Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

78marcela
27. srp 2014

@kalipso takže předtím jsi měla vysoké a teď máš nižší a budeš mít teď kluka? Je pravda že ty holky co jsem včera četla že měly taky nízké hcg, tak mají kluky.
Tak fajn, už je vyřešeno, narodí se 3.5 a bude to Viktor.

kalipso
27. srp 2014

@78marcela ano, s dcerkou jsem měla vysoké HCG a teď spíš nižší a dle doktorky na NT screeningu je to chlapeček 🙂 tak uvidíme, jestli se nespletla, ale celkem jí věřím.

78marcela
27. srp 2014

@kalipso tak to je fajn. Já si vždycky přála holku, hrozně moc, prostě jsem byla vždy přesvědčena o holce.. Teď je mi to úplně ale úplně jedno, klidně kluka, cokoliv, jen ať to je. Test dnes žádná hitparáda, včera tam byl krasny posun, dnes je stejný. Tak snad to zítra zase vyskočí.

simkar
27. srp 2014

@78marcela a z kterého města jsi? Už netestuj, testy už ti stejně nic neřeknou, jen, že tam je vysoké HCG a to ty víš 🙂 Kdy jdeš zas, v pátek?

zelena_zirafka
27. srp 2014

@78marcela Držím palce. 🙂

@kalipso To jsem ještě neslyšela, že by to záleželo na pohlaví. 😀 U prvního mě strašili dvojčatama, že je HCG hodně (měla jsem transfer dvou embryí a chytlo se jedno - kluk), teď jsem 11. den po KET měla něco přes 400 a je to taky kluk. 😀

simkar
27. srp 2014

@kacatka já vždycky mezi pokusy měla rok pauzu, mě to psychicky dost deptalo a já prostě potřebuji svůj čas. Ted to šlo rychle po sobě a byla jsem přesvědčená, že když ne ted, tak už nikdy. Chce to, abyste si odpočinuli a třeba to fakt půjde, když to pro tuto chvíli zabalíte 🙂)))))

78marcela
27. srp 2014

@simkar jsem z jednoho z nejkrásnějších měst naší republiky, ze Znojma. Nevím, možná v pátek. Ale možná do centra, protože dnes jsem si volala na výsledky k nám do nemocnice a paní- já vím ani po vás nechci rodné číslo, dnes to máte za 81 a ať tam vydrží. Tak jsem byla trochu v šoku když jsem tam byla jen dnes a v pondělí a obavam se, že jít tam v pátek, tak si budou myslet že nejsem normální. Tak možná pátek nebo v pondělí ale do Brna.

78marcela
27. srp 2014

@zelena_zirafka výjimky potvrzují pravidlo. Ale taky jsem to četla ten článek, kde to bylo napsané. A jak říkám, všechny holky s nízkým hcg co jsem tu našla, tak mají kluky.

kacatka
28. srp 2014

@78marcela u Honzíka jsme taky měli nízoučké HCG 😀 Ale holku jsem nikdy nečekala, tak nevím 🙂
@simkar taky jsme si první říkali, že si dáme delší pauzu, ale nakonec to dospělo k tomu, že už ne. A čím dál je to od těch neúspěšných mražených pokusů, tím je mi lépe a lépe se smiřuji s tím, že už bude jen Honzíček (nebo sourozenec přirozeně)

lenka27
28. srp 2014

@78marcela tak u mě to neplati, ja měla u obou kluků HCG vysoké, 12 den přes 400. Podle me spíš záleží kdy se embryjka zahryznou, a ty moji chlapečci se zahryzli asi hned po zavedení 😀

simkar
28. srp 2014

@lenka27 no Leni, jsou tu i holky, které měly 12 den 2000 jednotek 🙂 já 15. den asi 1600 🙂, takže jako ty a myslím, že to taky bude kluk 🙂

lenka27
28. srp 2014

No já mela u druhátka taky skoro 2000 jednotek až mě strašili, že to budou jednovaječný dvojčata 😉😉 a kamarádka měla 80 jednotek a čeká holčičku

78marcela
28. srp 2014

@lenka27 Leni a který den měla tech 80 jednotek?

lenka27
28. srp 2014

@78marcela 11 den ET

lenka27
28. srp 2014

@78marcela Marci mrkni na Isoptinka, ta mela 12den ET 65jednotek a má krasnyho chlapečka, důležité je , že roste dvojnasobne

78marcela
28. srp 2014

Tak to je fajn že ji to vyšlo. Zase mám o trochu více naděje, že mi to třeba taky vyjde.

78marcela
28. srp 2014

@78marcela koukala jsem na to už včera nebo předevčírem. Ji to pak začalo hezky stoupat. Snad mě taky začne. Ještě na dvě takové holky jsem tu narazila co to měly tak nízko. A vyšlo to. Dnešní test se mi zda o chloupek silnější jak včera. Přemýšlím zda na test zítra nebo v pondělí. Ale asi bych to do pondělí nevydržela.

78marcela
28. srp 2014

@lenka27 krasna odpověď sama sobě. Takže viz výš.

lenka27
28. srp 2014

@78marcela jdi zitra, aspoň se uklidnis 🙂

mikula77
28. srp 2014

@78marcela Kašli dokola na testy,vždyť vůbec nejde o to,kolik máš hcg,ale o to kolik barvy do testu výrobce použije.....

78marcela
28. srp 2014

@mikula77 taky mě to napadlo. Jenže když se koukám do všech možných alb tak jde u všech vidět jak to sílí. Tak se mi nezdá že bych zrovna já měla všechny testy aususovy.

olousek35
28. srp 2014

@78marcela zítra tu budem zase napjatě čekat na výsledek. At je nejmín dvojnásobný. 😉

sblanch
28. srp 2014

@78marcela Taky budu moc držet pěsti 🙂 Osobně bych taky šla už zítra, neměla bych o víkendu klid. Tak tfuj tfuj tfuj a letí další várka těhu bacilů 😉

78marcela
29. srp 2014

@kalipso
@sblanch
@olousek35
@mikula77
@lenka27
@simkar
@kacatka
@zelena_zirafka
Milé ženy. Dnešní odběr hodnota hcg je 122,1. Říkala sestřička, že se to nedá porovnávat s hodnotou naměřenou jinde, že ma každý jinak nakalibrovane přístroje. Zároveň řekla, že hodnota je nižší ale ne tak nízká aby se musela v pondělí opakovat. Tak snad je to na dobré cestě.

mikula77
29. srp 2014

@78marcela 🙂 🙂 🙂 😉 😉 🤐 🤐 😵 😵

olousek35
29. srp 2014

drzim dal pesti. Je to teda hodne napinavy.

78marcela
29. srp 2014

Kam se hrabou telenovely, vid🙂
@olousek35

olousek35
29. srp 2014

@78marcela hlavně at hcg stoupá a za 14 dní at je tam srdíčko. Moc Ti to přeju. 😉

simkar
29. srp 2014

@78marcela Myslím na vás, je to na dobré cestě!!!!!!!!!

78marcela
30. srp 2014

@olousek35 už mě rovnou objednali na utz. Prý už se ta krev kontrolovat nemusí. Na jednu stranu se mi tím ulevilo, ale na druhou ani moc ne, protože se budu bat, když to není ideální. Ještě jednou dvakrát si zajdu zase k nám na krev abych byla připravena na všechno. Ale pořád moc doufám že to vyjde.