Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

delfi75
30. lis 2014

@78marcela tak to je ms dnes 1.den 🙂

78marcela
30. lis 2014

@delfi75 když ono to nějak přešlo. Odpoledne teda jo a teď nic, ztratila se.

delfi75
30. lis 2014

@78marcela také nemůžeš mít nic jednoduché ...

78marcela
30. lis 2014

@delfi75 to teda. Takovou jsem měla radost. A ona mě jen poskadlila a zmizela. Nevím co teď, jestli se vrátí nebo ne, nebo co to zase je za komplikaci.

soleilll
30. lis 2014

@delfi75 Možná to byl jen blbej den, ale beru to tak, že možnosti tam jsem už vyčerpala. Udělali, co mohli a jdeme dál. Uvidíme, jak to půjde, necháme tomu volnej průběh.
@kacatka Já mám satánka od Krajčovičové a trochu i od Vlašínové, Crha zkoušel ty KETy a nic... Pokaždé jiný lékař byl i v Repromědě, přišlo mi to pak už jako normální (ale ne ideální).
@78marcela Dej si panáka nebo svařák, ono se to prorazí, neboj.

78marcela
30. lis 2014

@soleilll víno jsem už zavedla, koukám trochu náznak vítězství odpoledne byl, teď tedy nic, takže přecházím na těžší zbraně a jdu na panáka.

delfi75
1. pro 2014

ahoj holky, tak místo KETu mě čeká hysteroskopie...jsem zvědavá, co si to moje tělo vymyslí příště....

78marcela
1. pro 2014

@delfi75 příště si vymyslí už double tehu. Po tom se krásně tehuli. I mě se povedlo pouze po tom, takže tobě taky a dvojite.

delfi75
1. pro 2014

@78marcela tak to beru!!!!!

78marcela
1. pro 2014

@delfi75 já už asi taky. Už beru všechno. I dvojčata🙂
jinak tedy slavím vítězství, v noci to začalo a teď se kroutím jak zizala, ms přišla v plné palbě. Dnes jsem volala do Rf, tak příští čtvrtek na utz a těsně před svátky asi taky čtvrtek KET, pokud půjde všechno dobře. Takže tě nakonec ještě předeženu, kdo by to byl řekl.

delfi75
1. pro 2014

@78marcela teda, jak jinak...mě snad předběhne i ta, která ani netuší, že půjde na iVF 😀 jinak super!!!

soleilll
1. pro 2014

@delfi75 Taky se mi zadařilo hned v dalším cyklu po hysteroskopii. Oni to všechno prohlídnou, vyčistí a "pohnojí" a pofrčí to jak po drátkách. 🙂
@78marcela Teda - 3. trimestr přes vedra o prázdninách - to ti teda nezávidím. 😉

delfi75
1. pro 2014

@soleilll už jsem ji kdysi podstoupila kvůli polypům...ale ještě se nevědělo, kde je problém...tak snad teď by to už mohlo vyjít, díky

78marcela
1. pro 2014

@delfi75 moje první návštěva v centru byla 2010, na mě nemáš🙂
@soleilll kdysi jsem řekla že nejlepší je otěhotnět v srpnu, porodit duben květen. Že to tak chci. Jenže příroda nějak nespolupracuje.Splnila pouze první část plánu, další ne. Tak ji dám šanci i v jiné měsíce, jestli si to nerozmyslí. Jinak je to tak, vedra nemám ráda normálně, ale co. Koupíme větráky, nějak to přežiju. Já se taky narodila v září. Hlavně ať už to je.

delfi75
1. pro 2014

@78marcela to teda nemám...jinak léto nebude nic moc, neboj 😀

delfi75
1. pro 2014

@78marcela tak to budeš testovat na štědrý den, co??? 😀

ivka3901
1. pro 2014

Ahojte baby kedy ste dostali nasledujúcu menzes po neúspešnom ET?

delfi75
1. pro 2014

@ivka3901 ahoj, já začala ms i přes léky asi 8. den po ET, další cyklus se dal skoro do normálu, tedy +-2 dny, nic tragického...

soleilll
1. pro 2014

@ivka3901 Měla jsem to podobně, jak píše @delfi75 - když se nezadařilo, 8. den po ET jsem to dostala. Ve stejný termín jsem krvácela, i když jsem otěhotněla, ale to bylo jen ten jeden den. Po KET jsem menzes dostala až po vysazení léků.

soleilll
1. pro 2014

@78marcela Dát nohy do lavoru se studenou vodou taky docela pomáhá - doufám, že si příští rok na tyhle "rady" s úsměvem vzpomeneš...

78marcela
1. pro 2014

@soleilll doufám že budu mít důvod na ně příští rok vzpomínat. Pokud jo, tak To bude paráda a budu vzpomínat s úsměvem a s vděkem.🙂

78marcela
1. pro 2014

@delfi75 jak se znám, tak asi jo, Štědrý den to jistí. To se prý stávají zázraky, tak třeba na mě taky jeden čeká 🙂

delfi75
2. pro 2014

@78marcela tak to bude krása na štědrý den 🙂

sikulik
2. pro 2014

@78marcela ahojky, tak vzhůru do dalšího, a tentokrát už úspěšného boje!!!
Jen tak pro pobavení k tomu, kdy je nejlepší otěhotnět a rodit 🙂, já jsem otěhotněla v červenci a rodila na konci dubna, a celou zimu jsem chodila nabalená, abych se nenachladla, (mám téměř chronické záněty močáků) a musím říct, že denně se vyslíkat a oblíkat do punčocháčů, legín, košilky, trička, svetru, bundy nebo kabátu a na nohy si několikrát za den (příchod a odchod do práce) obouvat a vyzouvat kozačky přes to břicho bylo pořádně namáhavé 🙂), a co teprve prohlídky a utz na gynekologii, kdy se máš jen tak vyslíct za plentou ve stoje, sem kolikrát myslela, že vypustím duši 🙂)))))))

sikulik
2. pro 2014

@delfi75 to mě mrzí, že nemůžeš rovnou na KET, ale zase po hysteroskopii (taky jsem prošla na mé dlouhé cestě za dětmi) bude ještě větší šance na uchycení a zahnízdění 😉

delfi75
2. pro 2014

@sikulik teď řeším spíše, aby to byl opravdu jen polyp...

ivka3901
2. pro 2014

@delfi75 dík no ja som po ET dostala na 16 den klasický menzes a odvtedy čakám už na další a už mi meškajú 5 dní ☹ no pti mojom nepravidelnom menzese možem čakať meškanie aj 2 týždne ☹

delfi75
2. pro 2014

@ivka3901 neboj, cyklus se upraví 😉

ivka3901
2. pro 2014

@delfi75 dakujem moja mám tento týžden nočnú tak chodím pomenej na koníka 😒

delfi75
2. pro 2014

@ivka3901 jééé, noční jsem neměla ráda nikdy...tak se drž!