Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ivka3901
3. led 2015

@soleilll dakujem pekne no uvidíme čo bude dalej a ako dopadne KET

emada
4. led 2015

Mám volný Puregon k dispozici, pokud by měl někdo zájem, tak se domluvíme, pište SZ.

moni34
5. led 2015

Ahoj holky, tak jdu zase na to, zítra mám ultrazvuk a pak KET, těším se a zároveň mám strach, že to zase nevyjde a budu zase na dně 😒 o penězích ani nemluvím, nás už IVFka stály asi 350tisíc, něco jsme našetřili, většinu spláceli a mimi nikde, no snad se zadaří KET...je smutné, že naše šance jsou tak omezené penězma, nevadí mi něco doplácet, ale statisícové částky by to teda být nemusely...
@78marcela moooc ti držím palečky, aby krásně mimi rostlo a konečně ti to vyšlo 😵

cermi77
5. led 2015

@moni34 hodně štěstí, moooc přeju, ať se zadaří 🙂 !!!

sikulik
5. led 2015

@moni34 držím pěsti, ať už vám to tentokrát vyjde!!!

sikulik
5. led 2015

@cermi77 ahojky, a tobě na zítra držím vše co mám, ať je vše v pořádku!!! 😉

cermi77
5. led 2015

@sikulik děkuji moc 🙂 !!!

ivka3901
5. led 2015

@moni34 jéj teším sa s tebou a ked máš 5 krásnych mrazáčikov daj si vkladať po 2 je tam väčšia šanca 🙂 já mám len 2 mrazáčikov tak uvidíme 😒 neskor ti napíšem do IP CMUK

lenka27
6. led 2015

@78marcela držím vše co mám 🙂

78marcela
6. led 2015

Ahoj holky, dneska ráno jsem si dělala Reprofit test, a vyšel mi velice slabě, ale hned současně jsem si dělala test dr.Max, kterými testuju běžně, a ten mám pořád pěkně silný. Dělali jste si taky tento test z RF? Jak vám vychází?
Byla jsem dnes u doktorky, spíše se zeptat na neschopenku, doktorka řekla, ano, bez diskuze být doma. Ale na utz samozřejmě nic neviděla. je ještě brzy, vzala krev, tak zítra budou výsledky, uvidím, jak to poroste, v pátek jsem měla hcg 230.

kacatka
6. led 2015

@78marcela Marci, reprofit test je 20 citlivost, ten já měla taky slabý. Tím se nezabývej. Zítra uvidíš jak HCG poroste. Držím palečky a dej pak vědět. A posílám pár těhu bacilků - tak tfuj tfuj 😵

lenka27
6. led 2015

@78marcela víc holek ho mělo slabý co si pamatuji

78marcela
6. led 2015

@kacatka
@lenka27
tak snad to bude dobrý...už trochu začínám plašit.

sikulik
6. led 2015

@78marcela ahojky, můžeš být naprosto klidná, já tenkrát se synem jsem napřed dělala klasický desítkový a slabá čárka tam byla a za dva dny, kdy jsem měla ofiko testovat testem z RF a tam nebyla čárka žádná. Obrečela jsem to a hrozně se trápila, že to zase nevyšlo, a další den jsem šla koupit dražší a tam zase čárka byla. Tak jsem z toho byla jelen. Tenkrát jsem měla houby přehled jaké testy existují a že jsou nějaké citlivosti 🙂)

cermi77
6. led 2015

Ahoj holky, vsechny zdravim a dovolim si pridat nase prditko, holcicka, zdrava jako repa 🙂.

sblanch
6. led 2015

@78marcela ahojky, já si test z RF dělala večer a vyšel mě taky slabě, další den ráno jsem šla na krev a hcg jsem měla zatraceně vysoké 🙂 Držím moc pěsti, ať hcg pěkně od pátku poporostlo 🙂 A tu neschopenku schvaluju, doma se něčím určitě zaměstnáš a hlavně budeš trochu chráněná před bacily, co všude lítají...

sblanch
6. led 2015

@cermi77 gratuluju k zdravé holčičce, krásná fotečka 🙂 Byla jsi na nt?

sblanch
6. led 2015

Jinak naše zlatíčko má cca 1,5 kg a já břicho jako sud. Už jsem přes den docela unavená, naštěstí naše prvorozené zlatíčko spinká po obědě 3 hodiny, tak se to dá 🙂 Ale po porodu ten šrumec vidět nechci... Včera a dnes jsme se s dcerkou dívaly na její videa jako mimča a sice je to krásné, ale větší děti mě berou víc 🙂

cermi77
6. led 2015

@sblanch dekuji, moc doufam, ze tentokrat uz se nic nepokazi, ano, dnes jsme byli na Veveri, kdyz jsme odchazeli, muselo to bouchat, spadnul nam kamen ze srdce 🙂.

sblanch
6. led 2015

@cermi77 jojo, to znám, taky se nám vždycky uleví, když je kontrola v pořádku za námi 🙂 Budu držet pěsti, ať v červenci máte krásný dáreček 🙂

78marcela
7. led 2015

@cermi77 krasna fotka. Gratuluji k holčičce🙂
@sblanch dnes kolem deváté mám volat. Doufám že je hcg vysoké jak má byt. Věřím že to tentokrát dopadne dobře.

kacatka
7. led 2015

@cermi77 Gratulace veliká! Tak to čekáme asi obě holčičku 🙂 To je tak krásné 🙂

cermi77
7. led 2015

@sblanch
@kacatka holky, děkuji, obě se držte, ať všechno probíhá jak má. No máme doma radost, jen dcerka nepřipouští sestru, ona chystá všechno bratrovi 😅, s ní bude ještě legrace, třídila si malé věci a říká, jo, tohle bratr unosí, tohle dáme sousedům pro holku, akorát mu mamko musíme koupit slipy 😀.

@78marcela Marci, děkuji, prosím Tě ať je dnešní výsledek hooodě pozitivní a HCG vysoké, já Ti to tak strašně přeju, myslela jsem, že po tom opakovaném odběru jsi už klidnější, je mi líto, že to musíš mít tak napínavé 😨, já doufám, že příští týden na kontrole Tě miminko mile překvapí a vykoukne 🙂.

78marcela
7. led 2015

Holky takže shrnutí:
11.den- hcg 30,6
15.den- hcg 230,6
19.den -hcg 1017
Myslíte že se můžu začít pomalu radovat? Zpočátku jsem byla klidná a teď začínám byt nervózní.

cermi77
7. led 2015

@78marcela ty jo uff, paráda, příští týden bude blikat srdíčko 😉 Pevné nervy přeju, ale po tomhle všem je budeš mít ze železa 😉

maikkynna
7. led 2015

@78marcela Myslím, že určitě ano 🙂

simkar
7. led 2015

@78marcela Ahoj Marci, to vypadá nadějně, já měla RF test taky dost slabý a ostatní vždycky horší ráno než odpoledne. 15. den 1500 jednotek, takže dost podobně. Myslím, že to konečně vyšlo 😀
@cermi77
@kacatka Holky, já jsem tak ráda, že vypadá všechno v pořádku!!!

@sblanch jak se vede? Já už mám taky strašný pupek, zadýchávám se, křeče v lýtkách.... dávám malému tak 7 týdnů a začnu ho vypuzovat 🙂

sikulik
7. led 2015

@cermi77 to je ale krásná fotečka, mám velikou radost, že je vše v pořádku!!! 😉 Gratuluju k holčičce 🙂. No, velká ségra se asi bude divit, až zjistí, že mimi nemá pindíka 😀 , ale bude ráda, že má parťačku na hraní 😉

sikulik
7. led 2015

@78marcela super výsledek!!! Hcg roste ukázkově, tak nervozitu vytěsni a začni se aspoň trochu radovat, já vím, když si toho člověk projde tolik, tak má strach radovat se, aby se to všechno zase nepohnojilo, ale ty si to prostě už konečně zasloužíš!!! 😉

sikulik
7. led 2015

Holky mám obrovskou radost, že se vám tu teď tak krásně daří, jste motivací pro všechny, které na to své štěstí ještě čekají, aby to nevzdávaly a bojovaly dokud se nezadaří 🙂