Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

simkar
1. črc 2014

@kacatka vaginálně se to určitě vstřebá, to nemusíš mít strach, to bálé na vložce je obal globulky

kacatka
1. črc 2014

@simkar mě utrogestan dělá to stejný, pálení a bolesti v podbřišku, gel to stejný ☹ dr. Koudelka mi říkal, že na to embryjko vliv nemá, že jediná účinná možnost jak se tohoto problému zbavit je aplikace agolutinu, ale on sám by si ho nikdy nepíchal...tak já nevím.
Zavolala bych ale předně do Caru, u mě už je teď pozdě, ale u tebe ne, tak se radši poraď.

simkar
1. črc 2014

zítra jdu na transfer, tak jestli bude, zeptám se, jinak stejně budu vysazovat

sblanch
1. črc 2014

@cermi77 Děkuji za přání 🙂 Jelikož by se jednalo o druhátko, jsem víc v klidu 🙂 Snad nám nebude drobek trvat tak dlouho jako prvorozená...

sblanch
1. črc 2014

@kacatka Ahojky, mrzí mě, že to nevyšlo - je to definitivní? Prý ani silné krvácení nemusí znamenat prohru, ale je to asi spíš zázrak...
Nene, jen jedno, stačil by nám jeden drobek 🙂 A prý kvalita super, tak snad šance je. Jinak mám agolutin, chtěla jsem ho, i minule jsem ho měla. Manžel s tím naštěstí počítal, sama bych ty infjekce fakt nedala...

kalipso
2. črc 2014

@kacatka není zač, snad to pomůže. 🙂
@sblanch moc držím pěsti!! 😵
@simkar tak moc držím pěsti na dnešek, ať je embryjko pěkně kvalitní a hlavně ať se chytí a nepustí 🙂 Jak je to u nativu s prodlouženou kultivací? Platí se nebo ne?

cermi77
2. črc 2014

@sblanch strašně moc ty pěsti budu držet ať je to na první pokus, rok a půl co chodíme do RF si říkám, že když jde o druhé dítko, budu v klidu, ale řekla bych, že před pěti lety s dcerkou jsem netušila a neřešila, co všechno se může stát a strach mám, současně se ale těším, že by to tentokrát mohlo klapnout a dočkáme se finále v podobě mimča 🙂
Tak ať se tu holky brzo všechny kulatíme a v roce 2015 zvedneme statistiky úspěšnosti RF 😉

cermi77
2. črc 2014

@simkar hodně štěstí 😵 !!!

kacatka
2. črc 2014

@cermi77 gratuluju, alespoň někomu to vyšlo. Tak teď ať se drží celých 9m a nepustí 😵

@sblanch ano, bohužel je to definitvní ☹ Psala jsem i Koudelkovi a ten mi řekl, že léky vysadit...Příští týden se prý podívá ještě co a jak by se u druhého KETU dalo dělat. Protože to je náš poslední KET a poslední pokus vůbec. Pak už bude Honzík jedináček, to víme jistě. Už teď jsme ale vděčni za to jedno dítko - je to zázrak 🙂

cermi77
2. črc 2014

@kacatka moc děkuji, ale ještě není vyhráno, přesně jak píšeš, děti jsou fakt dar, já se zatím netroufám ani radovat, ale budu doufat a věřím, že nám to tady všem vyjde 😵

kacatka
2. črc 2014

@cermi77 ano, taky doufám, že nám všem to tady vyjde 😵 U nás se jen trošku změnila situace. Máme sice ještě 2 IVF na pojišťovnu, ale už nebudeme pokoušet osud. Poslední nadějí je náš mrazáček, tak uvidíme. Pak už všechna naše energie, finance a láska půjdou tomu našemu drobkovi spícímu teď v postýlce 🙂
Neboj, určitě to vyjde, vypadá to opravdu moc slibně 🙂 Drž se!

pajulinecinka
2. črc 2014

Holky, měly jste některá 6.den po et negativní test a poté za pár dní pozitivní? Já už zase ztrácím naději, od včerejška mě bolí podbřišek jako při menzes, ale zatím teda ani nešpiním, no a ani jaksi nemám odvahu testnout:(

lenka27
2. črc 2014

@pajulinecinka z vlastní zkušenosti to neznám, já testovala vždy až 9. den, ale vím, že tady byly i holky, kterým se čárka na testu ukázala až později. Zatím bych neděla žádné závěry a testla znovu později a jiným testem

kacatka
2. črc 2014

@pajulinecinka myslím, že jsou holky, kterým test ukázal // později. I když nevím jestli je to kvůli tomu, že prostě testovaly později, nebo se embryjko uhnízdilo později. Moje zkušenost je v tomto asi taková. U prvního IVF jsem testovala od 6 dne, teda i přes mírné špinění a test negativní a // už se nikdy neukázaly ☹ U druhého IVF jsem testovala také od 6 den a byla tam čárka, sice slabá, ale byla a myslím si, že by tam byla už i ten 5 den po ET. Teď jsem netestovala, krvácím, což už nemá smysl. Vyzkoušej jiný test a pokud si měla mamatest, tak ten je naprd, zkus testy dr. maxe 🙂 Tak se drž a hlavně neztrácej naději

olousek35
2. črc 2014

@pajulinecinka
@kacatka Jak píše kačatka, mamatestem netestovat, neukazuje už brzo čárky. Dr.max je fajn, tak zkus ten. Já testovala 5.,6.a 7. den u posledního těhu. 5.den naprosto nic - bílo, 6.a 7.den hodně slabá čárka. Takže fakt zkus později a třeba odpoledne. A nevzdávej to. Jinak se klidně můžou objevit // až 11. den. Každý to má opravdu jinak. Držím pěsti.

cermi77
3. črc 2014

@pajulinecinka zkus za dva dny testy dr.max ( maji ted akci 2+1 zdarma ty v plastovem obalu a jsou opravdu hodne citlive), kazdopadne vydrz a nevzdavej to, mas cas jeste aspon tyden.

pajulinecinka
3. črc 2014

holky, všem moc děkuji, zítra zkusím testík, včera měla dorazit MS a zatím nic, bazální teplotu mám už 5dní 37,5 ráno i večer a prsa bolí, pane bože, ať jsou tam zítra // když mám ty narozky 🙂

simkar
3. črc 2014

Holky moc děkuju za držení pěstí. Včera nám zavedl dr. B1, ale su strašně nervozní, pořád na to myslím, tak se bojím, jestli to nemůžu zpackat těma nervama. Ale to tak má asi každá, ne? No a začalo mě trošku pobolívat v podbřišku, tak nevím :(

simkar
3. črc 2014

@pajulinecinka no to je jasný, že jsi těhu. Vždyt to jasně popisuješ 😀

pajulinecinka
3. črc 2014

@simkar jééé tak teď jsi mě upa potěšila, no kéž by, 6.den tt negativní, zítra jsem 9.den, tak snad tam budou //, mám úplně strach se vyčůrat 😀

kacatka
3. črc 2014

@simkar tak gratuluji a ať se blastička zakousne a už nepustí 🙂 Dej se do pohody a řekni si, že to stejně nelze ovlivnit vlastními silami, a že tety a strejdové z reprofitu udělali všechno proto, aby to bylo embryjko té nejlepší kvality a drželo se tě celých 9m 😵

simkar
3. črc 2014

já jsem šílený stresman a bohužel se dát do pohody neumím. Už včera, když jsem po ET řídila jsem se pěkně rozčílila

pajulinecinka
4. črc 2014

tak ani ty narozky to nepřivolaly a 9.den po et test negativní:((( už jsem si fakt byla tak jistá, MS nikde ani špinění, prsa stále bolí a včera jsem měla dokonce BT 37,7, ach jo, je mi na nic...

kacatka
4. črc 2014

@pajulinecinka zkoušela si jiný test než mamatest? 9 den může být u někoho opravdu brzo, jinak by v CARU přece netestovali až 12 den. Vydrž ještě 3dny a pokud nedostaneš menses zajdi na krev, ta je vždy jistější než nějaké testy. Každá z nás reaguje jinak a nikdy nevíš jak se tvoje tělo zachová ☹ Ale chápu tě, taky jsem měla teď narozeniny a začala jsem krvácet, takže tím byly moje půlkulatiny dost poznamenány, ale všechno se překoná neboj. Tak se drž!

simkar
4. črc 2014

@pajulinecinka ale nešpiníš, ještě vydrž, já u prvního měla test pozitivní až 4+6, takže na konci pátého týdne a to jen slabě. Uvidíš ten 12. den

pajulinecinka
4. črc 2014

nešpiním, test jsem měla od dr.Maxe, sice už asi rok a půl starej, ale to snad nevadí, jj ještě stále doufám na tu krev v pondělí 😒

simkar
4. črc 2014

no, to by mohlo vadit, záleží jak ho uchováváš. Zítra si kup rapid clear nebo nějaký s 10 IU a to by bylo, aby tam nebyl aspon duch. Ale já fakt měla pozitivní test tehdy trašně pozdě, pořádný lainy až v 6 tt, než jsem se dostala k dr, bylo už srdíčko. Dřív než test mně těhotenství určila teta, které jsem se nějak nezdála. Včera mi řekla kamarádka, že jsem tqková jiná, vyhlazená, a to nic nevěděla. Vím, že je to blbost 2 dny po ET, ale říkala jsem si, co kdyby? 🙂))

hanickas1
4. črc 2014

Ahoky devcatka, taknikdy bych neverila,ze se dostanu az sem 🙂 Mela jsem pred lety nadory a vse mi vzali.Zustala mi jen deloha.Tak ted v cervenci mame prvni termin v Reprofitu 🙂Buud mit darovana vajicka.A vim,ze jste to psali tady asi tisickrat,ale ja to proste potrebuju slyset..Holcicky,jake jsou sance ze otehotnim hned na poprve..Da se ta sance nejak zvysit? Pevne doufam,ze jsme si vybrala dobre centrum..Nikdy jsem uz nedoufaka,ze vubec budu mit miminko,ale nakonec jsme s pritelem rekli,ze kdyz to nezkusime,tak to nebudeme vedet,ze jo 🙂 Jsme z toho na nervy,hlavne nedokazu na nic jineho myslet...Moc vam vsem preju hodne uspechu,at jste maminkami 🙂

simkar
4. črc 2014

@hanickas1 myslím, že při kvalitním embryu je to asi 30 %, ale každá věříme, že se to povede. Hodně štěstí

hanickas1
4. črc 2014

@simkar Sakrys...skoda,ze nemame kouzelny prsten co...Hned by to bylo jednodussi 🙂