Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

hanickas1
8. črc 2014

Ceka me prvni navsteva a jsem z toho vedle.Vubec nevim co me tam vlastne ceka..Uz mam predbezny termin na IVF a jen se bojim,aby vse dobre dopadlo a ja to mohla podstoupit..

cermi77
8. črc 2014

@hanickas1 udelaji pro tebe maximum, ver jim, je tady tolik dukazu, ze umi, jen to nekdy muze trvat dyl 🙂 Hodne stesti.

hanickas1
8. črc 2014

Moc dekuju za podporu..Jsem eada,ze si clovek tady o tom muze s nekym popovidat 🙂

pt1981
8. črc 2014

@hanickas1 ahojky, jen letmo jsem dočítala konverzaci... Budu ti moc držet pěsti, nemáš se čeho bát, v Repro jsou moc fajn a vstřícní... Nám vyšlo IVF napoprvé, proto ti píšu, abych tě podpořila! A určitě se v ničem neomezuj... Kdybys otěhotněla přirozeně, tak o tom ani nevíš.... Ty první 3 dny trochu odpočívej, žádná divočina, velký sporty atd.... Ale jinak žij "normální" život. Držím ti pěsti!

gerdusha
9. črc 2014

ahojte baby, chcem sa spytat, ci niektorej z vas robili v RF biopsiu endometria, tzv. pipelle biopsie.

ak ano, ako to prebiehalo? bolelo?

simkar
9. črc 2014

Holky, testujete testem z CAR nebo jiným?

hanickas1
9. črc 2014

@pt1981 jee tak to moc gratuluju.To je uzasne..Jsem posera,a hlavne vse resime pres emaily,prptoze bydlim daaaleko..Ano to mas pravdu,takze budu delat vse jako do ted.No pevne doufam ze to klapne..Brala jsi nejake vitaminky pred IV🙂

lenka27
10. črc 2014

@hanickas1 nam se v Reprofitu taky zadařilo hned na poprvé a druhátko co čekáme každým dnem je na druhý pokus KET 😉 já pila pred tím kontryhel a jedla kyselinu listovou

kalipso
10. črc 2014

@simkar jiným, s citlivostí 10 🙂 tím z Caru jsem testovala až na to jimi dané datum (o cca týden později), protože je prý málo citlivý. Moc držím pěsti! Já nativu věřím, tak doufám, že to dopadne i u tebe!!! 😵

hanickas1
10. črc 2014

@lenka27 No tak to je skvele,gratuluji 🙂 Kontryhel nevim co je,ale teda sezenu si ho 🙂 Tak to jsem zvedava tedy,jestli s moji pozitivni naladou a duverou,ze to klapne,se to mimi vazne uchyti 🙂

pt1981
10. črc 2014

@hanickas1 brala jsem kyselinu listovou a femibion, ale jen, pokud jsem si na to vzpomněla.... 😒 Jak jsem ale podstoupila IVF, tak jsem si hned koupila vitamíny "Chytré miminko" a ty jsem ládovala první 2 trimestry, k tomu Omega 3 mastné kyseliny ( nejím totiž ryby ), po 1 trimestru magnésium (doteď ). Místo Ch. mimča beru teď Gravital, protože jsem ho dostala k narozkám... Budu ti moc a moc držet pěsti, aby ti mimi vyšlo. Můžu se zeptat, na čí straně je chyba? U nác byla v manželovi a jiná cesta, než IVF u nás k mimi nevede....

lenka27
10. črc 2014

@hanickas1 kontryhelovy caj, je to bylinka plodnosti uz od pradávna, pila jsem dva salky denne do transferu, melo by to pomahat hormonalne a na delozni sliznici

hanickas1
10. črc 2014

@pt1981 Tak to si vsechno take sezenu.Dekuju.Chyba je na me strane.Mela jsem rakovinu,vse mi vzali,jen delohu ponechali,tudiz musim mit darovane vajicko..Ale tak snazim se myslet pozitivne a snad to klapne.Pry jsou velke sance u darovanych vajicek...

hanickas1
10. črc 2014

@lenka27 Aha,v lekarne to asi nesezenu,co? To zni zajimave,nic za to nedam,kdyz to zkusim 🙂

pt1981
10. črc 2014

@hanickas1 panebože, tak to tě jedině obdivuju, jsi statečná, jak jsi se s tím poprala! O to víc ti držím pěsti, aby ti to vyšlo napoprvé. A jak jsi psala, u vajíček od dárkyně je hodně veliká šance, že ti to výjde!!!! Jsi rváč, poprala ses se zákeřnou nemocí, takže odměna v podobě miminka je jistá!!!! 😅

lenka27
10. črc 2014

@hanickas1 prodavaji to v lekarne I ve zdrave vyzive

kacatka
11. črc 2014

@hanickas1 obdivuji Tě! Já bych na to sílu určitě neměla a to říkám upřímně. Jsi fakt statečná a statečným lidem přeje štěstí 😵 Jak už tady bylo řečeno s darovanými vajíčky je ta šance ještě o něco větší. Jinak já brala ještě MACU na sliznici a pravda je, že jsem ji měla opravdu krásnou 🙂 Tak hodně štěstí 😉

hanickas1
11. črc 2014

@kacatka
@pt1981 holky moc dekuju...Nerikam,ze to bylo snadne,a tenkrat mi pritel jeste rekl,ze zenska bez spodku neni zenska.To me dostalo na kolena..Ale co te nezabije,to te posili.Za tyden jedu domu do cech,mam uz objednane vitaminky a pritel ma take vit.na lepsi spermiogram a udelam vse proto,abych se tou maminkou stala.Vzdyt prece kazda mame narok na to byt matkou,tak v tom by byl cert aby to nevyslo.Presne nemoc jsem zdolala,tak ted mimi..Tolik vsem preju zdrava krasna miminka 🙂 Macu? Jooo tak to uz vubec neznam,ale sezenu take...🙂

kacatka
11. črc 2014

@hanickas1 pokud chceš pošlu ti stránku do IP, aby se mrkla 🙂 A pak mám ještě něco ofocené od naší doktorky z oddělení, zajímá se o tyto produkty a sama má 2 děti z IVF a 3 teď čekají přirozeně 😉 Hodně nám pomohla a část úspěchu na vydařeném IVF má určitě i ona 🙂

ella123
11. črc 2014

Ahoj holky, dneska už 15tý den stimuluji Diphereline Dlouhý protokol) ☹ a dnes jsem začala lehce krvácet a špinit, stalo se to některé z vás? Zítra mám začít píchat Menopur.

hanickas1
11. črc 2014

@kacatka jeeeeee to by jsi byla zlaticko...Rada na to juknu :-*

hanickas1
11. črc 2014

@kacatka a gratuluji mooc k miminecku 🙂 Koukam,ze IVF mam hodne uspechu 🙂

kacatka
11. črc 2014

@hanickas1 pošlu zítra, dneska nějak nestíhám. Ale myslím na to, neboj 🙂

delfi75
13. črc 2014

Zdravím po dovolené,trošku jsem vás dočetla. Novým přeji hodně štěstí! !! A pevné nervy 🙂

simkar
14. črc 2014

Ahoj holky, tak dneska test z CAR - // . Jedna je trochu slabší, tak nevím, jestli jít na krev nebo ne. Ale myslím, že těhu jsem, bolí mě prsa a od neděle celý den děsně blbě

sblanch
14. črc 2014

@simkar Ahojky, gratuluju - já na tom jsem stejně - test jsem si udělala včera, taky čárka slabší - ale jsem trouba, čárka by byla ráno silnější, večer je hcg míň. No a nevydržela jsem to, zajeli jsme do RF na krev a je to tam!!! Přes 2000 jednotek, uf. Doporučuju ti tam taky zajít, ty pochyby jsou strašný.

kacatka
14. črc 2014

@simkar
@sblanch jejda holky mooooooooc gratuluji, opravdu moc moc. Super! Je to povzbudivé pro nás, kteří // na testu stále hledají 🙂 Tak ať se Vás broučci drží celých 9m 😵 😵 😵

delfi75
14. črc 2014

@simkar
@sblanch skvělé!!!!gratuluji, tak doufám, že vás budeme následovat 🙂

simkar
14. črc 2014

@sblanch Gratuluju, jsem domluvená na čt, že tam sjedu dopoledne.

HOLKY, DĚKUJU. Nějak mi to nedochází.

cermi77
14. črc 2014

@sblanch
@simkar holky strasne moc gratuluji a preju klidne tehotenstvi bez komplikaci 🙂
A vsem ostatnim brzo dve // na testech 😉