Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

kacatka
27. lis 2014

a třeba těch Vánočních překvapení bude víc 🙂 Holky hlavně vy, které ještě nemáte mimi, tak to nevzdávat, určitě tam na Vás někde čeká 🙂

delfi75
27. lis 2014

@kacatka ráda bych vyhověla 😀 uvidíme. ...jak se máš?

kacatka
27. lis 2014

@delfi75 no já blbě, Honzík má opětovně angínu s vysokýma horečkama a to jsme se na začátku měsíce vrátili s febrliníma křečema ze špitálu. Já jen doufám, že budou klidný Vánoce a nečeká nás zase nějaké to překvapení v podobě virózy. Joooo s dětma je to těžký a bez dětí taky, tak si pak vyber 😀 Kdy tě čeká ultrazvuk?

delfi75
27. lis 2014

@kacatka ach jo :( jdu v pondělí,tak snad vše bude dobré. Jinak Estrimax mi nedělá dobře ...

ivka3901
27. lis 2014

@cermi77 dík moja za info no určite sa budem informovať pršd Ket štelcla a uvidím a počkám na výsledky z r.imunologie a hematologie a to som počula,že štelcl to dáva spolu s medrol a je to úspešné tehu potom. 🙂

ivka3901
27. lis 2014

@delfi75 ahá já som brala estrofem a v pohode narástla 🙂

ivka3901
27. lis 2014

@kacatka ahá tak jeden dochtor to odporúča a druhý zas nie,ale aj tak sa budem o tom informovať pred KET

sblanch
27. lis 2014

@sikulik ahojky, no s tím spaním je to o trochu lepší než v 1. trimestru, ale když jde malá spát tak chrním taky 🙂 Břicho roste, v angličtině si ze mě dělají legraci, že jsem tlustá 🙂 Jinak se cítím v pohodě, jen jsem jednou v pekárně ráno omdlela - byla jsem na lačno kvůli prášku a asi zafungoval i nízký tlak... Jsem ráda, že jsem celkev v pohodě, protože do Vánoc mám dost co dělat, kromě předvánočních příprav (ty jsem teda ještě nezačala...) se snažím šít vánoční dárky. A doufám, že mě druhátko umožní být v kondici co nejdýl.
A ty se cítíš? Vše ok? Co ogtt, už jsi byla? Já doufám až po svátcích, ale spíš dřív, tak snad nebude překvápko...

cermi77
28. lis 2014

@ivka3901 na všechno se zeptej 🙂, na imunu ani hematologii mi v podstatě nic nenašli, ale už jsme nevěděli co vyzkoušet aby tělo embryo přijalo, tak tohle snad klapne, držím Ti pěsti, všem tady, ať je konec tohohle a celý příští rok úspěšný a po čase se v RF zvednou statistiky 😵 !!!

@sblanch už 26tt ? letí to 🙂, moc gratuluji k dalšímu děvčátku na cestě 🙂

ivka3901
28. lis 2014

@cermi77 áno dakujem opýtam sa štelcla lepšie povedané mu napíšem email ako náhle budem mať výsledky v ruke 🙂 no to by som chcela zvednout štatistiky 🙂 velmi rada

soleilll
29. lis 2014

Chodíte prosím některá k Dr. Kozumplíkovi? Jak na vás působí? Je to profík? (Zdá se mi hrozně mladej. 🙂 )

delfi75
30. lis 2014

@soleilll ahoj, Dr. Kozumplík je velice příjemný,jemný a profík jako všichni. Není to přímo náš lékař,ale 3x jsme se potkali na UZ. Za mě doporučení .

78marcela
30. lis 2014

@soleilll za mě také. Určitě působí trochu mlade ale je příjemný, a rozhodně odborník jako všichni tam. Takže za mě palec nahoru.

soleilll
30. lis 2014

@delfi75 @78marcela Díky, to ráda slyším. Uvidíme, jak se mu bude dařit - je to už naše 3. štace. 🙂

delfi75
30. lis 2014

@soleilll měnili jste CAR?

soleilll
30. lis 2014

@delfi75 Jj, dokonce 2x. 1.a 2. IVF Repromeda (bez úspěchu) a 3. pokus Obilňák (úspěch). Letos 2x KET na Obilňáku, ale opět bez úspěchu, tak zkoušíme do třetice Reprofit. (V době prvních pokusů neměli smlouvu s mojí ZP.)

delfi75
30. lis 2014

@soleilll tak o repromedě jsem slyšela svoje....

soleilll
30. lis 2014

@delfi75 Podle mě jsou všechny CAR skoro stejné, jen každýmu páru sedne něco jinýho. Důležitý je mít k nim důvěru, bez toho to nejde.

delfi75
30. lis 2014

@soleilll a proč jste opustili obilňák, když se vám tam zadařilo? Chodím tam na mojžíšovku..

soleilll
30. lis 2014

@delfi75 Protože se tam letos nepodařily 2 KETy a zásoba zamraženců došla. Dost nemile mě překvapili i s tím, že embrya zmrazili po 3 a ne po 2 (teď se mrazí dokonce jen po1 ks), takže jsme měli jen 2 pokusy. Taky poslední konzultace poté, co ke KET ani nedošlo, protože všechny 3 embrya se po rozmražení rozpadly, proběhla v hrozným spěchu v sesterně, kdy u toho Dr. souběžně vyřizovala několik telefonátů, takže mi dokonce zapomněla dát závěrečnou zprávu. To se mi vůbec nelíbilo, i když v r. 2012 bylo všechno v pohodě a na péči ani přístup jsem si nemohla stěžovat. Moje důvěra po téhle zkušenosti poněkud ochabla a zkouším zase jinde. 🙂 Navíc nemám tolik času, že bych mohla hodinu čekat, než na mě přijde řada a ještě absolvovat rychlokonzultaci v hektickým tempu sotva za 10 minut, kdy mám pocit, že mě Dr. snad ani nevnímá. (A jak mi bylo řečeno, je to prý normální...)

78marcela
30. lis 2014

@soleilll nedělala na Obilnaku doktorka Pastorcakova, nevíš?
@delfi75 právě před hodinou dorazila ms. Mám to brát jako první den nebo až od zítra to počítat?

kacatka
30. lis 2014

@soleilll tak obilňák je tována na děti...Neboj, v reprofitu budeš jako v peřince a jistě budeš překvapena přístupem všech tam. Neříkám to jen proto, že se nám tam zadařilo a máme od dr. Koudelky a celého týmu chlapečka, ale i proto, že vím, co je obilňák zač - bohužel. Tak držím palečky ať to vyjde hned na první pokus 🙂

kacatka
30. lis 2014

@78marcela no upřímně, mě tedy Pastorčáková nějak nesedla. Ano byla na obilňáku, nesnižuji její profesní kvality, ale prostě spoustu věcí má dost zafixovaných z obilňáku, ale neříkám, že nám štěstí nepřinesla 🙂

soleilll
30. lis 2014

@78marcela Někde jsem četla, že pokud MS dorazí do 18. hod, počítá se začátek až následující den. Takže jsi to určitě stihla. 🙂 O Pastorčákové slyším poprvé. Ale hodně se to tam za ty 3 roky prostřídalo, hlavně ty mladé doktorky.
@kacatka Jako továrna na děti (nebo spíš sny o nich) mi přišla Repromeda, Obilňák mi vyhovoval. Nepotřebuju napucovanou recepci s koženými křesílky a pokud byl úspěch, ani mi nevadilo přecházet na jednotlivá vyšetření do jiných budov. Ale jak říkám - poslední zkušenost se mi moc nelíbila a i když jsem přesvědčená, že je to tým špičkových odborníků, změna prostředí je pro mě teď žádoucí. A navíc už tolik netlačím na pilu, jeden satánek je doma, takže ten šílenej stres víceméně odpadá. Už je to spíš jen o možnosti příjemnýho překvapení. Třeba to bude zrovna RF. 🙂

78marcela
30. lis 2014

@kacatka já s ní mám výbornou zkušenost, sice zpočátku jsem byla trochu vyjukana, přišla mi trochu tvrdší, řekla že u mě by doporučila transfer jednoho, já přitom měla dvě mražené a měla jsem hlavu jak balón jestli jedno nebo dvě jestli se podaří znovu zamrazít.. Ale u ní u jediné jsem otěhotněla ( tedy ještě u Vítouskove jsem měla pozitivní testy), ale tady teď to bylo opravdu tehu. Komunikace bez problémů, nemuzu proti nic říct. Ráda bych k ní šla teď znovu na transfer.

78marcela
30. lis 2014

@soleilll držím pěsti aby to tak bylo a měla jsi doma dva rarachy.
Mě to teď ještě pořád nedocházelo že už jdu znovu, pořád jsem to měla jako vzdálené, ale teď jak je ms, tak jsem se začala bláznive těšit. A to není dobré znamení. No uvidíme.

soleilll
30. lis 2014

@78marcela Když jsem se dívala na fotku, tak je mi Pastorčáková nějak povědomá, i podle té "tvrdosti", co tu popisujete. Možná, že jsem se s ní setkala, ale spíš při hospitalizaci než na CAR.
Těšit a věřit je určitě lepší než rezignovat. Ta dušička si k tobě určitě cestu najde!

78marcela
30. lis 2014

@soleilll nebyla že by byla jako nějaká drsná, spíš větší odstup. Na druhou stranu to chápu, že ma zkušenosti s nedonosenymi dětmi. Oceňují, že to řekla na rovinu, předtím mi vždy dali dvě bez řečí a až ona řekla, že u mě by dvojčata byly opravdu komplikace.

Těšit se je možná dobře, jenže u mě většinou když se těším a věřím, dopadne to blbě.

delfi75
30. lis 2014

@soleilll no, tak to teda chápu...znám FN Brno, ale z jiné budovy...asi všude stejné...tak snad se v RF hned zadaří!!!!

kacatka
30. lis 2014

@soleilll no já nemluvila o napucované recepci a kožených křesílkách 😀 , ale spíše o přístupu, pokaždé jiný lékař, až nemožné konzultace po mailu. Kamarádka tam pracovala a odešla do jiného centra, říkala, že hodně pacientek si tam stěžovalo. Ale zase znám někoho, kdo má odtam 2 děti, ale tam se všechno dělo přes dr. Crhu.