Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

ivka3901
26. bře 2015

Ahojte tak už druhý den stimulujem na KET 🙂 3.4 idem na ultrazvuk do Brna a budem a10 DC tak som zvedavá akú budem mať sliznicu beriem estrofem 3x1 bojím sa,že budem mať nízku kedže mi menzes meškal 5 dní ☹

78marcela
27. bře 2015

@sikulik souhlasím,pokud je ještě šance, tak to nesmíme vzdát. 15.pokus bych teda asi taky nedala, myslím že vím koho myslíš, ta má tedy můj hluboký obdiv., já si řekla, že sedmým pokusem končíme. Naštěstí to vypadá že se povedl ten šestý. A jsem moc ráda že jsem to nevzdala, i když to bylo psychicky taky někdy náročný, obzvlášť kolem revize po 5.pokusu. Ale teď už to vypadá snad dobře, začínáme 5.měsíc, a ta naše malá divoska včera na kontrole předváděla jeden kotoul za druhým. Měla hodinu gymnastiky. Už se nedivím, že pořád zvracím, když mi tam dělá takový psí kusy.🙂 . A už měří 16cm, váží 150g.
Tak snad to všechno dopadne dobře už a opravdu se dočkáme.
Takže holky nevzdávat. Jen ta co to vzdá, tak se nedočká.

maikkynna
27. bře 2015

@delfi75
@delfi75
@soleilll Děkuj za odpovědi holky. Přijde mi toho uvnitř strašně moc, ale když si s tím poradí, tak to asi takový problém nebude. Ráno v 6 zavedu a o pul +é jdu na to 🙂

bbibianca
27. bře 2015

Omlouvam se, melo to byt do jine diskuse

pjja
27. bře 2015

Ahoj Holky,
chtěla jsem se zeptat, vy z vás, kdo jste v RF měly cyklus s darovanými vajíčky, můžete mi prosím napsat i do soukromé zprávy , jak vše probíhalo, kdy vám doporučili DV, co jste se dozvěděly o dárkyni, kdy vám blokovali a sladili cyklus atd. Budu moc ráda za jakoukoli informaci. Děkuji.

soleilll
27. bře 2015

@ivka3901 Můžeš přidat pití kontryhelového čaje, ten růst sliznice podporuje a taky upravuje cyklus.

moni34
27. bře 2015

@maikkynna ahojky, taky jsem zavedla ráno a pak frčela 😉
@78marcela tak to je jasný, že pořád zvracíš, s takovou malou gymnastkou 😀 super, že kontrola byla v pořádku,ty míry jsou krááásný 😉 už se nemůžu dočkat té pondělní kontroly, uvidím bublinku skoro po měsíci 🙂
@ivka3901 Ivi, moc moc držím palečky, ať to probíhá dobře a nestresuj se 😉
@pjja napsala jsem ti do IP 😉

delfi75
27. bře 2015

Ahoj, tak i krev negativní. ...všem hooooodně štěstí! !!!!

knedlicek86
27. bře 2015

@delfi75 Delfi, to mě mrzí ☹ Já už mám taky po odběru a čekám... Myslím, že na tom budu stejně.... V té diskuzi se už ztrácím, kolikáté to bylo ivf?

delfi75
27. bře 2015

@knedlicek86 to ne...co test???u mě 3. IVF, poslední...

knedlicek86
27. bře 2015

@delfi75 Test jsem ráno nedělala, nechtěla jsem se stresovat ještě víc. Raději jsem to v sobě tiše uzavřela. Musel by se stát zázrak... A ty už máš nějaké děti? Myslím, že pokud si v 1. a 2. ivf necháš zavést jen jedno embryjo, máš nárok na 4. pokus. Pokud jsem to pochopila správně...

delfi75
27. bře 2015

@knedlicek86 nechali jsme vždy po 2, už bych 4. pokus stejně vzhledem k věku nestihla....a bohužel děti nemáme ☹

cermi77
27. bře 2015

@delfi75 to mě mrzí, zkusíš štěstí příští měsíc s mrazáčkama ?

delfi75
27. bře 2015

@cermi77 nechám je asi u ledu....

knedlicek86
27. bře 2015

@delfi75 Aha... Delfi, nezoufej.... Šanci máš ještě s mrazáčky... Až to psychicky vstřebáš, víš, že tam na tebe budou čekat...

moni34
27. bře 2015

@delfi75 je mi to mooc líto, ale nevzdávej se! jsem stejný ročník, taky jsme zkusili 4. pokus a vyšel...přeji ti hodně sil a štěstí do budoucna...

knedlicek86
27. bře 2015

@delfi75 Právě mi volali výsledek a bohužel také negativní ☹

delfi75
27. bře 2015

@knedlicek86 to není možné ☹ , je mi to líto....

delfi75
27. bře 2015

@moni34 díky, ono se asi jinak bojuje už s dítětem doma...

knedlicek86
27. bře 2015

@delfi75 Co se dá dělat ☹ Aspoň vím, na čem jsem a můžu se dát přes víkend trochu psychicky dohromady... Delfi, ještě máme obě šanci. Já budu šťastná aspoň za jedno miminko... V podnělí jdu na konzultaci do CAR. Ale taky potřebuju trochu pauzu, než se srovnám... V srdíčku to bolí o to víc, když vím, že se zadařilo, ale bobek to vzdal ☹

delfi75
27. bře 2015

@knedlicek86 moc se drž...

moni34
27. bře 2015

@knedlicek86 je mi to fakt líto ☹
@delfi75 těžko se to vysvětluje, ale bojovala jsem stejně, jako kdybych žádné dítě neměla, navíc bylo jen moje, z prvního manželství, také těžce vybojované, ono je to vždycky těžké...jen bych vám oběma moc přála, aby vám to jednou vyšlo...

knedlicek86
27. bře 2015

@moni34 Moni děkuju...

delfi75
27. bře 2015

@moni34 🙂 děkujeme...

sikulik
27. bře 2015

@delfi75 ahojky, je mi to líto, teď to hoď chviličku za hlavu, dej si pořádnej relax, ale ty mražáčky tam nechat nesmíš!!! 😉 Čekají na svoji maminku, tak žádný u ledu, jen na chvíli 🙂 . Drž se!!!

sikulik
27. bře 2015

@78marcela no to je nádhera, to už je ale velká ženská 😀 !

cermi77
27. bře 2015

@78marcela ty jo, to tak krásně utíká, za chvíli rodíme 😉

@delfi75
@knedlicek86 nevzdávejte se holky, jestli máte mrazáčky, zkuste pro ně chodit třeba co měsíc, nám se moje umanutost a víra, že se smůla zlomí vyplatila... Držím pěsti, ať v sobě najdete odhodlání a hodně pozitivní energie a ta příští návštěva CAR je ta poslední a úspěšná 🙂 !!!

knedlicek86
27. bře 2015

@cermi77 Tentokrát jsem mrazáčky neměla, ale příště to s doktorem vyladíme a bude líp 🙂

78marcela
27. bře 2015

@cermi77 to je krasne receno. Taky toho mas dost za sebou. Ale tim vic jde videt, ze kdo to nevzda, tak se docka a vyhraje 🙂

delfi75
27. bře 2015

@sikulik děkuji...