Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

handous1
1. bře 2016

@delfi75 děkuji !!! Teď dlouhé čekání na srdíčko.... 🙂

ivka3901
1. bře 2016

@fidac
@kvakuska
@delfi75 dakujem kočky zavolám do RP napíšem email aj Macháčovi

handous1
1. bře 2016

Ahoj holky , jdu si pro radu v jakém týdnu v těhotenství jste měli nevolnosti ? Jsem těhotná jen chvilinku 4 týden ale necítím vůbec nic žádné nevolnosti prostě nic. Je to normální ? Měla jste to taky některá ? Děkuji předem za odpověď.

delfi75
1. bře 2016

@handous1 nevolnosti a zvracení jsem neměla...ale tak v 8tt mi začaly některé věci smrdět. tak klid 😉

soleilll
1. bře 2016

@handous1 Díky, bohužel na tomhle těhotenství je krásné jen to, že se podařilo, zbytek stojí za prd. No ale už jem 3 měsíce a bude to za náma. 😀 Tak se drž!!!

soleilll
1. bře 2016

@handous1 Ad nevolnosti - raduj se z každého dne, kdy ti není špatně. Já poprvé úplně v pohodě, jen 1x jsem měla žaludek na vodě, co zahnal bompar. Teď podruhé mi bylo blbě od probuzení do usnutí od cca 7. týdne až do 18. Občas (asi 1x týdně) je mi blbě ještě i teď...

handous1
1. bře 2016

Diky holky, já už si zase dělám asi zbytečné starosti 🙂
U syna mi bylo taky strašně špatně a teď zatím nic ale možná že je ještě moc brzy....
Holky kdy jste řekli v práci o těhotenství ? Chtěla bych až po 12 týdnu ale nevím jestli je to pak o.k smlouvu žádnou nemám tak tam nic nevyctu....

sona1000
1. bře 2016

To je krásné, jak tu píšete těhulky!!! To povzbudí 😉

lenka27
2. bře 2016

@handous1 tak mě začalo být špatně až tak kolem 6 týdne

soleilll
2. bře 2016

@handous1 Pokaždé jsme to veřejně oznámili až po 1. screeningu, tj. po 13. týdnu. Přecejen předtím se může cokoli stát... V práci jsem to řekla poprvé ještě později, asi kolem 16. týdne, teď už to bylo vidět dřív, takže v tom 13. Každopádně povinnost to není - jediný, co "musíš", je odevzdat zaměstnavateli oznámení o nástupu na mateřskou (6-8 týdnů před termínem porodu), jinak mu do tvýho těhotentví nic není. 🙂 Samozřejmě je to taky o vztazích a domluvě. To, že nemáš smlouvu znamená, že nemáš ofiko pracovní poměr..?

handous1
2. bře 2016

@soleilll mám ofiko pracovní poměr. Smlouvu tam nemá nikdo nevím proč. Jinak dostávám výplatu na účet i výplatní pásku..... také nad tim přemýšlím že to řeknu 13 týden. Jinak děkuji za informaci ! 😉

karin1674
5. bře 2016

Ahoj holky ja jsem tady nova a rada bych se k Vam pridala. Ja byla jen na prvni konzultaci v jedne z brnenskych klinik a nelibilo se me tam. Zaplatila jsem hned okolo 10 tisic a teda chytrejsi jsem neodchazela spise to byl frustrujici pocit, ze clovek jede takovou dalku s velkou nadeji a nakonec se mu postupne vsechny sny rozplynou . Ted vybiram mezi Unica a Reprofit. Vidim, ze na Reprofit jsou same chvaly. Je tu nekdo samoplatce? Zajimalo by me kolik by priblizne cele IVF vyslo v Reprofitu, ktery doktor je uspesny ci oblibeny, co vse se provadi pri prvni konzultaci, jak celkove probiha takova prvni navsteva atd. Diky

lentylka7
5. bře 2016

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat, nevíte některá, proč se v jiných CARech píchá pár dní před KETem pregnyl a v Reprofitu ne? Díky za odpověď!

delfi75
6. bře 2016

@lentylka7 ahoj, já jsem před KETem Pregnyl měla . Záleží na UZ a folikulu, načasuje se tak ovulace...

78marcela
6. bře 2016

@karin1674 ahoj, reprofit je skvela volba..ale trochu nerozumim tomu, co pises, byla jsi na komzultaci a zaplatila 10 tisic? Za co presne?

lentylka7
6. bře 2016

@delfi75 ahoj, dekuju za info, ze by nejaka novota? Ani pri predposlednim KET Kurecova ani pri poslednim ted Vrana mi rekli, ze se nic nepicha...

ninanela
6. bře 2016

@lentylka7 Ahoj,zálezi jestli mas KET stimulovany(Estirmax,Utrogestan)pak se pregnyl nepicha.Kdyz mas KET bez leku,sleduje se tvoje ovulace a podle velikosti foliku(Jestli tam nejaky bude)tak se nacasuje pregnyl.Drzim palce 🙂

ninanela
6. bře 2016

@karin1674 Reprofit doporučuju,objednej se na nezávislou první konzultaci,nachystej otázky a budes prekvapena.Mile prekvapena 🙂

delfi75
6. bře 2016

@lentylka7 tak to nevím, KET jsem měla 3x a vždy s Pegnylem...

delfi75
6. bře 2016

@karin1674 přesně jak píše @78marcela, také nechápu, že někde hned chtěli peníze...my jsme platili až po ET. Jinak RF má na webu ceník. Na první konzultaci naplánoval lékař odběry, u nás obou - partner měl nejhorší spermiogram, jaký mohl být, vyptal se na anamnézu, porody, potraty, pohlavní nemoci. Dle odběrů byla další konzultace, kde nám navrhl léčbu, možné varianty a jednotlivé ceny k výkonům...a oblíbení lékaři jsou všichni, jen některé sedne ten a druhé onen🙂

misha83
6. bře 2016

@karin1674 a o jakou kliniku slo a za co jsi tech 10 tis. platila. Unicu urcite NE. Z techto dvou doporucuji kazdopadne Reprofit. Cena pro samoplatce celeho cyklu s tvymi vajicky bude cca 70 tis. Zalezi na mnozstvi leku potrebnych ke stimulaci.

misha83
6. bře 2016

@drndapetka ohledne Unici... ted jsem o tom dost premyslela. Presli jsme z RF za Stelclem do Reprogenesis a mimojine je tam par lidi z Unici a az me beha mraz po zadech z toho, ze je videt, ze souhlasi s nasim nazorem na tamni fungovani (i kdyz jsou to profesionalove, takze nepomlouvaji, ale ruzna gesta mluvi za vse).

carlik
6. bře 2016

@misha83 ahojky, tak koukám ty jsi už šla pro další mimi? Tak držíme všechny palečky ať má malej sestřičku 😉 kukni taky k nám někdy do diskuze...

misha83
6. bře 2016

@carlik je tomu tak 🙂. Mela jsem delsi odmlku i tady na MK 🙂. Snad se na nas stesti zase usmeje. Rikali jsme si, ze ty pokusy zaokrouhlime na 10 😀.

carlik
6. bře 2016

@karin1674 já chodila do RF v Olomouci (v Brně byly OPU a ET) taky jako samoplátce a nemůžu si stěžovat vůbec, na doktory ani na finance. Je pravdou, že před pár lety ty ceny byly nižší než ty co mají teď v ceníku, ale na druhou stranu jsem mívala i smluvní ceny 🙂 Takže za mě RF určitě doporučuju a první konzultaci si prostě vyber Dr., kterýho nabídnou a připrav otázky a hup do toho 😉 Záleží potom co nabídnou za léčbu, stačí třeba i IUI, nebo minimálka a tam ty ceny nejsou tak vysoký jako při platbě celé IVF .

carlik
6. bře 2016

@misha83 určo se zase usměje...a 10. je tenhle?

misha83
6. bře 2016

@carlik ano, ted je to desitka. Dominik byl osmicka, pak jsme zkouseli loni na jare KET a nevyslo to. No a ted cely cyklus.

carlik
6. bře 2016

@misha83 tak hlavně plno optimismu a kdyžtak máte i mražáčka?

misha83
6. bře 2016

@carlik jj, tentokrat mame 4 naprosto vynikajici mrazacky. Manzelovi se totiz hrozne zlepsil spg, takze v kombiaci s DV parada.

77hanivi
6. bře 2016

@karin1674 Ahojky,já jsem samoplátce a za mě jednoznačně Reprofit 🙂 . Jak po finanční stránce tak i po té lidské. V Reprofitu jsme platili o polovinu mín než v CARu co jsme chodili před tím. Máme před sebou 6 IVF tak doufám že se zadaří. Držím ti palečky 🙂