Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
14. srp 2014

@kacatka to je fajn,že je zdravý! Určitě tu budu, stejně se zeptám ,jak KET probíhá ...vůbec s tím nemám zkušenost...

simkar
14. srp 2014

@sblanch Gratuluju!!!! Jak už je fazolka velká? Mě to čeká dneska, mám strach, nějak mi přestává být blbě :(

@delfi75 držím pěsti s mrazáčky, to už určitě vyjde.

delfi75
14. srp 2014

@simkar děkuji! A dnešní kontrola ať dopadne na 1*

pajulinecinka
14. srp 2014

@delfi75 mě taky vyšel eskymáček, držím pěsti a dej určo vědět🙂

maikkynna
15. srp 2014

Ahoj holky, chystám se na odběr rve na hormonální profil. Jde mi o to, že mi Dr. řekla, ať dorazím 3-5 den MS. Jenže se obavám, že budu mít slabou MS...spíše špinění. Jít i tak nebo to nemá smysl? Děkuji 🙂

delfi75
15. srp 2014

@pajulinecinka ahoj, děkuji, určitě budu psát🙂 a také se mrknu, jak vy tady pěkně pokračujete!!!

delfi75
15. srp 2014

@maikkynna ahoj, prober to s Dr. Ale hormony by měly fungovat i při slabé ms..krvácení záleží i na děložní sliznici....já třeba 5. den už nemenstuuji🙂

maikkynna
15. srp 2014

@delfi75 děkuji za odpověď 🙂 jedná se mi o to, že jsem začala krvácet dnes ráno, ale vypadá to, že MS bude slabá a mám obavy, že v pondělí už nebude žádná a Dr. říkala, že mám přijít na krev 3 - 5 den a vychází to na víkend, taki si nevím rady. Nechci to prošvihnout a jít až za měsíc :(

simkar
15. srp 2014

@maikkynna Ahoj, jestli jsi dneska začala silněji krvácet, tak bych první den počítala až tento a tudíž v pondělí bude 4. DC

Ahoj holky, včera UTZ v pořádku, miminko už na nás mávalo ručičkou 🙂 Dr. mi napsala ještě další utrogestan, prý se jí do konce 10tt zdá málo a mám to dobrat až do dvanáctého 1x denně 🙄

delfi75
15. srp 2014

@maikkynna v pondělí by to mělo být ok, ale pro Tvůj klid kontaktuj svého Dr... 😉

delfi75
15. srp 2014

Holky, tak KET v září , říjnu. Krev negativní a dle průběhu to prý vypadalo, že se embryo na chvíli chytlo a pak pustilo. Prý bych jinak nekrvácela, léky by ms udržely...Ještě jsem se zeptala na cvičení Mojžíšové a už jsem měla v ruce žádanku 😀 nemáte zkušenosti s nějakou fyzioterapeutkou v Brně? díky

maikkynna
15. srp 2014

@delfi75 Děkuji 🙂

delfi75
15. srp 2014

@maikkynna není zač, hlavně, ať vše dobře dopadne!

delfi75
15. srp 2014

@simkar Gratuluji!!! 🙂

simkar
15. srp 2014

@delfi75 Děkuju 🙂 Zkušenosti žádné nemám, ale kamarádka po půl roce cvičení a odblokování kostrče fakt otěhotněla. Ale já jsem na to líná, cvičila jsem to měsíc a přestalo mě to bavit. Však na Tebe budeme myslet!!!

delfi75
15. srp 2014

@simkar jsem se zeptala jen tak preventivně, už mě fakt nenapadá, co jiného bych mohla pro uhnízdění udělat...jinak u mě vše OK...díky

kacatka
15. srp 2014

@delfi75 ty jo, tak léky MS udrží? No nevím, to bych musela být při mých neúspěšných pokusech těhotná pořád 😀 Začala jsem krvácet vždy +- 6 den. No nic no, ať je to tak nebo tak, musíme bojovati dál 😉

delfi75
15. srp 2014

@kacatka co já vím, taky jsem myslela, že ne, ale toto mi řekl včera Dr...tak co já vím...no, musíme bojovat!!takže mi vychází KET buď na začátek října, kolem 10. nebo v listopadu...uvidím, jak s tou mojžíšovkou...

kacatka
15. srp 2014

@delfi75 já vůbec nevím, kdy mě to bude vycházet. Něco mi říká, že se pak mám objednat na UZ 10-11 den cyklu, ale jestli je to pravda ví Bůh 😀

delfi75
15. srp 2014

@kacatka no, mě říkal, že si mám napočítat 14. den cyklu na UZ a pak asi za týden by to vycházelo, kdyby bylo vše ok

sblanch
15. srp 2014

@simkar Ahojky, tak jak jsi dopadla? Držela jsem pěsti. Neboj že ti už není špatně to nic neznamená. Mě bývá špatně jen občas, ale zato jsem furt unavená... Snad se to zlomí v 2 trimestru.
Jinak nám dr. neříkala jak je fazolka velká, ale na fotce z uzv je clr 2.13 cm a odpovídá 8+5.

sblanch
15. srp 2014

@simkar Už to vidím a gratuluju 😉
Mé manžel píchá agolutin a taky to vidím na dlouho... minule tuším do 14tt, ale to jsem krvácela.

sblanch
15. srp 2014

@delfi75 Já cvičila doma - mám doma knížku o mojžíšovce, klidně ti ji pošlu, nepotřebuju ji, a chodila jsem na konzultace - kontrolní cvičení + rovnání kostrče k fyzioterapeutce na Kotlářskou. Nemůžu na ni najít kontakt, ale asi to byla Mgr. Doležalová http://www.dolezalova-fyzioterapie.cz/ - zkus uvidíš. Ale už sídlí na Dobrovského.
Já taky dělala všechno možné pro těhu. To cvičení není špatné, je to i na zpevnění pánevního dna.
V září/ říjnu budu moc držet pěsti 😉

delfi75
15. srp 2014

@sblanch děkuji!!! mrknu. jinak knížku bych uvítala, nedá se někde předat?

co tak udělat sraz reprofitu 😀

bibianca
15. srp 2014

Ahoj holky, tak se sem po delší odmlce opět vracím. Není to dlouho co jsem psala, že se chystám ke Gerychové ve FN Brno. Mezitím jsem už po 3. potratila a příští týden jsem právě objednaná ke gerychové. Nevím, jestli mi pomůže, ale za zkoušku to stojí. Už nevím kudy kam.. Tento víkend jsem byla u Dr. Ivy Vlašínové ve FN Brno pro výsledky histologie. Řekla, že se to stává. Nic mi nedoporučila ani nic. Prej musíme čekat na výsledky genetiky. Udělala mi stěry z čípku a vzala krev na imunologii, ale tu už mi tuším taky brali a bylo vše OK. Já fakt nevím. Co teď. Trochu se toho děsím...

sblanch
15. srp 2014

@delfi75 Dobrý nápad s tím srazem 😉 Viděla bych to ale na září po dovolených. Jinak my bydlíme v Líšni takže buď se mužem potkat někde u nás na hřišti nebo někam dojedeme s malou - plánuju navštívit kolegy na Kouničce tak to můžu spojit 😉 Jenom příští týden jsme pryč...

delfi75
15. srp 2014

@sblanch chichi, tak to je někde v sousedství, Kounicova

delfi75
15. srp 2014

@bibianca ahoj, tak snad najdou příčinu potíží...

bibianca
15. srp 2014

@delfi75 jjo snad jo, potom bych postoupila do car a nebo třeba se jí zeptám ve středu a třeba mi něco doporučí... V Car dělají jaká vyšetření před IVF?? Museli bysme zase podstoupit genetiku a to co mi prováděli ve FN Brno nebo by ten průběh právě díky tomu byl rychlejší...?? Chtěla bych být do vánoc v tom 😒

sblanch
15. srp 2014

@bibianca já teda absolvovala kromě vstupních vyšetření (hlavně hladiny hormonů z krve) až další vyšetření až po dvou neúspěšných IVF - laparku, genetiku, imunologii z krve. Ale každý car má jiný postup, navíc u tebe to bude asi jiné. Doporučuju Reprofit, jsou tam fakt pečliví.