Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 tak je dobře,že jste to tady našli! 😉 Já jsem taky spokojená,ale až na ten Prednison,holky,které tam chodí od nás z diskuse taky ho dostaly taky automaticky!! ☹

andinka22
4. srp 2010

@rebeca_1 ano v Rep. umí opravdu pohladit dušičku, já jsem se při poslední konzultaci rozbrečela jak malá holka a přesto stále věřím, že nám pomůžou.
Posílám ti e-shop: www.super-obleceni.cz

@olousek35 tak ty sis toho taky prožila, je moc dobře, že máš teď super přítele, to Vám určitě vyjde. Moc ti to přeji.

@maja3.s to víš, že se všechny dočkáme. 🙂

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok to moj manzel chcel ist do Brna, ja som chcela ist skor do Viedne. O Brne som ale vedela, aj o tom ze maju velmi dobre vysledky. No nevedela som v ktorom centre. Postupne som si zacala pozerat web stranky a hladat info tu na konikovi. Az som sa rozhodla napisat sem do tejto temicky a potom aj do temicky Slovenky a IVF v Reprofite-Brno.
Dlho som sa odhodlavala zavolat do Reprofitu a objednat sa. Ani neviem preco, no teraz mi tam je ozaj velmi dobre.
Ty sa neboj, osobne sa skus s nim poradit, podla mna ti ten prednison predpise. Po telefone alebo e-mailoch to nemusi vzdy ist.... Drzim palce, aby si si ho vydupala ))))

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 já jsem právě taky o Reprofitu slyšela samé dobré zprávy,proto jsme tam šli.Je to vlastně pobočka kliniky ve Zlíně,která byla u nás v ČR první na umělé. Předtím jsem byla na Repromedě a to byla katastrofa.Je fakt,že tady potkávám spoustu cizinců,takže asi budou dobří.
No uvidíme,jak doktor zareaguje na můj email no a kdyžtak to zkusím jěště v pondělí na utz.
Tak já Ti dám vědět,jak jsem dopadla.
Tak přeji jen to nej nej! 😉

andinka22
4. srp 2010

@okcelok já jsem taky přeběhlice z Repromedy a můžu říct, že bych ji opravdu za sebe nikomu nedoporučila.
Teď chodím také k mudr.M. a je to fakt zlatíčko, nemůžu si v Reprofitu stěžovat, i když se zatím nezadařilo, tak tady jim stále věřím a také vidím, že se pro nás snaží dělat maximum, což o minulém CARU se říct z mé strany nedá.

andinka22
4. srp 2010

@okcelok neboj určitě ti na mail odpoví, ale většinou odpovídá v pozdních hodinách třeba i o půlnoci.

okcelok
4. srp 2010

@andinka22 jj,Repromedu ani nepříteli! Zase ale třeba kamarádi tam byli spokojeni. Otázka vkusu. Já jen doufám,že mi ho dají,jsem z toho celkem zklamaná.škoda,že jsem o něm nevěděla dřív,třeba bych víc bojovala a už bych ho měla.

andinka22
4. srp 2010

@okcelok jo tak někomu se tam líbí, mě to spíš přišlo jako bussines. Mohu se zeptat proč tak hrozně chceš Prednison?
Jinak mudr. M. opravdu není příznivcem imunologického vyšetření, sama co se tohoto tématu týče s ním mám zkušenost. Jezdím za ním skoro 2 roky.

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok aj v pondelok po mne isla na OPU anglicanka a prvy krat ked sme boli na konzultacii, tak na recepcii cakali s nami aj francuzi. A podla mna tam boli aj darkyne, take mlade kocky. Vyfasovali kufricky a isli domkov ))))
Musia byt velky profici, som rada, ze sme sa ocitli v takomto skvelom centre....

@andinka22 dokola si pozeram ten e-shop, su tam prekrasne vecicky... Preluskam si to postupne a potom si nieco pekne objednam )))))

okcelok
4. srp 2010

@andinka22 sdílím Tvůj názor.
Ohledně toho léku,četla jsem,že zabraňuje mému tělu vyloučit "cizí tělísko",takže by vlastně mimi mohlo napomoct zůstat u mě. Takže Ty myslíš,že zrovna Machač mě to určitě nedá? Já jsem s ním jinak taky spokojená.

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 já tam vždy potkala anglicky mluvící a i doktoři pěkně váleli anglicky. Takže když jsou tak dobří,tak nám všem určitě pomůžou splnit naše sny!!!

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok ani Vitouskova nie je za imuno vysetrenie a prednison mi navrhla uplne bez problemov.
Urcite sa ti to podari vybavit....

andinka22
4. srp 2010

@rebeca_1 jasně přidávám každý víkend novinky, tak neboj, určitě budeš mít z čeho vybírat.

@okcelok v Reprofitu má každý mudr. jiné postupy, např. vím, že třeba jiný mudr. Prednison dává automaticky, jiný zase dává Estrimax automaticky, ale mudr. M. mi ho nikdy nedal. Vím, že jsi zvyklá, protože v Repromedě ho dávali, ale tam dávali milion léků. Myslím že to na to nemá vliv, pokud se embryjkou má chytnout, tak se chytne a pokud ne, má to nějaký důvod. Ale to je jen můj názor. Uvidíš co ti napíše, pak dej vědět, samotnou mě to zajímá.
A nebuď smutná, že bez Prednisonu to nevyjde, ono to vyjde i bez něj. 🙂

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 snad jo.Ale když ne,tak se taky svět nezboří,ne všechny těhotné ho dlabaly.

rebeca_1
4. srp 2010

@okcelok tomu verim, ten cas urcite pride..

andinka22
4. srp 2010

@okcelok jj, oni umí anglicky i sestřičky a mudr. Štelcl ten mluví i francouzsky.

okcelok
4. srp 2010

@andinka22 je mě to úplně jasné,každý doktor je jiný. Ale já našemu jedinému mroži 🙂 věřím natolik,že na uchycení se v domečku určitě žádný lék potřebovat nebude!! 😀
Určitě se podělím,snad brzy,jsem nervózní.

maja3.s
4. srp 2010

okcelok...třeba ti ho dá, pokud na tom budeš trvat....ale já s ním párkrát na téma imuno mluvila a určitě není zastáncem...dokonce když jsem mu řekla, že mám imuno vyšetření už hotové, tak se jen uculoval...tak jsem zvědavá, jak dopadneš🙂

andinka22
4. srp 2010

@okcelok hlavně klid, uvidíš, že bude vše v pohodě. V Rep. jsou všichni mudr. moc milí, nemáš se čeho bát. 🙂

okcelok
4. srp 2010

Tak jsme v dobrých rukou! 🙂

andinka22
4. srp 2010

@maja3.s jj, taky jsem s ním na tohle téma mluvila a zastáncem opravdu není. 🙂 Ale věřím mu, on ví o čem mluví. 🙂

rebeca_1
4. srp 2010

@andinka22 estrimax je ako estrofem na rast sliznice pred KET. Mozno aj pri stimulacii. Prednison je nieco ine, nie? Ten by mal chranit embyjko proti protilatkam, ci nie?

okcelok
4. srp 2010

@maja3.s no tak podle toho,co tady píšete si myslím,že mě napíše asi peprný email a nic nedostanu,max. na holou 😀 😀

andinka22
4. srp 2010

@okcelok no pokud chceš srovnávat minulý CAR s Reprofitem, tak Reprofit je jasný vítěz. Jelikož přístup a vše se opravdu nedá srovnat. 🙂

okcelok
4. srp 2010

@rebeca_1 přesně tak

andinka22
4. srp 2010

@rebeca_1 jj, je to přesně jak píšeš. Ale mě ho některý mudr. dal a některý ne. Takže každý má jiné postupy. 🙂

maja3.s
4. srp 2010

jo....Prednison potlačuje imunitu a zabraňuje, aby tělo proti embryjku bojovalo jako proti cizímu

andinka22
4. srp 2010

@rebeca_1 on se Estrimax nebo Estrofem dává i po OPU pokud máš nižší sliznici, tak aby ještě narostla

andinka22
4. srp 2010

@okcelok tak si ho nech napsat na recepci a je to. 🙂

okcelok
4. srp 2010

Reprofit u mě taky vede.Tak už tady nebudu zbytečně stresovat a hned,jak budu něco vědět, tak napíšu.