýšlím za co vlastně. Když mražení se platí zvlášť a pak prodloužení mražení taky. Tak jsem tak přemýšlela za co vlastně těch 7 000kč. Asi za to vložení nebo nevím.

kacatka
17. dub 2014

@nikolav jj, myslím, že je to za embryotransfer. Četla jsem to na jejich stránkách. Tak se drž, zvládneš to 😵

nikolav
17. dub 2014

@kacatka Díky. Ale i tam mi to za vložení přijde už moc. Kolik to bude příští rok? Je pravda, že je to velký byznys. Ale zachvíli na to opravdu budou mít akorát ti bohatí cizinci a bohatí češi. A my co pracujeme a vlastně na ty boháče vyděláváme nebudeme mít na to to podstoupit. A největší sranda je to zdražení léků a ještě větší, že tři pokusy hradí pojišťovna. Kdyby to tak bylo, tak to vypadá jinak. Ale co naděláme nic ☹

delfi75
17. dub 2014

@nikolav co pracujeme na boháče, na jiné...

nikolav
17. dub 2014

@delfi75 To je tak aby se člověk rozčílil. Já to nechápu za co berou někteří tolik peněz. Pracuju jako pečovatelka u starých lidí a pracuju na nepřetržitý provoz. Není výjimka, že mám i 180 hodin a mám 12 000 čistého a to je někdy i moc. A nadřu se fyzicky i psychicky. Konec prostě.