Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
24. říj 2014

@ea09 no, my máme teď z 2. IVF mrazáčky a chystám se na KET, pokud se nezadaří, tak nás čeká další a poslední IVF...

ea09
24. říj 2014

@delfi75 my jsme dali 1 embr.puvodně chteli dát 2 a potom se prala jestli jsme na 1 ivf tak že dáme 1 aby byli 4 pokusy tak nevím jestli to vůbec stihnem když třeba zase nezamrazíme a pak budu chodit po 3 měsících tak to bude asi na knap 🙂

delfi75
24. říj 2014

@ea09 vzhledem k věku jsme se dohodly s dr., že hned dáme 2, protože ani psychicky bych asi 4. pokus nedala...

ea09
24. říj 2014

@delfi75 tak to jsem si puvodně rikala taky ,ale nenapadlo mě že to takto dopadne a ještě k tomu že nebudem mít nic v zamraženo ty jsi 1975 🙂

delfi75
24. říj 2014

@ea09 přesně tak 1975

ea09
24. říj 2014

@delfi75 ja jsem 76 tak to mame asi nastejno.No včil jsem ještě hotová s toho když čůrám tak i s krví ale když sedím tak na vložce nic nemám a začíná mě bolet nějak levé tříslo já se na to asi už vyseru nepodařené ivf.zmražené žádné pásový opar a ještě k tomu tříslo na posraného i hajzl spadne 😢 ☹

delfi75
24. říj 2014

@ea09 je to tak, pobreč si a pusť se do dalšího boje...upřímně, asi je lepší, že to nevyšlo hned, protože s pásovým oparem by byly komplikace...

evulatko
24. říj 2014

@ivka3901,ahojky,ja jsem po pozitivnim testu jednou dost silne zakrvacela a sla jsem s tim i na pohotovost a Stelcl mi pak rikal,ze pokud to z zenske netece jako z kohoutku,tak ani na pohotovost chodit nemusi.Takze Tvoje spineni bude urcite v pohode.Moc drzim palce🙂

moni34
24. říj 2014

@ea09 je mi to moc líto, že ti to nevyšlo a máš pravdu že ten říjen je nějaký zakletý 😒 jsem taky ročník 75 a jsme samoplátci a to je teda mazec, vyčerpali jsme pokusy a musela jsem si od toho všeho odpočinout a nabrat sílu zase zabojovat 😉

ivka3901
24. říj 2014

@evulatko no moja já som už tehu boola a tiež som krvácala tak a dopadlo to dobre tak sa bojím odvtedy a nízke hcg nevešťí nič dobré a aj ked sú baby,ktoré majú nízke hcg a majú zdravé detičky 🙂 no nič teraz len čakať nám ni inšie nezostavá 😒

ivka3901
24. říj 2014

@kacatka dakujem pekne no neni málo ani veľa mala by som mať aspom 400 v tomto období 😒 no uvidíme aké bude v pondelok 😒

ivka3901
24. říj 2014

@ea09 ahoj tak to je velmi lúto aj síce my sme to už oplakali 😒 a nevdíme to moc ružovo 😒 ale tak hádam mimi zabojuje 😔

kacatka
24. říj 2014

@ivka3901 400? já teda měla 12 den po ET 173 a nikdo neřekl ani ťuk. Dr. Koudelka mi prostě řek, že jsem těhotná a byla jsem. Já znám zase hafo opačných případů, kdy při vysokém HCG to bohužel nedopadlo dobře ☹

ivka3901
24. říj 2014

@kacatka no to je raz tolko čo som mala ja takže to by som bola rada a vlastne máš bábo už?

ivka3901
24. říj 2014

Baby myslíte,že hcg ide aj napriek tomu hore?ked trošku špiním? 😒

kvakuska
24. říj 2014

@ivka3901 hele bobeš nestresuj a počítej semnou ... vezmu to tabulkově, čili počítám, že HCG se zdvojnásobí každý druhý den ... našla jsem si, žes byla na ET 11.10. ... krev 23.10. byla 88 ... takže o dva dny dřív, 21.10, byla asi poloviční, čili 44 ... o další dva dny dřív, 19.10 byla 22 ... 17.10. byla 11 ... 15.10 byla 5 ... takže když počítáš že 11.10. embryo vložili, klidně může ještě jeden den putovat, než si najde vhodné místo, dva dny než se uchytí a teprve když se začne zahrabávat do sliznice, tak začne produkce HCG ... a produkce HCG začíná prakticky od nuly, takže musí zákonitě projít i těma nízkejma hodnotama, než doleze k těm vyšším 😠 ... takže klídek, zatím není proč se stresovat ... a to že špiníš vůbec nevadí, může to být nidační krvácení (ono uchycení embrya není otázka dvou dnů, je to proces mnohem delší, trvá dva týdny i dýl) ... a nebo to může být i otázka hormonů, přece jen dostáváš do těla vyšší dávku hormonů než je přirozené, sliznice je příliš stimulovaná a tohle může být reakce ... takže pěkně nožky hore, trochu vínka na uklidnění, pořádnej spánek a ráno pěkně vstávej s myšlenkou, že jsi těhule 😎

ivka3901
24. říj 2014

@kvakuska ty kokso presne si to vypočítala,lebo ja som špinila na 4 deň od transferu takže to mohlo byť uhniezdovanie a teraz neviem čo to je 😒 takže,ked v pondelok budem čakať kolko bude,ale dík za povzbudenie si zlatá 🙂

kacatka
25. říj 2014

@ivka3901 ano, mám chlapečka z Reprofitu 🙂 Zkoušela sis dělat test? Pokud totiž čárka bude sílit alespoň trošičku, tak by mělo HCG stoupat. Ale chápu tě, celej tento proces je velký stres a to mi nikdo nevymluví.

ivka3901
25. říj 2014

@kacatka ahá tak super no testovala som dnekska a aj digitálny clearblue som si robila a + 1-2 a reprofiťácky vyšiel pekne pozitívny len to moje špinenie ach jaj ☹

kacatka
25. říj 2014

@ivka3901 božínku, tak to je super!!!! Lehni si, odpočívej a neboj, špinění není opravdu nic vyjímečného. HCG jde krásně nahoru 😵 juuuuu, tak potichounku gratuluji 🙂

ivka3901
25. říj 2014

Baby posielam vam testiky na posudenie

moni34
25. říj 2014

@ivka3901 na tom posledním testíku je čárka určitě silnější 🙂 vypadá to, že hcg narůstá 😵

ivka3901
25. říj 2014

@moni34 hej aj nám sa to zdá 🙂

kacatka
25. říj 2014

@ivka3901 no vidíš 🙂 super, ještě si zkus koupit test lady max (proužky) u dr. maxe, mají na ně dokonce teď akci, tak budeš mít jeden zadara 🙂 Ty jsou moc dobré a uvidíš pěkné dálnice 🙂 Tak držím palečky na pondělí.

ivka3901
25. říj 2014

@kacatka ešte nožno v pondelok kúpim v lekárni,ale skor si počkám na krvičku 🙂

dianka33
26. říj 2014

Ahojte. Velmi prosim o info. Mam 11.den po ET v Brne. Nase 1. IVF. Dnes rano po vlozeni Utrogestanu do posvy som mala prst akoby od cerveno-hnedej sliznice. Strasne sa bojim... prosim o radu, skusenosti. Vopred velmi dakujem. Na krv mam ist 14.den...

delfi75
26. říj 2014

@dianka33 ahoj,léky nevysazuj ,udělej si test a zítra na krev .nebo volej přímo do centra, jsou tam i dnes ...drž se!

kvakuska
26. říj 2014

@dianka33 ahoj, neděs se, téměř jistě se jedná o trochu staré zhnědlé krve ... stává se to při zahnizďování embryjka, když embryo naruší prokrvenou sliznici, tak se uvolní trocha krve, není jí moc, takže ani nevyteče ven jako červená krev, pomalu v pochvě klouže dolů a potom se třeba objeví na prádle jako hnědá hlenovitá skvrna ... z mých zkušeností potom téměř vždy následuje pozitivní test 🙂 ... tak držím palce! 😎

ivka3901
26. říj 2014

@dianka33 verím ti,lebo ja prežívam momentálen to isté no síce mám potvrdené z hcg tehu,ale nízke a špiním momentálne 😒 no ja som začala špiniť 12 deň po ET,ale nechcem ťa strašiť 😒

moni34
26. říj 2014

holky, měli jste někdo při estrofemu nějaké problémy? strašně mi padají vlasy, je mi blbě od žaludku a mám výtok, je to normální? 😒