Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

chiguita
25. pro 2014

VŠEM PŘEJI KRÁSNÉ SVÁTKY A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK .
Pro všechny mám jedno překvapení,po xxx letech se nám narodila v listopadu dcera Kateřina. 🙂

chiguita
25. pro 2014

@kacatka Gratuluji k dalšímu zázraku 🙂 a posílám pusinku Honzíkovi.

kacatka
25. pro 2014

@chiguita děkujeme a také posíláme pusinku Kačence 🙂

maikkynna
26. pro 2014

Ahoj holky, predne vsem hezke svatky.. pekny a hlavne uspesny rok 2015 😊.

Rada bych se zeptala, jak je to v reprofitu s placenim. Hradi se vse az po nebo uz pred? Zatim nevik kolik, ale od ledna zacinam stimulovat. Dekuki 😊

kacatka
26. pro 2014

@maikkynna ahoj, všechno jsem hradila po až po ET 🙂

78marcela
26. pro 2014

Dobré ráno, holky. Hlásím opožděný vánoční dárek- na dnešním testu je malý, světlý, i při různých natočeních asi z 20cm viditelný dušík🙂

cermi77
26. pro 2014

@78marcela 😵 😵 drzim vsechny pesti a nepoustim, ani nemluvim a tesim se na dalsiho reprofitacka/ky 🙂 !!!

78marcela
26. pro 2014

@cermi77 kéž by to už chtělo vyjít. Dvě čárky vidím už počtvrté, ale jednou už bych se mohla dočkat, že jo. A zase jsem plná naděje, z jednoho slabého ducha, člověk je asi tvor nepoučitelny, protože já zase věřím a doufám. Ale už nemám testy, tento byl poslední co jsem doma vyhrabala, dnes asi budou lékárny ještě zavřené, ach jo.

cermi77
26. pro 2014

@78marcela vyjde, minimalne pulka konika ti macka palce 🙂, vydrz, zitra bude otevreno, testuj obden, hruza to vydrzet, ze jo 😉, ale ty carky pak hezky vylezou, uzivej si to, tes se, ja mam takovou radost 😵 !!!

78marcela
26. pro 2014

@cermi77 obden testovat je pro mě úkol srovnatelný s výstupem na mount everest. Obojího jsem schopna asi tak stejně. Budu ráda když to zvládnu jen jednou denně. Protože v srpnu jsem testovala dvakrát i třikrát denně. Jsi moc hodná, kdybych tu neměla vás, holky z koně, asi bych to už dávno vzdala. Ale takhle..dodávate mi sílu a energií. Díky za vás. Já jsem teď tak šťastná, to je nádhera.

kacatka
26. pro 2014

@78marcela gratulace - to jsou ty vánoce a ty mrňata v bříšku to snad cítí 😵

78marcela
26. pro 2014

@kacatka asi začnu věřit na zázraky. A holky, my dnes máme i výročí, co jsme se seznámili, tak to je krásné, a já na to úplně zapomněla. Tak máme krásný dárek.

kacatka
26. pro 2014

@78marcela ano, ten nejkrásnější 😵

maikkynna
26. pro 2014

Holky ja se zblaznim ☹. 2.1 si mam vyzvednout injekce na stimulaci. Mela jsem podle vypoctu byt 2 Dc a zacit se stimulaci. Ta mrcha se rozhodla prijit uz dnes pres utrogestan. Nevim, jestli toho 2.1 normalne pro injekce jit nebo ne. Podle vseho se to o mesic posune. Jak to chodi, kdyz MS prijde jinak, nez bylo v planu?

soleilll
26. pro 2014

@maikkynna Asi bych na tvým místě volala nebo napsala e-mail, co máš dělat, jestli se tam můžeš stavit hned/zítra. Škoda čekat další měsíc, ne?

maikkynna
26. pro 2014

@soleilll Myslis, ze mi doktorka odepise ted o svatcich?

mirka000
26. pro 2014

Pokud chodite do Reprofitu, tak tam pracuji až od 5.1.

soleilll
26. pro 2014

@maikkynna Ještě sama nevím, jak přesně to tam funguje, ale mají nějaký ten mobil pro případ nouze, zkusila bych ho. 🙂

maikkynna
26. pro 2014

@mirka000 Ja jsem objednana na 2.1

maikkynna
26. pro 2014

@soleilll To je linka pro akutni pripady a tohle asi tak akutni neni. Nejspis to budu muset posunout ☹. Kazdopadne doktorce napisu e-mail.

78marcela
26. pro 2014

@mirka000 jedou i mezi svátky, akorát mají omezenější provoz, že nedělají třeba odběry atd ale utz normálně jede. Kamarádka je objednána na utz na 30.12 takže to vím určitě.
@maikkynna zítra je sobota, normální den, dopoledne možná budou normálně pracovat. Zavolala bych tam ráno a pokud tam budou, jela bych si hned pro léky.

kacatka
26. pro 2014

@78marcela a můj tip na pohlaví je chlapeček 🙂 Ti se prý zavrtávaj později. Já tentokráte měla pozitivní testy už od 4 dne po KET a pregnyl to nebyl a čekáme asi holčičku 🙂 U Honzíka to bylo opačně, pozitivní testy (úplně slabounké) až od 8 dne 🙂

78marcela
26. pro 2014

@kacatka klidně. Vždy jsem strašne chtěla holčičku ale teď už mi je to úplně jedno, klidně kluka. I minule když jsem byla tehu, jsem si byla jistá, že to bude kluk. Ale to už se teď nedozvím. A teď už mi je to také úplně jedno. Hlavně ať je to zdravé a vydrží ještě osm měsíců.

maikkynna
26. pro 2014

@78marcela Zavolam tam hned rano na tu nonstop linku.. Ja se vzdycky hrozne stresuju, kdyz mam nekoho otravovat o vikendu. Snad to zvedne nekdo prijemnej 😊 a nebudou mi tvrdit, ze to neni akutni, kdyz je tam psane pouze pro akutni pripady.

78marcela
26. pro 2014

@maikkynna tak zkus nejprve na běžnou linku. Pokud tam nebudou, zkus tu nonstop. A dej vědět, jak jsi dopadla. Držím pěsti.

maikkynna
26. pro 2014

@78marcela vedet dam. Dekuji

maikkynna
27. pro 2014

@78marcela dobre rano, do reprofitu jsem volala a zvedla to moc mila pani. Bude se to muset o mesic posunout. Ted tam nikdo neni, aby mi mohli predat leky.

78marcela
27. pro 2014

@maikkynna tak to je škoda. A volala jsi na tu nonstop linku nebo na normální?

maikkynna
27. pro 2014

@78marcela na nonstop linku, na normalnim cisle to nikdo nebral. Taky me to stve, ale neda se nic delat. Doufam, ze to rychle utece.

78marcela
28. pro 2014

@kacatka
@cermi77 tak dnešní test o ničem. A to se mi v noci teď zdálo, že si dělám test a už je krásný, tak jsem ho šla udělat, jako že je to znamení a je slabší než včera. Radovala jsem se moc dopředu. Navíc jsem asi něco chytla, v krku začíná bolet.. Asi je to pase.