Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

veera2
30. lis 2011

@bambulajda To je mi líto, že to nevyšlo ☹ Machač ti ale určitě dodá novou energii bojovat.

11112
30. lis 2011

@veera2 Ahojky máš pravdu včera jsem taky ještě špinila,ale už jemně tmavší krev.Machač říkal,že tam mám ještě hematom,ale už se zmenšuje.Já jsem 6 týden a pátý den a vidím,že jsi dostala dne průkazku.Já ji taky dneska dostala 🙂Dívala jsem se na ni jako bych dostala diplom.Já mám taky termín v červenci 20-týho tak to musíme být na tom dost stejně 😉

veera2
30. lis 2011

@11112 Tak taky gratuluji k průkajdě. Já mám termín 1.7.ale kdo ví... 😉

lenka27
1. pro 2011

vzhlédla jsem pořad Dítě mi zničilo život a mám z toho pořadu hrozný pocit a jediný s čím se dokážu ztotožnit je, že tatínkové to mají lehčí 🙂 je neuvěřitelné jak strašně může někdo vnímat to, že má dítě. jediný co mě pobavilo, bylo tatínkovo hlídání dvojčat 😀

carlik
1. pro 2011

@veera2 @11112 určitě vám to oboum dobře dopadne, jste přece v těch nejlepších rukou našeho Štěpána 😉 Chce to hlavně klid a nic moc nedělat, prostě válenda 😉

jana321969
1. pro 2011

@bambulajda mě to si pamatovat bude 🙂

fidac
1. pro 2011

@jana321969 tak si tě bude pamatovat no a co....ty jsi klient a pokud ti doktorka nesedla nebo chceš vyzkoušet nějakého jiného doktora, tak máš na to právo....jestli se budeš objednávat k někomu jinému, tak určo k Machačovi...škoda, že neměl volno, jak ses tam objednávala na první konzultaci....

alex001
1. pro 2011

Ahoj holky tak se hlásím po včerejší kontrole 🙂. Máme potvrzeny dvojčátka 8+5tt podle Štěpána "chlapeček" a 8+3tt "holčička" 🙂. Jsou to herečky po tatínkovi - nechtěli se společně vyfotit tak je máme každého zvlášť. Bohužel se s námi pan doktor rozloučil a předal nás mému gynekologovi - bude se nám stýskat ☹ !!!!. Štěpán je úžasný 😀 !!!!
Všem holkám co mají před OPU a ET přeju hodně štěstíčka a posílám spostu těhu bacilkůůůůůůůůů 😉 .

veera2
1. pro 2011

@alex001 Veliká gratulace k párečku 🙂 🙂 🙂

jana321969
1. pro 2011

@alex001 gratulují jéé páreček to je tak hezky 🙂

carlik
1. pro 2011

@alex001 gratuluju, jé páreček a to už tak brzo mohl poznat?
No koukám, že je tady pěknej fanklub našeho Štěpána 😉

katem
1. pro 2011

@carlik jo jo.. to by dopadlo... on by to vse jen snedl... on ji uplne vsechno!! to je takovy nas talismanek 😉 co mu chutna!
No tak zitra mame obe kontrolky!! - tak to urco dopadne dobre!
Doufam, ze nejsi moc unavena, to by me asi "zabilo" spat tak malinko... doufam, ze se to trosku zlepsi a ze si budes moci oddechnou trosku!!! a s tim tvym kocourem, to je jako s temi mymi pejskami.. ty se krasne skuli do klubicka a uz ho "berou"
Ty leginy jsem si zkontrolovala a jsou asi neco podobneho co mas ty, jsou L a jdou mi krasne pres bricho a netahne mi na zada!! takze to byl super typ 😉
Tak zitra tedy reknu Dr. by mi udelala ten screening (1500Kc), ktery i @meggar rikala a ostatni zatim pocka 😉
Jsem trosku nervozni, aby jsem si rekla o to, co je dulezite a nemela jeste vice komplikaci!

bambulajda
1. pro 2011

@alex001 ..no páni tak to je krása a ještě k tomu páreček - moc gratuluju 😀 😉

alex001
1. pro 2011

Moc dekuju holky 🙂, byla to parada vidět ty mimisky a hlavne ze je vse jak ma byt!!!! I Stepan tomu nemohl uvěřit, ze to tak hezky vyšlo 🙂.

alex001
1. pro 2011

@katem mate zítra kontrolu ze, tak hodne stesticka at je vse v poradku!!!! 🙂

lentilkal
2. pro 2011

Ahoj holky vsechny vas zdravim ani nevim co je noveho nemam silu docitat jsem marod ,ale potrebovala bych radu jestli nevite co si mohu vzit v tehu na kasel

anas76
2. pro 2011

@jana321969 nevím proč mně nejde odesílat inter. pošta. Ale však to není nic tajnýho 😀 Mám 35 a jak jsem psala nejsem žádná začátečnice 😀 😀 4xIVF klasika a 2Xminimálka......

agnes88
2. pro 2011

ahoj holky, jde dnes po utz, 7DC, asi 6 vajíček, ve st mám OPU. Myslíte že zvládnu po opu jít do práce?? A jak jste dlouho byly v RF. Mě říkala sestřička at se připravím na celé dopoledne, že prej min 2 hodiny potom budu ležet na pokoji. Sem si bláhově myslela že do hodiny su pryč.
@alex001 blahopřeju k párečku
@bambulajda beruško, jak jsi dopadla včera na konzultce? Půjdeš na KET?
Jinak všechny zdravím, venku je to na čepici, šálu a rukavice (v mém případě všechno zustalo doma 🙄

olousek35
2. pro 2011

@lentilkal rada od mého gynekologa, když jsem byla nemocná. Na suchý kašel Humex sirup nebo Robitusin. Jinak ti neublíží ani jitrocelový sirup. Tak příjemné léčení. Nebo si brnkni gynekologovi, on ti poradí určo.

bambulajda
2. pro 2011

@agnes88 ahojky, ...ve středu mi volala sestřička, že tam Machač nebude a přeobjednala mě až na další týden 😒 ...tož musím vydržet ....jo na KET chci jít, ale asi musí být nějaká pauza že?
...jinak gratulace a držím palečky na OPU ....jestli můžeš, tak po OPU raději zůstaň doma v klidu....po ET je to v pohodě,

meggar
2. pro 2011

@agnes88 Tak to jseš teda odvážná, jestli chceš jít po OPU do práce. Já byla ráda, že jsme dojeli domů a že jsem si lehla. Jednak budeš unavená, a hlavně i když jsem neměla bolesti, že jsem si musela vzít prášek, tak mě břicho bolelo, že jsem byla ráda, že ležím. Navíc můžeš trochu krvácet, tak aby se ti to nějakou aktivitou nerozjelo.

bublenudle
2. pro 2011

Holky,mám prosbu jakej je mail na Machače???? nikdy jsem s nim nebyla v kontaktu,ale chtěla bych se ho na něco zeptat....dikec předem

bambulajda
2. pro 2011
bublenudle
2. pro 2011

@bambulajda Děkuji moooc 🙂

agnes88
2. pro 2011

@bublenudle pozor mail je jen machac@reprofit.cz

agnes88
2. pro 2011

@meggar jo, tak to je dobrý vědět, dr ani sestra neříkala nic o tom že budu mimo celej den. Tak já si vezmu volníčko, akorát že na mě nemůže manžel čekat, takže povalim sama na vlak...

meggar
2. pro 2011

@agnes88 Tak to si zařiď nějaký odvoz od někoho jiného, protože nevím, jak bys tu cestu vlakem zvládla. Já jsem po OPU bolesti ani špinění neměla, ale jak jsme jeli domů (a to máme cestu cca 30min.), tak už jsem se modlila, abysme byli doma, protože mě začalo fakt dost bolet břicho tím natřásáním. Nedovedu si představit, že bych to zvládla vlakem. Navíc myslím doporučují, abys měla nějaký doprovod.

bambulajda
2. pro 2011

@agnes88 platí oba maily - jsem to právě raději okopírovala z mailu kterým mi odepsal

katem
2. pro 2011

Ahoj holcicky!!!
tak jsem zpet z UTZ.. vse je ok a moje dve fazolky se maji k svetu.. jsou tak nejak kolem 4cm velke!! 😉
Poslu Vam obrazky 😉

bambulajda
2. pro 2011

@katem ...ježišky to jsou miminečka malušenky 😀 úžasny !