Reprofit Brno. Máte zkušenosti?

theresa
6. kvě 2007

Ahoj holky, mátě některá zkušenost se zařízením Reprofit v Brně? Předem moc díky za odpovědi.

sblanch
20. bře 2012

@fretecka Musíš ho uklidnit, je to pro chlapy fakt těžké a asi trochu ponižující. Na druhou stranu bude mít jistotu, jestli je ok. A s horším spermiogramem taky umí doktoři udělat zázraky 😉

agnes88
21. bře 2012

@fretecka ahoj, ona místnost v RFoproti obilnáku,kde se klepe na okýnko s kelímkem, je naprosto diskrétní. Přijde si pro něj sestřička a potichu ho pořádá aby šel s ní. Nikdo na něj nebude koukat. Takže ať z toho nemá strach a nakluše tam.
@olousek35 Oli, do roka a do dne?? 🙂 paráda. Jak se má Tomášek? Zaktualizuj si blog a přidej fotečky chlapáka 😀

kcvrcekz
21. bře 2012

@fretecka Ahojky taky jsme řešili tento problém se spermiem a i díky blízkosti jsme zvolili RF. Ale dovézt jsem to tam sama nemohla. Chtějí podepsané papíry a jeho u toho. Tedy nevím, je to prý jakési nové od roku 2011. A taky nejsem manželka. Ale zkus si tam zavolat. Pro kelímek jsem tam sama jít mohla, ale se vzorkem už ne... ☹ Ale fakt si tam zavolej a nech se přepojit na andrologii, protože i sestry na recepcy mi nejřív řekly, že můžu a pak jsem se nechala přepojit přímo na andro a tam mi řekli, že ne. Ale nakonec jsme to zvládli.

kcvrcekz
21. bře 2012

@sblanch Tak držím moc pěstičky ať to výjde a embryjka vydrží..🙂 posílám ☼ na podporu..🙂

kacatka
21. bře 2012

@sblanch zítra hodně štěstí!

meggar
21. bře 2012

Ahoj holky, držím vám všem palce, ať se brzo dočkáte toho svého štěstí. Nemějte strach, pokud se budete držete Reprofitu, tak se dříve nebo později dočkáte všechny.
Já už moc nepíšu, ale sleduju vás pravidelně.
@olousek35 Vy půjdete už tak brzo? Jak dlouho ti na gyndě doporučili pauzu po císaři? Mě řekla doktorka, že po dvojčatech byla ta děloha víc namáhaná, tak že máme jít nejdřív až tak za dva roky. Ale na to já prdím, řekli jsme si, že pro mrazáčky půjdem příští jaro. To bysme zas mohly bojovat v rozmezí pár měsíců společně 😉

1miska
21. bře 2012

holky, vy jste super blázni 🙂 doma pár mesícní mimco a uz pozitivne myslíte na mražáčky, krásně se to čte 🙂 jinak k tomu spermiu, nám tehdy tady v RF rekli že to tam musí dovést i chlap, ale protože ten můj má problémy aby ho pousteli z práce, tak jsme se domluvili na Obilnáku, vzorek jsem sama dovezla tam (k ono povestnemu okenku kam se klepe skoro z ulice) a oni pak výsledky poslali do RF... sice trochu kombinace, ale chlap byl rad, ze nikam nemusi a ja to tam sama hezky šoupla 🙂

1miska
21. bře 2012

@olousek35 na sliznici jsem uz zkusila vsechno, hormony, kontryhel, cervene vino - tak mi štelcl naposledy rekl, at to posledni baleni doberu, ale pak at nedelam nic - ze kdyz to nezabralo, ze mene je nekdy vice - at nic neberu, ani nepiju a ze uvidime, ze nekdy je telu lip jen s jeho vlastnima estrogenama, tak uvidime, treba ma pravdu 🙂

meggar
21. bře 2012

@1miska No my si můžem dovolit myslet na další mimčo, páč malá je naprosto zlatý miminko. Tak doufám, že jí to vydrží ještě hodně dlouho 😀

cilkaa
21. bře 2012

@meggar a @olousek35 holky, vy jste supermaminy, to je bezva, že půjdete už takhle brzo. Já bych také chtěla děti hned po sobě, takže pokud nebudou z dalšího IVF dvojky, tak jdu tuty tak jak vy hned do druhého.

kalipso
21. bře 2012

Ahoj holky, jsem 13 DPO (po IUI) a vypadá to nadějně 😵 paní doktorka Vitoušková mě do toho IUI hodila tak na rychlo, že se tělo asi nestačilo ani zaseknout a i 3 miliony spermií stačilo 😅 😀 V pátek jdu na krev, tak snad se potvrdí co ukazují testy 😵

Co se týče té sliznice, já mám tu zkušenost, že jsem měla bez ničeho 7mm, ale zdálo se mi to málo 😅 , tak jsem další měsíc poctivě pila kontryhelový čaj, málem jsem se z toho osypala a sliznice pak byla jen 3mm! Tak jsem se na to vyprdla a další měsíc byla 9mm. Takže asi fakt na tom něco bude, že někdy je tělu lépe bez "pomoci". 😉

saminka
21. bře 2012

ahojky holky

@meggar @olousek35 teda holky super ze uz planujete i druhe mimusko, moc vam to doporucuji protoze az co se narodila druha dceruska tak se mi tak hrozne ulevilo ze uz je ta nase rodinka kompletni a uz nemusime nic podnikat nic planovat a jen si uzivat ty nase pokladky,jen vam to doporucuji, moje Lilluska je taky hodnoucka ale vic urvanejsi nez jeji segra ale s tim se dalo pocitat, uz se nam zacina hybat a pretacet 😵 😵 😵

kcvrcekz
21. bře 2012

Holky prosím co už byli na IVF braly jste si neschopenku? Domluvili jsme se s přítelem, že hned po odběru budu doma...Ale zajímalo by mě zda ta neschopenka, která se vystavuje hned po tom odběru je třeba až do nástupuna mateřskou a nebo se to nějak mění? Nevíte? Díky za odpovědi..🙂

lenka27
21. bře 2012

@olousek35 ahoj zrovna dnes ráno jsem na tebe a meggar myslela jak se asi dař 🙂 no to máte dobrý, že máte mražáčky, to my jich máme 8, ale z předchozího pokusu v Heliosu a tam se mi fakt nechce. A co náš Mur. posvětil ti další těhulkování? 🙂

lenka27
21. bře 2012

@meggar jo ono to bude čím dál náročnější, i když Adámek je taky pořád hodný a není s ním moc práce, ale až začne vstávat a chodit tak to očekávám konec klidu 😀 my se atím snažíme přirozeně, protože jsem už jednou přirozeně otěhotněla, ale mimoděložně a já měla potom strach aby se to neopakovalo a můj doktor říká, že teď nemáme tolik času a energie na to myslet tak, že to určo vyjde, no uvidíme 😀

sikulik
21. bře 2012

@kalipso ahojky, no to je úžasná zpráva, potichounku gratuluju a mooooooc ti to přeju, v pátek dej vědět, ju?

fretecka
21. bře 2012

tak máme první krok za sebou,obdivuji vás všechny jak jste optimistické a statečné

sikulik
21. bře 2012

@kcvrcekz ahojky, bohužel neporadím, já jsem chodila do práce celé těhotenství. A než jsem si udělala test, tak jsem na to v práci aspoň tolik nemyslela 🙂 , jen každou pátou minutu 😀

sikulik
21. bře 2012

@fretecka ahoj, no optimismus a statečnost je půl úspěchu, tak se tady od holek "nabuď " a jdi ve stejných šlépjejích 😉 , bez toho to nejde 🙂

kcvrcekz
21. bře 2012

@sikulik No my jsme se tak dohodli, jelikož sice pracuju v kanclu, ale máme úřední dny a chodí sem lidi a prskají..Ale hlavně skrz to, že když už do toho dáváme tolik peněz chceme pro to udělat maximum...

sikulik
21. bře 2012

@kcvrcekz tak od prskavců a bacilonosičů pryč, já jsem taky pracovala v kanclu, ale naštěstí ne s veřejností, to ti teda schvaluju 😉

olousek35
21. bře 2012

@meggar no, v učebnicích se prý pořád opisují dva roky po císaři. Podle mého dr.třičtvrtě roku stačí na úplné zhojení + faktory myomy, věk = doporučení na prosinec hurá reprofit. Já bych asi počkala opět celý rok, takže březen by to jistil. Pokud se nic nezmění. Je moc fajn, že do toho chceš jít taky. Můžeme se zase podporovat. Už se těším. 😉
@kalipso no super, gratulujuuu. A ukazuje se, že i IUI stačí. Skvělá zpráva. Hod nám sem testík. 😉
@saminka super zprávičky 😀 Jak jsem se mimča ke konci bála, tak je fakt, že je to nejskvělejší v mém životě, co se mi povedlo. Ted tu tak krásně spinká v postýlce, prostě nádhera.
@kcvrcekz já měla neschopenku od odběru vajíček až do nástupu na peněžitou pomoc v mateřství.
@lenka27 Leni, posvětil. V Boskovicích striktně zakázali, prý je v břiše paseka, ale náš mudr.prohlásil, že paseka není a že pokud to tak má být, tak si příroda a tělo určí sami. A prohlásil, že nemám čekat dva roky, ale koncem roku mně zase napíše žádanku k Markovi Koudelkovi.
Jééé, super. Tak držím pěstičky, aby to brzo vyšlo. tělo už ví jaké je to být těhotné, takže větší šance na úspěch. Budu na tebe myslet a poskytuj informace, ju?
@fretecka super, první krok za vámi. Teď už to pojede jako na běžícím páse. 😉

olousek35
21. bře 2012

Jana 321969 ( 26) 1x IVF+ ICSI+PCSI, 14.11.2011 ET -

drndapetka (27let): 2x přiroz.těhu -mimoděložko a zamlklé v 6tt,2x IVF Unica (1x zamlklé těhu v 7tt), 1x KET negativní, nyní přiroz.snažení v RF- cílem je otěhotnět zleva (neprůchodný pravý vejcovod), čeká se na ovu

bambulajda (30 let): 1.IVF +ICSI (Obilňák), ET 2embryí (moruly), 8.3.2011 TT //.....zamlklé těhu
IVF mini, 22.8. OPU (1 embryjko) ET 24.8. (čtyřbuněčné) 7.9. TT - biochem. těhu
2.IVF+ICSI , ET 15.11.2011(2blasty)........TT //....zase biochem. těhu, KET 9.2. (XB, HB)

daguli (27let):1IVF minimalka (Reprofit), 2 IVF (klasika) rijen?

bublenudle (38let) 2xIVF´+ICSI -(2 embryjka),1xIVF´+ICSI+PICSI bez ET (1 embryjko),1XKET ( 2 embryjka)(Repromeda vše negativní) ,březen 2011 přirozene mimoděložní těhu 7tt, RF minimálka,7.10 tt negativni, 6pokus IVF - leden 2012 ICSI+PICI,24.1 OPU 6vajiček,29.1 ET-dána 3embryjka ,12.2 test Negativni

vaculik (29let ) 1. IVF- listopad 2011 v RF

1miska (30 let) 1 IUI listopad 2011, TT neg, ted hormonalni lecba a prirozne snazeni, dali pokus v létě

Sajmona : obilňák,2 x inseminace, 3X IVF (vždy 2 embrya),2xKET (1 a 2 embrrya)....r.2012 změna caru na Reprofit...únor...minimální stimulace....? bobulinka74 (37let) květen 2009 přirozeně, mimoděložní, červen 2009 přirozeně, opět mimoděložní, květen 2011 1. ivf minimálka- biochem. těhu, červen 2011 2.minimálka - tt//, zamlklé těhotenství 9. tt. leaden 2012 pokus o 3.minimálku, bohužel bez reakce, dalsí boj asi v pol. března -minimálka??IVF??

TĚHULKY:

Veera2 (35let): 1x IVF+ICSI, 1x IVF +ICSI-mrtvý plod v 17. tt, 1x KET-( Pronatal), 3x minimálka- (Reprofit)-// TP 1.7.

Alex001: 3.IVF - MA v 11tt 7/09, 4.IVF bez ET, 5.IVF - 6/10 neg., III.minimálka ET 20.10.2011 - 1xHB, 1xXB hrade 26.10.2011 //, 31.10.2011 - HCG z krve 11 den od ET při prodloužené kultivaci 993

lentilkal :2IUInegat.,1IVF neg.,2IVF poz.dite po porodu umrelo,3IVF Lenička 3200g,49cm Obilni trh,potom presun do Reprofitu tam nekolik x zhruba 10minimalek mame srdicko

katem (38let): 2xIUI, 2xIVF+ICSI+ET s TT negativnimi, 1xIVF+ICSI+ET+// TT - 8tyden zkonceno, 1xIVF, OPU a vajicka neprezily, minimálka v Reprofitu a jsou tam dve srdíčka! ET 7.10.2011

agnes88 (31let) 1 IVF+ICSI listopad 2011 7.12 OPU, 12.12. ET 2x B grade 1. TT 24.12, dvojča

safarikovap (30 let): minimálka; 9.9. OPU; 12.9. 1. IVF+PICSI; TT negativní; 28.11. OPU (IVF+PICSI); 3.12. ET (zavedena CM a EB), od 8.12. pozitivní //, TP 17.8.2012

MAMINKY:

bellka (36 let): 8x IVF (2x IVFgyncentrum Ostrava, 4x IVF+ICSI +1x KET Fertimed Olomouc, 2x IVF s minimálkou Reprofit)...14. 4. 2011 Šimonek 3500 g a 50 cm

lenka27 (31let): 2x IVF (1x Helios 2007, 1x Reprofit 2010)...12. 7. 2011 Adámek

Saminka (33 let) 3x IUI (Zamlkle tehu), 1.IVF (dcerka Mia 14.9.2009, 3.030kg a 47cm ), 2x KET negativni, , 1.minimalka IVF (dcerka Lilly 8.11.2011, 3.630kg a 52cm)

carlik (42 let): moc pokusů se svým materiálem a výsledek 2x ET a nic, v říjnu 2010 ET 2 blast.DE -úspěch,ale v 18.tt porod s VVV, další pokus 5.5.2011 ET 2x 8 bb DE, 11.1.2012 Kristýnka 3210 g 50 cm

olousek35 (35 let) : 2.2.2012 syn Tomáš, 4240g, 51 cm

meggar (27 let) : 1.IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TT neg. (červenec 2010)2. IVF+ICSI (Repromeda), ET 2 embryí, TTneg. (říjen 2010)3. IVF+ PICSI (Reprofit), ET 2 HB, 11.6.TT //
9.1. 2012 dcera Markéta (34+6tt) 2240gr, 45cm

kcvrcekz
21. bře 2012

@olousek35 jee tak to by si mi mohla říct zda si ji měla z RF a nebo od gyndaře...Jde mi o to, že jestli mi dají v RF tak zda by to bylo tak jak jsi to měla ty až do konce...

olousek35
21. bře 2012

@kcvrcekz
jj, z reprofitu. Gyndař mi pak jen natáhl vycházky. 😉

kcvrcekz
21. bře 2012

@olousek35 Takže ti nic neukončovali? Jde mi to zda bude jen jedna neschopenka...

olousek35
21. bře 2012

@kcvrcekz jasně, celých 8 měsíců jedna neschopenka. Přejdeš s ní pak ke svému gyndařovi.

kcvrcekz
21. bře 2012

@olousek35 aha takto tak to je supr, jen ty vycházky☹ pěkně to zkrouhli☹,ale co hlavně aby se to povedlo🙂

kalipso
21. bře 2012

@sikulik @olousek35 děkuju holky, snad to bude v pořádku. Minimálně aspoň víme, že to jde. 🙂 Po konzultaci v Repromedě jsem byla přesvědčená, že nemáme šanci 😖
Přikládám testíky z dnešního rána, vrchní je citlivost 10 a spodní 20 😵

cilkaa
21. bře 2012

@kalipso - moc gratuluji a jsi opravdu velkým příkladem toho, že i se 3 mil. se dá IUI !!! My měli myslím 18 mil. a Marcel říkal, kolem 20 mil., aby to bylo tak nějak optimální a nadějné. Obrovská gratulaceeeee !!!