Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

handous1
22. únor 2016

@78marcela no teda to je super !!! Díky teď jsem opravdu klidnější a bude se mi lepší spinkat !

78marcela
22. únor 2016

@handous1 jojo, ja to tehdy obrecela, ze to nevyslo..ale za dva dny byl test silnejsi a byla nadeje..a vysledek ted vedle me chrupka v postylce🙂

cermi77
22. únor 2016

@drndapetka jé, gratuluji moc !!! 🙂

soleilll
23. únor 2016

@handous1 Jen si nemysli - nervy to jsou pořád! 🙂 Jen se už neřeší dvě čárky a hCG, ale tvrdnutí břicha, cukrovka, únava, bolesti všeho možnýho, ... 😀 No však uvidíš sama.

sanelice
23. únor 2016

Ahojky! 😀 byla bych moc rada,pokud by jste mi nějaka z vas pomohla v rozhodovani...náš boj o miminko trva 4 roky,mám za sebou 2IVF a 4 KETy,vždy s jedničkovejma EM,byla i mezi tim HB...celkem přeneseno 10EM,spermio super,vše bez komplikaci a duvod neplodnosti nezjištěna,tak že problem je v implantaci EM.Sice jsem ve svem CAR spokojena,ale přrmyšlim,že bych přešla,protože si semnou vlastně nevi rady a říkala jsem si že třeba jinde mají jine postupy.Rozhodovani bylo mezi Reprofitem a Heliosem.Po přečteni teto diskuze se mi libi Reprofit,mam dojem že se snazi parum pomoci a neni to jen fabrika na prachy jak jsem pochopila o Heliosu.A chtěla jsem se zeptat,jestli Reprofitu hradi PGD pojišťovna?Děkuju a všem snažilkam drzím pěsti! 🙂

moni34
23. únor 2016

@handous1 gratuluji, to je tak skvělá zpráva 🙂 🙂 🙂 držím moc palce, ať se hcg zvyšuje a všechno je tak jak má být a buď v klidu, já měla naposledy hcg tak nějak podobně 😉

handous1
23. únor 2016

@soleilll to já vím že jsou to nervy. Jak jsem si včera říkala že budu klidnější a dobře se vyspinkam žádná klidná noc to nebyla.... Když jsem čekala syna nic jsem neřešila a teď se strachuji a to jsem úplně na zacatku....

handous1
23. únor 2016

@moni34 děkuji , na kontrolu mám jít až příští týden tak se uvidí. V klidu nejsem ale snažím se....
Teď nevím jak to vyřešit v práci říkat to ještě nechci je to moc brzy ale přece jen lehkou práci nemám tak to v pondělí prokunzultuji s doktorem.

rezni
23. únor 2016

@sanelice ahoj PGD Reprofit hradí...prosím Helios NE

77hanivi
23. únor 2016

@sanelice Ahojky,nás IVF čeká o prázdninách a PGD mě bude hradit pojištovna. Za mě jednoznačně Reprofit. Prošla jsem už tři centra a Reprofit je nejlepší 🙂

sanelice
24. únor 2016

@rezni @77hanivi
Děkuju za odpoveď 🙂 Ja prošla 2 centra ale v Č.B. tak hledam top CAR v ČR,nejdřiv jsem myslela Pronatal v Praze,ale po brouzdani po forech Reprofit je vítěz.
@77hanivi Moc drzim palce ať to vyjde 🙂 A z tve zkušenosti,dělali v Reprofitu jina vyšetřeni než jinde,nebo maji jiny postup...?

kinos
24. únor 2016

Holky taky přemýšlím že rozšířím vaše řady 😉. Bude to naše třetí IVF. Z prvního máme krásného chlapečka. Na druhém se nepodařilo ani jedno embryjko, tak zkusíme ještě jednou v novém CAR.

77hanivi
24. únor 2016

@sanelice Ahojky,Ted to bude nase 6 IVF a v Reprofitu druhé. Loni se nám zadařilo ale embryjko se přestalo vyvýjet tak jsem musela na revizi. Je to první CAR kde se začalo řešit proč tomu tak je a poslali mě na různá vyšetření kde jsem ještě nebyla. A hlavně cena je o polovinu nižší než tam kde jsem byla před tím. Ale taky přístup sestřiček a doktorů je lidský. Taky ti držím palečky at už se rozhodneš pro jakékoliv CAR 🙂 😉

sanelice
24. únor 2016

@77hanivi Fíha,6 IVF?Tak to je masakr!A když se konečně povede,tak to skončí revizí,to je hrozny ☹ Tak snad rok2016 bude pro vas šťastnější 🙂 😀
Právě mi jde o to,že maji třeba jine zkušenosti než v CAR kam teď chodim...Tam mi vlastně tvrdí,že už nejsou žádná vyšetřeni,ktera by ukázala,kde je problem.Když jsem se zmínila o imunologii kterou ještě nemam vyšetřenou,Dr.mi ji rozmlouval že to nema cenu a že ani nemají vysledky v lečbě,tak že mě tam neposlal.Tak že ti nikdo nic neřekne a plácaj transfer za transferem,uplně bezmyšlenkovitě 😖 Tak už se teda těším do Reprofitu 🙂

@kinos Věřím že je to dobrá volba 😀

delfi75
24. únor 2016

@kinos
@77hanivi
@sanelice holky, přeji vám hooooodně štěstí 😉

77hanivi
24. únor 2016

@kinos Ahojky,tak to budeme bojovat všechny spolu 🙂 Držím palečky 🙂

77hanivi
24. únor 2016

@delfi75 Ahojky,děkujeme 🙂

sona1000
25. únor 2016

Objednávali jsme se do Reprofitu, ale všechny tipy na lékaře, které jsme měli, už v Reprofitu nepřijímají 😕. Tak kohopak nám doporučíte? Jsme objednáni k panu doktoru Vránovi, máte zkušenosti? (Koudelka, Kuřecová už nové neberou; Machač je jen v OL). Držím všem stávajícím a novým palečky.

fidac
25. únor 2016

@sona1000 byla jsem u něco párkrát na utz a dělal mě punkci a super... 😉

delfi75
25. únor 2016

@sona1000 měli jsme Dr. Otevřela, nedám na něj dopustit!!!!! ale vím, že některým holkám nesedl. Fakt chválím, věcný, stručný, vstřícný, lidský, šikovný...a nebýt něho, tak jsem snad ani na poslední transfer nešla...

78marcela
26. únor 2016

@sona1000 ja myslim, ze tam ani nemuzes slapnou vedle, byla jsem snad u vsech a vsichni jsou fajn. Ja chodim ke Kozumplikovi a naprosta spokojenost.

78marcela
26. únor 2016

@delfi75 fiha, 31.tyden, to leti...

sona1000
26. únor 2016

@78marcela Moc děkuji za pozitivní odpovědi 😉.

soleilll
26. únor 2016

@sona1000 Kozumplík, pokud taky nemá plno.

77hanivi
26. únor 2016

@sona1000 Taky nedám dopustit na Dr. Kozumplíka. Jsem s ním maximálně spokojená. Ale i ostatní jsou fajn. 🙂

ivisek17
26. únor 2016

Kuřecová - spokojenost 😉

sona1000
26. únor 2016

@soleilll
@77hanivi Tak že bychom se ještě přeobjednali 😉. A jak to je? Chodíte pořád k jednomu nebo OPU a transfér, když k němu dojde 😉 dělá ten, kdo je přítomen? A jak vlastně probíhají kontroly při stimulaci - ultrazvuk a bere se i krev?

soleilll
26. únor 2016

@sona1000 K tomu jednomu doktorovi jdeš jen na prvotní konzultaci, kdy se tvoří léčebný plán anebo když se přímo k němu objednáš. Na běžné kontroly, které se musí dělat v daných termínech v průběhu stimulace, jdeš k tomu, kdo má zrovna službu. Stejně tak na OPU a ET. S tím se nedá nic dělat. Při kontrole se provádí UTZ a maximálně se upraví nebo doplní stav léků. Krev se obvykle nebere. Najdi si na netu příklad stimulačního protokolu.

77hanivi
27. únor 2016

Ahoj holky,chtěla jsem se zeptat,když mám genetiku embryí jestli bude transfer ještě ten měsíc co budu stimulovat a nebo až další měsíc? A jak dlouho trvá vyšetření embryjek?

78marcela
27. únor 2016

@soleilll
@sona1000 jen to poupravim, na ET si muzes zvolit doktora. Mne tu moznost vzdy Kozumplik nabizel. Ja chtela naposledy jeho a taky jsem ho mela.