Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

rebeca_1
30. črc 2010

Ahojte,
@hanulinecka to zavrtanie bubliniek je este pre mna tak strasne daleko. Ale dakujem, kiezby som sa k ET vobec dostala. Musim este zabojovat ))))

@vykyi waw! Blahozelam tehulka nasa! No opatruj sa teraz a papaj vitaminky! Moc ti drzim palce!
Kto ti robil ET?
Ja mam zajtra rano posledny bravelle, orgalutran a vecer o 20 hod. pregnyl.

Ozaj baby, technicka otazka....
Pregnyl do zadecku ci do bjuska? Na Slovensku som vzdy pichala do zadku, teraz si ho tusim supnem do bjuska. )))))

andinka22
30. črc 2010

Rebeca Pregnyl do bříška.
Držím pěstičky. 🙂

andinka22
30. črc 2010

Jinak také jezdím do Rep. do Brna asi 2 roky, předtím jsem jezdila do Repromedy.
Mám za sebou:
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)

rebeca_1
30. črc 2010

@andinka22 dakujem, tak pojde do bruska ))))

rebeca_1
30. črc 2010

@andinka22 panecku, mas toho ozaj vela za sebou. Teraz si v akom stadiu?

andinka22
30. črc 2010

Rebeko ahojky,
poslala jsem ti IP. 🙂

hanulinecka
30. črc 2010

kráásný večer 😵

hanulinecka
30. črc 2010

@rebeca_1 jj do bříška,ale adi už ti odpověděla...

@andinka22 šmíruju vás vedle a je mě to líto budu moc a moc držet pěstičky,aby jste našly nějaké řešení moc na vás myslíme 😵 😵 😵

andinka22
30. črc 2010

Hanulinecko já taky šmíruji tady u Vás, já jezdím jen do Brna, ale na OPU se mnou několikrát byly kočenky od Olomouce, tak si píšu i tam, tady se člověk aspoň může vypovídat. Ale jinak mám super kámošku, která se mě moc snaží pomoci. Četla jsem i jak jsi dopadla ty, tak to je mi také moc líto, ale věřím, že další pokus určitě vyjde. Jinak Hanulinko moc děkuji i já všem moc držím pěstičky, také moc věříme, že to jednou vyjde. Určitě se jen tak nevzdám.
🙂

hanulinecka
30. črc 2010

@andinka22 děkuji moc chjoo někdo má tu cestu trnitější,ale jak už někdo psal my ženský jsme ták silné a dokážeme se vždycky zvednout a jít dál za svým cílem

jak už jsem jednou psala mám dítě a často se myslí,že to mám jednodušší i to tady myslím někdo někdy psal,ale i pro mě to stresující stejně,protože ta touha po druhém dítěti je obrovská a hlavně když vím jaké to je být těhotná a mít miminko o to je to pro mě těžší,ale jak říkám kdybych to šlo a já už neměla nikdy dítko a doškaly jste se vy ostatní klidně to oželím 😵 😵 protože to opravdu všem moc a moc přeju

já když otěhotněla vubec jsem si neuvědomovala jaké mám štěstí,že se na to povedlo na druhý pokus ted si toho moc vážím ☹ když čtu co jste vy všichni tady už podstoupily,ale určitě se to brzo zlomí a všichni krásně budete těhulkovat 😵 😵 😵 😵

hanulinecka
30. črc 2010

@andinka22 a prosímtě proč si odešla z repromedy????a navrhli vám ted něco dál.... 😵

vykyi
31. črc 2010

rebeca_1 určitě do bříška si píchni pregnyl, bolí to jak blázen, ale je to asi účinější. hanulinecka určitě to výjde příště, moc ti to přeju i Marečkovy ať má sourozence. V pondělí budu volat jak se vyvíjí další embryjka a pak je necháme zamrazit jestli budou kvalitní. Trošku mě pobolívá v podbříšku dougám, že to není nic vážnýho. Musím eto zvládnout holky, musíme bojovat. 🙂 😉

rebeca_1
31. črc 2010

Ahojte babulky,

tak ja som Vam sem vcera vecer napisala a v momente som zaspala aj s laptopom v posteli. Teraz si zase idem kupit nieco pekne na seba, urobit si trosku radost. ))))
Tak Vam napisem neskor.....

Citim tu ale nejaky smutok, chcelo by to trosku viac
pozitivneho myslenia 😵 myslenia 😵 myslenia 😵 myslenia 😵 myslenia 😵 myslenia 😵 myslenia 😵 myslenia 😵 😵 😵

andinka22
31. črc 2010

Hezké ránko holky,

rebeca_1 poslala jsem ti IP. No tak hezky nakup, pak nám napiš jak jsi pokoupila.

hanulinecka tobě jsem taky poslala IP.

Holky všem snažilkám držím pěstičky, ať to brzy vyjde. 🙂
Hezký den. 🙂

vykyi
31. črc 2010

rebeca_1 kup si něco pěknýho na sebe, udělěj si pěkný den, co den víkend nabíj se energií před bojem. Ty jses ptala kdo my zaváděl, paní doktorka Vitoušková, je moc hodná, 2 embrijka nedoporučila, protože jsem drobná a tělo by to nezvládlo. Radí mi to ne z hlediska lékaře, ale jako ženy, chodí nebo chodila k porodům a ví jak to je s dvojčátky.Holky myslím si, že jsme v dobrých rukou. Dala mi i fotečku ultrazvuku pro přítele, mimiško(embryjko) tam zářilo jako hvězdička.

rebeca_1
31. črc 2010

Ahojte babulky,

tak ja uz som aj domka a mam nakupene. )))))

@andinka22 precitala som si tvoj osud a mam na chrbate zimomriavky.... Nerada citam taketo slova. Si jeden velky bojovnik! Moc ta obdivujem. Si silna a statocna zena!
Tie slova od Mudr. som si vzala k srdcu aj ja.

@vykyi dakujem, uz je nakupene. Uz som sa dobila energiou. )))))
Jasne, Vitouskova je zlata. A aj velky odbornik.
Paci sa mi, ze ti poradila aj ohladom trensferu. To u nas na Slovensku supuju do bruska po 2 embryjka, pomaly nedavaju ani na vyber. Nieto este riesit vahu, ci je zena chuda alebo trosku silnejsia.
Prekvapila si ma tym a velmi sa mi to paci....

andinka22
31. črc 2010

Rebeko děkuji,
myslím, že tady jsme statečné všechny. Tak to jsem ráda, že ta slova pomůžou i někomu jinému.
Moc držím pěstičky. Co sis hezkého koupila.
Já teď dovařila. 🙂

rebeca_1
31. črc 2010

@andinka22 kupila som si nejake topiky, dvoje topanky /stekliky/ a to je asi tak vsetko. Staci.
V pondelok po OPU si idem kupit kabelku. Kupila som si aj po prvej konzultacii a teraz chcem este jednu.
Uvidim ako budem vladat ale ked budem fit po OPU tak urcite sa zastavime v Olympii.

Ja dnes nebudem varit ale navecer by sme chceli trosku pogrilovat.
Co dobre si varila? Ja nie som az taka velka kucharka, varim tak 2-3 krat do tyzdna.
Ale ked bude miminko polepsim sa, slubujem. Dokonca som slubila manzelovi, ze ked otehotniem tak sa naucim varit slepaciu polievku )))))

andinka22
31. črc 2010

rebeca_1 tak to je fajn, že jsi pokoupila. Já byla na nákupech v Brně ve Vaňkovce minulý týden se švýcou, tak jsem taky pokoupila a zároveň si vybrala něco k narozkám. Chtěla jsem prstýnek z oceli a měli 50% slevy, takže byl ze 700,- slevněn na 350,-Kč, tak aspoň švýca za mě tolik nemusela utratit.
Na kabelky jsem taky ujetá.
Já pokoupit jedu jen občas, protože máme e-shop s oblečením, takže když se mi něco líbí, tak si to seženu i pro sebe.
Vařila jsem paprikové lusky s rajskou omáčkou.
No tak to musí vyjít, manžel bude mít radost jak s miminka, tak z polévky 😉

andinka22
31. črc 2010

@rebeca_1 tak si užij grilování, taky bych si dala něco na grilu. Jdu za psíkem, ještě nám před měsíce umřej pejsek, tak jsme pořídili nového, aby nám nebylo smutno, tak máme zatím aspoň psí miminko.
Pošlu foto. 🙂

rebeca_1
31. črc 2010

@andinka22 narodky? Tak vsetko - vsetucko najlepsie! Tak to treba darcek, to sa oslavenec velmi potesi....
Aj ja. Kabelky a stekliky, to je moje. ))))) S manzelom sme sa smiali, ze kolko bude v pondelok vajicok, tolko kabeliek dostanem )))))
Budeme ale dakovat Bohu za jedno kvalitne embryjko a potom moze byt aj jeden luxusny kusok z Olympie )))))
Da sa ten e-shop aj pozriet? Mrkla by som si ponuku...
Krasny je ten psik. To je labrador? Aj moj manzel chce takeho ale este musime chvilu pockat. Nemame ploty okolo domceka. Ale mozno v zime alebo mozno stihneme aj na jesen.....

andinka22
31. črc 2010

@rebeca_1 děkuji, měla jsem ještě ke všemu kulaté narozky. JJ, dárek vždy potěší. Podpatky mám taky ráda, ale ne moc vysoké, to bych se v nich přizabila. 😀
Určitě bude vajuško a bude jich víc neboj. A potom bude i super kabelka.
JJ, labrador, měli jsme předtím zlatého, tak aby nám ho nepřipomínal, tak jsme udělali změnu a koupili hnědáčka, je to zlatíčko, ale i darebák, zkrátka hravé štěně.
JJ, stránky najdeš a možná je i znáš, zasíláme běžně i na Slovensko.
www.super-obleceni.cz

andinka22
31. črc 2010

@rebeca_1 dnes a zítra budu přidávat nové zboží - šaty, topy atd.... 🙂

vykyi
31. črc 2010

andinka22 taky přeji vše nej k narozeninám ať Vám to s partnerem výjde. Já neumím nakupovat, vždy jdu se záměrem, že si něco koupím, ale nakonec pro sebe nic, ale pro přítele ano. Dělá mi to radost, když má někdo druhý radost.Taky mrknu na e-shop
Já dnes vařila zeleninovou polívku, brambory pangase na zelenině. Holky taky Vás po zavedení mimiska pobolívá podříšku? Začínám s bát 😢 . Moc si přeju, aby bojovníček vydržel, tak by jsem aspoň přítel rozhoupal a stěhovali by jsme se na domeček.
rebeca_1 to máš hodnýho manžela.Užíjte si grilování já si du zase lehnout.

rebeca_1
31. črc 2010

@andinka22 tipujem 30 ))))) Este raz blahozelam!
Mrknem na tu stranku. Rada pozeram oblecko a doplnky.
@vykyi neboj! Pobolievanie moze byt. Zeby zahniezdovanie? ))))) Bojovnicek urcite zabojuje!!!!!
Jej, caka sa na miminko v brusku a bude velke stahovanie? No parada! Aj ja byvam v dome a nemenila by som ani za svet!!!! Nebolo zle v byte ale dom je dom.....
Skus byt pokojna a mysli pozitivne!!!!

rebeca_1
31. črc 2010

Ja som sa prave vratila z pedikury a supla som si do bruska pregnyl )))))

vykyi
1. srp 2010

rebeca_1 děkuji uklidnila jsi mě. Bydlím zatím u rodiču, on taky (u maminky je mu dobře) na oběd a na noc jezdí k nám.Máme celý patro pro sebe, kuchyň,obyvák,ložnici. Takovej základ. Na domečku je to nachystaný jen chybí televize.
Pichala jsis ho sama? Já na pregnyl zašla za sestřičku zdrav. je to nejhnusnější injekce co jsem kdy dostala, ale za to to stojí. Vás ještě čeká dovolená, jestli si dobře pamatuju, kam vyrážíte? My jsme byly v Turecku a byly jsme zklamaní, za tolik peněz jsme čekali víc. Zlatý Řecko, tam jsme si netroufli kvůli stávkám.

rebeca_1
1. srp 2010

Krasne dobre rano,
vyzera ze budeme mat pekny slnecny dnik.....

@vykyi ked je domcek takto super pripraveny, preco tam nechces ist uz teraz? Ja by som isla hned. Nechali ste si postavit novy domcek? Alebo sami ste si stavali?
Hej, pregnyl som si sama pichla, resp. manzel. Mna skor stipal ten orgulatran ci ako sa to vola. Po nom mi zostala aj modrinka v brusku. Ale pregnyl v pohode.
Ja som behala pri prvych troch IVF vzdy na pohotovost ale teraz mi v Reprofite povedali, ze to urcite zvladneme aj sami doma. Tak sme sa do toho pustili.
Sledujem si Cyprus, Djerbu, Ibizu, Kapverdy a tak.... Neviem kam nas este vietor zaveje. Uvidime este aj ako sa k dovolenke vyjadria doktori v Reprofite. Ja by som totis chcela odletiet hned po ET /tak po dvoch dnoch/ buduci mesiac. Nechcem si namyslat, ze teraz nam soft nevide ale tym, ze je len taky skusobny......
No uvidime, mozno nas po ET nepustia k moru.
Som prekvapena ze si bola z Turecka sklamana. Mne sa v Turecku velmi pacilo, boli sme v Antalyi/Lare. Rezort bol kvalitny a prekrasny. V Grecku som ja este nebola, ani manzel ale on tam zrovna tento rok tiez nechce ist. Asi sa mi nepodari ani ten Cyprus, kedze polovica je ich. )))))

andinka22
1. srp 2010

Hezké ránko holky,
u nás to také vypadá, že bude krásný sluníčkový den.
@rebeca_1 ten věk jsi trefila. Děkuji za přání. To jsem teda zvědavá, kam nakonec pojedete. 😉
@vykyi a proč nebydlíte na domečku, když ho máte už připravený. Jak píše Rebeca, já bych tam šla okamžitě. 🙂
Holky tak tu dovololenou Vám fakt závidím, my letos nikde nejedeme, kupovali jsme psíka a teď máme objednanou kuchyň, tak dovču si letos musíme odpustit. Ale na novou kuchyň se moc těším.
Užijte si krásnou neděli.

vykyi
1. srp 2010

holky já bych se stěhovala hned, ale přítel se pořád nemože rozhodnout pro televizu a bez televize on nebude, dokáže u ní spat až do doby než jde do práce. Je ve znamení střelce tak mu říkaám váhavý střelec, chcem 140 minimáně LED, a prý třeba ještě spadne cena. Snad ho miminko donutí. My jsme byli v Kamelia Word je to velký objekt je tam ubytováno tak 3000 lidí, jenže nás první den ubytovali místo 5hvězd do 2hvězd. Bylo to děsný plesnivý stropi, dveře od koupelny nešli zavřít, vlasy v umyvadle před pokojem špinavý ručníky rolky s toaletním papírem(naštěstí čistý). Hned jsme volaly delegátovi, ten hned věděl o co jde, stěhovali jsme se až druhý den o 13.30. ten první den to úplně skazil.
Neměli jsme chuť ani na výlety, první dojem je dost důležitý. Slíbyli nám 2 večeře v Turecké a Rybí restauraci, na osobu láhev vína, mísu ovoce na pokoj, masáže.Dostali jsme jen ty večeře, ty jsme nevyužili, mám bezlepkovou dietu, tak že kde co nemůžu, skoro švagrová taky měla strach kvůli děckám a taky jsme radši vypsali reklamační protokol. Na Kypru jsme byli mě se tam moc nelíbylo Jsou tam děsný horka a sucho, co není zavlažený tak je suchý. Ibiza mě tak láká, ale my jezdíme s přítelovou sestrou a ta má dvě děti tak spíš se podřizujeme jim. Chtěli by jsme jet někdy do Dominikány je to můj sen, ale miminko je větší sen. andinka 22 taky se těším až budu vařit v nové kuchyni.