Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

katjus
9. dub 2016

@sisul_ka Takze ted jsi v reprogenesis ??

katjus
9. dub 2016

@dejna81 a ty neznáš tu mudr. Strakovou?? O tom Koudelkovi jsem taky slyšela, že je dobry. Snad to bude dobra doktorka, chtely bychom prvne zkusit IUI. Nevite kolik to stoji v ceniku maji tusim 2600kč ale to je pro samoplatce, ne ??

evikos
9. dub 2016

@katjus Myslím si,že za IUI se doplácí 1500 kč.

katjus
9. dub 2016

@evikos Děkuji 🙂

dejna81
9. dub 2016

Dr.Strakovou neznám,ale viděla jsem jí tam a není to úplně mladá doktorka a neboj,oni by si v Reprofitu nikoho špatného nebo nezkušeneho mezi svoje kolegy nevzali 😉
O IUI nic nevím,nám ho vůbec nedoporučili,přítel má špatnou morfologii.Takže rovnou Ivf+Icsi.První ET nic,první Ket taky nic.Teď jsem 11 dní po druhém Ketu a test sněhobily,ach jo ☹

sisul_ka
9. dub 2016

@katjus hej, a som velmi spokojna 🙂

val123
9. dub 2016

@katjus Já jsem ted na transfer mela také novou doktorku a byla moc fajn. Jinak chodim k doktoru Koudelkovi.Neboj, jsou tam vsichni prijemni.

val123
9. dub 2016

@dejna81 moc me to mrzí, ale třeba je ještě brzy, třeba ještě vykoukne.

bobyna
9. dub 2016

Taky Spokojena 👍🏼👍🏼😑

dejna81
9. dub 2016

@val123 no po pravdě,po 5 denní blastě tomu moc nedávám,v pondělí půjdu na krev,abych mohla vysadit estrimax a utroš.
Jak dlouho máš po transferu?

moni34
9. dub 2016

Ahoj holky, tak mě čeká poslední ket, byla jsem na UTZ, měla jsem doktorku Kneslovou, je moc fajn a nějakého nového doktora, přeslechla jsem jméno, ale byl teda tak necitlivý při utz, že to jsem ještě nezažila, málem mi ukápla slzička a do večera jsem špinila, k tomu už teda nikdy. Transfer mám v pátek .

katjus
9. dub 2016

@dejna81 Je to me mrzi ale třeba se tam jeste neco objevi, nadeja umira posledni. My jsme v repromede byly na 1.IVF manžel ma taky spatny spermio. Meli jsme ICSI( PICSI+MACS) měla jsem 15 vajicek, 11 zralych z toho 7 embryjek a nakonec nam zustali 2, ktere sli na PGS a zbylo nam jedno. A KET nam taky nevysel ☹ ☹ Tak bych chtela znat i jiny nazor, a muzu rict ze repromeda je silene draha vyslo nas to 44tis.

dejna81
9. dub 2016

@dejna81
@katjus to mě moc mrzí ☹ nám dělali jen icsi,my měli 14 vajíček,z toho nám do pátého dne kultivace zbylo 5 blast.Jedno zavedeno ET,2xKET a ještě máme dva mražáčky.Jak budu doma tak kouknu na faktury,já to zatím raději nepočítala.

moni34
9. dub 2016

@katjus taky jsme chodili do Repromedy, ale když jsme si měli všechno hradit jako samoplátci, tak byla neskutečně drahá oproti Reprofitu, navíc ceník nám dali v eurech, že na platbu v korunách nejsou zvyklí, tak jsme utekli do RF a jsem ráda.

bobyna
9. dub 2016

Holky je to joob dělat děti tolika penězi a kdejaká špína jich muže mít deset me jeden et a jeden ket vyšel na 32 000 je to mazec mela by to hradit pojišťovna všechno

katjus
9. dub 2016

@moni34 Moje gyndr ma smlouvu s repromedou, tak jsem na 1. konzultaci sla k ni mazec. Zaplatili jsme 500 za konzultaci nic podstatnyho jsem se nedozvedela. Na letacek mi napsala kolik co stoji, a ani mi nedala rozpis , no hruza!! Kdyz jsem pak od holciny videla ze jim tam vsechno rozepsali, tak jsem byla pekne nastvana, ze moje gyndr. to moc vazne nebere. Ted ji potrebuju zavolat ze chci vsechny nase vysledky, tak jsem zvedava co mi rekne.

katjus
9. dub 2016

@bobyna presne tak, rodina je zaklad statu jak nas ucili na zakladni skole. Ale v nasi republice to fakt neplati!!!

val123
9. dub 2016

@dejna81 dneska 7.den, ctvrte IVF+ 1x nativ

val123
9. dub 2016

@moni34 Kneslovou jsem mela právě při transferu a takhle nam teda ještě nikdy nikdo nic nevysvětlil, fakt super.

dejna81
9. dub 2016

@val123 ju tak já moc držím všechny palečky co mám🙂

val123
9. dub 2016

@dejna81 moc děkuji 🙂

bobyna
9. dub 2016

@katjus tak to je mazec ten přístup opravdu svědčí o tom ze jde jenom a jenom o prachy to mužů teda za sebe říct ze v Reprofitu prvně vyšetření a pak nějaké závěry

dejna81
9. dub 2016

@katjus tak jsem to teď spočítala všechno a do teď jsme zaplatili 40.000,- Kč Ivf+Icsi,zamražení 4 embr. a 2 kety.Ješte teda 2000,- Kč (utroš,estrimax). celkem tedy 42.000,- Kč.

val123
11. dub 2016

Nevydržela jsem a dneska 9.den po ET test negativní :( ach jo.

bobyna
11. dub 2016

@val123😟To je blbi mas nějaký mrazáčky

val123
12. dub 2016

@bobyna nee, nikdy nic. Smůla, není nám prostě souzeno.

delfi75
12. dub 2016

@val123 ahoj, ještě vydrž!

bobyna
12. dub 2016

@val123 no vztek a bezmoc to ted asi cítíš ale devátý den ještě není nic ztraceno ale člověk to asi cítí v sobě jestli je o dobrý nebo ne

tinaz82
12. dub 2016

ahojte, tak to vypadá, že se k vám snad brzy přidám, plánujeme 3.IVF. Po dvou neúspěších ve Fertimedu, chceme zkusit štěstí jinde. Chci se zeptat jak dlouho jste čekali na první konzultaci? Manžel by měl být konečně od června ze zahraniičí doma, tak ať vím jak to naplánovat 🙂

delfi75
12. dub 2016

@tinaz82 ahoj, měli jsme konzultaci hned v den spermiogramu, kdy doktor využil, že jsme tam oba. Ale nedávno tu holky psaly, že čekací doba je delší. Možná zkus zavolat či napsat na recepci a hned se objednat na ten červen, on termín se dá zrušit kdykoliv🙂 a hodně štěstí přeji!!!