Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

okcelok
9. srp 2010

Holky,vím,že máte všechny pravdu,ale mě to zklamalo!Přesně,jak píše saminka,proč ne konzultace osobní ale po emailech,když bydlím " za rohem " ? A když mě napsal,že to mám začít užívat spolu s prednisonem,tak přece nemůže vědět,že já tomu rozumím a vím,kdy je nasadit?! Od toho snad máme ty doktory!! I Tom mě říká,že tím rozčilováním nic nenapravím,tak si budu muset počkat. Je fakt,že je to za chvíli.

andinka22
9. srp 2010

@okcelok a proč se tedy neobjednáš na osobní konzultaci, když bydlíš, jak píšeš za rohem?
Konzultace mívají doktroři v odpoledních hodinách. Mudr. v meilech s nikým konzultace přece nevede, pouze odpovídá na dotazy, takže to bere tak, jako by jste už spolu mluvily. Ber to tak, že má tisíce pacientek.
Uvidíš, že příště bude vše v pohodě. 🙂 Vždyť zrovna mudr. M. patří v Rep. mezi nejlepší. 🙂

okcelok
9. srp 2010

@andinka22 Já s ním chtěla mluvit,ale řekli mě,že tam není a že neví,kdy by na mě měl čas!! Když jsem jim řekla,co mě trápí,protože se ptali,tak prý to vyřeší oni!!! Příště se prostě nenechám odbýt a budu s ním chtít mluvit za každou cenu.

maja3.s
9. srp 2010

Ahoj holky..moc vás zdravím. Já se teprv vyloupla z peřiny...měla jsem noční, tak jsem si trošku zchrupla 😅 U nás svítí sluníčko tak hurááá...snad prima den🙂

okcelok...to je mi líto, že to tak dopadlo. Je fakt, že ty maily jsou na prd...Machač toho mám moc, odpovídá jen heslovitě a někdy je fakt problém něco pochopit. Ale zas na druhou stranu, jsem vděčná za to, že odpovídá a to dost ryhchle..ne všude tato možnost je. Každopádně...pokud budeš cítit, že se ti přístup nelíbí a potřebuješ změnu...hurááá do toho, myslím, že důvěra je strašně důležitá a pokud ji ztratíš je to špatně. Takže rozhodnutí bude na tobě a určitě bude správně!

janib....moc tě po dlouhé době zdravím. To je supr, že si to můžeš konečně užívat...musí to být ale bááájo. Tak se s mimoušem opatrujte a zas nás někdy pozdravte.

rebeca_1
9. srp 2010

@okcelok a dnes na UTZ ste sa nedohodli nijako? Vobec ste si to nevysvetlili? Ved ste mali priestor pri UTZ sa porozpravat.... Skoda, ze to takto dopadlo.
Podla mna konzultacia je len jedna, na zaciatku a bezplatna. Potom spolu komunikujete len pri UTZ, OPU a ET. A na konci cyklu, ked to nevyde tak vtedy sa dohodnete co dalej, nie?
Aj mne teraz posielala Vitouskova novy protokol v e-maily.

andinka22
9. srp 2010

@okcelok no pokud jsi s ním chtěla mluvit a nebyla jsi objednaná na konzultaci, kde má pro tebe vyhrazený čas, je fakt, že to může být problém. On toho má totiž moc a je fakt, že nemá čas.

okcelok
9. srp 2010

@rebeca_1 Mě ale Machač utz nedělal ani jednou,vždy Štecl!!!! A nic mě na KET neposlali,vždyť Machač by to ani nevěděl,kdybych mu to nenapsala.OPU i ET mě dělala Kuřecová.

okcelok
9. srp 2010

@andinka22 Ale tak snad když nevyjde klasický ET,tak když chceš mluvit s dr, tak by to mělo jít. Už to nechám a dám si větší pozor. 😉

okcelok
9. srp 2010

@rebeca_1 Jak jsem psala,na recepci jsem řekla,že bych chtěla KET a oni mě rovnou objednali na UTZ.

rebeca_1
9. srp 2010

@okcelok a to si neurobila chybu, ze si to riesila cez recepciu a nie priamo s lekarom?

okcelok
9. srp 2010

@rebeca_1 volala jsem tam,že chci mluvit s Machačem anebo si sjednat schůzku.Bylo mi řečeno,že tam není a tak mě přepojili na jiného doktora,už nevím,kdo to byl.Ten mi řekl,že pokud mi prednison nenapsal Machač,tak že on mi ho nedá.Pak mě opět řekli,že Machač nemá čas a že to vyřeší recepce!!

rebeca_1
9. srp 2010

@okcelok skoda, ze to takto dopadlo (((((
Urcite nieco vymyslis, drzim palce!!!!!

okcelok
9. srp 2010

@rebeca_1 díky,musím hold čekat 😝

andinka22
9. srp 2010

@okcelok nevím jestli to víš, ale mudr. Machač bývá v Brně 2x týdně a to v pondělí a čtvrtek, ostatní dny je v Olomouci.
Jinak po každém neúspěšném pokusu ti mudr. vždy řekne, že se máš cca za 14 dní objednat na konzultaci, kde se řeší, co a jak dál. Za těch 14 dní se mudr. radí s embryology, co tam bylo a nebylo špatně, aby mohl potom rozhodnut a navrhnout další postup. Alespoň já to tam vždycky měla. Proto, když tam mudr.M. není, tak tě vezme jiný mudr., ale na konzultaci se objednáváš vždy ke svému mudr. a ten rozhodne o tom co bude. Já třeba za ty 2 roky mudr.M. neměla u ET. Jen u IUI a OPU. Záleží jak tam je. Je škoda, že tě to takhle zklamalo. Ale třeba příště to bude lepší.

okcelok
9. srp 2010

@andinka22 tak to jsem nevěděla.Proč mě teda po neúspěšném IVF neřekli,že se mám k Machačovi objednat?Snad se polepšíme teď oba dva! 🙂 😉

andinka22
9. srp 2010

@okcelok ano je to tak, že po každém neúspěchu máš CAR informovat, takže buď mudr. napíšeš výsledek e-mailem, tak to vždy dělám já a nebo zavoláš, ale je lepší to řešit přímo se svým mudr.
Takže za měsíc to bude vše na jedničku. 🙂

maja3.s
9. srp 2010

Holky...už to neřešte 😉 Rozhodnutí je vždycky na tom konkrétním člověku, jak to prostě cítí...
Je fakt, že v tomhle případě to byl prostě nějaký informační šum....nikdo není neomylný a ani v Reprofitu není vše dokonalé a nefunguje to na 100%...to by snad ani nebylo možné.Taky se mi už stalo, že zapomněli můj výsleden z genetiky zkonzultovat se "svým"genetikem a já jela zbytečně 90km a tam a zpět...a není to jediná věc, takových "mušek"je...ale jak říkám, nejdůležitější je důvěra a pokod člověk přestane dr.věřit, je to špatně...znám to 😖 Naštěstí mám teď pocit, že jim opravdu věřím a že oni něco vymyslí, abych to mimi už taky konečně mohla držet v náručí.... 😉

okcelok
9. srp 2010

přesně tak,příště už to mimi bude!!! 😀

hanulinecka
9. srp 2010

Ahoooojky

já dneska byla na houbách a teda nachodila jsme kilometru a a plný koš praváku doted jsem si stím hrála 😝

hanulinecka
9. srp 2010

@okcelok bude to lepší uvidíš já tam teda byla jednou a machač mě přijde strášně uspěchaný frk,frk,frk a už byl pryč pak honem říct co a jak a zase pryč ,ale asi to tak má být já teda k němu nechodím,ale dělal mě opu a o víkendu jsme si volali jak se vyvíjí atd.......
třeba štelc je takovej frajírek mě přijde ,ale mě to zase až tak nevadí moc ho k ničemu nepotřebuju 😝 stačí mě jedno embryjko možná to beru jinak i oni ,že už dítě mám nebo nevím

okcelok
9. srp 2010

@hanulinecka já byla teď se Šteclem spokojená,jen jsem zvědavá,kdo mi bude KET dělat.Máš pravdu,i sestry říkaly,že je Machač frk,frk 😝

hanulinecka
9. srp 2010

@okcelok aha ono je to fakt asi na palicu každej ho otravuje 😀 😀 😀 ale já když chodila na unicu cca rok tak si mě taky nikdo nepamatoval a tam vubec neptříš jednomu dr.prostě všem kdo kdy přijde a je tam takový dr. tak k tomu jde
a pořád dokola vykládáš svuj příběh početí 😔 😉

okcelok
9. srp 2010

@hanulinecka zlatá pravda sestro 😀 😝

hanulinecka
9. srp 2010

SNAŽILKY:
REBECA_1 32r. 4IUI negativne 2003 Gyn-five BA, 1.IVF, ICSI negativne 2003 Gyn-five BA, 2.IVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010 Ferticent BA, 3.IVF, ICSI negativne april 2010 Ferticent BA,
4IVF soft bez ET jul 2010 Reprofit, 5.IVF soft august 2010 Reprofit
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)
HANULINECKA 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET zaří 2010 minimálka
SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET zari 2010
LUCKAP123 26r. dcerka Natalka, snazi sa od 2/2009, 1-3/2010 duphaston, 5/2010 pregnyl, 6/2010 oparacia cysty, 18.8.2010 konzultacia Reprofit

STIMULANTKY:
78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010, negativne, 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastocysty, krvne testy 20.8.2010
OKCELOK 29 let 2 x neúspěšné IVF,2005 a 2010,srpen 2010 KET, UTZ 9.8.2010
Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
Dnes 3.den cyklu, stimuluju na další AIUI (Clostilbegyt) - kontrolní UZ 17.8.

TĚHULKY:
tak doufejme, že brzy přibudou těhulky

hanulinecka
9. srp 2010

SNAŽILKY:
REBECA_1 32r. 4IUI negativne 2003 Gyn-five BA, 1.IVF, ICSI negativne 2003 Gyn-five BA, 2.IVF, ICSI, OHSS september 2009, KET negativny januar 2010 Ferticent BA, 3.IVF, ICSI negativne april 2010 Ferticent BA,
4IVF soft bez ET jul 2010 Reprofit, 5.IVF soft august 2010 Reprofit
ANDINKA - 1xZT, 2x IVF(1xbez ET), 3x IUI, 6x minimálka(3x bez ET)
HANULINECKA 33let 2IVF syn Mareček , leden 2010 kET v 10tt konec červen 2010 minimálka bez ET zaří 2010 minimálka
SAMINKA (32let) 1.IUI zari 2007 - neg,2. IUI -listopad 2007 - missed abortion , 3.IUI -kveten 2008 - neg,1.IVF 2009(Reprofit) - dceruska MIa (14.9.2009), FET zari 2010
LUCKAP123 26r. dcerka Natalka, snazi sa od 2/2009, 1-3/2010 duphaston, 5/2010 pregnyl, 6/2010 oparacia cysty, 18.8.2010 konzultacia Reprofit

STIMULANTKY:
78MARCELA 1.IVF stimulacia-puregon, orgalutran, OPU 1.6.2010, ET 6.6.2010, negativne, 13 snehuliacikov, KET 7.8.2010, transferovane 2 blastocysty, krvne testy 20.8.2010
OKCELOK 29 let 2 x neúspěšné IVF,2005 a 2010,srpen 2010 KET, UTZ 9.8.2010
Maja3.s (31 let) červen 2008 IUI (Obilňák)-negativní, srpen 2008 minimálka (Obilňák) - negativní, říjen 2008 1.IVF (Obilňák) - biochemické těhu...pak bohužel negativní, květen 2009 IUI (Reprofit) - negativní, listopad 2009 2.IVF (Reprofit) - bez ET ,březen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, květen 2010 minimálka (Reprofit) - negativní, červen 2010 AIUI (Reprofti) - negativní.
Dnes 3.den cyklu, stimuluju na další AIUI (Clostilbegyt) - kontrolní UZ 17.8.

TĚHULKY:
tak doufejme, že brzy přibudou těhulky

gabikri
9. srp 2010

Ahoj Reprofitky 😵 😵 😵

Tak jsme právě dorazili z výletu do Brna. Musím říct, že první konzultace s dr. Štelclem na nás oba udělala fakt dojem!
Jak tady někdo psal, trochu mě zarazilo, takový na první pohled frajírek, že kdybych ho potkala někde venku, tak by mě napadlo s ním jít spíš na pivo, než že bych mu měla svěřit do rukou svůj osud, ale je vidět, že fakt umí a hlavně nám to všechno do detailu vysvětlil.........i nějaký vtípek prohodil........ mezi tím tam zvedal telefony ve francouzštině, angličtině..............tak myslím, že jsem v dobrých rukou 😵 Dostala jsem injekci, recept na léky... že už tam vlastně nebudu muset až na ET. Akorát manžel tam bude muset v den OPU dárkyně.

78marcela
9. srp 2010

@gabikri - Jojo, on není špatnej, dělal mi první transfer. I když já na frajírky moc nejsem, Machač mi seděl mnohem víc, ale odborníci jsou určitě oba. A na oba, vlastně na všechny je moc pěkný pohled🙂)

hanulinecka
9. srp 2010

@gabikri tak super,že jsi nadšená mám radost i za tebe jupííí už se začne něco dít 😵

@78marcela ahoojky kdy budeš testovat.... 😵 😵 😵

78marcela
9. srp 2010

@hanulinecka testovat, noooooooooo.....původně jsem chtěla až desátý den, dneska ráno kámoška na jiném témátku testla sedmý den a našla //, tak mě to trochu nahlodalo, že bych to snad taky mohla ten sedmý den zkusit...ale uvidím, no, jsem děsná netrpělivka, ale zase po tom minulém debaklu, kdy jsem se tak radovala a pak to zklamání to asi nebudu chtít riskovat...a nebo budu, já fakt zatím nevím....

rebeca_1
9. srp 2010

Ahojte zlaticka,
@hanulinecka tak mame nazbierane a nacistene hribiky? No mozes poslat aj na SK, dam na pizzu )))))))

@gabikri no paradicka, mam z teba radost ))))) A pocuj, ty nepojdes ani na UTZ pred ET? To by si si mala nechat skontrolovat sliznicu, nie?

@78marcela tak ako sa citime? Ja na testovanie moc nie som, skor az ten 14 den idem na krvicku ale ty by si mohla skor testnut!!!! Aspon by sme sa tu skor vytesovali ))))))
Pozdravujem Vas tu vsetucky...